•  

  pokaż komentarz

  Wykopowi twardziele, zahartowani ogniem prawdziwego życia i ich życiowe mądrości.
  Pamiętajcie, że każdemu los może podłożyć nogę i wam też może ktoś powiedzieć "nie wyciągając rączek po cudze" albo "każdy kiedyś umrze"

 •  

  pokaż komentarz

  Codziennie na wykopie historie ludzi proszących o pomoc "miałem wyciętego guza i rak wrócił i mam teraz przeżuty" Minusujący-k#%?a ile jeszcze przypadków potrzebujecie byście zrozumieli że obecna forma "leczenia" raka jest błędna! a chemia po wycięciu guza jest totalnym nieporozumieniem!

  •  
   t..................a via Mój Wykop (Android)

   +26

   pokaż komentarz

   @JaMam36lat: łał właśnie odkryłeś, że większość raków nie da się wyleczyć, przy obcenym stanie wiedzy. Chemia w Polsce jest bez sensu bo nie jest indywidualna pod każdego pacjenta, zwyczajnie nie ma na to pieniędzy.

  •  

   pokaż komentarz

   zwyczajnie nie ma na to pieniędzy.

   @twardziel_psychopata: publiczna sluzba zdrowia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @JaMam36lat: nie jest. Fakt ze w Polsce kiepsko z wykrywlanoscia i dostepnoscia drozszych lekow. Jednak w bogatszych panstwach jest coraz lepiej.

   Na dzien dzisiejszy nie ma skutecznijeszych metod po prostu.

  •  

   pokaż komentarz

   @JaMam36lat:
   No tak, kilkadziesiąt lat badań i doświadczeń tysięcy najzdolniejszych i najlepiej opłacanych lekarzy, biologów, genetyków, chemików, tysiące analiz biostatystyków badających skuteczność i zadadność określonych terapii. Wszystko to powinno się wyrzucić w ch#@ bo randomowy nick na wykopie obejrzał kilka filmów z żółtymi napisami od ludzi pokroju p!%@@ów z Towarzystwa Płaskiej Ziemi, no i już wiemy że > obecna forma "leczenia" raka jest błędna!

   A te dziesiątki tysięcy specjalistów pewnie co do jednego uczestniczą w Zmowę Koncernów i poświęcają swoje życia i kariery na udawanie, że szukają leku na raka, tak?

  •  

   pokaż komentarz

   raków nie da się wyleczyć.... nie ma skuteczniejszych metod po prostu
   @Aster1981: @twardziel_psychopata: @deviator Jesteście w błędzie Ja sam miałem raka złośliwego i sam się z niego wyleczyłem.... wiem jak to brzmi...whatever...w pierwszych postach mojej działalności na wykopie możecie o mojej historii poczytać, .......jest tam chaos bo wklejałem info z postów bez skupiania się nad kolejnością........szczerze wisi mi to czy wierzycie czy nie, jestem odporny na szyderę i w dupie mam nawet 1000minusów.....

   Podzielę się z wami konkluzją jaką nabyłem po ponad 2 latach "walki"

   "Natura+umysł+konsekwentne działanie redukując nabytą patologię=sukces, nie ma innej drogi w raku złośliwym, nowotwór "wyleczysz szpitalnie" ze szczęściem nie mając reemisji w przyszłości... ale raka bez tego połączenia już nie

   Chemioterapia po wycięciu guza jest totalnym nieporozumieniem. Błędem jest ignorowanie zdolności naprawczych organizmu jeżeli mu się w tym pomoże. Po wycięciu guza stosując chemię istnieje ryzyko upośledzenia wydajności układu immunologicznego, do tego stopnia że jak rak powraca to często jest już w agresywniejszej formie i ciało "kwiczy" bo zaufaliśmy chemii a ignorowaliśmy "jakościowe paliwo" i "czyszczenie systemu"...wtedy krótko i do piachu.Takich przypadków są tysiące.

   Skuteczny rozwiązaniem jest totalna zmiana diety, należy przede wszystkim unormować i wzbogacić naturalnymi probiotykami florę bakteryjną, zaopatrzyć ją w przyjazne bakterie-"armię żołnierzy" zdolnych do wytępienia pozostałych "patogenów" przy jednoczesnym alkalizowaniu ciała m.in sokami warzywnymi i ogólnie odpowiednio jakościowym jedzeniem lecz mimo wszystko dieta ketogeniczna i flora bakteryjna to klucz:

   cyt.
   "Five years ago, if you had asked me about bacteria in your gut playing an important role in your systemic immune response, I probably would have laughed it off," Daniel Chen, head of cancer immunotherapy research at Roche’s Genentech division, said in a phone interview. "Most of us immunologists now believe that there really is an important interaction there."

   How Gut Bacteria Are Shaking Up Cancer Research

   Ciężko przeskoczyć betonowy mindset polskiej onkologii. Cieszy natomiast fakt że na zachodzie podejście do chemioterapii i ogólnie leczenia zmienia się i przybywa onkologów/genetyków z otwartym umysłem i pokorą na wiedzę czego przykładem jest chociażby książka genetyka-Thomasa Seyfrieda „rak jako choroba metaboliczna” Wypowiedzi onkologów w komentarzach pod tym tytułem na amazonie wiele mówią. Polecam też jego wykład na youtube:

   Amazon-Cancer as a Metabolic Disease: On the Origin, Management, and Prevention of Cancer

   Thomas Seyfried: Cancer: A Metabolic Disease With Metabolic Solutions

   Tak jak i autor (po tym co przeżyłem) wierze w zdolności naprawcze organizmu jeżeli mu się w tym pomoże dając mu odpowiednio jakościowe paliwo a nie karcynogenne czynniki przyczyniające się do większej toksemii organizmu czy to w pożywieniu czy leczeniu....które w wielu innych chorobach zamiast leczyć przyczynę maskują tylko objawy często powodując inne patologie.

   Nie chcę już pisać jak ważny jest umysł i nastawienie i jak bardzo wkurza mnie jak mówi się pacjentowi ile mu jeszcze życia zostało, no tak skoro ciągle podąża się tym samym scenariuszem….. samo to w sobie jest wyrokiem. Odnośnie umysłu i nastawienia polecam przeanalizowanie „medycyny germańskiej”…mi dużo to także pomogło

   Uprzedzając wasze następne pytanie :

   źródło: ks.png

  •  

   pokaż komentarz

   @JaMam36lat: @Aster1981: @twardziel_psychopata: @deviator: Uprzedzając wasze następne pytanie:

   Problem tkwi w tym że środowisko medyczne zamknięte jest na przypadki reemisji bez medycyny konwencjonalnej i skupia się na piętnowaniu oczywistych niepowodzeń ludzi którzy zaufali jednemu „alternatywnemu” elementowi jak np wit C czy toksycznym pestkom moreli czy innym wynalazkom a w rzeczywistości to nieco bardziej skomplikowany proces na wielu płaszczyznach.

   Na samym dole przedstawiam wam książkę Kelly Turner Fragment poniższej książki (kobiety która pracowała w onkologii) doskonale obrazuje dlaczego „system” jest zamknięty na prawdziwą alternatywę i piętnują oczywiste niepowodzenia.

   Kelly Turner opisała to co widziała i jaką konkluzję z tego wyniosła.....w przeciwieństwie do prawdziwych hien od sprzedawania cudownych środków na raka bazujących na ludzkiej desperacji i naiwności.

   Poniżej też przykład dziewczyny która miała wyciętego raka i radioterapie.....i dostała przeżuty na wątrobę, szyję i płuca Doktor nakazał jej chemioterapie.....lecz odmówiła. Te przeżuty/duże guzy wyleczyła właśnie tym o czym pisałem w poprzednim poście, zwróć uwagę na sarkazm mediów które piszą "wyleczyła się jedząc 3 ananasy dziennie gdzie tak naprawdę ten owoc był tylko elementem w całym procesie.

   'I got rid of everything toxic in my life and became so grateful for life"
   'I had got rid of the massive tumours by arresting and starving them with the pure science of food."

   Former model with cancer who turned down chemo claims she cured herself by eating three PINEAPPLES a day

   źródło: KT.png

  •  
   t..................a via Mój Wykop (Android)

   +13

   pokaż komentarz

   @JaMam36lat: mogłeś sobie tego raka wyleczyć nawet skokami na bungie, do świata medycyny nie wnosi to nic. Opracuj metodę, zrób badania kliniczne, wyjdzie rzeczywisty procent wyleczonych i wtedy pogadamy.

  •  

   pokaż komentarz

   @JaMam36lat: ale wiesz, ze pojedyczny przypadek, nawet jesli piszesz prawde niczego nie zmienia w kwestii leczenia nowotworow?

  •  

   pokaż komentarz

   o świata medycyny nie wnosi to nic. Opracuj metodę, zrób badania kliniczne

   @twardziel_psychopata: Nie zrozumiałeś istoty tego problemu-fragmentu książki Kelly Turner który wkleiłem powyżej

   Obejrzyj też wykład z przedostatniego posta to zrozumiesz dlaczego środowisko medyczne zamknięte jest na przypadki reemisji bez medycyny konwencjonalnej i skupia się na piętnowaniu oczywistych niepowodzeń ludzi którzy zaufali jednemu „alternatywnemu” elementowi jak np wit C czy toksycznym pestkom moreli czy innym wynalazkom

   Thomas Seyfried: Cancer: A Metabolic Disease With Metabolic Solutions

   Zdajesz sobie sprawę jaki to potężny biznes? Zdajesz sobie sprawę co by się stało gdyby ludzie zaczęli skutecznie leczyć się "domowymi sposobami w synergii konsekwentnego działania z naturą" bez ingerencji koncernów farmaceutycznych?

   ale wiesz, ze pojedyczny przypadek, nawet jesli piszesz prawde niczego nie zmienia w kwestii leczenia nowotworow
   @Aster1981: wiem i ubolewam nad tym że środowisko jest tak "zawalone betonem" choć zdaję sobie sprawę dlaczego tak jest . . . co opisałem powyżej

   źródło: KT.png

  •  
   t..................a via Mój Wykop (Android)

   +10

   pokaż komentarz

   @JaMam36lat: człowieku rak to jest maszyna do zabijania komórek naszego organizmu z wieloma mechanizmami obronnymi. Jak myślisz, że da się to powstrzymać dobrymi myślami i zmianą diety to szkoda słów. Jedyną drogą jest prewencja a jak już rak się pojawi to tylko nowoczesna medycyna ma jakąkolwiek szansę.

  •  
   t..................a via Mój Wykop (Android)

   +7

   pokaż komentarz

   @JaMam36lat: wypisz co takiego trzeba robić żeby się samemu wyleczyć z raka. Usiądę przy komputerze i ze źródłami Ci udowodnię, że to nie będzie miało wpływu na większość nowotworów bo mają swoje mechanizmy obronne. Zacznę od diety keto.

  •  

   pokaż komentarz

   mam teraz przeżuty

   @JaMam36lat: Przeżuwanie raka nie pomaga.
   ;>

  •  

   pokaż komentarz

   @twardziel_psychopata: Rozmowa z tobą jest jak walka z wiatrakami wytłumaczyłem ci w poprzednich postach istotę problemu jak i drogę którą prowadzi do pełnego wyleczenia Oczywiście nie każdy podoła idąc nawet tą drogą bo w przypadkach gdzie jest wiele przerzutów w miejscach gdzie guzy uciskają ważne organy i nie da się ich wyciąć może zabraknąć czasu by "zresetować" ciało-by zostały przez nie wchłonięte a w ogóle już ciężko to osiągnąć gdy układ immunologiczny wyjałowiony jest przez wcześniejszą chemioterapie

   Nie mam czasu na rozmowę z ludźmi którzy nie rozumieją istoty prawdziwej alternatywy ( w odróżnieniu do toksycznych pestek moreli czy innych wynalazków) i dlaczego środowisko medyczne nie jest zainteresowane tym co nie chemiczne i nie da się opatentować

   Przeczytaj książkę Kelly Turner i zobaczysz co jest wspólnym mianownikiem wszystkich reemisji i dlaczego system medyczny jest zamknięty na takie przypadki

   To paradoks że ludzie nie zdają sobie sprawy z siły natury ciebie też nie winie ciebie bo z niewiedzy to czynisz nie widząc prawdziwej alternatywy i konsekwentnego działania na wielu płaszczyznach w przeciwieństwie do prawdziwych hien od sprzedawania cudownych środków na raka bazujących na ludzkiej desperacji i naiwności.

   Bez odbioru
   Pozdrawiam

  •  

   pokaż komentarz

   @JaMam36lat: Jaki to był nowotwór, dokładnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sanus7: Rak płaskonabłonkowy jamy nosowo-gardłowej - (rak nosogardła) był to guz o twardej stożkowej budowie z przerzutami na kości (widoczny-odznaczający się guz w górnej części kręgosłupa-nieco poniżej łopatki) i wątrobę Resztę możesz doczytać w mojej historii-w pierwszych wpisach na wykopie co jak i dlaczego Muszę uciekac Pozdrawiam

  •  

   pokaż komentarz

   w przeciwieństwie do prawdziwych hien od sprzedawania cudownych środków na raka bazujących na ludzkiej desperacji i naiwności.

   @JaMam36lat: Gdzie dostanę tę książkę za darmo?

  •  

   pokaż komentarz

   @twardziel_psychopata
   Tryb teorii spiskowych odpalony. Czapka foliowa założona. Od tych chemtrails mamy tego raka, latają dookoła naszego ziemskiego dysku utrzymywanego przez żółwia i dwa słonie i podtruwaja nas te sk%%@ysyny.

  •  

   pokaż komentarz

   Miało być @JaMam36lat: sory za zawołanie xD.

  •  
   t..................a via Mój Wykop (Android)

   0

   pokaż komentarz

   @JaMam36lat: no i dlatego właśnie na zawsze zwolennicy altmedu będą wyśmiewani i w mniejszości. Zamiast napisać konkety co robiłeś, jaki był stan zaawansowania + naukowe wykaśnienie co dane czynności miały dawać to odsyłasz do jakichś gównoksiążek, których nikt nie ma czasu czytać. Jak idziesz do lekarza to on mówi robimy to i to, według statystyk ma Pan 30% szans na wyleczenie, a nie odsyła do książek.

  •  

   pokaż komentarz

   @twardziel_psychopata: Ciśniesz w tym samym kierunku i nie chce mi sie z tobą gadać Jedno ci powiem -ci którzy mają najwięcej zrozumienia w tym temacie to Żydzi-cenie ich bardzo za geniusz który wyróżnia ich tak bardzo na tle innych w temacie( i w wielu innych) raka-powodu jak i leczenia

   "long story short"-to oni pierwsi zrozumieli o co kaman- w tym linku możesz zobaczyć "podwaliny" tego i proszę nie pisz więcej bo nie będę rozmawiał z czlowiekiem który z założenia jest " nie i huj" Oddaje też cześć Żydom za wkład w "medycynę germańską" i przedstawienie zależności umysł-rak choć widzę tez tych "innych" Żydów 2giej strony działających w wiadomym kierunku
   https://www.youtube.com/watch?v=NZnRT7wOXuY

  •  
   t..................a via Mój Wykop (Android)

   +1

   pokaż komentarz

   @JaMam36lat: Strasznie mózg masz wyprany filmikami z YT. Powiedz dziecku 2 letniemu jak zachoruje na raka, że to wina jego diety i braku ćwiczeń bo tak mówi filmik na YT. k!%#a z kim ja tu siedzę...

  •  

   pokaż komentarz

   mogłeś sobie tego raka wyleczyć nawet skokami na bungie, do świata medycyny nie wnosi to nic. Opracuj metodę, zrób badania kliniczne, wyjdzie rzeczywisty procent wyleczonych i wtedy pogadamy.

   @twardziel_psychopata: az sobie dodalem ten komentarz do ulubionych, bo to najlepszy wpis z calej tej dykusji, pierwszy i w zasadzie zamyka sprawę, a ten gość to jakiś szaman z wypranym mózgiem, ktory nie rozumie czym są badania, wnioski, dowody naukowe. Wrzuca jakieś filmy z YT, pisze Żydach. Jakieś kompletne nieporozumienie.

 •  

  pokaż komentarz

  Poznałem Roberta i jako osoba związana z medycyną mogę powiedziec że jest on pod fachowa opieka lekarzy a nie znachorów. Tak więc jeśli chcecie komuś pomóc to zamiast przelewać kasę na zbiórki dla osób które chcą leczyć się u jakichś znachoro-oszustów lepiej z czystym sumieniem pomóc właśnie Robertowi.

 •  

  pokaż komentarz

  Po komentarzach wnioskuje że ten portal to gówno.

 •  

  pokaż komentarz

  Oglądać mi się nie chciało, ale ile mogłem to przelałem :-)