...
 •  

  pokaż komentarz

  Zachód najpierw się laicyzował na potęgę, ateizm rozkwitł, a Chrześcijaństwo zostało wyparte ze strefy publicznej, wszystko to w imię lewackich zasad, a teraz też w imię lewackich zasad islamizują się na potęgę i nie tylko nie widzą w tym sprzeczności, ale zarzucają protestującym przed taką islamizacją rzekomą mowę nienawiści i brak tolerancji. Kur*a, tego to nawet Orwell nie przewidział!

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @KonstantyJanZahorowski: Dlatego ta cywilizacja upadnie tak jak każda inna rozpuszczona władzą i pieniędzmi.

  •  

   pokaż komentarz

   @KonstantyJanZahorowski: "Przysięgam na Biblię!"
   ~Ale jaką? Chrystusa, Allaha czy Unixa?

  •  

   pokaż komentarz

   @KonstantyJanZahorowski: Dokładnie. Jeszcze trochę i przechodzenie na islam będzie trendy, a kto nie przejdzie ten nazista, rasista i wróg publiczny nr 1.

  •  

   pokaż komentarz

   @2564: Tak, oczywiście. Ciekawe jak to jest żyć w takich urojeniach.

  •  

   pokaż komentarz

   @KonstantyJanZahorowski: Może pierwotne podstawy wiary (Chrześcijaństwo) były jednak na zbyt słabych podwalinach, by dalej w nie wierzyć? A co w sytuacji, gdyby społeczeństwo zupełnie oddzieliło się od jakiegokolwiek wyznania i stwierdziło, że każda wiara, to zło? Nie byłoby tu tego tałatajstwa. Tak myślę.

  •  

   pokaż komentarz

   @2564 A opornych będą gwałciły homokomanda, no i niezapominajmy konfiskacie majątku na rzecz Greenpeace ( ͡° ͜ʖ ͡°) #takbedzie

  •  

   pokaż komentarz

   @kpecak: Podstawy wiary -jak podstawy. W Chrześcijaństwie za odstępstwo od wiary - jest co najwyżej wytykanie palcami (i to pewnie tylko w ograniczonym zakresie) a w Islamie po prostu ścinają delikwenta. W ten sposób nie ma odchodzenia od Islamu. A ten co krytykuje Islam - też podlega pod ścięcie, to tylko kwestia czasu.

  •  

   pokaż komentarz

   @mmrado: Czyli wszystko sprowadza się do tego, że jeśli na Świecie nie byłoby żadnych wiar, to byłoby wszystkim lepiej. Co nie? Skrótowo ale to raczej fakt.

  •  

   pokaż komentarz

   @PapaFranceSSco: I Sorosa... nie zapominaj o nim!

  •  

   pokaż komentarz

   @kpecak: No nie. Nie byłoby lepiej - człowiek to takie zwierzę - że zawsze w coś wierzy - niekiedy wierzy mocno - że nie ma w co wierzyć.To też jakaś wiara. Gdy nie ma innej rozsądnej religii - powstaje coś takiego jak Islam.

  •  

   pokaż komentarz

   @MrocznaKapibara Nie no, pan Szorosz będzie miał pieniądze z podatku 70% jaki nałoży na podległą mu Prowincję Polską ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @mmrado: Może po prostu nie wierzyć w idea... nie wszystko musi mieć podtekst religijny XD

  •  

   pokaż komentarz

   @kpecak: A islamskie fundamenty wiary są silniejsze? Fundamenty każdej religii są oparte na słabych filarach. Tu nie chodzi o wiarę ale o kulturową i społeczną inwazję.
   Grupa ludzi którzy nie są stąd zostali tu sprowadzeni, i zaczynają zajmować coraz to ważniejsze pozycje w wielu miejscach.
   Muzułmańska modlitwa podczas obrad europejskiego miasta, to nie jest normalna rzecz. To pokazuje jak bardzo Europejczycy stali się ulegli. Chcą się tej grupie przypodobać za wszelką cenę.
   Dlaczego nie jest to buddyjska modlitwa, prawosławna, lub jeszcze inna?

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   każdy normalny człowiek na zachodzie tj. Niemczech, Holandii,Francji itd. wychowany w normalnej rodzinie i wykształcony w normalnej podstawowej szkole , nie będzie wierzył w te średniowieczne religijne bzdury typu islam...i mahomet, to oczywista oczywistość , sprawa polega na tym żeby Ci średniowieczni przybysze w perspektywie 100 a może 150 lat zreformowali swoje ichsze "moherowe" podejście do racjonalnego zapatrywania się na świat i się ucywilizowali ... bo kiedyś wszystkie rasy i tak się wymieszają ... wyjścia są/były dwa , albo zniszczyć słabszą zacofaną cywilizację arabską i zaludnić ziemię swoimi, albo ich próbować "zintegrować" czyli wpuścić ich i pozwolić się cywilizować... mimo strat własnych...,widocznie ktoś zdecydował żeby wybrano to drugie rozwiązanie..chociaż arabusy tego kompletnie nie rozumieją....ale do tego nie wystarczy jedno czy dwa pokolenia a być może 5 czy 10 ! Więc w roku 2317 UE będzie już nieco bezpieczniejsza niż obecnie .. bo ciemnogród arabski się zreformuje umysłowo..

   Na koniec dodam że we współczesnym świecie, każda wiara w nadprzyrodzone "coś" jest nieświadomą chorobą umysłową danej jednostki mniej lub bardziej radykalną. Tak naprawdę wszyscy jesteśmy żyjącą kupą mięcha tak jak inne zwierzęta, z którą po śmierci, każdy może zobaczyć na własne oczy co się stanie , chociażby podczas uboju świni czy zabicia kury na rosół odrąbując jej głowę siekierą... jak to słynny cygan elektryk wysokich napięć powiedział - pozostaje po tobie popiół i nic więcej.

  •  

   pokaż komentarz

   @KonstantyJanZahorowski: Ateizm nigdy nie był jakoś bardzo popularny w zachodniej europie.
   Zobacz sobie kraje z największa odsetką ateistów to nie jest zachodnia Europa.

   Także troszkę się mylisz.

  •  

   pokaż komentarz

   @BoskiPiotr: Oni się chyba prędzej pozabijają niż zreformują. Tam nie ma odpowiednika naszego papieża i nie było ludzi w stylu Ojców Kościoła którzy wszystko jakoś poskładali do kupy. Tam jest róbta co chceta i każdy uważa że jego odłam jest ten właściwy

  •  

   pokaż komentarz

   @KonstantyJanZahorowski: tu nie ma sprzecznosci. Bo celem jest zniszczenie chrzesijanstwa, wiary w jedynego prawdziwego Boga. Islam wyznaje szatana o imieniu Alach.

  •  

   pokaż komentarz

   @BoskiPiotr: Komunistyczne brednie wypisujesz kolego.

  •  

   pokaż komentarz

   @KonstantyJanZahorowski: niestety laicyzacja dla 3/4 lewicy oznacza wymuszona i niezrozumiala nienawisc do chrześcijan. Ja jestem bardziej na lewo, popieram wyłączenie religii z życia publicznego, ale każdej.

  •  

   pokaż komentarz

   @KonstantyJanZahorowski: ateizm nie jest stricte lewicowy i trzeba go szerzyć również wśród muzułmanów

  •  

   pokaż komentarz

   @mmrado:

   człowiek to takie zwierze - zawsze w coś wierzy
   możesz wymienić jeszcze jakieś zwierzęta, które zawsze w coś wierzą?

   niekiedy wierzy mocno - że nie ma w co wierzyć.To też jakaś wiara.
   niewiara jest wiarą tak samo jak niegranie w piłkę nożną jest sportem

  •  

   pokaż komentarz

   @fifek90: Przepraszam, że swoją metaforyczną wypowiedzią, zburzyłem Twój spokój.
   Czasami coś napiszę co wydaje się bez sensu...

  •  

   pokaż komentarz

   @KonstantyJanZahorowski:

   ciemnogród, zaścianek...aa yyy... nie, to muzułmanie przecież, więc - POSTĘP, NOWOCZESNOŚĆ.

   Ktos moze wyjasnic, czemu w angielskim miescie, w angielskim urzedzie, modli sie obcą relogia w obcym jezyku?
   Przypominam, ze dokladnie tak robiono w czasach kolonizacji, no ale te czasy minely... chyba.

  •  

   pokaż komentarz

   każdy normalny człowiek na zachodzie tj. Niemczech, Holandii,Francji itd. wychowany w normalnej rodzinie i wykształcony w normalnej podstawowej szkole , nie będzie wierzył w te średniowieczne religijne bzdury typu islam...i mahomet, to oczywista oczywistość ,

   @BoskiPiotr: wielu normalnych ludzi w Polsce wierzy, że 2 tysiące lat temu był sobie człowiek który chodził po wodzie, nie jadł przez 40 dni, leczył ślepotę swoją śliną i wskrzeszał zmarłych. A na koniec zwiał z grobowca po ukrzyżowaniu, odwodnieniu i wykrwawieniu.

   Ludzie wierzą w to, co im przekażą rodzice/otoczenie. Normalność niestety ma tu niewiele do powiedzenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @makrojestdebest: my rozsadni - oni deblie. ty k?##a zdrowy na umysle jestes kolego?

  •  

   pokaż komentarz

   @mentis: a dlaczego ateizm trzeba szerzyc? Wiara, o ile nie jest to ekstremizm, jest wyborem każdego człowieka. Ja chciałbym żeby przede wszystkim lewacy w imię swojej tolerancji, odstosunkowali się od religii. Niestety islam jest w dużej mierze właśnie eksermistyczny

  •  

   pokaż komentarz

   @BoskiPiotr: Bzdury kolego gadasz. Cyganie u nas to dobrze już 5 pokolenie a postępy są zerowe. Mieszanie ras jednostkowe oczywiście jest nieuniknione ale na taką skalę wcale nie musi - wystarczy pilnować granice.

  •  

   pokaż komentarz

   @KonstantyJanZahorowski Ale od ateizmu to ty sie odp@$@$@! dziubuś (。◕‿‿◕。)

  •  

   pokaż komentarz

   @Generau-armii-progresywnej: pośrednio tak, lewacy aktywnie popierają sprowadzanie do Europy wszelkich mniejszości i narzucają polityczną poprawność i ściganie karne za poglądy (tzw. walka z rzekomą mową nienawiści, czyli cenzura na poglądy niezgodne z lewackimi). Żeby to obrazowo opisać: lewackość w Europie działa jak HIV atakując układ immunologiczny własnego organizmu. Na dłuższą metę oznacza to upadek zachodniej cywilizacji opartej na wartościach judeo-chrześcijańskich.

  •  

   pokaż komentarz

   @KonstantyJanZahorowski
   Dzięki tym twoim "lewakom" rozwinęło się osowecenie i wyrwaliśmy się z judeochrześcijańskiego swatopoladowego zamordyzmu. Przyspieszyła nauka i odkrycia a najbardziej twardogłowi wsteczniacy nie mają już siły narzucać katolickich zasad bo ludzie docenili wolność. Przez to "lewactwo" jesteś wolnym człowiekiem a nie chłopem pańszczyźnianym na sznurku pana .A że jakieś tam nurty lewicowe za bardzo chronią islam, to całkiem inna bajka. Ale Ty nic nie rozróżniasz bo lepiej się naczytać o mitycznym "lewactwie"

  •  

   pokaż komentarz

   @t1dzej: Kazda cywilizacja ktora spotkanie rady miasta rozpoczyna modlitwa upadnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Generau-armii-progresywnej: nie pisz mi o historii bo ja nie pisałem o lewicowych postępowych nurtach sprzed wieków, a piszę o tym co Ty nazywasz "jakieś tam nurty lewicowe". Otóż te jak to obrazowo nazwałeś "jakieś tam nurty lewicowe" to obecnie przeważająca grupa, mają bezpośredni wpływ na politykę UE i na decydentów politycznych. Spójrz co się dzieje w Szwecji, która została opanowana lewacką ideologią.

  •  

   pokaż komentarz

   @KonstantyJanZahorowski: Wyparcie chrześcijaństwa ze strefy publicznej było według mnie bardzo dobrą decyzją. Szkoda, że po tym pojawiło się chore zamiłowanie do muzułmanów i pozwalanie im na wszystko.

  •  

   pokaż komentarz

   @KonstantyJanZahorowski
   No ale co się tam dzieje poza fejknewsami z wykopu. Co chwila wychodzi że to co jest na głównej o Szwecji to przerysowanie albo nie prawda.
   Lewica jest różna, przeróżna, są tam liberałowie ekolodzy antyklerykałowoe komuniści socjaliści anarchiści libertarianie socjaldemokraci itd. Każdy z nurtów cechuje się różnym podejściem. W moim Wrocławiu jest prezes polskiego stowarzyszenia racjonalistów, startował z list SLD a wcześniej Palikota i jest krytykiem islamu.

  •  

   pokaż komentarz

   @krzysiek299: religia co do zasady bardzo źle świadczy o osobie wierzącej, np. na stanowisku analitycznym firmie lub innym wymagającym logicznego myślenia nigdy bym nie zatrudnił osoby wierzącej, ew. skierowałbym na badania psychiatryczne.

  •  

   pokaż komentarz

   @KonstantyJanZahorowski: Dziwny jesteś, przeszkadza Ci modlitwa i jeszcze do tego obwiniasz o tą modlitwę; ateizm ( ಠ_ಠ)

  •  

   pokaż komentarz

   religia co do zasady bardzo źle świadczy o osobie wierzącej, np. na stanowisku analitycznym firmie lub innym wymagającym logicznego myślenia nigdy bym nie zatrudnił osoby wierzącej, ew. skierowałbym na badania psychiatryczne.

   @mentis: To nie zatrudniłbyś np. Newtona, Pascala, Faradaya, Kelvina i wielu innych. Twoje przekonanie, że czyjaś wiara ma jakiś związek z jego umiejętnościami do logicznego myślenia wydaje się wynikać bardziej z emocjonalnych pobudek i niechęci do religii jako takiej, niż z racjonalnego rozumowania. Natomiast chęć wysłania osoby wierzącej do psychiatry to już jawny przejaw agresji wobec takiej osoby, zupełnie bezmyślnej bym dodał, bo ośmieszyłbyś tylko sam siebie takim czynem. Więcej autorefleksji polecam, jeśli wolisz żeby Twój tok rozumowania był bardziej logiczny niż emocjonalny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mirrodin: konformizm społeczny w kontekście religii był wtedy wymagany, żeby nie zostać poddanym ostracyzmowi jak również pokazuje jak trudno pozbyć się przekonań religijnych nawet osobom inteligentnym. W każdym razie wolę utrzymywać relacje z ludźmi zdolnymi przełamać skutki indoktrynacji za młodu, czy to w kwestii wiary w Boga, czy wiary w Państwo

  •  

   pokaż komentarz

   @mmrado: Wierzy mocno w to, ze nie ma w co wierzyć. To nie wiara a przekonanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @mentis: Widzę, że bardziej Ci zależy na uniknięciu dysonansu poznawczego niż na faktach. Pierwszy z brzegu Newton poświęcał co najmniej tyle samo jeśli nie więcej czasu religii i teologii co fizyce. Dla mnie Twoja wiara w to, że wszyscy którzy nie podzielają Twojego światopoglądu są zindoktrynowani jest równie ograniczająca, co wiara członka jakiegoś kultu, który szykuje się na nadchodzący koniec świata.

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @krzysiek299: W wielu krajach wiara jest przekazywana kulturowo tzn z pokolenia na pokolenie.W Polsce dzieci się chrzci od małego itd.W mojej rodzinie oraz sąsiedzkim otoczeniu np jakbym chciał zrobić sobie apostazje albo wybrać sobie religie która mi się podoba i zostać jej wyznawcą to spotkałbym się z mocnym ostracyzmem.W Indiach np tacy chrześcijanie są prześladowani

  •  

   pokaż komentarz

   To nie zatrudniłbyś np. Newtona, Pascala, Faradaya, Kelvina i wielu innych

   @Mirrodin: Ale większość wielkich nazwisk nauki tamtych okresów to skrzywieni geniusze z bogatych domów i bardzo dobrze by zrobił, gdyby ich nie zatrudnił :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Mirrodin: nie ma już przymusu wiary w bogów, więc nawet nie trzrba udawać żeby żyć w społeczeństwie, chyba że właśnie u muslimów. Osoba wierząca po prostu ma problemy intelektualne i wywołuje u mnie lęk, bo taka osoba również jest skłonna wierzyć w Boga jakim jest państwo i porzucić wszelkie normy etyczne tylko by wypełnić wolę swojego bóstwa. Ja zwyczajnie się was obawiam, jesteście jak wytresowane psy.

  •  

   pokaż komentarz

   @BoskiPiotr: Wierzę że wśród arabów jest pełno neutralnych i przyjaznych ludzi, ale władzę zawsze przejmują nieliczni radykałowie, tak samo jak władzę nad pokojowymi i inteligentnymi Niemcami przejął jeden radykalny Hitler.

   Teraz tworzone są warunki pod nowe rozdanie szachowe. Tworzony jest potencjał ludnościowy

 •  

  pokaż komentarz

  Za "Ojcze nasz ..." media by ich zlinczowały. Nie szkoda mi ich, są tacy postępowi.

 •  

  pokaż komentarz

  Dla mnie w tym nie ma nic śmiesznego to jest poprostu smutne... Nie ma ratunku dla islamskeigo nowotworu (╯︵╰,)

  •  

   pokaż komentarz

   @nemiroff90: i wszystko zgodne z prawem.

  •  

   pokaż komentarz

   @ggg937: Ani smutnego ani śmiesznego na tym filmiku nic nie ma. To nie jest standardowe rozpoczecie obrad, po prostu tym razem zaprosili na nie imama (albo sam się zglosił któryś z lokalnych) , który w związku z zamachem dokonanym przez dżihadystów potępił po angielsku ich niedoj!@?nie, a przedtem odmówił modlitwę za ofiary. Modlitwa na początku to dua, takie islamskie "ojcze nasz", zawsze jest odmawiana po arabsku, bo Allah nie rozmawia z ludźmi w innym języku - to jest ich język liturgiczny, tak jak przed soborem u nas łacina, więc nie chodziło o popisywanie się czy tajne wiadomości dla talibów XDDD. Dodawanie akurat tego filmiku jako dowodu na islamizację instytucji publicznych z sugestią, że to dzień jak codzień na obradach to manipulacja i karmienie pelikanów, bo akurat temu typowi imama powinno się kibicować, skoro wprost potępia terroryzm i morderstwa. Brytole mają problem z mniejszościami na własne życzenie, albo raczej na życzenie swoich gospodarczych i kolonialnych oligarchów, ktorzy dorabiali się na taniej a dawniej i darmowej sile roboczej. Przy czym dla nich Azjaci i ziomki z BW są bliźsi od Polaków, co wynika z kilkusetletniej kolonialnej historii, kiedy to hindus czy muzułmanin był przez Brytoli używany jako sługa, żołnierz czy zwykły robol, a przez to dobrze znany, choć może nie miał wysokiego statusu. U może być podobnie z Ukraińcami, zawsze tak jest jak się w krótkim czasie sprowadza masę obcych ludzi - na Ukrainie jest teraz przebudzenie narodowościowe, więc nie liczyłbym na błyskawiczną polonizację. Może być tak jak z latynosami w USA, gdzie tworzą swoje enklawy, gdzie się nie mówi po angielsku, tylko po hiszpańsku, a politycy są wybierani z klucza rasowego.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie ma ratunku dla islamskeigo nowotworu (╯︵╰,)

   @nemiroff90:

   źródło: i0.kym-cdn.com

  •  

   pokaż komentarz

   nie chodziło o popisywanie się czy tajne wiadomości dla talibów XDDD. Dodawanie akurat tego filmiku jako dowodu na islamizację instytucji publicznych z sugestią, że to dzień jak codzień na obradach to manipulacja i karmienie pelikanów,

   @bekazwypoku: Ale co ty mnie kulego imputujesz w pierwszej czesci wypowiedzi?

   Druga czesc to wykopowe mantry przemieszane z wykopowa #lewackalogika Ty widzisz nacjopobudke i retoryke cnn, ze mexy wybiora, tym czasem krym bedzie ruski, a 45. wybrali rednecksy. Mozna i tak.

 •  

  pokaż komentarz

  co to ma K**** być ? Jak by się modlili chrześcijanie to by było że wgle co to ma byc....

1 2 3 4 5 6 7 ... 17 18 następna