•  
  d..........u

  -21

  pokaż komentarz

  PILNE! POMIMO "RYNKU PRACOWNIKA" KOLEJNE NOWE OFERTY PRACY ZA 400 EURO !!!!!!!!!!!!

  •  

   pokaż komentarz

   @dhgr4yu54u4u weź się za naukę zamiast żalić się na wykopie. Lepsze oferty dostaniesz.

  •  
   d..........u

   -7

   pokaż komentarz

   @mistrz_tekkena: wykształcenie już mam, ale w kraju gdzie prawie nie ma przemysłu ciężko znaleźć pracę po politechnice kiedy studia to masówka że możnaby obdzielić pół europy magistrami

  •  

   pokaż komentarz

   @dhgr4yu54u4u a co chcesz po studiach zap##!@$?ać w hucie, albo na produkcji? xD to trzeba było iść do technikum, albo zawodówki. To nie te czasy, że pół wioski w jednym zakładzie pracowało. Weź się do nauki czegoś pożytecznego. Wybrałeś c?##?wy kierunek i czego oczekujesz? Ja skończyłem AGH i mógłbym przebierać w ofertach.

  •  
   d..........u

   -3

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   mógłbyś, widzisz nawet podświadomie przyznajesz że mógłbyś ale tylko "mógłbyś" bo nie przebierasz i nigdy nie będziesz przebierał

   @dhgr4yu54u4u: xD po paru latach pracy mam wlasny biznes. Nie wroce juz nigdy robic na kogos.

   zjebie.

   @dhgr4yu54u4u: Tak do taty mow synek.

   dlatego uczę się języka i wyp?@!?@?am z polski

   @dhgr4yu54u4u: i co nie nauczyles sie nawet na swojej uczelni jezyka? Co to byla za uczelnia? Wyzsza szkola gotowania na parze? No to wio. Bedziesz takim samym murzynem tylko w innym kraju. Nie znajdziesz zadnego dobrego stanowiska nawet w fabryce bez zawodu. Zmarnowales tylko moje i innych srodki na sfinansowanie twoich studiow. Ale pal licho, zdarza sie. Najgorsze, ze zmarnowales swoj czas.

   co do produkcji to właśnie w Niemczech są fabryki zatrudniające po kilka tysięcy ludzi i to świadczy o stanie gospodarki

   @dhgr4yu54u4u: to pretensje zglaszaj do komunistow za 40 lat gowno PRLu.

  •  
   d..........u

   -5

   pokaż komentarz

   @mistrz_tekkena: uczelnie nie uczą języków typie, a tym bardziej nie politechniki, zresztą kto się w tym kraju nauczył jakiegokolwiek języka obcego podczas edukacji, bez samodzielnej nauki?

   pretensje zgłaszam do okrągłostołowców sprzedawczyków, co rozwalili wiele dobrze prosperujących zakładów pracy albo sprywatyzowali za bezcen tak jak Ciech na przykład albo zniszczyli Tonsil

  •  

   pokaż komentarz

   bez samodzielnej nauki?

   @dhgr4yu54u4u: Gratulacje, wlasnie odkryles, ze oprocz siedzenia na zajeciach trzeba pracowac samemu. Jeszcze troche i moze glownym kasjerem zostaniesz w biedrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   dobrze prosperujących zakładów pracy albo sprywatyzowali za bezcen tak jak Ciech na przykład albo zniszczyli Tonsil

   @dhgr4yu54u4u: Swietne zaklady, ktore produkowaly gowno, ktorego nik nie chcial. Dlatego upadly. Ja jestem ~40, pamietam jak to wygladalo. Po stanie wojennym ojciec mi k@@?a samochodziki z drewna strugał, jak w jakiejs afryce, a jak przywiozl katalog z niemiec to nie wierzylem, ze takie rzeczy istnieja. A w PRL? Jak w chlewie, nic nie ma, a jak te wspaniale fabryki wysraja jakis ochlap to c%!$$wo dziala. Taka prawda. NIKT TEGO GOWNA Z PRLu nie chcial. Kazdy marzyl o zakupie w pewexie, albo baltonie normalnych kapitalistycznych produktow a nie tego gowna z tego polskiego PRLu.

   A prywatyzacja to dobra rzecz. Prywatny inwestor jest duzo wydajniejszy niz panstwowy.

  •  
   d..........u

   -4

   pokaż komentarz

   @mistrz_tekkena: hahha przepraszam ale co 40 latek wie o sytuacji młodych teraz???, jesteś ustawionym nieobiektywnym staruchem i masz czelność sie wypowiadać na młodzieżowych forach?

   więc stul dziób facet i nie pisz takich głupot w internecie, bo jesteś stary zawistny co juz ma z górki i nigdzie nie wyjedzie to zniechęca młodych którzy jeszcze mogą zmienić na lepsze swój byt i przyszłość!

  •  

   pokaż komentarz

   @dhgr4yu54u4u synek. To ty zacząłeś od okrągłego stołu i wspaniałych fabryk PRL. Więc co się rzucasz jak gówno wiesz o tych czasach.

   Babci tylko dobrze radzę. Zainwestuj w siebie to nie będziesz musiał tyrać za 1200 złotych. Posłuchaj starszego kolegi i nie tęsknię za czasami których nie rozumiesz i które już nie wrócą. Nigdy.

  •  
   d..........u

   -6

   pokaż komentarz

   @mistrz_tekkena: ale ty nierozumiesz współczesnych czasów, gdzie wymagania rosną, ludzie ciężko i długo się uczą a i tak połowie się nie uda pracy znaleźć, a druga połowa zarobi na poziomie robola

   młodzi ludzie to teraz stracone pokolenie i ty gówno wiesz o współczesnych czasach po prostu typie, to ja już wiem więcej o twoich, jesteś oderwany od rzeczywistości, taki typowy leming.
   pewnie jesteś jednym z tych 40 latków którym jakoś się "łudało" i uważasz że pewnie wszyscy dookoła to lenie i nieroby, choć trąbisz na nich na drodze swoim SUV-em żeby jechali szybciej swoimi używanymi golfami do januszexu bo ty wielki panicz jedziesz na spotkanie z klientem itd. takich to ja nienawidze, zresztą całe te pokolenie 30-40 latków w polsce to jakieś debile o mentalności pańszczyźnianej i niesamowici zawistnicy, nawet czuć to po waszym wzroku jak idę z dziewczyną przez miasto

  •  

   pokaż komentarz

   @dhgr4yu54u4u masz prawo do swojej opinii. Tylko weź się tak w głębi siebie zastanów. Czy ty przypadkiem nie relatywizujesz swojego wygodnictwa, lenistwa?

  •  
   d..........u

   -5

   pokaż komentarz

   @mistrz_tekkena: Jakbym był leniwy to bym nie zdecydował się wyjechać do obcego kraju, samotnie za granicę gdzie będzie mi ciężko zacząć nowe życie.

  •  

   pokaż komentarz

   @mistrz_tekkena: ej ale chłopak trochę racji ma. Brat skończył kierunek finansowy, zrobił dwa kursy w Warszawie (jeden zrobiony przez ludków z MF), mial staż w ksiegowosci i co? I gówno, na rozmowie proponowano minimalna, siksa przeprowadzająca rozmowe pieprzyla glupoty o przepisach, w innej firmie widac, ze byl syf, bo w czasie rekrutacji wyszlo, ze cos tam robia zle z ksiegowaniem a babka sie klocila. ze dobrze. W kolejnej wezwali go na rozmowe i pozniej powiedzieli, ze chca do wprowadzania dokumentow. To po cholere zawracali tylek?

   Wynik: jest juz w UK, na razie tam sprzata ale roznosi CV w zawodzie.
   " to pretensje zglaszaj do komunistow za 40 lat gowno PRLu." w Czechach też był ichni prl a Czesi tak masowo nie wyjeżdżali.