•  

  pokaż komentarz

  I bardzo dobrze bo to co hamburgery odp%!%@%#ają w Syrii przechodzi już ludzkie pojęcie.

  •  

   pokaż komentarz

   @technouber2: hamburgery tam nikomu nie pomagają... nie dążą do stabilizacji i pokoju. Prowadzą jedynie swoją niszczycielską politykę pogłębiając destabilizacje...

  •  

   pokaż komentarz

   @DawidDuke: do stabilizacji i pokoju dąży tylko rosja i chemiczny Baszir :D

  •  

   pokaż komentarz

   @technouber2: Ale...przecież Trump miał się z nimi dogadaćʕ•ᴥ•ʔ

  •  

   pokaż komentarz

   @tomo1945: Zmienił zdanie pod naciskiem izraelskiego lobby.

  •  

   pokaż komentarz

   @wpt1: Mam rozumieć mówisz o tym ataku chemicznym który nie wiadomo skąd się wziął, a wyrwy w asfalcie wskazują na ostrzał artyleryjski prowadzony z rebelianckiego zaplecza frontu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Jasne, broń chemiczna była czasem użyta przez sily rządowe, ale w dużo mniejszej ilości przypadków niż krzyczy 'opozycja'. Równie często to rebelianci jej używali albo okazywało się że w sumie nie wiadomo kto jej użył.

   @tomo1945: Trump jedno mówi, a drugie robi, stawiam że dostał prikaz od szarych eminencji i robi jak każą. Ma być wojna i rozp!%?!!# i chuj.

   W skrócie Bashar al-Assad > SDF > HTS & Ahrar al-Sham & spółka > ISIS.

  •  

   pokaż komentarz

   @technouber2: Zachód walczy ze wschodem o wpływy na bliskim wschodzie bogatym w surowce naturalne. Jeśli ten pojedynek wygra Rosja, to bądź tego pewny, że Polska straci na tym najwięcej.

  •  

   pokaż komentarz

   @eldonszaman: Ruskim zależy zeby żaden rurociąg nie powstał, Arabia Saudyjska i kompania wahabitów i salafistów z chęcią postawi tam swój rurociąg, Iran z chęcią postawi swoj rurociąg. Tyle w temacie surowców naturalnych, ruscy pilnują żeby assad nie upadł, ale i żeby nie był zbyt silny, Iran najchętniej zakończyłby tą wojnę zeby moc eksportować ropę rurociągiem do Europy. Pytanie co najlepsze dla Polski ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   i chemiczny Baszir :D

   @wpt1: Dzisiaj puściłeś bąka a w nagrodę otrzymasz indiańskie imię: chemiczny wpt1 xD

  •  

   pokaż komentarz

   @technouber2: Chan-Szajchun( ͡° ͜ʖ ͡°) historyjka na maksa naciągana i do tej pory nie zweryfikowana.. poleciały tomahawki na wojska Assada i sprawa zamknięta bez większego dochodzenia poza rebelianckim p?@!$!$olo.. nie wiem jak trzeba być głupim żeby uwierzyć, że tego dokonały wojska Assada... o ile to w ogóle się wydarzyło.

 •  

  pokaż komentarz

  Ruscy jak zawsze pokrzyczą, powymachują kułaczkami, a za miesiąc znów przeczytamy o bombardowaniu Damaszku przez F-16 "Sufa" IDF-u czy o nalotach Amerykanów.
  "Panieeee, ale przecież jakby chcieli to na pewno by zestrzelili" (。◕‿‿◕。)

  •  

   pokaż komentarz

   @funkmess: No coś muszą swoim powiedzieć. Pensje spadły, socjal spada to chociaż trzeba pomachać szabelką i pokazać, że to morze gotówki nie idzie na wille oligarchów tylko na czołgi/samoloty i inny szrot. Będą kartofle ze smalcem jeść byle by się zachód bał.

  •  

   pokaż komentarz

   @funkmess:

   bombardowaniu Damaszku przez F-16 "Sufa" IDF-u czy o nalotach Amerykanów

   Naprawdę cieszysz się że Żydzi zabijają Syryjczyków?'

   Hipokryzja. Cały czas mnie dziwi że ludzie kibicują okupacji Syrii, stawianiu przez USA czy Turcję (NATO) nielegalnych baz na terytorium tego państwa, regularnym atakom na siły rządowe i wspieranie islamistów przez koalicję. Gdzie są wyrazy oburzenia i reakcja społeczności międzynarodowej? Przy argumentach strony syryjskiej Amerykanie nabierają wody w usta. Jakim cudem zaopatrywanie separatystów w Donbasie przez Rosję jest złe, ale gdy to samo zjawisko na dużo większą skalę miejsce w drugą stronę, nie budzi to żadnych zastrzeżeń. Ba, Waszyngton nawet się z tym nie kryje jak ma to miejsce w przypadku Moskwy.

  •  

   pokaż komentarz

   @kochamcieKK2: Mało mnie Syryjczycy czy inni muzułmanie interesują tak naprawdę. Żyją to ok, jak umrą to nie będę po nich płakał.
   Podziwiam potęgę USA, tak samo jak podziwiałem potęgę Rzymu, Anglii, Hiszpanii, Francji.

   Jakim cudem zaopatrywanie separatystów w Donbasie przez Rosję jest złe, ale gdy to samo zjawisko na dużo większą skalę miejsce w drugą stronę, nie budzi to żadnych zastrzeżeń

   @kochamcieKK2: Od wczoraj żyjesz na tym świecie?(ʘ‿ʘ)
   Jest takie powiedzenie, "Co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie" i doskonale wyjaśnia ten Twój cud

  •  

   pokaż komentarz

   @funkmess twoja ikonka wiele tłumaczy z bzdur które piszesz

  •  

   pokaż komentarz

   @kochamcieKK2: a mnie cały czas dziwi siła rażenia topornej ruskiej propagandy. W 1920 tacy jak ty nawoływaliby do "walki przeciw polskim imperialistom i krwiopijcom wraz z bratnim narodem sowieckim" (takie hasła rzeczywiście padały w Warszawie i okolicach w 1920 r...)
   Zapamiętaj sobie, że odwiecznym, immanentnym i permanentnym wrogiem polskiej suwerenności jest Rosja i jej różnorakie wcielenia. Cała działalność propagandowa FR jest obecnie ukierunkowana na podzielenie UE i przedstawianie zbrodniarzy jak np. Assad czy Kaddafi w pozytywnym świetle (bo gdyby nie oni, to byłby chaos itd. - no widać do czego rządy Assada doprowadziły - do wojny domowej trwającej już przeszło 6 lat i do powstania ISIS).

  •  

   pokaż komentarz

   @funkmess: I właśnie dzięki takim jak ty , wszyscy na świecie ,,kochają'' Żydów.... przemyśl sobie to.

  •  

   pokaż komentarz

   @devs: Daj mu spokój kochamcieKK2. Jego tata nie zdążył na pociąg w '92 a ostatni odjechał w '93. I tak sobie gnił pod Łysą Górą, czasami wchodził na szczyt i patrzył tęsknym okiem w kierunku tego co zostało z jego utraconej ojczyzny ZSRR( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @SklepMiesny: Przeciez wszystko co napisal jest prawda, co nas ma interesowac Syria albo muzulmanie na bliskim wschodzie, gdyby nas teraz niemcy albo rosjanie mordowali to przeciez oni mieliby to tak samo gleboko w dupie, my mamy sie skupic na naszym interesie narodowym. USA jest potega wiec wyzyskuje ze slabszych, kazda swiatowa potega zachowuje sie tak samo i zadna ze swiatowych poteg nie byla zbudowana na "milosci" dlatego cieszymy sie ze w dzisiejszych czasach USA ma pałeczke swiatowej potegi a nie Rosja np bo wtedy wiadomo jakbysmy skonczyli :p

  •  

   pokaż komentarz

   @devs: chyba trzeba mieć klapki na oczach żeby twierdzić że "rządy Assada doprowadziły - do wojny domowej trwającej już przeszło 6 lat i do powstania ISIS". To już nawet najbardziej prozachodnie media nie ukrywały że "umiarkowana opozycja" która skanibalizowała się w ISIS była pompowana pomocą z zachodu (o kolegach z bliskiego wschodu już nie mówili). Wojna trwa, bo za dużo grup interesów pompowało i pompuje przeciwników Assada jednocześnie próbując go osłabić. Nie Assad tą wojnę sprowokował, nie Assad ją wywołał, nie Assad ją na siłę utrzymuje.

 •  

  pokaż komentarz

  Turcy zestrzeliwują rosyjski myśliwiec - ruscy nie robią nic
  Amerykanie ostrzeliwują rakietami Syrię - ruscy nie robią nic
  Amerykanie zestrzeliwują syryjski myśliwiec - ruscy nie robią nic

  bezzałogowe maszyny będą celem - ostro prychłem - aluzja do zestrzelenia przez ruskich malezyjskiego samolotu pasażerskiego ( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  

  pokaż komentarz

  czy tylko ja mam wrażenie że jeżeli w Syrii została by sami Rosjanie zaprowadzili by tam porządek z tym ISIS o wiele szybciej niż usa i cała reszta