•  

  pokaż komentarz

  tylko 4 operator(PLAY) moze nas ocalic od tej bandy zlodzieji. 14lat czekalismy az wejdzie 4 operator i w koncu obniza ceny i co? wszedl play tanio ma a w sieci za free i ludzie nadal telekomunistyczne orange albo heayh uzywaja.

  •  

   pokaż komentarz

   play też rżnie ludzi, tylko może nie cenami co podejściem do klienta.

  •  

   pokaż komentarz

   @kwasior777: Wszedł czwarty operator. I żeby było sprawiedliwie to muszę na niego więcej płacić (droższe dzwonienie do play ze starych sieci). I to jest sprawiedliwość.

   A co do wykopu, zakop za nielinkowanie do źródła a używanie wykopokazywarki. -> Spam

  •  

   pokaż komentarz

   @kwasior777:
   Heyah jest bezkonkurencyjna na wielu płaszczyznach. Internet na kartę, rozmowy za granice, samoobsługa, masa pakietów...
   To jedna z nielicznych sieci która od początku trzyma niskie ceny i której naprawdę można zaufać.

  •  

   pokaż komentarz

   @tehaiks: mam właśnie abonament w Erze i kartę Heyah, bardzo cenię sobie stabilność i ową "bezbarwność", która dla mnie (klienta, który nie chce szczególnych problemów i kombinatorstwa, a 5 zł w te czy drugą stronę nie robi różnicy) jest ogromną zaletą.

   Jeżeli chodzi o Erę - może nie jest super tanio, ale stawki są znośne, minut mam sporo i nigdy nie miałem z nimi problemu, BOA w miarę kompetentne, a w salonie, do którego chodzę obsługa super. :)

   Heyah też spoko, taniutki internet, darmowe smsy do sieci i śmiesznie niskie ceny połączeń, raz padła mi karta SIM - dogadałem się, wysłałem i za 3 dni miałem nową kurierem z dodatkowymi 20 zł na koncie w ramach rekompensaty. Zresztą, co mnie zaskakuje za każdym razem, podczas rozmowy z BOK, gdy problem wynika z ich winy zawsze zwracają koszt połączenia.

   Miałem też swego czasu simplusa oraz 36i6 - beznadziejna obsługa platformy prepaidowej. Ekspresowe kody nie chcą działać, a kasę z konta mimo wszystko. Chciałem przenieść też abonament do Playa, ale jak już napisałem wolę mieć święty spokój, nawet jeśli miałoby mnie to kosztować parę groszy więcej. Z Orangem nie mam doświadczeń, a gdy korzystałem z usług Idei, to wszystkie sieci były jeszcze zbyt młode, aby odnosić się tutaj.

  •  
   A....o

   -1

   pokaż komentarz

   @kwasior777: Play dobry? To czemu tak drogo jest z Orange do Play?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kylo_EL: Poczytaj na temat oplat miedzyoperatorskich, podziekuej Panstwu polskiemu za to , ze:

   Jak abonent Ery dzwoni do plusa ---> era placi plusowi 16 gr
   Jak abonent Ery dzwoni do play ---> era placi play 46 gr
   itd itp
   Play pobiera wyzsze oplaty za wejscie z ruchem do sieci.

   I tak bedzie chyba jeszcze przez 4 lata

   moglem sie pomylic o pare groszy ale wzysze oplaty nie wynikaja z niczego.

  •  

   pokaż komentarz

   @farmer2000: Dokładnie zdaję sobie sprawę z tych opłat. Ale play nie dość, że na nich korzysta, to jeszcze wykorzystuje je conajmniej nieuczciwie wytykając wyższe opłaty u innych abonentów przy dzwonieniu do play. Przecież nikt normalny nie będzie płacił dużo więcej 2 operatorowi za rozmowę niż zarabia na niej.

 •  

  pokaż komentarz

  Era to chyba jedna z najbardziej bezbarwnych obecnie sieci komórkowych.

 •  

  pokaż komentarz

  A ja mam takie uczucie, że wszyscy operatorzy komórkowi to złodzieje, ale Era to przynajmniej swój złodziej, wiemy na czym kantuje, czego się wystrzegać itd.

 •  

  pokaż komentarz

  Mam nadzieje, ze popedza ta cala gorke, rzna siec na max, jako jedyni na rynku robia wewnetrzna konkurencje.

 •  
  z....._

  +1

  pokaż komentarz

  Wykop najskuteczniejszym narzędziem czarnego PRu... Skąd jesteś colbi? PLK? P4?