Znalezisko usunięte na prośbę dodającego

 •  

  pokaż komentarz

  Daj znać co odpiszą na reklamacje ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Skoro za cena za bilet zawierała cały film łącznie z napisami końcowymi to kino powinno pozwolić obejrzeć cały film tzn. od początku do samego końca bez jakichkolwiek dyskusji.
  Czy zwrot pieniędzy w takim przypadku jest sensowny? Nie wydaje mi się, ale kino na drodze ugodowej mogłoby zaoferować jakąś zniżkę na następny seans celem załagodzenia sytuacji i pokazania dobrej woli polubownego rozwiązania sporu.

  •  

   pokaż komentarz

   @johny11palcow: Nie wyobrażam sobie żeby uznali reklamację i dali coś innego w zamian jak trzy wejściówki na dowolny film. Samo to że musiałem składać reklamację już jest dla mnie uciążliwością. Do kina idzie się rozluźnić a nie przepychać z obsługą.

  •  

   pokaż komentarz

   @johny11palcow: Mnie też denerwuje, że zaczynają się napisy i już włączają światła w gównianym heliosie.

  •  

   pokaż komentarz

   @antykler: przeważnie światła podczas napisów lekko się rozjaśniają bo niektórzy ludzie rzeczywiście wychodzą z sali. A oni tutaj zapalili co tylko mogli że zrobił się dzień i wyłączyli muzykę. Przegięcie.

  •  

   pokaż komentarz

   Czy zwrot pieniędzy w takim przypadku jest sensowny? Nie wydaje mi się

   @johny11palcow: pomyslmy teraz o tym:

   1. strona A (klient) kupil usluge za pieniadze. Nie zobowiazal sie do niczego innego jak zaplate w formie pienieznej
   2. strona B zobowiazala sie do dostarczenia uslugi w sposob prawidlowy. Czyli zgodnie z regulaminem. W czas filmu wliczane sa takze napisy koncowe, dlatego nalezy przyjac te napisy jako czesc filmu.

   Czy w przypadku gdyby klient nie zaplacil za bilet to czy strona B mialaby prawo odwolac realizacje uslugi? Oczywiscie ze tak. W druga strone dziala to tak samo. Jesli strona B nie realizuje uslugi to klient ma prawo oczekiwac zwrotu pieniedzy.

   Moim zdaniem w tym wypadku moznaby sie pokusic o zastosowanie chargebacku.

  •  

   pokaż komentarz

   kino na drodze ugodowej mogłoby zaoferować jakąś zniżkę na następny seans celem załagodzenia sytuacji i pokazania dobrej woli

   @johny11palcow: takie rzeczy nie w multikinie xD Oni mają się za święte krowy i są kompletnie antyklientowscy. Nie pierwszy raz czytam czy słyszę afery związane z tym gówno kinem, a sam też byłem potraktowany mało fajnie.

   Raz kupowałem dwa zestawy i akurat musiałem sam donieść na salę, niestety niedaleko od kasy wszystko mi się wyj!@$lo na podłogę i oczywiście usłyszałem, że muszę kupić nowe. Owszem, moja wina i niezdarność, ale normalna firma wyciągnęła by rękę do klienta i zaproponowali nowe żarcie za free. Od tamtej pory nie chodzę do multikina - już będą ze 3 lata.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wyobrażam sobie żeby uznali reklamację i dali coś innego w zamian jak trzy wejściówki na dowolny film

   @sicknature: Fakt zrobili k##?a źle.
   Bo film to film i powinni dać oglądać cały - w końcu za to zapłaciłeś... za film i napisy.

   Ale z drugiej strony to co piszesz (wyżej cytat)... podchodzi pod #polak
   i cebulactwo...

   To jest moje zdanie.

   źródło: i.ytimg.com

  •  

   pokaż komentarz

   @jaskiniowiec88: Chciałem skomentować twoją wypowiedź ale przeczytałem twój pseudonim i już nic nie muszę dodawać.

  •  

   pokaż komentarz

   @jaskiniowiec88: No tak! Lepiej dac sie j@%?c w dupe na sucho jak kazdy polak :) Wtedy na pewno taka ameba z obslugi nauczy sie godnie obslugiwac klienta! ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @jaskiniowiec88: ale serio co powinni zrobić? Zaprosić mnie na pokaz scen z napisami z tego filmu?
   Dla mnie mogą i nic nie dać, wiem że znalezisko może być większą karą dla nich niż dla mnie "zysk" z jakiekolwiek nagrody. Poza tym jak piszesz reklamację to powinieneś napisać czego się domagasz i wybrałem tam po prostu zwrot pieniędzy ale ekwiwalent w bilecie wydaje mi się całkiem sensownym wyjściem z ich strony.

  •  
   A....L

   0

   pokaż komentarz

   @antykler: W CC jest identycznie jak w Multikinie i w Heliosie

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature:

   przeważnie światła podczas napisów lekko się rozjaśniają bo niektórzy ludzie rzeczywiście wychodzą z sali

   Generalnie popieram Cię w tej sprawie, ale tutaj powyżej to już naprawdę starasz się kreować rzeczywistość pod siebie. Nie "niektórzy", a 95% osób wychodzi na tym etapie. Przynajmniej jeśli nie ma scen po napisach, ale nawet jeśli są, to wciąż większość wychodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @antykler: Mnie bardziej denerwuje półgodziny reklam przed seansem,powiem szczerze przez właśnie przeciąganie czasu tymi reklamami,zaraz po pojawieniu się napisów zmywam się po prostu siedzieć się już nie chce.

  •  

   pokaż komentarz

   @Brut_all: Co z tego, że dużo osób wychodzi. Ja nie wychodzę. Jedz gówno - miliardy much nie może się mylić

  •  

   pokaż komentarz

   @tomo1945: Wchodz na sale te 25 minut po rozpoczęciu "seansu"

  •  

   pokaż komentarz

   @antykler:
   Mniej emocji, a więcej czytania ze zrozumieniem, to zauważysz, że Twój komentarz ma się nijak do mojego.

  •  

   pokaż komentarz

   @antykler: Też jakieś wyjście gorzej jak będę się musiał tłuc o swoje miejsce( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   k.5

   -1

   pokaż komentarz

   @sicknature: Ja ostatnio składałem reklamację z innego powodu i od ręki dostałem dwa podwójne zaproszenia na dowolny seans.

  •  

   pokaż komentarz

   Do kina idzie się rozluźnić a nie przepychać z obsługą.

   @sicknature: To trzeba było wyjść z kina i nie oglądać napisów :)

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature: tzn, ze napisy jednak lecialy do konca... czyli to znaczy, ze w polowie slusznie sie pani G nie zgadza, ze wylaczyla film,,, czyli to znaczy, ze reklamacja odrzucona ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature: powinieneś dostać wejsciuwkę na ten sam film skoro go nie obejrzałeś

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wyobrażam sobie żeby uznali reklamację i dali coś innego w zamian jak trzy wejściówki na dowolny film. Samo to że musiałem składać reklamację już jest dla mnie uciążliwością. Do kina idzie się rozluźnić a nie przepychać z obsługą.

   @sicknature: twoje prawo składać reklamacje, czy musiałeś to już kwestia sporna, osobiście uważam ze nic nie musiałeś tylko chciałeś.
   Sam chodzę do kina praktycznie co tydzień często na późne seanse i jeszcze mnie nigdy nie wyprosili, raz się zdążyła sytuacja ze obsługa widać już chciała się za sprzątanie wziąć ale po prostu stanęli w widocznym miejscu i ludzie wykazali się odrobina empatii i zrozumienia wiec sobie wydreptali bez problemów.
   Żeby doceniać wartość artystyczna napisów to już trzeba być filantropem z wyższej p@@%#!%ęcji ale jak mówisz zapłaciłeś twoje prawo, powodzenia z reklamacja.
   p.s. chciałbym mieć w życiu tylko takie problemy.

 •  
  t.....1

  -801

  pokaż komentarz

  Moim zdaniem ból tyłka o nic. Wrzutka "byle zaistnieć" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @tommo21: Ta jasne, zwłaszcza w przypadku gdy coraz więcej filmów, zwłaszcza super bohaterskich ma sceny PO napisach końcowych.

  •  

   pokaż komentarz

   @przemomemoo: Tylko w filmach Marvela, z tego co wiem DC nie robi takich scen. To zrozumiałe że pracownicy chcieli wyjść wcześniej.

  •  
   A.....o

   +214

   pokaż komentarz

   @tommo21: przykładowo chyba każdy film Marvela ma scenę po napisach.

   pokaż spoiler Tak, wiem że Wonder Woman to DC...

  •  

   pokaż komentarz

   @tommo21: Też odniosłem wrażenie, że autor znaleziska jest strasznym bucem. Czasem spotykam takich nastroszonych kogutów przy kasach w hipermarketach. Pięćdziesiąt razy sprawdzają paragon albo głośno wyrażają dezaprobatę, że muszą stać w kolejce, bo kasjerka nie zna kodu na jakiś towar i gdzieś dzwoni. W sumie to mi żal tej kierowniczki kina. Może jej się śpieszyło na nocny autobus, może miała chore dziecko, a tu spotkała bufona, który przyszedł do kina posłuchać muzyki i sprawdzić w których częściach świata kręcono film.

  •  
   w.....a

   +359

   pokaż komentarz

   @waydack: jesteś takim samym bucem jak Ci pracownicy kina. Jak się nie podoba że trzeba siedzieć do późna w pracy, to szukac takiej gdzie zmiena kończy się o 17tewj a nie 2 w nocy.

  •  

   pokaż komentarz

   @msuma

   To zrozumiałe że pracownicy chcieli wyjść wcześniej.

   Nie, nie jest

  •  
   t.....1

   -199

   pokaż komentarz

   @przemomemoo: mam nadzieję że nie kryjesz oburzenia jeśli szef każe zostać ci po godzinach w pracy.
   @waydack: dokładnie. to chyba taki typ. Widać większość wykopków toleruje takie zachowania jednak pewnie sami oburzają się gdy sami albo ich druga połówka musi zostać dłużej w pracy. Przydała by się wrzutka pracownika w kontrataku że musiał po godzinach siedzieć bo jakiś wąsaty frajer chciał oglądać napisy końcowe i słuchać muzyki po zakończonym filmie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe jak wtedy by reagowali

  •  

   pokaż komentarz

   chyba każdy film Marvela ma scenę po napisach

   @Antwito: Dla przykładu Logan nie miał. Co nie zmienia faktu, że kupując bilet, kupuję prawo zobaczenia filmu w całości, może mój wujek zbijał dekoracje, a kuzyn efekty i chcę zobaczyć ich nazwiska.
   Już wystarczy, że okraszają każdy film 15-20 minutowym (omijam kina w weekendy, kiedy pewnie jeszcze dłużej) zestawem reklam.

  •  

   pokaż komentarz

   chyba każdy film Marvela ma scenę po napisach

   @Antwito: Dla przykładu Logan nie miał. Co nie zmienia faktu, że kupując bilet, kupuję prawo zobaczenia filmu w całości, może mój wujek zbijał dekoracje, a kuzyn efekty i chcę zobaczyć ich nazwiska.
   Już wystarczy, że okraszają każdy film 15-20 minutowym (omijam kina w weekendy, kiedy pewnie jeszcze dłużej) zestawem reklam.

  •  

   pokaż komentarz

   @waydack: Dokładnie koleś to buc,a świadczy o tym nie tylko jego zachowanie ale że poszedł na takie dno "nie wybieraliśmy się na nic konkretnego" na dodatek godzina 22:35 trzeba być wrednym kutasiarzem żeby jeszcze się hajać o napisy końcowe,mniej więcej ten sam typ ludzi co wchodzą do sklepu 5 minut przed zamknięciem i wielce wybierają co kupić zaangażują cały personel do tego no bo przecież.

  •  

   pokaż komentarz

   @przemomemoo: mam nadzieję że nie kryjesz oburzenia jeśli szef każe zostać ci po godzinach w pracy.

   @tommo21: A co to ma do rzeczy za przeproszeniem. Film trwa od początku do końca, i końcem nie jest ostatnia scena przed napisami. Dlaczego ktoś nie daje mi zostać do końca za to, za co zapłaciłem kupując bilet.

   Dla przykładu Logan nie miał.

   @OnufryZagloba: Ale jaki to był efekt, kiedy pól sali zostało czekając na scenę (bo Marvel) a potem to uderzenie że w sumie nie miałaby ona sensu. Dodało to tylko efektu do zakończenia filmu.

  •  

   pokaż komentarz

   @tommo21: no proszę. Wąsaty frajer chciałby otrzymać usługę za którą zapłacił. W dupie mu się poprzewracało od dobrobytu :)

  •  

   pokaż komentarz

   @msuma: Porąbało was wszystkich? Co to znaczy, że pracownicy chcieli wyjść wcześniej? To może motorniczy cię wysadzi z tramwaju dwa przystanki wcześniej, bo się będzie spieszył na kolację?

  •  

   pokaż komentarz

   @waydack: WYp$%@$#%AC MJE Z KINA MAM HOROM CURKE...

  •  

   pokaż komentarz

   @msuma: zrozumiałe to jest że jak się wybiera taką robotę to się trzeba liczyć, że się będzie siedziało do późna. Ale jak zwykle jedni mają w dupie zasady, a inni ich tłumaczą, później w Polsce poziom obsługi jest jaki jest.

  •  

   pokaż komentarz

   @w_szafa: Ja po prostu staram się ludzi traktować życzliwie. Nienawidzę siebie stawiać w pozycji ja pan ty sługa, źle bym się z tym czuł. Dlatego bardziej mi szkoda pracownika kina niż gbura, który poszedł na film, którego nawet nie miał w planach obejrzeć, a nagle olśniło go, że posłucha muzyczki :-) Żal.

  •  
   t.....1

   -99

   pokaż komentarz

   @przemomemoo: przeczytałeś powyżej?

   godzina 22:35 trzeba być wrednym kutasiarzem żeby jeszcze się hajać o napisy końcowe,mniej więcej ten sam typ ludzi co wchodzą do sklepu 5 minut przed zamknięciem i wielce wybierają co kupić zaangażują cały personel do tego no bo przecież.

   no proszę. Wąsaty frajer chciałby otrzymać usługę za którą zapłacił. W dupie mu się poprzewracało od dobrobytu :)

   @mala_rybka: Obejrzał film? obejrzał to po kiego wała mu napisy końcowe? kto występował może przeczytać na plakacie. Tym bardziej że był ostatnią osobą w kinie zapewne. A wiesz jak to jest z ostatnim klientem? a nie, nie wiesz, bo siedzisz u mamusi na garnuszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Porąbało was wszystkich? Co to znaczy, że pracownicy chcieli wyjść wcześniej? To może motorniczy cię wysadzi z tramwaju dwa przystanki wcześniej, bo się będzie spieszył na kolację?

   @WybranyLoginJestZaj: źle to odebrałeś chłopie. to tak jak byś zjechał na ostani przystanek 10 minut przed czasem i siedział jak ostani frajer w pustym autobusie tylko dlatego że wg rozkładu będziesz na przystanku o tej a nie wcześniej. A to chyba różnica. no chyba że faktycznie należysz to tego gatunku ludzi. Mam nadzieję że kiedyś twoja pociecha będzie pracować w kinie i zdarzy się właśnie taka sytuacja że musi zostać do pół godziny dłużej. Chciałbym zobaczyć twój wzburzony ryj :)
   P.S. jest weekend czy nie można być wyrozumiałym dla innych tylko zachowywać się jak ostatni cham i prostak? jeśli tak się zachowujecie to życzę smacznego jedzenia i picia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @tommo21:
   @waydack:
   @msuma: jeżeli ostatni pracownicy kończą zmianę przed końcem ostatniego filmu to cos chyba z zarządzaniem w kinie jest nie tak? A jeżeli w pracy maja być do 2 w nocy, a wyłączają film o 12.30 żeby juz o 1 czmychnąć to cos jest nie tak z pracownikami.
   Postaw sie z drugiej strony, pracujesz przy produkcji filmu, obojętnie czy jestes reżyserem czy przynosisz ekipie kanapki. Chciałbyś żeby widzowie zobaczyli twoje nazwisko, zreszta jest to częścią twojego wynagrodzenia za twoja prace. A tu takich chuj, bo jakas Grażyna w kinie która jedyne co w życiu osiągnęła to dyplom pracownika miesiąca przyznany w zasłudze sumiennego zamiatania, stwierdza ze "na co to komu..."

  •  
   t.....1

   -61

   pokaż komentarz

   @piwniczak: podaj choć jedno imię i nazwisko kolesia który podawał kanapki na planie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko nie używaj googla, lecz z pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Obejrzał film? obejrzał to po kiego wała mu napisy końcowe? kto występował może przeczytać na plakacie. Tym bardziej że był ostatnią osobą w kinie zapewne. A wiesz jak to jest z ostatnim klientem? a nie, nie wiesz, bo siedzisz u mamusi na garnuszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @tommo21: z zawodu jestem analitykiem, jeśli o to pytasz i zarabiam więcej, niż moja mamusia :* Napisy to część seansu kinowego, za który OP zapłacił, więc nie p$##$!# trzy po trzy tylko obsługuj swoich ostatnich klientów z zaciśniętymi zębami. Albo zmień pracę.

  •  

   pokaż komentarz

   Obejrzał film? obejrzał to po kiego wała mu napisy końcowe? kto występował może przeczytać na plakacie. Tym bardziej że był ostatnią osobą w kinie zapewne. A wiesz jak to jest z ostatnim klientem? a nie, nie wiesz, bo siedzisz u mamusi na garnuszku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @tommo21: Ojejku jaki wykopem agresywny. Argumentów brak, to lecimy w wycieczki osobiste. I co z tego że film kończy się po 22:35. Kina znają dokładny czas projekcji. jak komuś nie chce się pracować tak późno, to mogą nie planować seansów. Ale jeśli tak wolisz to tak, jestem wrednym kutasiarzem wg twojego rozumowania. Oni w kinie są dla mnie, a nie ja dla nich. Rozumiem zatem że samemu wyznajesz zasadę

   źródło: youtu.be

  •  
   t.....1

   -102

   pokaż komentarz

   @mala_rybka: analityk czyli ktoś kto analizuje wg cyferek a nie realnych sytuacji. Powodzenia w życiu.

  •  

   pokaż komentarz

   @tommo21: no już przestań druzgotać matematykę bo żal dupę ściska (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @tommo21 Nie zgodzę, ja chcę obejrzeć ponieważ jestem zainteresowany, kto robił film, a kto muzykę.

  •  
   t.....1

   -74

   pokaż komentarz

   @przemomemoo: wrzucasz filmiki bo się wysłowić nawet nie potrafisz... brawo za inteligencję...
   niestety z panem nie mam o czym dyskutować bo zaraz zaczniesz wrzucać gówna z kwejka chłopczyku

  •  

   pokaż komentarz

   Przydała by się wrzutka pracownika w kontrataku że musiał po godzinach siedzieć bo jakiś wąsaty frajer chciał oglądać napisy końcowe i słuchać muzyki po zakończonym filmie.

   @tommo21:

   __Cześć jestem kierowniczką zmiany w Multikinie w Katowicach. Co się wczoraj odjaniepawliło na seansie "Wonderwoman" to głowa mała. W nocy przyszedł jakiś koleś z żoną i swoim kolegą. Nie dość, że przynieśli na salę własny bigos to jeszcze na koniec jak się skończył film, zażądał od nas, żebyśmy mu puścili napisy końcowe, bo okazało się, że jego wujek, imiennik Janusz jest asystentem asystenta wózkarza na planie i chciał zobaczyć nazwisko słynnego wuja na wielkim ekranie. Kiedy się nie zgodziłam postanowił napisać na mnie skargę i przez czas straszył jakimiś Mirkami, którzy zrobią ze mną porządek na głównej __

  •  
   t.....1

   -51

   pokaż komentarz

   @mala_rybka: to wyjmij z niej głowę jak ci duszno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   t.....1

   -66

   pokaż komentarz

   @mala_rybka: strzał w kolano chłopczyku. Własna firma, mechanika pojazdowa. Idź dalej kroić cebulę i licz łezki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @OnufryZagloba: Logana produkował Fox, a nie Marvel Studios.

  •  

   pokaż komentarz

   @tommo21: Rany, tylko się nie popłacz że nikt cię w piaskownicy nie rozumie. Mamusia będzie musiała chusteczkę łzami ubrudzić.

   Że aż tak zniżę się do twojego poziomu wycieczkami osobistymi o mamusi oddając walkę walkowerem bo jednak z takim doświadczeniem na tym poziomie nie mam szans.

  •  

   pokaż komentarz

   @tommo21:

   podaj choć jedno imię i nazwisko kolesia który podawał kanapki na planie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko nie używaj googla, lecz z pamięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   A co gdybym ci powiedzial ze ja jestem taka osoba?

  •  

   pokaż komentarz

   Logana produkował Fox, a nie Marvel Studios.

   @akurczak: Co nie zmienia faktu że w filmach Foxa też były sceny końcowe po Xmenach czy Wolverine i wciąz sa to filmy produkowane na licencji Marvela. Dlatego takie elementy jak cameo Stana Lee czy napisy końcowe są wspólne niezależnie od wytwórni.

   Brak sceny po napisach w Loganie to decyzja twórców w związku z zakończeniem samej historii, a nie że robiła ją taka czy inna wytwórnia.

  •  

   pokaż komentarz

   @w_szafa: gdyby tak powiedział właściciel kina to zaraz by wykopki kręcili gówno burze że nie szanuje się pracownika w Polsce i mało mu płacą. .

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @akurczak:
   Za wiki:
   Logan is a 2017 American superhero film featuring the Marvel Comics character Wolverine, produced by Marvel Entertainment, TSG Entertainment, and The Donners' Company, and distributed by 20th Century Fox.

  •  

   pokaż komentarz

   przemomemoo: mam nadzieję że nie kryjesz oburzenia jeśli szef każe zostać ci po godzinach w pracy.
   waydack: dokładnie. to chyba taki typ. Widać większość wykopków toleruje takie zachowania jednak pewnie sami oburzają się gdy sami albo ich druga połówka musi zostać dłużej w pracy. Przydała by się wrzutka pracownika w kontrataku że musiał po godzinach siedzieć bo jakiś wąsaty frajer chciał oglądać napisy końcowe i słuchać muzyki po zakończonym filmie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe jak wtedy by reagowali

   @tommo21 jakie k#?%a "po godzinach zostać w pracy "??? Jeśli film jeszcze trwał to myślę że samo kino jest otwarte nieco dłużej niż końcowa minuta ostatniego seansu. Czyli zasadniczo ci ludzie także mają umowę na pracę dłużej niż do ostatniej minuty filmu.

   Twój argument jest j##?nym inwalidą !!!!

  •  
   w.....a

   +26

   pokaż komentarz

   @waydack: gdzie tu masz pan-sługa?! Płacę za usługę, mam ochotę posiedzieć do końca, nie będzie mi jakiś ciul decydował czy już koniec seansu czy jeszcze nie.

   Podkreślam, to nie jest żadne siedzienie w pracy dłużej - zmiana kończy sie PO SEANSIE, a nie 5 minut czy 20 sekund przed jego końcem.

  •  

   pokaż komentarz

   @eshape55: @waydack:

   wg was jestem bucem i frajerem bo chciałem zobaczyć film do końca. O czym ja mam z wami dyskutować? Lubicie być ruchani po troszeczku przez każdego to droga wolna. Ja nie zamierzam być takim popychadłem i godzić się na wszystko. Jeżeli pracownicy pracują tam po godzinach jak sobie wmawiacie to niech idą do inspekcji pracy a nie mnie obarczają tym problemem. Zapłaciłem za bardzo prostą usługę i nie chciałem nic ponadto. Możecie się solidaryzować z tamtą panią a mnie wyzywać od najgorszych tylko pamiętajcie że ja tutaj kompletnie niczym nie zawiniłem.

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature kolego pomyliłeś adresata. Ja tam przyklaskuje twojemu zachowaniu

  •  

   pokaż komentarz

   @eshape55: sorrki, ten @waydack tak wkleja po kilka nicków i coś pomyliłem

  •  

   pokaż komentarz

   @waydack: Dokładnie, ale jak sami widzicie rośnie nam następne pokolenie pretensjonalnych idiotów, o ile jestem w stanie zrozumieć jakieś małe oburzenie, to robienie takiej gówno burzy to kretynizm w czystej postaci.

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature: Ja nic nie napisałem o pracy po godzinach. Na moje to ty jesteś złośliwym, irytującym człowieczkiem, który za wszelką cenę próbuje udowodnić światu jaki jest ważny i nie da się "ruchać w dupę". Zaimponowałeś żonie i koledze, już sobie wyobrażam tą scenę, jak stoisz w tym multikinie i piszesz reklamację. Jak to musiało żałośnie wyglądać... Kiedyś byłem na spotkaniu spółdzielni mieszkaniowej i też tam był taki mały irytujący grubasek zgrywający luzaka. Prezesowi spółdzielni poskarżył się na sprzątaczkę, bo mu od roku nie zabrała grudki ziemi z pod wycieraczki. Ty mi właśnie przypominasz tego pana Grudkę . Oczywiście swoją historią musiałeś się podzielić całym wykopem i pewnie w drodze z kina już zacierałeś ręce, że masz temat na aferę. Jest coś takiego jak ludzka życzliwość i empatia. Pojęcia pewnie obce w świecie, gdzie idolami stają się pieniacze pokroju Zbysia Stonogi. Ja widząc pracowników, którzy o północy chcą posprzątać salę, odpuściłbym. Muzyki posłuchałbym w domu, listę miejsc, gdzie kręcono film znalazł w internecie. Może to dla ciebie jest frajerskie, dla mnie to zerowy wysiłek a komuś może pomóc, ulżyć, sprawić mniej problemów.

  •  

   pokaż komentarz

   @msuma jakbyś np. pracował w knajpie to byś op@$%?$%ił gościa, że chce chleba do zupy, który jest w zestawie? "No debil jakiś, jeszcze się styje. Zupa mu starczy!" Raz, że z każdym rokiem świadomość konsumenta jest lepsza i takie zachowania to samobójstwo. Dwa, że kupili bilet na obejrzenie filmu, a nie jego części, choćby 98%. Kłótnie o obecność scen po napisach są jałowe. Co jak ktoś chce obejrzeć same napisy i ma prawo bo kupił bilet?

  •  

   pokaż komentarz

   @waydack: chłopie ja chciałem tylko zobaczyć film do końca. To pracownikom brakuje życzliwości i ludzkiej empatii że mi to uniemożliwili. Idź im sprzedawaj smuty o spółdzielniach, Stonogach, Grudkach itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bartpabicz: Zrozumiałe jest, natomiast nie usprawiedliwia. Ja też bym sobie chętnie wcześniej wychodził z pracy ale niestety, robota się sama nie zrobi.

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature: Nie odwracają kota ogonem. Mogłeś napisać reklamację jak normalny klient a nie siać potem ferment w sieci. Jak wyjebią przez ciebie kobietę z pracy to też nie twoja wina i suka sobie zasłużyła bo ci wyłączyła napisy. A nie wyłączyła z braku empatii tylko dlatego, że nikt nie ogląda czarnych plansz z napisami. Pewnie w 99,9 przypadkach ludzie wstają i wychodzą (chyba że to Marvel) Ale znalazł się w końcu taki buc i to w dodatku z wykopu. Można mieć gorszego pecha?

  •  

   pokaż komentarz

   @waydack: Jeżeli pójdzie za tym zmiana polityki firmy i jasny sygnał z góry że tak się nie robi to utrata pracy przez jedną osobę jest znośnym kosztem dla mnie. Zwłaszcza że dużo osób napisało o podobnych przygodach w tym znalezisku. I z drugiej strony czy dla właściciela kina który pewnie wydaje miliony na reklamę jest w interesie trzymanie tego typu pracowników? Ty wszystko oceniasz wyłącznie z jej perspektywy. Ona nie tylko oszukała nas ale także swojego pracodawcę czyli Multikino. Chyba że to zamierzona polityka tej firmy wtedy niech giną wszyscy.
   I też sporo osób napisało że czyta napisy końcowe, prześledź wszystkie komentarze to zobaczysz.

  •  
   A........i via Android

   +11

   pokaż komentarz

   @tomo1945 bardzo podoba mi sie to jak latwo wytwarzasz w wyobrazni obraz osoby ktorej nawet nie widziales na oczy. I nie, to ze ktoa coa napisal wcale nie daje Ci takiego prawa bo to po prostu glupie.

   Placisz za bilet pieprzone 30 zeta po to zeby ktos kazal Ci w pasywno-agresywny sposob sp@##%?$ac bo uznal ze muzyka i napisy koncowe nie sa czescia filmu. Samo takie stwierdzenie jest kretynskie.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak tak bardzo zależało im na czasie to może zamiast puszczać 30 minut reklam to puścić od razu film? Na reklamy był czas, ale człowiek nie może już oglądnąć napisów do końca.

  •  

   pokaż komentarz

   wcale nie daje Ci takiego prawa bo to po prostu glupie.

   @Albertucci: Prawa? mamy wolność słowa i mogę mówić i wyobrażać sobie co zechcę,
   a co do tej sprawy to gość jest pieprzonym hipokrytą bo z jednej strony sugeruje się tym że idąc do kina idzie się odprężyć a nie żreć z personelem, a tu dobitnie pokazuje że lubi się żreć z personelem z błahego powodu,
   bo to już przypomina bardziej zachowanie małego dziecka któremu odmówiło się kupienia batonika.Tak zależało mu na napisach końcowych a wcześniej napisał że wybrał się o tej porze i na ten film zupełnie od niechcenia na chybił trafił.

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature: Chłopie, nie karm tych poj##?nych trolli. Przecież widzisz, że to albo złośliwe, albo niedoj##?ne. Czasem nawet złośliwe niedoj##?ne. Miałeś prawo zostać do końca i już. Czy jest gdzieś określone do którego momentu trwa film? No właśnie nie, więc trwa do końca "taśmy".

   Najnowsza część Piratów również ma scenę po napisach. Tego akurat nie było można się spodziewać. Nie tylko Marvel robi takie ciekawostki.

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature Następnym razem idź też do Heliosa bo wyobraź sobie, że tam też po ostatniej scenie zapala się światło. Podejrzewam, że to normalna praktyka w każdym kinie, świecą światło, żebyś się nie wyj#%?ł i spokojnie mógł opuścić salę, pozbierać swoje rzeczy itp. Zresztą z takimi pieniaczami, siejącymi ferment trudno przewidzieć co się stanie. Nie zaświecą światła to zaraz poleci taki ze skargą, że narażają widzów na niebezpieczeństwo. Ważne, żeby pokazać, jaki to ja jestem świadomy konsument i nie dam się dymać na kasie. Może i miałeś prawo obejrzeć napisy, ale nie zmienia to faktu, że twoje zachowanie, tak po ludzku jest po prostu żałosne.

  •  

   pokaż komentarz

   @msuma: A kogo to obchodzi? Ja tez chce wyjsc wczesniej z pracy, ale nie wyjde, bo mam PRACE do wykonania. Jak ktos jest fanem napisow to jego swiete prawo, zeby siedziec w sali do konca seansu.

   Osobiscie nigdy sie z czyms takim nie spotkalem, zdarzalo sie, ze ekipa sprzatajaca czekala w wejsciu.

  •  

   pokaż komentarz

   @waydack: Ja często spotykam takich szarych pierdołkowatych ludzi, co jak się na nich spojrzy to wzrok w dół i odchodzą ze spuszczoną głowa. Ja na kasie kasjerka ich oszuka, to siedzą cicho i dopiero w domu klną pod nosem. Biedni ludzie, zawsze na końcu, bez żadnych praw. Takie popychadła życiowe.

  •  

   pokaż komentarz

   @dlugi-gr: Przeginanie w drugą stronę jest tak samo żałosne.

  •  

   pokaż komentarz

   @tommo21 o coś. O ich chamskie podejscie do klienta.O to,ze sprzedaja Ci bilety w kasie przy popcornie,nie jak kiedys obok. O to,ze do miejsc na srodku musisz doplacic 4zl,a zeby glupio nie wygladalo,to nazwali je vip-a tylko zwiekszyki szerokosc podlokietnikow.No i na koniec o to,ze puszczaja Ci 30min reklam przed filmem,a wylaczaja film 4-5min przed koncem.
   Rozumiesz teraz?

  •  
   A........i via Android

   +4

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @OnufryZagloba: no właśnie. niestety część wykopków nie wyobraża sobie, że mogą istnieć ludzie którzy są into kinematografia - wiedzą kto to jest dolly grip itd, znają konkretne studia, a często mają znajomych którzy pracują na dużych planach i czekają całe napisy np. dla jednego "Patrz jest Janusz! Tam w drugiej kolumnie!" :)

  •  

   pokaż komentarz

   @maniak713: w kontekście tego, co mówił OP, brzmiało to jak zachowanie zupełnie usprawiedliwione. Nie jest, a rozbieranie tej kwestii na czynniki pierwsze w myśl "z natury rzeczy wszyscy jesteśmy de facto leniwi" też niewiele wnosi do dyskusji. Oczywiście w takim znaczeniu i w gruncie rzeczy się z Tobą zgadzam, ale nie o tym, że tak powiem, jest rozmowa.

  •  

   pokaż komentarz

   @Albertucci: Te kutasy w dupie to se zachowaj na łóżkowe przygody z kochasiem( ͡º ͜ʖ͡º),co do reszty to sam jesteś bucem
   bo ja odróżniam palancie swoje priorytety i o co warto walczyć, a nie żre się o każdą pierdołę,po za tym batonik
   sobie sam wybieram prawda jeżeli wybrałeś z podartym opakowaniem a później masz o to pretensje to sam jesteś
   sobie winień.I nie ekscytuj się tak bo ci żyłka pęknie.

  •  

   pokaż komentarz

   @waydack: Źle podejrzewasz, że to normalna praktyka - ostatnio w Cinema-City na Piratach z Karaibów 5 nie zapalili świateł na napisach końcowych, bo UWAGA! jest scena po napisach :)

  •  

   pokaż komentarz

   @miauzilla: Skoro są sceny po napisach to chyba normalna praktyka, jaką ty tu Amerykę teraz odkrywasz? Chodzę na filmy Marvela i też nikt nie wyrzucał mnie z sali przed końcem. Pracownicy chyba wiedzą, który film posiada dodatkowe sceny - kiedyś przy kasie w Multikinie babka informowała rodziców, że Strażnicy Galaktyki 2 trwają tyle i tyle, ale są jeszcze sceny po napisach więc, mogą odebrać pociechę wtedy i wtedy. Natomiast ten buc co nakręcił aferę, wziął ich po prostu z zaskoczenia. Nie spodziewali się, że o północy jakiś kretyn zechce czytać przez dziesięć minut przelatujące literki.

  •  
   K........_

   -14

   pokaż komentarz

   @tommo21: Czyli było:

   źródło: paczaizm.pl

  •  
   A........i via Android

   +3

   pokaż komentarz

   @tomo1945 nie wiem czy Twojemu staremu sie to spodoba. Nie odrozniasz niestety wlasnego wyboru od narzucania go przez innych. To moj wybor czy zostaje na filmie do konca napisow czy nie, tak jak moim wyborem jest czy zostaje w pracy 12 godzin, zy dostaje za to pieniadz czy nadgodziny i czy ide na film czy nie i czy zostaje do konca napisow jesli mi sie tak podoba. Jesli komus takie wybory nie pasuja bo woli byc traktowany jak nic nie warty smiec to juz jego problem i najwidoczniej Twoj. Bo pamietaj, najpierw dajesz dlon aby potem odgryzli cala reke. Nie daj sie dymac stary.

  •  

   pokaż komentarz

   @tommo21

   mam nadzieję że nie kryjesz oburzenia jeśli szef każe zostać ci po godzinach w pracy.
   Ja akurat nawet się nie oburzam, ale mnie akurat szef prosi, a nie każe i odpowiednio mnie za to wynagradza. Poza tym gdy ja go poproszę, jak muszę gdzieś wyskoczyć na parę godzin, też nie ma problemu.

   źle to odebrałeś chłopie. to tak jak byś zjechał na ostani przystanek 10 minut przed czasem i siedział jak ostani frajer w pustym autobusie tylko dlatego że wg rozkładu będziesz na przystanku o tej a nie wcześniej.

   Sugerujesz, że film leciał przyspieszony, czy jak?

   Już abstrahując od tego, że ten przykład jest z dupy, to co jeżeli z tego przystanka miałby następny autobus 5 minut po zaplanowanym czasie przyjazdu tego, którym przyjechał, a przystanek niebył by osłonięty, napieprzałby deszcz i byłoby zimno. Też miałby wypieprzać z autobusu, bo Janusz sobie chciał dzień pracy skrócić?

   @waydack

   Może jej się śpieszyło na nocny autobus, może miała chore dziecko
   Jak miała chore dziecko to powinna była na L4 siedzieć. Co opa obchodzi, ze baba się na autobus spieszy? Zapłacił za usługę, która nie została w pełni zrealizowana.

   @tomo1945

   bo to już przypomina bardziej zachowanie małego dziecka któremu odmówiło się kupienia batonika.Tak zależało mu na napisach końcowych a wcześniej napisał że wybrał się o tej porze i na ten film zupełnie od niechcenia na chybił trafił.

   Ty dalej nie rozumiesz, co? Nie ogarniasz chłopie analogii to jej nie używaj. Nikt mu nie odmówił żadnej darmowej usługi (vide kupno batonika), tylko on za seans zapłacił.
   I tu nie chodzi o napisy, tylko o fakt, że jakiś ciul uniemożliwił @sicknature obejrzenie całego filmu (tak, napisy końcowe z muzyką są integralną częścią filmu), bo miał takie widzimisię, był przy tym bezczelny i pieprzył głupoty.
   Ty pewnie położyłbyś uszy po sobie, przeprosił i wyszedł. Ja bym się też zbulwersował, podobnie jak @sicknature

   Wy to mentalnie jeszcze w komunie tkwicie i sklepowe i inne kasjerki to dla was władczynie świata, co?

   pokaż spoiler @tommo21 i @tomo1945 to jakieś multikonta? Podobny poziom żenady.

  •  

   pokaż komentarz

   @Zaxx: Poziom żenady to reprezentujesz wykłócaj się o co chcesz ja jak widzę takich debili co się kłócą
   o dwa złote lub o to że napisów nie mógł obejrzeć to mi się śmiać chce i nie nie kładę uszów po sobie.A na pewno nie przepraszam,po prostu nie robię już zakupów w tym sklepie a na kolejny film idę do innego kina,składam pisemną skargę itp.Mówisz mi o komunie z tego co pamiętam to właśnie wtedy załatwiało się sprawy krzykiem na "mordę"
   jakie podejście będzie miał do ciebie człowiek na którego krzyczysz i opluwasz przy innych ludziach i ty mnie będziesz pouczał komuchu.

  •  

   pokaż komentarz

   Ty pewnie położyłbyś uszy po sobie, przeprosił i wyszedł. Ja bym się też zbulwersował, podobnie jak @sicknature

   @Zaxx: A potem rozkęcił gównoaferę na główną bo ktoś ci nie dał obejrzeć napisów. Afera by była jakbyś np. znalazł w popcornie szczurze bobki. Ciskanie się o taką głupotę jak napisy to szczyt bufonady i prostactwa. Ty jesteś pieniaczem, czujesz z tego powodu dumę, ja z Jarków Psikutasów szydzę, bo w większości przypadków to są niedowartościowani osobnicy z kompleksem niższości.Myślą, że jak wyżyją się na pani ekspedientce w sklepie to urosną w drabinie społecznej. Jak szef na nich huknie to kulą ogon pod siebie, ale za to później takiemu w Biedronce albo w kinie przy żonie i kolegach to już nikt nie podskoczy :-)

  •  

   pokaż komentarz

   Nie ma tutaj o czym rozmawiać z @waydack. Są osoby które nie oglądają końcowych napisów i jest to dla nich taki zbędny "dodatek", lecz jeśli ktoś płaci za obejrzenie końcowych napisów to powinien je dostać, poza tym muzyka końcowa nie była najgorsza w Wonder Woman.

   Ale nie ma o czym tu gadać, @sicknature zapłacił za obejrzenie całego filmu, a napisy są jego częścią, a zostały mu wyłączone.

  •  

   pokaż komentarz

   @Wojkipl: Co nie zmienia faktu, że siedzenie po północy w kinie by posłuchać muzyczki to czysta złośliwość. Już w komentarzach na WP dobrze go podsumowali. Od takich ludzi trzymać się po prostu lepiej z daleka.

  •  

   pokaż komentarz

   @waydack może preferuje nocny tryb życia? Pisał, że był zmęczony i pomyśl, godzina 1 w nocy film trwa 2h i 20min. Ja sam bym jeszcze posiedział przynajmniej połowę napisów, żeby dojść do siebie, a pracownicy i tak mają ustalone godziny pracy i jest tam wliczony czas z napisami.

  •  
   S..1

   +2

   pokaż komentarz

   @OnufryZagloba: bo to ostatni film z Jackmanem. Zamkniecie trylogii. Inne filmy (ktore maja kontynuacje, badz crossovery) takowa scene posiadaja. Choc DC nie robi takich scen, swiadczy o tym fakt ze juz zaczeli prace nad dwojka. Ale jak OP nie wasko bym sie wpienil gdyby np. z takiego Deadpoola mnie wyj$$!li mnie przed koncem napisow, gdzie ostatnia scena byla doprawdy zabawna, albo z Dr. Strange. Place to wymagam. Tu nie trzeba duzo myslec, a kilku przegrywow umyslowych sobie tu festiwal sp?!%?$!enia urzadzila. Ehhh...

  •  

   pokaż komentarz

   @piwniczak: > @tomo1945: Składanie reklamacji ma dużo ważniejszy wymiar niż to o czym piszesz. Czasem kierownictwo firmy wydaje grubą kasę na promocję marki i podnoszenie standardów, a ktoś dużo niżej (często swoim niechlujstwem lub lenistwem) zaprzepaszcza cały ten wysiłek. Reklamacja i "wykłócanie" się o standard wbrew pozorom nie jest przeciwko firmie, ale pozwala zbudować głęboką relację pomiędzy firmą a klientem (klientami). Po pierwsze świadomy szef pomyśli: mam informację zwrotną co się nie podoba moim klientom i co mogę powinienem. Po drugie można klientowi zadośćuczynić przez co nie rozpowie o złych praktykach w firmie swoim znajomym, lub co gorsze wszystkim w internecie, lub sprostuje wszem i wobec jeżeli rozpowiedział przed zadośćuczynieniem.
   Większą krzywdę firmie wyrządziłby gdyby nie złożył reklamacji a "w duchu" obraził się na firmę i zrezygnował z jej usług.

  •  

   pokaż komentarz

   Co to znaczy, że pracownicy chcieli wyjść wcześniej? To może motorniczy cię wysadzi z tramwaju dwa przystanki wcześniej, bo się będzie spieszył na kolację?

   @WybranyLoginJestZaj: Gdzieś w latach 2006-2008, kurs PKS ze wsi do miasta, godzina ok. 19, ciemno bo jakoś tak w sezonie zimowym. Byłem jedynym pasażerem. Nagle kierowca pyta się, gdzie wysiadam, bo on by tu se wcześniej skręcił i pojechał do domu na kolację. No to mu wysiadłem wcześniej (na przystanku, gdzie PKS oficjalnie się nie zatrzymuje), a on na najbliższym skrzyżowaniu skręcił zjeżdżając z trasy. Więc tego ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   Może jej się śpieszyło na nocny autobus, może miała chore dziecko

   @waydack: To mogła reklamy uciąć. Napisy są częścią filmu, reklamy nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @severson: Nie musisz siedzieć na reklamach. Ja na seans wpadam 15-20 minut później, na końcówkę reklam. A i tak wolę oglądać trailery niż napisy końcowe.

  •  

   pokaż komentarz

   @waydack: Mówimy o kobiecie, która ma horom curke albo autobus albo zlecenie z Roksy albo cokolwiek innego, że może chciała wcześniej wyjść. No to podaję działający sposób, żeby wyjść wcześniej.

  •  

   pokaż komentarz

   @severson: W kinach zawsze zapala się światło po ostatniej scenie. Może u ciebie na wsi jak przyjeżdża obwoźne kino jest inaczej, bo księżyc raz świeci a raz chowa za chmurami, no, ale w kinach studyjnych tak właśnie jest, że obsługa wchodzi do pomieszczenia, staje się jasność i ludzie opuszczają salę.

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature nie przejmuj sie .. Wiekszosc z nich jezdzi do kina z wycieczek szkolnych ktore oplacaja rodzice.

  •  

   pokaż komentarz

   @waydack: Od paru dobrych lat nie działają na mnie argumenty "tak już jest", "zawsze tak było", "bo tak" i inne w tym klimacie. Próbuj bez.

  •  

   pokaż komentarz

   @PopolupoBreslau: Dobrze wiesz, że to nieprawda. Większość z nas po prostu gardzi takim zachowaniem cebularzy, dla których jedynym sposobem na zaistnienie i poczucie się dowartościowanym jest rozkręcanie gównoafer i wszczynanie kłótni w kinie albo na promocjach w Biedronce.

  •  

   pokaż komentarz

   @waydack: @tomo1945: tak się składa że 2 lata przepracowałem na obsłudze widza w konkurencyjnej sieci, a kolejne 2 lata jako kinooperator. Tak się przejmujecie tymi biednymi pracownikami? Prawda jest taka, że do momentu gdy wyjdą do szatni, nawet jeśli po "grafikowych" godzinach - nadal mają płacone od czasu jaki spędzili w pracy. Co więcej, po ostatnim seansie nie muszą sprzątać, a tylko wypuścić widzów. Jako operator nie wyobrażałem sobie żeby wyłączyć napisy jeśli jakikolwiek klient był na swoim fotelu. Jeśli ktoś odj@$%ł taką manianę i wyłączył film przed czasem gdy sala nie była jeszcze pusta, to należy mu się zj@$% - niezależnie czy był to operator czy kierownik kina.

  •  

   pokaż komentarz

   @licuri:Kiedy do was dotrze że nie ma tylko dwóch stron konfliktu,więc nie stawiaj mnie po jednej z nich,to że neguje tego całego sicknature nie oznacza że stoję murem za obsługa kina,podkreśliłem jaką z mojego punktu widzenia
   przedstawia kulturę ten gość takich jak on jest wielu ale nie wszyscy muszą zaraz się żalić całemu światu jak to zostali pokrzywdzeni przez los,jeszcze to tylko świadczy jakim koleś jest bucem.I co on chce tym udowodnić
   "uważajcie jak idziecie do Multikina bo możecie nie obejrzeć napisów końcowych",trochę kuźwa powagi.

  •  

   pokaż komentarz

   @licuri: To niech bufon napisze od razu skargę na Polsat i Solorza bo z tego co widziałem, po filmie w trakcie napisów wchodzi od razu lektor reklamujący program a napisy zap#??@??ają tak szybko, że trudno odczytać nazwiska wózkarzy i pracowników cateringu, którzy obsługiwali filmowy plan. A jak jest w Multikinie to ty nie wiesz, bo pracowałeś w konkurencyjnej sieci, chyba że macie jakiś związek kiniarzy i operatorów i dzielicie swoimi doświadczeniami na bieżąco i wiesz lepiej czy muszą sprzątać czy nie. Zresztą nie w tym rzecz. Dalej twierdzę że oglądanie przez dziesięć minut napisów i słuchanie muzyczki w środku nocy, to raczej złośliwość i upierdliwość, a nie jakaś potrzeba wynikająca z głębi serca. Przecież ten pieniacz przypadkiem się znalazł na Wonder Woman, nie myślał cały tydzień o tym że pójdzie na ten film, żeby sobie posłuchać soundtracku, nie zacierał rąk na samą myśl, jak to zajebiście będzie zostać po filmie, sprawdzić któremu aktorowi dorobili mordę w CGI a tu nagle przyszło bolesne rozczarowanie i ktoś mu pokrzyżował piękne plany. Po za tym nie wierzę, że kierownictwo Multikina nie wie, że po filmie zapalane jest światło. Albo mi wszczepiono fałszywe wspomnienia, albo byłem w takich kinach, gdzie zawsze po ostatniej scenie zapalano światło. Nie wiem czy napisy leciały do końca, bo po 30 sekundach mnie już tam nie było, chyba, że to Marvel. Tak czy inaczej sieć pewnie przeprosi cebulaka i znajdzie kozłów ofiarnych. Dla nich element ludzki się nie liczy, dla @sicknature, raczej też, co sam podkreślił w jednej ze swoich daremnych wypowiedzi.

  •  
   m.....e via iOS

   -1

   pokaż komentarz

   @mala_rybka: na głównej jak k%?!a w lesie xdDDD

  •  

   pokaż komentarz

   @przemomemoo: Kiedyś oglądałem jakiś film, chyba X-men, i w trakcie napisów końcowych weszła obsługa kina i powiedziała na głos, że nie ma sceny po napisach. Odpowiedziałem, że jednak wolę sprawdzić. Po 5 minutach znoszenia przeszywającego wzroku obsługi, ukazała się scena po napisach. Ich mina: bezcenna :)

 •  

  pokaż komentarz

  Pani kierowniczka zrobiła to wbrew własnej woli, wyraźnie napisała "nie zgadzam się, że wyłączyłam".

 •  

  pokaż komentarz

  Też by mnie to wk??!iło bo dzisiaj niemal każdy film ma scenkę po napisach a też muzyka w kinie to fajna sprawa, szczególnie jak buli się za seans na specjalnie nagłośnionej sali.

1 2 3 4 5 6 7 ... 36 37 następna