•  

  pokaż komentarz

  @cortezws Pozdrawiam kolegę z Expressu :P

 •  

  pokaż komentarz

  Wolałbyś wypożyczyć sto samochodów wielkości kaczki czy jeden wielkości konia?

 •  

  pokaż komentarz

  @cortezws: 229 złotych za dobę? Wygląda dość tanio, toć można to nawet na wesele wypożyczyć i wyjdzie taniej niż bezpośrednio z kierowcą w innej wypożyczalni.

 •  

  pokaż komentarz

  Jaka wypożyczalnia ? Na czym najlepiej się zarabia? Czy macie auta elektryczne? Czy car sharing nie zabije wypożyczalni ? Jakie samochody najbardziej schodzą ? Jakie upusty dają producenci? Co się dzieje z autem po wypożyczeniach i końcu jego życia ? Co się opłaca klientowi a co nie?

  •  

   pokaż komentarz

   @jozwa-maryn: 1.Nie chce robić reklamy, jest to spora korporacja z najniższymi stawkami w Polsce.

   2.Najlepiej się zarabia na firmach gdyż biorą one auta na bardzo długi okres. Od 1 miesiąca do 4 lat, a później odnawiaja umowę. Kolejna zaletą współpraca z firmami jest to że biorą często bardzo duża flotę.
   Duży zarobek również jest z współpracy z ubezpieczycielami.

   3.Na ten moment aut elektrycznych nie mamy.

   4. Car sharing nie zabije wypożyczalni bo to właśnie największe wypożyczalnie samochodów zajmują się Car sharingiem który jest tylko dodatkiem ale i też jak się okazuje dobrym źródłem dochodu.

   5. Zależy od sezonu i miasta, w większych popularne są typowo miejskie oraz najwyższe segmenty typu bmw, Audi, Lexus, Infiniti itd. W mniejszych klasa średnia, ale też nie ma na to zasady, generalnie z każdego segmentu coś zawsze jeździ.

   6. Upusty z salonów są spore, ponieważ auta z salonów są brane hurtowo.

   7. Zależy od wypożyczalni, w naszej wypożyczalni najstarsze auta maja 2 lata, później jadą na sprzedaż do specjalnego autopunkt i każdy moze sobie zakupić owe auto.

   8. Klientowi jedynie co się opłaca to wykupic dodatkowe ubezpieczenie które znosi ewentualny udział w szkodzie.

   Przepraszam że długo odpisuje, ale jestem na telefonie, za ewentualne literówki przepraszam.

1 2 3 4 5 6 7 ... 41 42 następna