•  

  pokaż komentarz

  Kręćmy gównoburzę, bo kanał informacyjny transmitował wywiad z URZĘDUJĄCĄ PANIĄ PREMIER - toż to świętokradztwo.

  •  

   pokaż komentarz

   Kręćmy gównoburzę, bo kanał informacyjny transmitował wywiad z URZĘDUJĄCĄ PANIĄ PREMIER - toż to świętokradztwo.

   @wojtoon: Rok 2013: Tvp transmituje wywiad Tomasza Lisa z Donaldem Tuskiem w ramach premiery kanału internetowego "NaTematTv".

  •  

   pokaż komentarz

   @patrykk994: Jesteś w stanie sobie wyobrazić tę gównoburzę?

  •  

   pokaż komentarz

   Kręćmy gównoburzę, bo kanał informacyjny transmitował wywiad z URZĘDUJĄCĄ PANIĄ PREMIER - toż to świętokradztwo

   @wojtoon: Kręćmy gównoburzę, bo PUBLICZNY kanał informacyjny transmitował wywiad W PRYWATNEJ TELEWIZJI INTERNETOWEJ z URZĘDUJĄCĄ PANIĄ PREMIER - toż to świętokradztwo

  •  

   pokaż komentarz

   @wojtoon: Dlatego, że Karnowscy opanowali TVP. Nie ma dnia, żebym nie zobaczył któregoś z nich, jako specjalistę od każdej dziedziny. Do tego wPolityce prezentowane, jako najlepsze źródło wiedzy (też w Wiadomościach).

  •  

   pokaż komentarz

   Rok 2013: Tvp transmituje wywiad Tomasza Lisa z Donaldem Tuskiem w ramach premiery kanału internetowego "NaTematTv".

   @Goofas: Rok 2013. Prywatna telewizja wynajmowała sprzęt, wszystko inne za darmo i płaciła prywatnej firmie Lisa olbrzymie sumy za ich wykorzystanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @wieslawski: bardzo dobrze. Niech zrobią telewizję lvl TVN i po utracie władzy PiS będzie w mediach (swoich) bo wiadomo, ze z publicznych wylecą wszyscy zastąpieni oficerami nowej władzy. Tylko wtedy to się będzie nazywać "przywracanie kontroli obywatelskiej nad mediami" i poseł Szczerba będzie miał godzinne wywiady co niedzielę...

  •  

   pokaż komentarz

   @wieslawski Karnowscy wsławili się tym, że o Andrzeju Turskim, dziennikarzu prowadzącym Panoramę napisali clickbaitowy artykuł, że jest pijany na wizji i niedługo odejdzie z TVP2. Prawda była taka, że był ciężko chory, niedługo po emisji trafił do szpitala link. Okazało się, że dziwne zachowanie na antenie było spowodowane atakiem hipoglikemii, później zapadł w śpiączkę i zmarł.

   Za każdym razem gdy słyszę nazwisko "Karnowski" kojarzy mi się to tylko z tym wydarzeniem. Warto przypominać jakimi ludźmi są Karnowscy. Napisać hieny to nic nie napisać. Wcale nie dziwi mnie, że tacy ludzie są teraz promowani w propagandowej telewizji. Tacy ludzie są tam teraz najbardziej cenni.

  •  

   pokaż komentarz

   bardzo dobrze. Niech zrobią telewizję lvl TVN i po utracie władzy PiS będzie w mediach (swoich) bo wiadomo, ze z publicznych wylecą wszyscy zastąpieni oficerami nowej władzy. T

   @fujiyama: Guzik zrobią, bo to co prawicowe media lubią najbardziej to wewnętrzne wojenki kto jest bardziej prawy. Karnowscy vs. Gazeta Polska, a potem będzie Karnowscy ws. TV Republika. I obrzucanie wzajemnie gównem kto się bardziej przypodoba PiS, a TVN będzie sobie dalej stał z boku i robił swoje.

  •  

   pokaż komentarz

   @fujiyama: Jest już TV Trwam, Republika, Niezalezna.pl, wPolityce i inne wCzymś, Gazeta Polska i GPC, Nasz Dziennik i inne. Wszystkie związane są (często bezpośrednio) z ludźmi z PiSu. Jaki sens ma to, co napisałeś?

  •  

   pokaż komentarz

   a powinni promować WP ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @wieslawski: Przecież napisałem. Potrzebna jest taka telewizja jak TVN. Duża i mniej polityczna. Media, które wymieniłeś nie są przeciwwagą

 •  

  pokaż komentarz

  Środowisko szeroko pojętej pisoprawicy jest znacznie bardziej oligarchiczne niż sądziłem. Takiego zawlaszczenia się nie spodziewałem (a spodziewałem się naprawdę samych złych rzeczy )

 •  

  pokaż komentarz

  E tam od razu za darmo... TVP promuje portal to portal się odwdzięczy w przyszłości. To się nazywa barter ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Ziemkiewicz ich za to krytykował na TT. Karnowscy zmierzają do utworzenia ,,Wyborczej" PiS-u, w odpowiedzi na ,,Wyborczą" Michnika. Inna sprawa, że ma miejsce wojna między Karnowskimi a Sakiewiczem (Gazeta Polska), który ma chyba zamiary nawet na schedę po Kaczyńskim. Przygotowuje sobie na to grunt w postaci Klubów GP oraz artykułem w którym bronił Misiewicza i pisał jasno, że ludzie z pis poobsadzani na stołkach muszą dobrze zarabiać, uzyskując wsparcie dołów partyjnych.

  źródło: RAZ o K.jpg