•  

  pokaż komentarz

  Lewak z krwi i kości ( ͡° ͜ʖ ͡°) pół sadistica chciał do pierdla wrzucić.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bartas1992PL: aż w wawie nowe biuro w policji stworzyli do obrabiania tych donosów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pro-Xts: i to jest najlepszy dowód na antyludzki charakter tego państwa. Powinno, owszem, być takie biuro. Powinno mieć wielkie drzwi, a w tych drzwiach szczelinę na korespondencję. Po drugiej stronie szczeliny powinna znajdować się niszczarka.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bartas1992PL: Z tekstu do którego prowadzi znalezisko:

   Wkurzyło mnie to po drugie, bo do jasnej cholery: ja rozumiem szczytny cel. Uważam nawet, że Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych pana Rafała Gawła robi dobrą robotę. Że zwłaszcza na Podlasiu robi robotę ważną i trudną. Serio, serio – tak uważam.
   Wygląda mi na to, że lewak okradł lewaka, ot co. Widać Rafał Gaweł, który ma wyrok 4 lat więzienia za oszustwa, po prostu uznał że to jakaś treść stworzona przez kolektywne lewactwo, gdzie wszystko jest wspólne. No, ale jednak okradziony zapewne nie jest lewakiem na 100%, bo jednak zawsze się trochę uznaje własność prywatną.

   pokaż spoiler Albo po prostu jest ignorantem nie wiedzącym kim jest skazany na 4 lata oszust Rafał Gaweł i jego "ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych", który jest równie wiarygodny, jak i jego szef.


   Zatem zakopię.

  •  

   pokaż komentarz

   @MattJedi: lewak okradł lewaka? Twój światopogląd jest serio tak płaski, że jak ktoś pochwala działania antyrasistowskie to od razu lewak i dobrze mu tak?

  •  

   pokaż komentarz

   @PrawdziwyRealista: Najpewniej ignorant a nie wcale lewak. Ignorant, bo nie wie na czym te rzekome "działania antyrasistowskie" polegają i czym się przejawiają. Tzn. czym się przejawiają, to akurat się przekonał, przynajmniej w pewnym bardzo drobnym zakresie. Z tym lewakiem to tak specjalnie prowokacyjnie, i być może nad wyrost rzuciłem (chociaż jednak go cytowali), ale jak mówię, zapewne ignorancja grała tutaj pierwsze skrzypce, a nie chora ideologia.

 •  

  pokaż komentarz

  Pan Rafał się chyba nieźle zdziwi jak trafi na to znalezisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Istnieje ryzyko i to duże, że te wylane żale autora tekstu także skopiuje.

 •  

  pokaż komentarz

  Omijając cały problem kradzieży to ten tekst jest absurdalnie głupi. Ze zwykłego psychola który z narodowcem miał tyle wspólnego co sam autor atakuje się wszystko co patriotyczne itd. I to wiadomo było że to 100% psychol - dalsze rozważanie nie ma sensu. tacy psychole to zawsze jakiś promil każdego społeczeństwa i akurat do tego trzeba przywyknąć że tacy będą. Są wśród nas, muzułmanów itd. Oczywiście wśród muzułmanów dochodzą jeszcze psychole "sztuczni" stworzeni przez religie ale to inna sprawa. Ale tutaj facet by zabijał zapewne niezależnie od czegokolwiek. Nie miało to nic wspólnego z patriotyzmem, narodowcami itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @Loloman: Tez mnie to, zaraz obok pretensjonalnego stylu, zrazilo. Ciekawe, czy gdyby ow psychopatyczny koles byl czlonkiem Stowarzyszenia Grzybiarzy Polskich, mial koszulke z nadrukowanym borowikiem i dokonal mordu kozikiem, to by pisano, ze grzybiarze to mendy, a grzybiarska mentalnosc byla powodem zbrodni?

   A tak w ogole, to caly tu krzyk jest o to, ze jeden lewak "okradl" innego lewaka.
   Nic nowego, powiedzialbym; zero zdziwienia. To przeciez misja statutowa lewactwa: zabierac tym, ktorzy cos maja.

  •  

   pokaż komentarz

   @Loloman: czyli muzulmanim, który zabija w imię swoich przekonań o tym, że jego ofiary zasługują na śmierć z powodu bycia złymi niewiernymi jest islamista a nie psychopatycznym przestępca a Polak katolik, który zabija w imię swoich przekonań o tym, że jego ofiary zasługują na śmierć z powodu bycia zlymi niewiernymi w sprawie "narodowej" to już psychopata?

  •  

   pokaż komentarz

   @PrawdziwyRealista: Nie o to chodzi.
   Chodzi o to że w społeczeństwie masz zawsze psycholi - to naturalne. Jest ich jakiś promil. łatwo nimi manipulować i spowodować że będą zabijać niezależnie od czegokolwiek. Mogą to być chrześcijanie, ateiści, narodowcy, muzułmanie - bez znaczenia.
   TYLKO w przypadku muzułmanów masz ludzi którzy nie są naturalnymi psycholami - tylko mają wyprane mózgi, są znacznie groźniejsi bo ich chęć zabijania nie wynika z ich pop@?%#?@enia w mózgu tylko z ciężkich manipulacji, propagandy itd. I teraz jak masz chrześcijanina - wyprany mózg spowoduje że co? Będzie kochał bliźnich? W przypadku normalnych narodowców też nic się nie stanie (normalnych, czyli tych pozytywnych zgodnych z definicją narodowca), w przypadku psuedonarodowców - będą groźni dla małej części populacji i to w sposób taki że kogoś oplują, najgorzej pobiją - mimo wszystko praktycznie zabójstwa się nie zdarzają nawet w tej grupie, do której należą w 100% ludzie agresywni, głupi, prymitywni, najgorszy sort ludzi którzy oczywiście z narodowcami nie mają nic wspólnego, po prostu lubią mieć cel by kogoś pobić, ale nawet przy maksymalnej propagandzie i praniu mózgów są mało groźni choć są chyba najgroźniejszą grupą w Polsce. W przypadku muzułmanów? Jak im wypiorą mózgi to się wysadzają, mordują ludzi, kobiety gwałcą, nie mają żadnych skrupóułów, mogą okłamywać wszystkich, do tego jest ich wielokrotnie więcej w społeczeństwie niż jakichkolwiek innych grup z wypranymi mózgami i sa z nich najgroźniejsi. i tyle.
   Dlatego w przypadku naturalnych psycholi - nie ma większego znaczenia skąd pochodzą itd - są i będą. W przypadku "sztucznych" - trzeba dyskutować.

  •  

   pokaż komentarz

   @PrawdziwyRealista: biorąc pod uwagę znacząco większa liczbę muzułmanów zabijających w imię swoich przekonań, jestem w stanie się z tym zgodzić. Dochodzi tu jeszcze granica między religią a patriotyzmem, nie kojarzę żeby muzułmanie zabijali w imię kraju, jedynie religii. Może jest to informacja po prostu niepodawana, ale jeżeli przed zamachem krzyczy się "Allah Akbar", a przed zabójstwem nie krzyczy się "Bóg jest wielki" to istnieje różnica w motywach. TL:DR tak właśnie jest z powodu statystycznej różnicy w odchyleniu standardowym, dotyczącej zabijania w imię przekonań w obu grupach.

  •  

   pokaż komentarz

   @Loloman: trochę naciągana ta twoja teoria. Patrząc na ilość muzułmanów w Europie a ilość tych, którzy się wysadzają i mordują to mamy mimo wszystko ułamek. Patrząc na ilość np. narodowców to ci "niebezpieczni" to też ułamek. Może wykopki nie oamietaja, ale osobiście pamiętam czasy, gdy narodowiec to był zazwyczaj łysy we fleku, białe sznurówki do wysokich glanów z pięcioma piwami nienawidzący wszystkich "brudasów". Takie jednostki robiły swego czasu konkretne zadymy, a też niestety znam przypadki, gdy wp@%%##? kończył się śmiercią "brudasa". To były osoby, które miały tak samo jak ci ekstremalni islamiści wyprane mózgi. To nie byli "nasi" lepsi psychopaci tylko zwykli bandyci.

   Dlatego twój podział na "spoko" psycholi i "sztucznych" psycholi uważam za słaby.

  •  

   pokaż komentarz

   @Usmiech_Niebios: czyli uważasz, że zabójstwo kogoś w imię wlasnych przekonań religijnych jest gorsze od zabójstwa kogoś w imię wlasnych przekonań politycznych?

  •  

   pokaż komentarz

   @PrawdziwyRealista:
   Słaby? Ale to fakty - z czym chcesz dyskutować..
   Powtórzę bo ciągle nie łapiesz problemu - liczba psycholi niebezpiecznych wśród muzułmanów jest SETKi razy wyższa niż wśród normalnych białych (jak jest to 5%, u nas będzie z 0,05%). I tyle. Więcej nie trzebaa pisać o tym.
   Dodaj do tego liczbę muzułmanów półpop%?@???onych czyli popierających terroryzm a jest to z 20-30% i tez ich można dodać jako potencjalnych psycholi.
   A Ci o których mówisz to zadni narodowcy - przypisywanie nazwy komuś nie czyni go nim. Ja jestem prędzej narodowcem - bo leży mi dobro kraju, dbam by żyło mi się w nim lepiej i wiem że współpracując z innymi krajami, przyjmująć częśc imigrantów jak ukraińcy jak wpłynie to pozytywnie na ekonomię - to jestem za. Tacy ludzie jak ja to narodowcy. Tych co opisujesz to w większości bandyci, prymitywy, debile którzy wmawiają że są narodowcami, ale dobro narodu mają w DUPIE. Oni chcą się bić i nap?%$%%#ać. Zwykli bandyci w większości. Dobrze że mimo wszystko jest ich procentowo "w normie" (europejska norma minus imigranci, bo imigranci zawyżają te normy setki razy) i tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @PrawdziwyRealista: uważam że problem jest porównywalny, o gdy umieram wszystko mi jedno z jakiego powodu. Odbijam piłeczkę - uważasz że skala jest porównywalna?

  •  

   pokaż komentarz

   @Loloman: wiesz dlaczego twoja argumentacja jest slaba? I nie piszę to złośliwie i nie chce ciebie obrażać.
   Po prostu piszesz jakieś swoje teorie o takich czy innych psycholach i uzasadniają je swoimi jakimiś procentami. Tylko dlatego uważam, że argumentacja słaba.

   Jeszcze raz - masz swoje zdanie i spoko, ale argumentację uważam za słaba.

  •  

   pokaż komentarz

   @Usmiech_Niebios: chodzi ci o to czy skala zabójstw jest porównywalna? Patrząc na ostatnie lata więcej było religijnych ataków niż powiedzmy politycznych. Patrząc na powiedział ostatnie 50 lat więcej było ofiar statków politycznych niż religijnych (mówimy cały czas o Europie). Moim zdaniem kazdy atak jest zły, każdy zamachowiec jest zły, każdy ekstremista jest zły. Jednak będąc realista nie pakuje KAZDEGO muzułmanina do worka z napisem terrorysta jak i nie pakuje KAZDEGO narodowca do worka z napisem ekstremista.

  •  

   pokaż komentarz

   @PrawdziwyRealista: Procenty sa z dupy - nie chce mi się szukać dokłądnych bo to bez znaczenia. Każdy wie że procentowo muzułmanie wypadają słabo i liczba terrorystów wśród muzułmanów jest o rzędy wyższa niż wśród innych grup i to każdy wie, więc dokładne dane nie mają znaczenia.
   Że naturalnie jest ile tam psycholi - też fakty.
   Nazwałem terrorystów i wszystkich robiących takie rzeczy "sztucznymi" psycholami - to nie tyle opinia co zwykłe nazwanie pewnego typu ludzi o wspólnych cechach - zmanipulowani, z wypranymi mózgami, poddani propagandzie itd - wszystkich zaliczyłem sobie do "sztucznych psycholi" - tak jak UE zakwalifikowała marchewkę do owocy - dla uproszczenia a nie dlatego że to owoc. Tak samo ja - więc z tym tez nie da się dyskutować.
   Z czym zatem dyskutujesz?
   Moja argumentacja to tylko i wyłącznie stwierdzanie oczywistych rzeczy. Nawet ich nie wyjaśniam bo nie piszę czemu muzułmanów bardziej manipulują religią. Tylko stwierdzam że tak jest, co jest faktem.
   Dalej stwierdzam (nie argumentuje, stwierdzam!) że naturalne jest że ma się psycholi. I jedyne o czym możemy dyskutować to z moją opinią że dyskusja o naturalnych psycholach nie ma sensu - nie ma znaczenia ich poglądy, ich cokolwiek i nie definiują ŻADNEJ grupy innej niż psychole. Za to "sztuczni" psychole definiują już grupy i na ich podstawie można określać czy dana nacja/rasa/grupa jest bezpieczna, pożyteczna, warta do przyjmowania jako imigranci. To że przyjmiemy dużo ukraińców i wsród nich będzie 0,05% psycholi i któryś się wysadzi, czy zabije polaków - nie ma znaczenia. Póki liczba psycholi jest +- podobna do psycholi u nas i są to psychole naturalni. Nie można na tej podstawie atakować Ukraińców. Zdarzają się i już. Ale gdyby nagle mieli strasznie dużo "sztucznych" psycholi, byłbym pierwszym który by coś starał się robić by nie przyjmowano ich do Polski czy UE.

  •  

   pokaż komentarz

   Jednak będąc realista nie pakuje KAZDEGO muzułmanina do worka z napisem terrorysta jak i nie pakuje KAZDEGO narodowca do worka z napisem ekstremista.
   @PrawdziwyRealista: a czy ilości które pakujesz są różne, czy identyczne? Jako realista rzecz jasna.

  •  

   pokaż komentarz

   @Usmiech_Niebios: w obecnych czasach? Będzie zdecydowanie większy worek z islamskimi ekstremistami. Pasuje ci ta odpowiedź? Nie jestem np. lewakiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @PrawdziwyRealista: nie, po prostu tak uciekałeś od tego wniosku przed chwilą używając oklepanych ogólników, że byłem ciekaw czy zgodzimy się w tym względzie. Czy zatem Realisto możemy zaakceptować że zamachy w Polsce są złe - ale są na stosunkowo niskim poziomie w porównaniu do zamachów wywołanych Islamem - i dlatego lepiej uchodźczej odmiany Islamu nie wpuszczać do Polski?

  •  

   pokaż komentarz

   @Usmiech_Niebios: nie uciekłem od niczego tylko stawiam sprawę jak jest. Co do twoich pytań Uśmiechu to:
   - zamachy w Polsce są złe i są na stosunkowo niskim poziomie względem tych islamskich
   - druga kwestia jest bardziej złożona i nie czuję się na tyle "mocny" by móc powiedzieć tak lub nie na tak otwarte pytanie. Czy wpuściłbym zdrowego byka do Polski? Nie. Czy chciałbym pomóc rodzinie, której w Syrii rozwalili dom? Pewnie tak. Jaka to ma być pomoc? Nie wiem.

 •  
  S...........o

  +22

  pokaż komentarz

  Ostatnio był zakodowany nasz gawełek

 •  

  pokaż komentarz

  Zrobiłeś z jakiegoś bandyty i debila polskiego patriotę narodowca to dobrze ci tak. Następnym razem się zastanów jakim określeniem nazwiesz mordercę.