•  

  pokaż komentarz

  wyświetlaczem (najpewniej w proporcjach 18:9)
  Czemu nie napisali 2:1?

 •  

  pokaż komentarz

  Podoba mi się ten telefon, ale dla mnie to jednak zbyt droga zabawka. Nie kupuję telefonów powyżej tysiąca złotych, z prozaicznej przyczyny- nie stać mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tzn. mogłabym kupić drogi telefon, ale kosztem czegoś innego, więc wolę tańszy telefon i np. krótkie wakacje niż drogi telefon. Jednak to tylko kwestia priorytetów i jestem w stanie zrozumieć, że ktoś inny woli kupić drogi sprzęt, bo lubi gadżety i dla niego ma to większą wartość niż powiedzmy weekend w górach :) także ten... miał być krótki komentarz o telefonie, w wyszedł mi wywód trochę filozoficzny xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Kami-chan: Właściwie wszystko sprowadza się do tego, że zarabiasz za mało.
   Tak to byś sobie kupiła droższy i miał coś fajniejszego a nie biło by tak po kieszeni.
   Z tymi krótkimi wakacjami - wielu tak mówi a kończy się na siedzeniu przed kompem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @fstab: no napisałam to już w 2 zdaniu ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kami-chan:
   Wolałbym wydać odrobinę więcej, niż męczyć się z monte, nie lubię niepotrzebnych nerwów.
   Jak często pozwalasz sobie na krótkie wakacje kosztem telefonu? Bo przy aktualnych parametrach flagowców telefon możesz kupić raz na 3 lata i nadal będzie dawał radę z nowymi aplikacjami.

  •  

   pokaż komentarz

   @fstab: no widzisz jak mówiłam to indywidualna kwestia priorytetów :) ja wolę tańszy telefon (teraz mam xiaomi note 3 pro) i mi to wystarcza. W sumie to i tak nie wykorzystuję go do niczego ponad dzwonienie i przeglądanie internetów. Wolę 2 tysiące różnicy w cenie przeznaczyć na cokolwiek innego, ale rozumiem twój punkt widzenia, bo gdybym nie musiała wybierać między jednym a drugim, to też wybrałabym droższy i lepszy sprzęt.

  •  

   pokaż komentarz

   @fstab: a sredniak to jest lipa tak bo za 3 lata apki nie beda dzialac

  •  

   pokaż komentarz

   Właściwie wszystko sprowadza się do tego, że zarabiasz za mało

   @fstab: nie wszystko, mnie stać a i dla mnie 700-800 za telefon to max, nie widzę potrzeby szpanowania

  •  

   pokaż komentarz

   @fstab: a ja myślę że to zależy od człowieka. ja wiem że gdybym też miał jakąś konkretną kasę, to na pewno nie kupiłbym galaxy s8 czy najdroższą furę, jak wspomniał @qwertyu: do szpanu.
   dopóki nie podłączy się "normalnie" takiego fona do monitora, klawy itd. to na uj mi 6gb ramu i snapek 835? do fejsa którego nie mam, czy do czego tam się jeszcze używa teraz. 8gb to ja mam w lapku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
   btw. furę też gdybym miał kasę, to chciałbym zrobić na ideolo, wszystko co potrzeba wymienić na nowe; myślę że z 10 tysi by styknęło i lepszej fury bym nie potrzebował ( ͡º ͜ʖ͡º)
   tak a pro po kasy. natomiast "znam" człowieka zanim miał grubą kasę i gdy ma teraz i zupełnie inna osoba, ale to inny temat.

 •  

  pokaż komentarz

  To nie jest żaden prototyp tylko fejkowy render.

 •  

  pokaż komentarz

  Ale daj mi sam ocenić, czy się prezentuje znakomicie, ok?

 •  

  pokaż komentarz

  Tam jest IPS LCD a nie AMOLED i dobrze bo AMOLED moim zdaniem jest najgorszym typem wyświetlacza. Odwzorowywane przez niego barwy są nienaturalne, często przesycone i w przypadku marki Samsung totalnie źle skalibrowane, wpadające w głębokie zimne odcienie, w okolice 8000 K.
  Dodatkowo na gsmarena pisze że czujnik odcisku palca jest od strony wyświetlacza.