•  

  pokaż komentarz

  Dlatego nie liczyli pieniędzy wydawanych na .... wizyty u wróżek, jasnowidzów.

  No to jestem zaskoczony że chłopaka nie znaleziono. Przecież wróżki czy jasnowidze to pewne źródła informacji.

  Gdybym wiedział, że tak to będzie wyglądało, to całe pieniądze wydałbym na detektywa

  Tak, najlepiej Rutkowskiego.

 •  
  S........t

  +26

  pokaż komentarz

  Mam wrażenie, że większa część wypowiadających się w tym wpisie jest mniej czy bardziej upośledzona. Znęcają się nad słabszym człowiekiem, wyśmiewają. Po co? Jesteście jak jakieś małpy. Śmiejecie się z Murzynów, Arabów, a nawet im inteligencją nie dorównujecie. Człowiek nie potrafi pisać poprawnie - no niesamowite, że osoby z ograniczonym dostępem do edukacji źle piszą, strasznie śmieszne. Hehe. Seba mógł chodzić do szkoły, więc teraz może pośmieszkować z takich co nie mogli bo np. trzeba było pracować w polu.

  Ojciec stracił syna, nie potrafię sobie wyobrazić jak wielka to jest tragedia. Jeśli chłopczyk się utopił, a na to wszystko wskazuje - to niestety, ze względu na to, że to rzeka, możliwe, że ciała już się nigdy nie odnajdzie. Nie podejrzewam porwania, bo ubrania zostały zostawione w lesie. Nikt w trakcie porwania nie ma czasu ściągnąć ubrań. Brak ciała, brak śladów walki, brak krwi - wszystko wskazuje na utopienie niestety. Składam kondolencje.

 •  

  pokaż komentarz

  W końcu ich sytuacja materialna uległa takiemu pogorszenie, że dwójka z najstarszych dzieci trafiła do domu dziecka, trzecie do rodziny zastępczej, zaś przy rodzicach zostało tylko najmłodsze dziecko – Martynka. Rodzice nie dość, że nie doczekali się powrotu Mateuszka do domu, to jeszcze stracili kolejną trójkę. Mimo tej tragedii rodzina nie ustępowała w poszukiwaniach syna.

  Także tak

 •  

  pokaż komentarz

  @andrzej1960 proszę nie słuchać wróżek i jasnowidzów. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się, aby komuś realnie pomogli.
  Ci bardziej znani bazują na tym, że używają zwykłych metod detektywistycznych, a rzekome jasnowidzenie ma przełożyć się na zainteresowanie i pieniądze.

  Wiadomo, człowiek w desperacji zrobi dużo, ale wróżki to jawna kradzież. Dodatkowo mogą zagłuszyć prawdziwe tropy i człowiek skupi się na losowych opowiastkach.

  Proszę zerwać kontakt z wróżkami, to dużo pomoże.

 •  

  pokaż komentarz

  @andrzej1960: Wyrazy mojego ogromnego współczucia...