•  

  pokaż komentarz

  Kuźwa. Ludzie. To jednak tylko jeż! Naklepać głupim dziewuchom porządnie po dupie, opieprzyć zdrowo, jakaś kara finansowa i koniec! Koniec z tą parszywą nagonką na ludzi z powodu jeża. One już dostały za swoje.

 •  

  pokaż komentarz

  Skończy się smieszkowanie. Ta kara powinna się ciągnąć jak lasagne. Zeby jeszcze w dorosłym życiu ja odczuwały. może wtedy zmądrzeją

  •  

   pokaż komentarz

   @ApodyktycznyKibolFaszystaHomofob: Najlepiej gdyby kara była dwa razy większa niż za morderstwo człowieka! Bo zwierzątko, takie słodkie i bezbronne...

  •  

   pokaż komentarz

   @PanPawel000 nie no lepiej im odpuścić. Niech sadystyczne skłonności głębiej kiełkują.

  •  

   pokaż komentarz

   Skończy się smieszkowanie. Ta kara powinna się ciągnąć jak lasagne. Zeby jeszcze w dorosłym życiu ja odczuwały. może wtedy zmądrzeją

   @ApodyktycznyKibolFaszystaHomofob: Może pamiątkowy jeżyk na czole? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @PanPawel000: > bezbronne...

   @ApodyktycznyKibolFaszystaHomofob: Tak kara za atak na bezbronnego człowieka czy zwierzaka powinna być bardzo dotkliwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @ApodyktycznyKibolFaszystaHomofob: Ja bym nawet zaryzykował stwierdzenie ,że powinna się ciągnąć jak spaghetti. I to tak żeby długi makaron poplamił jeszcze sosem koszulę i stanął w gardle.

  •  

   pokaż komentarz

   @PanPawel000: Jeśli uważasz że za torturowanie i podpalenie zwierzaka wystarczy zwykła połajanka, to jesteś strasznie ograniczonym człowiekiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @zirytowana_plaszczka: jezeli uwazasz, ze ja tak uwazam, jestes dysfunkcyjny

  •  

   pokaż komentarz

   @ApodyktycznyKibolFaszystaHomofob: po co mi idioto wciskasz slowa, ktorych nie powiedziałem, idz z tym swoim bambinizmem gdzies dalej

  •  

   pokaż komentarz

   @PanPawel000: myślałem, że to ironia. Wybacz, o panie.

  •  

   pokaż komentarz

   @popcorn84: tak kurna niech za głupie zwierze będzie jak za człowieka, albo jeszcze większa, bo jest słodkie i bezbronne !

   @ApodyktycznyKibolFaszystaHomofob: nie odpuścić, tylko bez przesady. Pół domu za jeża? Kogoś pojaniepawliło tutaj?

  •  

   pokaż komentarz

   TLTR...

   Zastanawia mnie to wszystko trochę. Z jednej strony typiary maja ostro nasrane zeby robić takie zabawy w podpalanie jeża, choć sam jako dzieciak mieszkając na wsi nie raz nie dwa ganiałem kota z butelką wody, nie raz nie dwa karmiłem żaby świerszczami a potem tą żabę rzucałem zaskrońcowi - ot naturalny krąg życia, wielokrotnie przypalałem pająki, wsadzałem muchy do pistoletu na kulki itp. jakoś wyrosłem na normalnego odpowiedzialnego i inteligentnego Faceta.
   .
   Z drugiej strony to tylko jeż- tak tylko i wyłącznie szczur z kolcami, jakkolwiek byłby słodziutki i milusi na fotkach w necie to dalej tylko głupi zwierzak, pisze to w sensie nieadekwatności kary do czynu, 100 000zł za jednego jeża? czy kogoś posrało? 3 lata paki? toż to tyle za gwałt się nie dostaje czy morderstwo człowieka a za jeża TAK.
   .
   Kary tej nie zapłacą te "niewiasty" tylko ich rodzice którzy tyrają by utrzymać rodzinę, dla zwykłej rodziny gdzie żaden z rodziców nie jest programistą 15k+ takie pieniądze sa nieosiągalne, ba w większości polskich rodzin może to niektórych zdziwi bierze się kredyt na rok czasu by kupić telewizor za 2 000zł, taka kara o ile była by zadana to rozj?@%@ totalnie życie tej rodziny i z powodu chwili głupoty nastolatki odczują to wszyscy, czy to jest Kerea? czy cywilizowany kraj ?
   .
   Manówy jak najbardziej powinny dostać kare tak by je zapiekło ale karę odpowiednią dla nich, ktoś tu rozsądnie napisał żeby spędziły całe wakacje w schronisku dla zwierząt a koszty tego niech poniosą rodzice ( będą to zapewne niewielkie koszty za które również im się oberwie)
   .
   niektórzy wykopowicze mam wrażenie ze piszą pod wpływem impulsu, i niedojrzałości, swoje osądy wyciągają nazbyt pochopnie i ostro, nie przychodzi im do głowi w żadnym stopniu myśl o konsekwencjach itp. świadczy to tylko o tym że w necie jest spora rzesza niedojrzałych emocjonalnie i psychicznie gimbusów i hejterów ( w myśl tej zasady któryś zaraz mnie pojedzie za przecinek lub orto, bez odniesienia się do wartości merytorycznej wpisu)
   .
   Zastanawia mnie to całe nad wyraz epatowanie wrażliwością na krzywdę zwierząt, oczywiście sa osoby które do kiełbasy dodają trutkę lub haczyki i rzucają to psom, sa osoby znęcające się nad zwierzętami i to jest przegięcie ale ... co by powiedzieli na to ze na wsiach cały miot szczeniaków lub kociaków gospodarze nadal i od pokoleń topią w studzienkach na szambo, ba czasami robią tak i z dorosłym psem jak zagryzie im kilka kur, i to jest norma czy wam się podoba czy nie, od tych samych gospodarzy dostajecie wędzonkę parówki sałatę itp, chicken nugetsy nie rosną na krzakach a karkówka to nie odmiana rzepy.
   . sa i ludzie którzy mają również wywalone w 2ga stronę, i tak pod ostatnim wpisem o haczykach w mięsie sporo osób pisało że słusznie a dam sobie rękę uciąć ze tu pierwsi krzyczą że na stos.
   .
   no i sa gimbomieszczuchy takie dzieciaki z których zawsze się śmieją dzieci ze wsi że jak widza baka to uciekają z płaczem krzycząc ze je potwór goni, ostatnio taki jeden pisał jak to byk ma ostre rogi jak miecz samurajski...@Odbolik:
   dzieci wychowane na klatkach schodowych które nigdy nie były na wsi a krowę widziały tylko przez szybę auta, a potem sie biorą opowieści jako że brązowe krowy dają czekoladowe mleko ...
   .
   a co wielce oburzeni powiecie na tradycyjny ubój świni na wsi? obuchem w łeb, oczywiście zaraz sie obudzi wiec gospodarz przecina tętnice, świnia wstaje biega jeszcze chwile i pada i wtedy ją się opala (nikt nie będzie wołał specjalisty za kilka stów do ogłuszenia świni) a kury kaczki gęsi? korpus między nogi, szyj na pienik i ciach, potem jeszcze taki bez głowy biega po podwórku, tu nikt nawet nie ogłusza

  •  

   pokaż komentarz

   @KombajnemPrzezUkraine: Nie wiem czy jeże są słodkie. Nie jadłem. A co do reszty. W kilku postach piszę wyraźnie, że kara powinna być publiczna np. sprzątanie psich kup na mieście.

  •  

   pokaż komentarz

   @michalson18: Z większością się zgadzam. Sprostuję tylko, że kara 100 k lub 3 lata więzienia to maksymalny wyrok. Dotyczy to znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem i może dotyczyć jeża, psa, krowy lub innego zwierzęcia.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @miesozercy_pod_noz:
   nie wiem kiedy, nie wiem za co , ale z tego powodu nie będę tracił czasu na ciebie debilu

   źródło: debil.png

  •  

   pokaż komentarz

   @michalson18:

   100 000zł za jednego jeża?
   Tak, bo wg polskiego prawa jeże są pod ścisłą ochroną w przeciwieństwie do szczurów

   ktoś tu rozsądnie napisał żeby spędziły całe wakacje w schronisku dla zwierząt a koszty tego niech poniosą rodzice

   Chciałbyś aby osoby, które podpaliły żywcem zwierzę zajmowały się innymi zwierzętami? I jakie koszty? To by była praca społeczna więc o żadnych kosztach nie ma tu mowy. Schronisko przecież nie będzie karmiło gówniar.

   Zastanawia mnie to całe nad wyraz epatowanie wrażliwością na krzywdę zwierząt
   na wsiach cały miot szczeniaków lub kociaków gospodarze nadal i od pokoleń topią w studzienkach na szambo
   a co wielce oburzeni powiecie na tradycyjny ubój świni na wsi?
   a kury kaczki gęsi?


   No k@#$a trzymajcie mnie bo nie wytrzymam... Po pierwsze primo, nie porównuj zabijania zwierząt, które są hodowane po to aby je ZJEŚĆ do zwierząt domowych lub leśnych. Świnie, krowy, kaczki, kury, itp. są po to aby w odpowiednim momencie zakończyć ich żywot i zamienić w pokarm dla nas. Po to je karmimy i o nie dbamy. Metody ich uboju są
   prawnie regulowane a uderzenie w głowę jest konieczne aby uszkodzić funkcje mózgu co by zwierzę nie czuło bólu. To, jaki sposób wybierze rolnik zależy od niego ale musi liczyć się z konsekwencjami jeśli będzie on niehumanitarny.
   Po drugie, jakby ktoś Ci zabił kota albo psa to też byś powiedział, że przecież to tylko zwierzę? Czy jakiekolwiek zwierzęta leśne, hodowlane bądź domowe zasługują aby je potraktować w tak nieludzki i obrzydliwy sposób? NIE!
   Każda gnida, która zabija zwierzęta dla przyjemności lub z okrucieństwa powinna być surowo karana. To samo się tyczy zabijania szczeniąt - chciało się psa aby pilnował posesji? Trzeba było wziąć samca. Masz samicę? Wysterylizuj ją i po kłopocie. No ale oczywiście po co wydawać te "omujborzedwieściezłoty" na zabieg skoro można zaoszczędzić hajs i zabijać małe szczeniaki jak skurwiel?

   Kara grzywny i więzienia jest nie tylko po to aby dać nauczkę tym gówniarom ale też aby odstraszyć im podobnych do zrobienia tego samego. Uwierz mi, że gdyby za gwałt (potwierdzony a nie domniemany) ucinano genitalia to ich liczba zmalała by dramatycznie.

  •  

   pokaż komentarz

   Bo zwierzątko, takie słodkie i bezbronne...

   @PanPawel000: No, a powiedz, że nie? :/

  •  

   pokaż komentarz

   co by powiedzieli na to ze na wsiach cały miot szczeniaków lub kociaków gospodarze nadal i od pokoleń topią w studzienkach na szambo, ba czasami robią tak i z dorosłym psem jak zagryzie im kilka kur, i to jest norma czy wam się podoba czy nie

   @michalson18: Jeżdziłem na wieś jak byłem dzieciakiem i faktycznie tak było. Okropne ale tak było i pewnie nadal jest. Mało tego od czasu do czasu gdzieś obok krzaków leżało łożysko od krowy, która rodziła niedawno. A już nie pomnę ile razy widziało się rozkładające truchło psa lub kota. Smród do nie zniesienia. A propo dokuczania zwierzakom. Z kolegami (pewnie mieliśmy po 8 lat) łapaliśmy bąki w pudełka od zapałek i mieliśmy radochę, że to takie radio. Później je puszczaliśmy, ale niewątpliwie owady nie były szczęśliwe, szczególnie że trzmiele są łagodnymi owadami i bardzo sympatycznymi.

  •  

   pokaż komentarz

   @michalson18: @PanPawel000: ten jeż był bardziej pożyteczny niż te dwie durne pindy kiedykolwiek będą

  •  

   pokaż komentarz

   @m3n3lli: tyle hejtu a zero pomyślunku ... dziecko z klatki schodowej

   100 000zł za jednego jeża?
   Tak, bo wg polskiego prawa jeże są pod ścisłą ochroną w przeciwieństwie do szczurów

   tak samo jak gołębie czy mewy i inne pospolite zwierzaki są pod ochroną
   Serio myślisz ze rozj!!$nie całkowite przyszłości i życia całej rodziny w tym bogu ducha winnych rodziców (zakładam ze to nie patologia tylko ze laski miały odjeb) jest w porządku? myślisz że ta kara o ile była by na tyle zasadzona by im pomogła wyjść z tej głupoty czy raczej by pogłębiła patologie? chyba nie bardzo to przemyślałeś co?

   pokaż spoiler czasami warto wyjść z piwnicy i zobaczyć jak wygląda realny świat


   ktoś tu rozsądnie napisał żeby spędziły całe wakacje w schronisku dla zwierząt a koszty tego niech poniosą rodzice

   Chciałbyś aby osoby, które podpaliły żywcem zwierzę zajmowały się innymi zwierzętami? I jakie koszty? To by była praca społeczna więc o żadnych kosztach nie ma tu mowy. Schronisko przecież nie będzie karmiło gówniar.
   i tu już wiedziałem że jesteś gimbem który ma ZERO pojęcia o życiu, nie wiesz jakie są koszty? a no takie że ktoś by musiał tracić czas na ich pilnowanie, opiekę, naukę, szkolenie itp itd. ba wg mnie powinny za miesiąc takiej pracy dostać ze 100 zł i mieć zagwarantowany dojazd, to powinno być wliczone w koszty które poniosą rodzice. wysil tą galerete co nosisz w czaszce i wydedukuj dlaczego tak uważam

   Zastanawia mnie to całe nad wyraz epatowanie wrażliwością na krzywdę zwierząt [...]a kury kaczki gęsi?

   No k@$$a trzymajcie mnie bo nie wytrzymam... Po pierwsze primo, nie porównuj zabijania zwierząt, które są hodowane po to aby je ZJEŚĆ do zwierząt domowych lub leśnych.
   UUUU rasizm i dyskryminację widzę srogo, dla ciebie to różne zwierzęta dla mnie takie same, czym sie różnią, hodowlane nic nie odczuwają nie jest im smutno jak widzą w kolejce na rzeź swoje koleżanki? kiedyś podobnie mówiono o kolorowych (ludziach)

   Świnie, krowy, kaczki, kury, itp. są po to aby w odpowiednim momencie zakończyć ich żywot i zamienić w pokarm dla nas. Po to je karmimy i o nie dbamy.
   a jeże żyją po to żeby wpieprzać dżdżownice zdechnąć w lesie i by je kruki i wrony rozdziobały. odnosisz się raz sentymentalnie raz bezuczuciowo do tego samego... zdecyduj się na jedno (kochajmy wszystkie zwierzęta prócz hodowlanych bo one sa nic niewarte ....)

   Metody ich uboju sąprawnie regulowane a uderzenie w głowę jest konieczne aby uszkodzić funkcje mózgu co by zwierzę nie czuło bólu.
   tak to wygląda na papierku i powinno wyglądać w rzeźni, no chyba że obój królików, tym się wsadza elektrody do oczu i zanim coś dotrze do mózgu to już go niema, realia sa inne czy ci sie to podoba czy nie, nigdy nie widziałem uboju swini krowy czy drobiu z ogłuszaniem, było to poderżnięcie gardła i czekanie na zgon, kogo obchodzi czy krowie będzie przykro? ona i tak tego nie ogarnia

   To, jaki sposób wybierze rolnik zależy od niego ale musi liczyć się z konsekwencjami jeśli będzie on niehumanitarny.
   hehehheheheheheh połowa życia na wsi i jakoś nigdy nikogo nie posadzili a wsi w polsce jest więcej niz miast

   Po drugie, jakby ktoś Ci zabił kota albo psa to też byś powiedział, że przecież to tylko zwierzę?
   ale jak by sąsiad dostał za to 3 lata czy 100 000 zł kary to bym wycofał oskarżenie bo jest nieadekwatne, powinno go uderzyć a nie zmiażdżyć. Twoje podejście jest jak u ciapatych, ukradł jabłko to obciąć mu rękę

   Czy jakiekolwiek zwierzęta leśne, hodowlane bądź domowe zasługują aby je potraktować w tak nieludzki i obrzydliwy sposób? NIE!
   oczywiście że nie bo to nie sa ludzie by być traktowanymi jak ludzie, to zwierzęta i traktowane sa jak zwierzęta (jeśli mowa dalej o uboju)

  •  

   pokaż komentarz

   @m3n3lli:

   Każda gnida, która zabija zwierzęta dla przyjemności lub z okrucieństwa powinna być surowo karana.
   zgadza się i nigdzie tego nie negowałem, ale co innego surowa kara od bezmyślnie nieproporcjonalnej, moze by tak wprowadzić prawo że jak przejdziesz na czerwonym świetle to amputują ci nogę ... to rozwiąże problem ...

   To samo się tyczy zabijania szczeniąt - chciało się psa aby pilnował posesji? Trzeba było wziąć samca. Masz samicę? Wysterylizuj ją i po kłopocie. No ale oczywiście po co wydawać te "omujborzedwieściezłoty" na zabieg skoro można zaoszczędzić hajs i zabijać małe szczeniaki jak skurwiel?
   GÓWNO WIESZ O ŻYCIU czasem te 200 zł to być albo nie być, nie masz zielonego pojęcia o wartości pieniądza i skąd on się bierze i ile niektórzy na niego muszą zap@@@?!$ać, piszesz jak rozwydrzony bachor jakichś nowobogackich który dostaje to co i kiedy chce i myśli ze wszyscy tak mają. zobaczymy za parę lat jak się usamodzielnisz (jak już się usamodzielniłeś to z tym tokiem myślenia niema dla ciebie ratunku)

   Kara grzywny i więzienia jest nie tylko po to aby dać nauczkę tym gówniarom ale też aby odstraszyć im podobnych do zrobienia tego samego.
   Uwierz mi, że gdyby za gwałt (potwierdzony a nie domniemany) ucinano genitalia to ich liczba zmalała by dramatycznie.

   odpowiedz
   gdyby za gwałt karać śmiercią to 99% zgwałconych kobiet była by mordowana, w usa jest tak ze za 3 przestępstwo kara jest już bardzo sroga i wielu przestępcom już obojętne czy zamordują 1 czy 100 osób mimo ze ukradły tylko telefon. musiał byś sporo liznąć z psychologii empatii itp żeby to zrozumieć co jak i dlaczego działa. ale do tego potrzebna jest pewna dojrzałość
   wykopki lubują się w przepisywaniu takich hasełek, ale wszelkie postanowienia niosą za sobą pewne konsekwencje które ktoś musi przewidzieć

   uogólniając wykop to ok 70% dzieciaków, 20% normalnych ludzi i tylko 10% ludzi inteligentnych myślących potrafiących myśleć analitycznie (nie wiem czy aby aż 10%), w tych 70% jest jeszcze 10% debili trolów i innej maści podludzi
   a ty gdzie jesteś ?

  •  

   pokaż komentarz

   @michalson18 100 000 zl wiesz dlaczego , bo jeże są pod ochroną i prawidłowo ze gowniary i "matki karyny " odczuja po portfelach tego biednego jeza który nie jest szkodnikiem dla czlowieka... Podam ci przyklad z 2 tyg temu , mogłem zostawić jeża który dusil sie bo zakleszczyl się w siatce ale wiesz jestem czlowiekiem ktory ma rozum i pomagam slabszemu , ale przeciez moglem nagrac snapa i patrzec jak jez sie dusi i sie śmiać ale nie jestem taka ameba i nie poierdol o kregu zycia....

  •  

   pokaż komentarz

   @michalson18: a wykopki minusują. Wakacje w schronisku albo inne pomoce społeczne to wystarczająca kara, nie dajmy się zwariować.

  •  

   pokaż komentarz

   @Szejker-Szejker: @Moonday: minusija jakies dzieciaki, ale pisząc ten tekst liczyłem raczej że będzie fala chejtu i szybkie -100 się pojawi a tu prawie równowaga co mnie zdziwiło, oczywiście znajdują się osoby które oblały maturę i nadal nie nauczyły się czytać z zrozumieniem co im totalnie nie przeszkadza w zabraniu głosu w dyskusji ... np.

   @PsychoKid:

  •  

   pokaż komentarz

   @michalson18: powinni zablokować możliwość tworzenia tu konta dla ludzi z iq poniżej 100 xD jak możesz porównywać przejście na czerwonym do zabijania żywego stworzenia, tym bardziej objętego ochroną? No powiedz mi jak ty się czujesz na codzień będąc tak głębokim idiotą?

   dalej twojego posta nawet nie czytam, szkoda czasu.

  •  

   pokaż komentarz

   @terwer358: odnośnie IQ heh właśnie niedawno sobie taki zrobiłem i zagnij kto tu jest prymitywem ?
   (zerknij sobie mój ostatnio post na mikro) reszty twoich głupot nie będę komentował bo szkoda prądu dzieciaku

 •  

  pokaż komentarz

  Incydent? Nie no kurczę bez przesady. tyle trafniejszych słów jest. Akt, czyn, działanie. Nie przesadzajcie z tym incydentem.

  Cóż, liczę że kara będzie na tyle surowa, że dotrze do łepetyn zarówno rodziców jak i córek, ja wiem, że jak człowiek młody to i głupi bywa, też byłem, ale nie aż tak drastycznie. Obserwacja też byłaby na miejscu. Kto wie, czy nie przeniosą tego okrucieństwa na swoich rówieśników w szkole. Lepiej zapobiegać niż leczyć.

 •  

  pokaż komentarz

  Skąd taka nienawiść i bestialstwo wśród młodzieży? Jak ja byłem młodszy, to na każde doniesienie o znęcaniu się nad zwierzętami potrafiłem ronić łzy albo być chory przez jakiś czas. Podobnie moi rówieśnicy. Zdarzali się ludzie z patologicznych rodzin albo bananowce, co im wszystko wolno, ale w każdym dało się poznać jakieś współczucie dla zwierząt. :/

  •  

   pokaż komentarz

   @1984: Kiedyś to były czasy co.

  •  

   pokaż komentarz

   @1984: U mnie patola rzucała cegłami w kaczki

  •  

   pokaż komentarz

   @1984 zawsze tak było, tylko teraz jest internet i media społecznościowe za pomocą których takie informacje łatwiej się rozprzestrzeniają.

  •  

   pokaż komentarz

   @1984: Albo rozwalali chomiki w mikrofalówkach

  •  

   pokaż komentarz

   @Dogeno: KUUURŁŁŁŁA. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @1984: a ja pamietam jak z dzieciakami z twojego rocznika lapalismy pasikoniki i wyrywalismy im nozki, albo lapalismy muchy i przypiekalismy lupami. teraz ci ludzie pokonczyli studia inzynierskie lub prawnicze.

   glupota byla zawsze nasi dziadowie trzymali murzynow w zoo jak zwierzeta. po prostu jednym przeszlo, innym nie. dzisiaj ekscesy nagrywa sie telefonami komorkowymi wiec ciesz sie ze wtedy takiego sprzetu nie bylo bo kto wie gdzie wyladawalbys.

   a gowniarom pewnie dadza kuratora, bo w sumie co innego zrobic? szkoda mi tego jeza jak cholera tak jak szkoda kazdego zycia zakonczonego w nikczemny sposob

  •  

   pokaż komentarz

   @1984:

   "Wszystkiemu są winne gry komputerowe, a w szczególności gry RPG. w których każde zwierzę nie tylko jest NPCem, ale też są one domyślnie uznawane za wrogą istotę."
   t. Polskie Towarzystwo Miłośników Zwierząt oddział w Szczurzej Dupie (k. Wąbrzeźna), Kujawsko-Pomorskie

  •  

   pokaż komentarz

   nasi dziadowie trzymali murzynow w zoo jak zwierzeta

   @highlander: I komu to przeszkadzało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @1984: Dzieci często robią głupie rzeczy i potrafią być strasznymi sk?%!ysynami. Pewnego dnia po szkole, kiedy chodziłem do podstawówki poszliśmy z kolegą zabijać żaby. O tak po prostu. Dzisiaj szkoda mi nawet owadów xD, oczywiście nie tych, które chcą pić moją krew.

  •  

   pokaż komentarz

   @1984:

   Bo zwierzęta też się bawią swoją zdobyczą i ją torturują. Ludzie to w końcu zwierzęta i część świata natury.

  •  

   pokaż komentarz

   @mizeriowy: Co do tych dziewczyn. One chodzą już do gimnazjum, nie są małymi dziećmi, dodatkowo podpalenie to naprawdę przej#%!na metoda na uśmiercenie czegoś. Widać, że jest z nimi coś nie tak.

  •  

   pokaż komentarz

   @1984: Ciekawe bo ja pamiętam za dzieciaka kilkanaście lat temu, że zabijanie żab, znęcanie się nad kotami czy wrzucanie ślimaków do mrowiska było popularną rozrywką wśród dzieciaków na osiedlach. I co? I nic. Dorośli, pozakładali rodziny i są normalnymi ludźmi. Niestety żyjemy w chorych czasach, gdy zwierzęta mają większe prawa niż ludzie. Dlatego nasza cywilizacja musi upaść.

  •  

   pokaż komentarz

   @mizeriowy: Zabijanie żab to klasyka gatunku - masa chłopaków się w to bawiła. Tortury, wiązanie za nogi na gałęzi i wymyślanie nowych fantazyjnych sposobów uśmiercania.

  •  

   pokaż komentarz

   @szymonek2213:

   Ja pamiętam dmuchanie żab za pomocą słomki, wsadzało się w dupę i dmuchało( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Zaraz mnie jakaś lewacka k*rwa zadenoncjuje i bedzie PETA z Policją o 6 rano na chacie( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @1984: Może jest tego więcej, czego naprawdę nie wykluczam patrząc na sp$!$!#!enie młodych ludzi, ale nawet jeżeli tego jest tyle samo, to tobie się wydaje, że jest więcej. Internet. Kiedyś to o jakichś ektremalnych sytuacjach może by coś powiedziano w telewizji, napisano w gazecie, ale pewnie lokalnej itd. Dziś? Dziś taka informacja trafia do Internetu, w nim pozostaje dla każdego chętnego i może być nagłośniona.

  •  

   pokaż komentarz

   @1984: a moi odwrotnie. Jeden zarąbał psa maczetą, ale był upośledzony. Drugi zakopał szczeniaki suki swojego brata i zabił kota.

  •  

   pokaż komentarz

   Skąd taka nienawiść i bestialstwo wśród młodzieży? Jak ja byłem młodszy, to na każde doniesienie o znęcaniu się nad zwierzętami potrafiłem ronić łzy albo być chory przez jakiś czas.

   @1984: To nic nowego. Teraz mamy wszędzie jakieś media i mówi się o tym o wiele więcej. Jednak kiedyś też tak było. Dzieci również znęcały się nad sobą i lały po gębach w szkole i po szkole. Sam nieraz dostałem po mordzie, a raz nawet doszło do tego, że musiałem się lać po szkole (umówiona bijatyka), choć srałem ze strachu. Nie mam żadnej traumy z tamtych czasów. W liceum też można było dostać po ryju. Teraz jest ciut gorzej, bo są media społecznościowe, szczególnie YT i taki walnięty dzieciak będzie chciał się pochwalić.

  •  

   pokaż komentarz

   @1984: U mnie patola podpalała koty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 następna