•  

  pokaż komentarz

  wyciąga sie bron stzrela sie w noge do najagresywniejszego

  •  

   pokaż komentarz

   @Fugi88888: tam będzie taka tolerancja, że nawet policja nie będzie mogła nosić broni a w kolejnych latach tylko muzułmanie beda mieli ułatwiony dostep do broni palnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Fugi88888 Ale jak to. Żeby policja miała broń????? Nie mówiąc o pozwoleniu na strzały. Przecież to rasizm,ksenofobia,nazim i wogule. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Napastowanie seksualne i ataki na policję podczas festynu w Schorndorf

   @Fugi88888: Nastepny level: Napastowanie seksualne policji

  •  

   pokaż komentarz

   @Sobczak: Czyli można się spodziewać że rodowici Niemcy będą zagrożonym gatunkiem,w sumie kto by po nich płakał.To czego nie udało Hitlerowi( zaprowadzenie niemieckiego narodu do grobu) uda się Merkel( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @oratorka: Następne to będą masowe gwałty dokonywane przez pseudouchodźców na niemieckich policjantach. ;)

  •  

   pokaż komentarz

   tam będzie taka tolerancja, że nawet policja nie będzie mogła nosić broni a w kolejnych latach tylko muzułmanie beda mieli ułatwiony dostep do broni palnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Sobczak: A w cywilizowanych krajach nie powinno tak być? Jak Ty niewierny śmiesz myśleć o dostępie do broni. Chcesz obrony musisz zapłacić podatek za bycie niewiernym. Wówczas jeśli dostosujesz się do zasad możesz liczyć na ochronę.

   Jak już wiesz o co chodzi to przestań siedzieć w internecie tylko weź się do roboty, żebyś mógł utrzymać małą (powiedzmy 12 osobową rodzinę) wiernych i na suchy chleb dla Ciebie niewiernego. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

 •  

  pokaż komentarz

  ps neich sie niemcy przyzwyczajają - tak tak islam i kebab sie zasymiluje za 25 lat nie będziecie z domu wychodzić

 •  

  pokaż komentarz

  Taki bezład w Polsce chce nam zgotować Grzes Schetyna -wiejski mądrala , Nowoczesna , KOD oraz inne lewactwo. To co mówił premier J.Kaczynski w sejmie o imigrantach wszystko się sprawdza.

  •  

   pokaż komentarz

   @KwestiaPodejscia: może tobie, mi się nic nie zgadza, no ale to kwestia podejścia( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  •  

   pokaż komentarz

   @KwestiaPodejscia: Kaczyński nie jest premier ale to inna kwestia,jak dla mnie to nadal za mało w tej kwesti
   na razie prawda wygląda tak że chroni nas słaby socjal oraz to że nasz rząd nie zgodził się na przymusowe ulokowanie uchodźców,na terenie Polski.I póki co jest ok ale czy to oznacza że jeżeli np 10 tys islamistów wybierze się do Polski z własnej woli( to znaczy w imie ich tej wojny kulturowej) to już jest OK ?,no mnie to nie pasuje chciałbym bardziej stanowczego działania rządu w tej sprawie zamknąć granice dla muzułmanów.

  •  

   pokaż komentarz

   @porBorewicz07: A co sie zgadza komunistom po 2015 r. w Polsce? Nic!!!
   Raz sierpem, raz mlotem czerwona stonke. ]:D

  •  

   pokaż komentarz

   @tomo1945:

   I póki co jest ok ale czy to oznacza że jeżeli np 10 tys islamistów wybierze się do Polski z własnej woli( to znaczy w imie ich tej wojny kulturowej) to już jest OK ?

   Co z tego, że się wybiorą? Mamy jeszcze coś takiego jak granice. Póki władze są w tej kwestii ogarnięte, to zwyczajnie nie zostaną wpuszczeni. Co najwyżej koszty zabezpieczenia wzrosną.

  •  

   pokaż komentarz

   @tenLoginTezJestZajety: Pamiętaj że jesteśmy w Schengen i właśnie o to tutaj chodzi że głównego argumentu jakiego używa nasz rząd w rozmowach z zachodem jest to że imigranci mogą przyjechać do Polski jak tylko będą chcieli natomiast nie zgadzamy się aby nam ich wciskano na siłę.Ja tylko zachodzę w głowę czy to taka sprytna ściema ( a w razie W zabezpieczymy granice) czy faktycznie nie będzie im to przeszkadzało jak ngle kilkanaście tysięcy islamistów przekroczy granice wiadomo w jakim celu.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomo1945: Dlatego powinniśmy się domagać od pozostałych państw wyjaśnień i środków na zwiększenie bezpieczeństwa za niepilnowane granic zewnętrznych Schengen. Z samej strefy można w ostateczności wyjść. Schengen nie oznacza też braku kontroli - nadal można kontrolować i odmówić wjazdu. Wjeżdżającym potrzebne są jeszcze dowody tożsamości i obywatelstwo (chyba).

   Niestety to zwiększa potrzebny poziom sprawności władzy.

  •  

   pokaż komentarz

   @porBorewicz07:Prosze nie PiSz nic więcej,z głupkami sie nie dyskutuje przed wami trzeba sie bronić. WC :)

  •  

   pokaż komentarz

   @tomo1945: Był raz i to wystarczy by mówić o JK "premier".
   Tak jak o Belce, Millerze czy Tusku.

 •  

  pokaż komentarz

  Napastowali seksualnie policje, co w tych Niemczech się wyrabia to ja nie wiem...

 •  

  pokaż komentarz

  w stabilnym kraju franków nawet dwuletni stan wyjątkowy tak średnio pomaga, a co tam parę dodatkowych lamp i patroli, które i tak nie będą reagowały