•  

  pokaż komentarz

  23 czerwca: Jeff Dillon, założyciel "white privilege club" wjeżdża sportowym motocyklem w San Francisco w grupę protestującym przeciwko reformom Donalda Trumpa
  13 sierpnia: Alex Fields, członek "unite the right" wjeżdża samochodem w grupę kontr-demonstrantów prawicowego marszu

  Oczywiście w Stanach nie ma problemu ze skrajną prawicą, to wszystko urojenia lewactwa

  •  

   pokaż komentarz

   @wyindywidualizowanyentuzjasta: Bo nie ma problemu. 2 przypadki na ponad 300mln naród to zbyt mała próba, aby uznać takie incydenty za problem ze skrajną prawicą.

  •  

   pokaż komentarz

   @KorelacjaProkrastynacji: Jeden czy dwa ataki terrorystyczne w dużym europejskim kraju to zbyt mała próba, aby uznać takie incydenty za problem.

  •  

   pokaż komentarz

   Oczywiście w Stanach nie ma problemu ze skrajną prawicą, to wszystko urojenia lewactwa

   @wyindywidualizowanyentuzjasta: Pozwolę sobie przypomnieć jeden cytat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @KorelacjaProkrastynacji:

   6 lipca Micah Xavier Johnson zastrzelił 5 policjantów. Był sympatykiem czarnych nacjonalistów i BLM.

   Tu masz kolejnego, który z siekierą rzucił się na policjantów:

   http://nypost.com/2014/10/23/man-shot-dead-after-striking-cop-in-the-head-with-ax/

   Oczywiście w Stanach nie ma problemu z afroamerykanami, to wszystko urojenia prawactwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @KorelacjaProkrastynacji: Oczywiście że nie ma problemu. Poszukaj sobie zdjęć i filmów co działo sie przed atakiem. Osoby uzbrojone w broń palną, pałki, kaski i tarcze chodzą sobie w biały dzień po ulicach lejąc kogo popadnie, maja gdzieś nawolywania policji do spokoju, jeden z nich rozjeżdża ludzi samochodem, a wszystko dzięki Trumpowi i cichemu przyzwoleniu na takie zachowanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @wyindywidualizowanyentuzjasta: Widzę że w USA praktykuje się przedwojenny sposób dyskusji politycznej, czyli walki różnych bojówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @wyindywidualizowanyentuzjasta A znaleźć ci ataki lewackich oszołomów? I wtedy zobaczymy czyja lista będzie dłuższa.

  •  

   pokaż komentarz

   @KorelacjaProkrastynacji: Po pierwsze tych przypadków jest znacznie więcej, skrajnie prawicowy terroryzm w USA jest problemem od lat. Poczytaj sobie chociaż o zamachu w Oklahoma City prawie dwieście przypadkowych osób zginęło a prawie siedmiuset pourywało ręce i nogi bo jakaś skrajnie prawicowa p%?@a wymyśliła sobie taki sposób walki z lewackim rządem.
   Po drugie jakoś 2 wjechania samochodem w ludzi w Niemczech świadczą o wielkim zagrożeniu terroryzmem a 2 wjechania w ludzi w USA już nie świadczą bo to twoi ulubieńcy zrobili.

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-: Z czarnymi i tak nie wygrają w statystykach.

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-: @barteq_g: @wyindywidualizowanyentuzjasta:

   Wy tak na serio? Akcje psycholi próbujecie przypisać do określonych poglądów politycznych, które nie są skrajne? To taki sam poziom jak argumenty ad Hitlerum. Owszem są organizacje, które w programie mają takie sp%!?#@#enie, ale nie są o główne nurty prawicowe i lewicowe. Każdą taką formę przemocy trzeba gnoić i polityka, który ją poprze. Nieważne czy będzie chodzić o Antifę, czy Ku Klux Klan.

  •  

   pokaż komentarz

   @GeraltRedhammer: To logiczne, że jak się nakręca wojnę ideologiczną to po każdej stronie znajdą się psychole którzy będą w stanie zabić. Ja tylko twierdzę, że prawdziwym problemem w USA jest przemoc czarnych a nie pojedyncze przypadki z lewej czy prawej strony. Jest xxi wiek a ludzie dalej nie rozumieją, że takie zdarzenia jak z tego wykopu to tylko woda na młyn dla polityków i mediów ich wspierających. Zamiast się ogarnąć i porzucić głupie wojenki to ludzki, spaczony umysł nienawidzi jescze bardziej..

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin-: @Qlien: W Europie gdy mówimy o Niemcach, Francji czy Wielkiej Brytanii intesywność zamachów popełnianych przez imigrantów jest odczuwalna dla społeczeństwa. W przypadku gdy mówimy o zdarzeniach dokonywanych przez obywateli USA na obywateli USA możemy póki co mówić o incydentach. Gdy te zaczną się dziać w setkach przypominając małą wojnę domową -to wtedy będzie można mówić o prawicowym ekstermiźmie. Dodać do tego, że lewicowy ekstremizm miał się swojego czasu bardzo dobrze w USA, to obecne wydarzenia są pokłosiem lat poprzednich, gdzie temperowano ludzi o innych poglądach narzucając jedyny słuszny pogląd na kwestie obyczajowe społeczeństwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @wyindywidualizowanyentuzjasta:
   17 lipca 2016: Gavin Eugene Long, czlonek BLM i sympatyk czarnych panter z zimną krwią morduje 3 Policjantów na służbie w Baton Rouge, ale oczywiście w Stanach nie ma problemu z Afroamerykanami, a to tylko urojenia prawactwa

   a tu jeszcze jeden Murzyn morduje ojca 5 i 12 latka, tylko dlatego że był policjantem (nawet nie interweniował w jego przypadku) http://www.cbsnews.com/news/prosecutor-gunman-shot-texas-deputy-15-times/

  •  

   pokaż komentarz

   @KorelacjaProkrastynacji: Z perspektywy czystej statystyki z której wyszedłeś i zdajesz się próbować ciągnąć swoją logikę dalej, porównując te dwa przypadki, są one identyczne, wychodzi na to samo czy chodzi o 100 osób w kraju liczącym 300 miliony mieszkańców czy 200 osób w kraju 60 milionowym. Co ma wspólnego lewicowy ekstremizm z tym co napisałem? Chodzi mi o to że bardzo naginasz logikę pod swoje założenia. Podałem kontrprzykład który wnioskując z Twojej wypowiedzi wybrałem trafnie. Islamistyczny ekstremizm be, prawicowy ekstremizm to tylko incydenty, na dodatek jeszcze to tłumaczysz. Te dwie rzeczy to dokładnie to samo, mordowanie ludzi to mordowanie ludzi. jak mówisz, że terroryzm z pobudek skrajnie prawicowych to incydenty to islamskie ataki terrorystyczne też tak powinieneś traktować, inaczej nie ma sensu z Tobą prowadzić dyskusji.

  •  

   pokaż komentarz

   Oczywiście w Stanach nie ma problemu ze skrajną prawicą, to wszystko urojenia lewactwa

   @wyindywidualizowanyentuzjasta: No tak. Jak islamiści robią zamachy to nie jest wina islamu. Jak skrajni nacjonaliści robią zamachy to jest wina wszystkich skrajnych nacjonalistów. Fuck logic.

  •  

   pokaż komentarz

   23 czerwca: Jeff Dillon, założyciel "white privilege club" wjeżdża sportowym motocyklem w San Francisco w grupę protestującym przeciwko reformom Donalda Trumpa

   @wyindywidualizowanyentuzjasta: mówisz o tym filmie gdzie przejeżdża między nimi hałasując na wysokich obrotach?

  •  

   pokaż komentarz

   @Qlien: Islamistyczny ekstremizm jest be z racji tego, że jest to wprost zderzenie kultury arabskiej z zachodem i jest on przeniesiony do Europy przez imigrantów często z innego kontynentu. Dokonując zamachów w Europie próbują narzucić swoje myślenie i kulturę. Natomiast prawicowy ekstremizm także jest be, ale nie wynika on z samej ideologii prawicowej, a z niechęci do drugiej strony, gdzie druga "lewa" strona sama dała powody do takich zachowań często postępując tak samo jak obecni zamachowcy w USA.
   Inaczej można powiedzieć, że w Polsce mieliśmy do czynienia z ekstermizmem socjalibernalnym z odchyłem na lewo gdy sympatyk PO chciał zaj#!?ć polityka PiS, ale nie zastał go, więc zabił jego pracowników.
   O ile podczas dyskusji dwóch stron ideologicznych chciałoby się oczekiwać merytorycznej dyskusji, to nie możesz zaprzeczać, że jest to wina tylko i wyłącznie prawej strony, bo aby spotęgować takie emocje, bo lewicowi ekstremistom po prostu uchodziły pewne rzeczy płazem. Obecnie mleko się rozlewa. Jest to smutne i nieakceptowalne, ale zwalanie winy tylko i wyłącznie na prawicę, gdzie zdarzenia jak wjazd na ludzi samochodem są niczym innym jak skutkiem długofalowej polityki poprzednich prezydentur i rządów ludzi o określonych poglądach i miały przyczynę w ich przyzwoleniu na działanie lewicowego ekstermizmu jest po prostu z twojej strony hipokryzją.

   Nie tłumaczę zachowań "zamachowca z USA" i nie usprawiedliwiam ich, jedynie widzę przyczyny i skutki, które do tego doprowadziły. Za to widzę, że ty masz problemy z określeniem przyczynowości i skutków pewnych zdarzeń.

  •  

   pokaż komentarz

   @mopo: Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora - napisałam, że USA ma problem ze skrajną prawicą, który moim zdaniem będzie narastał ale nie znaczy to, że każda osoba o prawicowych poglądach to potencjalny terrorysta.

  •  

   pokaż komentarz

   Po pierwsze tych przypadków jest znacznie więcej, skrajnie prawicowy terroryzm w USA jest problemem od lat. Poczytaj sobie chociaż o zamachu w Oklahoma City

   @marcin-: Skoro to skrajny problem od lat to możesz podać jeszcze 15-20 innych z głowy a nie dawać ten najbardziej znany? XD

  •  

   pokaż komentarz

   @Pro-Xts: Dokładnie o tym filmie na którym przejeżdża motorem miedzy protestującymi, następnie zawraca i przejeżdża jeszcze raz, dopiero gdy policjant wyjmuje broń ten łaskawie zatrzymuje się.

  •  

   pokaż komentarz

   Dokładnie o tym filmie na którym przejeżdża motorem miedzy protestującymi, następnie zawraca i przejeżdża jeszcze raz, dopiero gdy policjant wyjmuje broń ten łaskawie zatrzymuje się.

   @wyindywidualizowanyentuzjasta: Potworny zamach.

  •  

   pokaż komentarz

   Poszukaj sobie zdjęć i filmów co działo sie przed atakiem. Osoby uzbrojone w broń palną, pałki, kaski i tarcze chodzą sobie w biały dzień po ulicach lejąc kogo popadnie, maja gdzieś nawolywania policji do spokoju, jeden z nich rozjeżdża ludzi samochodem, a wszystko dzięki Trumpowi i cichemu przyzwoleniu na takie zachowanie.

   @wyindywidualizowanyentuzjasta:

   Ale bredzisz. Przed i po wyborach zaczęły się ataki na zwolenników Trumpa, a że Jankesi to nie potulni Szwedzi czy wytresowani Niemcy, to nie pier@olą się w tańcu. Jak wpiszesz w google "attack on white trump supporter", to co ci wyskoczy ?

   To:
   https://www.youtube.com/watch?v=C_c5xfuPCq4
   To:
   https://www.youtube.com/watch?v=Q7mSHdxiyi4
   To:
   http://www.independent.co.uk/news/world/americas/donald-trump-facebook-live-racist-attack-disabled-teenager-black-white-people-chicago-police-a7510381.html

  •  

   pokaż komentarz

   Skoro to skrajny problem od lat to możesz podać jeszcze 15-20 innych z głowy a nie dawać ten najbardziej znany?

   @royaltrux: Podałem najbardziej krwawy. Jeśli kilkaset rozerwanych na strzępy niewinnych osób nie zmniejsza twojej sympatii do skrajnej prawicy to masz tu jeszcze większą listę. Polecam szczególnie masakrę w świątyni sikhów w Wisconsin, bo świadczy nie tylko o tym, że alt prawica to dobrzy ludzie miłujący pokój, ale także o tym, że są to wybitni intelektualiści. Koleś chciał sobie pozabijać muzułmanów więc wjechał z karabinem do świątyni sikhów bo w pustym prawackim łbie nie skojarzył różnicy.
   The 2017 Portland train attack (2 killed),
   The 2017 stabbing of Timothy Caughman in New York City (1 killed),
   The 2015 Colorado Springs Planned Parenthood shooting (3 killed),
   The 2015 Charleston church shooting (9 killed),
   The 2014 ambush attack on Las Vegas police officers (5 killed),
   The 2014 Overland Park Jewish Community Center shooting in Kansas (3 killed),
   The 2014 Pennsylvania State Police barracks attack in Blooming Grove, Pennsylvania (1 killed),
   A 2012 tri-state killing spree by white supremacists, David Pedersen and Holly Grigsby (4 killed),
   A 2012 ambush of St. John the Baptist Parish, Louisiana police (2 killed),
   The 2012 Wisconsin Sikh temple shooting (6 killed),
   The 2011 FEAR group attacks (3 killed),
   A murder in 2010 in Carlisle, Pennsylvania (1 killed),
   A 2010 suicide attack by airplane in Austin, Texas (1 killed),
   The 2009 shooting of Pittsburgh police officers (3 killed),
   The 2009 United States Holocaust Memorial Museum shooting (1 killed),
   The 2009 assassination of George Tiller (1 killed),
   The 2009 murders of Raul and Brisenia Flores in Pima County, Arizona (2 killed),
   The 2009 murders in Brockton, Massachusetts (2 killed),
   The 2008 Knoxville Unitarian Universalist church shooting (2 killed),
   And the 2004 bank robbery in Tulsa, Oklahoma (1 killed).

  •  

   pokaż komentarz

   @KorelacjaProkrastynacji: No i znowu. W takim razie kraje unii zawiniły wyprawami krzyżowymi i wiarą katolicką, więc terroryzm jest usprawiedliwiony ze strony islamskich ekstremistów. Jeżeli piszesz że ataki prawicy to odpowiedź na lewicowe ataki i odcinasz kompletnie poprzednie wydarzenia, to napiszę, że z perspektywy historii to właśnie "prawica" wykazuje się znacznie liczniejszymi przypadkami agresji w stronę "lewicy".

  •  

   pokaż komentarz

   A znaleźć ci ataki lewackich oszołomów? I wtedy zobaczymy czyja lista będzie dłuższa.

   @Crosshairs: k@!?a mać, dyskusja z wykopkiem... Licytowanie się czyja lista jest dłuższa...

   - to ty
   - a nie, bo ty
   - ty bardziej...

  •  

   pokaż komentarz

   Poczytaj sobie chociaż o zamachu w Oklahoma City prawie dwieście przypadkowych osób zginęło a prawie siedmiuset pourywało ręce i nogi bo jakaś skrajnie prawicowa p?@%a wymyśliła sobie taki sposób walki z lewackim rządem.

   @marcin-:

   Po co kłamiesz ? Timothy McVeigh przyznał, że to był odwet za Waco, gdzie przez oblężenie FBI/ATF zbinęło 74 osoby w tym dzieci, które spaliły się żywcem.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_w_Oklahoma_City

   https://pl.wikipedia.org/wiki/David_Koresh

  •  

   pokaż komentarz

   sympatii do skrajnej prawicy

   @marcin-: nie mam żadnej

   ps. ta twoja gównolista z wikipedii (jakie to smutne że musiałeś wpisać right wing terrorism w google żeby coś mi udowodnić XD) ma parę błędów, zrób research i wróć do dyskusji

  •  

   pokaż komentarz

   k%@@a mać, dyskusja z wykopkiem... Licytowanie się czyja lista jest dłuższa

   @wasted: A ty, a ty a ty... proszę bardzo hipokryto.

   Nie mogę z wykopka, któremu marzy się reżim autorytarny...

   Jakiś bezmózg dopuścił się wandalizmu, na wypoku plusy zbiera komentarz chwalący (sic!) jego działanie...Tak, jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości co do totalnego zbydlęcenia panującego na tym portalu...

   Akurat w wypadku ludzi od Szmaty to znaczy miłość do PiSu... Z resztą ten pajac już bełkotał niegdyś coś"o puczach", więc łyka pisowską propagandę w pełni...

   Matko, co to jest za debil, to ja nawet nie... Swoją drogą, ilekroć myślę, że gorzej z rządem trafić nie mogliśmy, Szmata udowadnia, że jednak mogliśmy... Wyobrażacie sobie tego kretyna z teczką ministra??? Rządy PiS+S'15 byłyby czymś dużo gorszym, niż to co mamy teraz...

   To wszystko twoje. To jak wreszcie jest głąbie?

  •  

   pokaż komentarz

   @mario_katz: Odwet za atak na fanatyczną skrajnie prawicową sektę pedofili i morderców, którzy używali swoich dzieci jako żywych tarcz. Dzięki że mi o tym przypomniałeś, teraz Timothy jest dla mnie wyklętym bohaterem a nie mordercą setek niewinnych ludzi, którzy przyszli coś załatwić w stanowym urzędzie w tym kilkudziesięciu dzieci. Dobrze, że są tacy ludzie jak ty którzy go bronią.

  •  

   pokaż komentarz

   W takim razie kraje unii zawiniły wyprawami krzyżowymi i wiarą katolicką

   @Qlien: Wychodzi tutaj twoja nieznajomość historii. W żadnym przypadku wyprawy krzyżowe nie były przyczyną narastającego ekstremizmu islamskiego. Wyprawy krzyżowe były tylko odpowiedzią "zjednoczonych" królestw europejskich na wezwanie papieża, do obrony kontynentu europejskiego przed najeźdźcami islamskimi, którzy wbili się do bram Europy przez Hiszpanię i Bałkany podbijając terytoria na których panowało wyzwanie religii chrześcijańskiej. Zanim doszło do wypraw krzyżowych, to armie arabskie pod pretekstem Jihadu najeżdżały dziesiątki razy terytoria Europejskie.

   Jeżeli piszesz że ataki prawicy to odpowiedź na lewicowe ataki i odcinasz kompletnie poprzednie wydarzenia

   @Qlien: Gdzie tutaj odcinam? Zaznaczam tylko, że obecne wydarzenia są konsekwencją zdarzeń które działy się w ciągu ostatnich lat i przymykaniem oka na lewicowe ekstrema uderzające w konserwatystów. Nie usprawiedliwiam tego w żaden sposób, tylko widzę przyczyny doprowadzające do obecnych skutków w postaci wjazdu samochodów na manifestacjach. Jednakże w przeszłości takie miejsca także występowały.

   to napiszę, że z perspektywy historii to właśnie "prawica" wykazuje się znacznie liczniejszymi przypadkami agresji w stronę "lewicy".

   @Qlien: Bzdura. Jeśli masz na myśli ideologię same w sobie i XX lecie między wojenne odwołując się do ruchów nazistowskich i faszystowskim, to tym bardziej jest to bzdura. Natomiast obecne incydenty "agresji" jakkolwiek to nazywasz, które uważasz że były liczniejsze ze strony "prawicowej" w "lewicową" to tym bardziej jest to bzdura. Gdyż rzekłbym, że takie incydenty dla obu stron są porównywalne. W tymże, obecne media w USA które przymykają oko na lewicowe ekstrema będą zawsze nagłaśniać zdarzenia wszelakich osób, które nazywają "prawicowcami".
   Dla mnie natomiast nie ma znaczenia to, czy ktoś jest z lewej czy z prawej strony i jest to po prostu dla mnie smutne, że w "cywilizowanym" zachodnim świecie, widząc z perspektywy biernego obserwatora jakim ja jestem, ludzie nadal stosują plemienną retorykę i odczuwają potrzebę przynależności do lewej albo prawej strony i konfrontowania się z drugą stroną stosując agresję słowną, przemoc fizyczną, a nawet narzędzia, które mogą trwale uszkodzić cudze zdrowie.

  •  

   pokaż komentarz

   @KorelacjaProkrastynacji: Dobra, już mi się nie chce. Masz rację ze wszystkim, a całe zło jest winą lewactwa, które zgadało się żeby minusować Twoje logiczne i sensowne wypowiedzi.

  •  

   pokaż komentarz

   Bo nie ma problemu. 2 przypadki na ponad 300mln naród to zbyt mała próba, aby uznać takie incydenty za problem ze skrajną prawicą.

   @KorelacjaProkrastynacji: 2 przypadki czy 73%? https://www.nytimes.com/2017/06/21/opinion/finsbury-park-terrorist-attack-far-right.html

  •  

   pokaż komentarz

   @Qlien: Nie. Nie obarczam winą lewactwa. Jednakże mówienie, że mamy nagle do czynienia z prawicowym ekstremizmem jest błędne. Nie byłoby tego typu zdarzeń, gdyby nie ciche przyzwolenie poprzednich władz na działanie otwartych organizacji stosujących dialog przemocy czy grup o charakterze faszystowskim pokroju antify. Zasiane ziarna dają obecnie żniwa z powodu zmiany prezydentury, gdzie obecny prezydent jest konserwatystą, a ludzie którzy siedzieli do tej pory cicho nabrali odwagi, bo nagle się okazuje, że myślących tak jak oni jest wielu.
   Problem stanowią tylko jednostki z jednej czy drugiej strony, które są na tyle nieobliczalne, że nie cofną się przed stosowaniem fizycznej przemocy na innych niewinnych ludziach- czy to mówimy o osobach rozjeżdżających samochodami tłumy, czy mówimy o lewicowych bojówkach antify, które obrzucają koktajlami mołotowa policję.

   @Nie_bredz_czlowieku: Co niby te 73% udowadnia? Że za czasów rządów o typowo lewicowym odejściu do spraw społecznych większą wagę przykuwały organizacje prawicowe i śledzono ich członków, wówczas gdy organizacje lewicowe nie były nękane przez służby? Nadal jest to zbyt mała próba jak na ponad 300mln naród. W dodatku artykuł jest napisany pod konkretną tezę. Czego charakter widać w samej treści.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nie_bredz_czlowieku: Co niby te 73% udowadnia? Że za czasów rządów o typowo lewicowym odejściu do spraw społecznych większą wagę przykuwały organizacje prawicowe i śledzono ich członków, wówczas gdy organizacje lewicowe nie były nękane przez służby? Nadal jest to zbyt mała próba jak na ponad 300mln naród. W dodatku artykuł jest napisany pod konkretną tezę. Czego charakter widać w samej treści.

   @KorelacjaProkrastynacji: Ano to, że największym zagrożeniem jest prawactwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nie_bredz_czlowieku: Nie. Mówi tylko to, że łatwiej było odhaczyć osoby ze skrajnych organizacji, czekać na ich ekcessy, dać łatkę prawaka i nabić statystykę. Gdy nacisk pójdzie na śledzenie członków antify, to nagle się okaże, że większe zagrożenie stanowi lewica. Na ile stanowi zagrożenie? Zapewne służby już pracują nad tym, aby podbić im statystyki, bo w końcu obecny prezydent zapewne szuka haków na Clinton, której organizacje zajmowały się sponsorowaniem lewicowych organizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   No tak. Jak islamiści robią zamachy to nie jest wina islamu. Jak skrajni nacjonaliści robią zamachy

   @mopo: Jak islamiści robią zamachy to nie jest wina islamu. Jak skrajni nacjonaliści robią zamachy... to nie jest wina chrześcijaństwa.

   To jest prawidłowa analogia.

  •  

   pokaż komentarz

   grup o charakterze faszystowskim pokroju antify.

   @KorelacjaProkrastynacji: Zaklinanie rzeczywistości lewel prawak. Na zdjęciu antyfaszyści z demonstracji przeciwko której protestowała antifa

  •  

   pokaż komentarz

   Dobra niech szuka. Na razie 73% to prawica. To 3/4

   @KorelacjaProkrastynacji:

  •  

   pokaż komentarz

   Z moich dotychczasowych badań nad działaniem mózgu prawaka wynika że ten pan może być wyjątkowo aktywny w internetach w oskarżaniu antify o faszyzm (zdjęcie także z ostatnich demonstracji)

  •  

   pokaż komentarz

   @Nie_bredz_czlowieku: Prawde mówiąc wolałbym link do danych statystycznych, a nie do artykułu, który jest budowany pod konretną tezę.

   @marcin-: Nie interesują mnie twoje urojenia i nowomowa. Antifa jest organizacją faszystowską i postępuje ze swoimi przeciwnikami metodami faszystowskimi, gdzie ich przeciwnicy także stosują metody faszystowskie. Czym się charakteryzują organizacje faszystowskie pokroju antify? Przeczytaj definicję słowa faszyzm w słowniku.

  •  

   pokaż komentarz

   Antifa jest organizacją faszystowską i postępuje ze swoimi przeciwnikami metodami faszystowskimi, gdzie ich przeciwnicy także stosują metody faszystowskie

   @KorelacjaProkrastynacji: Jakie faszystowskie metody stosuje antifa? To tak zanim zacznę czytać o faszyzmie w słowniku.

  •  

   pokaż komentarz

   skrajni nacjonaliści

   @Andreth: Skrajni nacjonaliści nie są często chrześcijanami. Dużo wierzy w jakieś pogańskie dziwne rzeczy.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora - napisałam, że USA ma problem ze skrajną prawicą, który moim zdaniem będzie narastał ale nie znaczy to, że każda osoba o prawicowych poglądach to potencjalny terrorysta.

   @wyindywidualizowanyentuzjasta: A Europa ma problem z islamem, który moim zdaniem będzie narastał.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nie_bredz_czlowieku: Stosowanie przemocy wobec osób o odmiennych przekonaniach. Ograniczanie wolności słowa wobec osób, które myślą inaczej niż oni. Cechują się szowinizmem i walczą z odmiennymi ideologiami. Tolerancja w ich słowniku nie istnieje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nie_bredz_czlowieku: Stosowanie przemocy wobec osób o odmiennych przekonaniach. Ograniczanie wolności słowa wobec osób, które myślą inaczej niż oni. Cechują się szowinizmem i walczą z odmiennymi ideologiami. Tolerancja w ich słowniku nie istnieje.

   @KorelacjaProkrastynacji: Jest tylko jedna grupa z którą walczy antifa. To faszyści. Poglądy faszystowskie i nazistowskie sa w wielu krajach zakazane. Tzn ich publiczne wygłaszanie. Wniosek z tego twojego pisania taki, że wszystkie rządy (chyba w San marino nie ma zakazu takiego) są faszystowskie bo zakazują propagowania faszyzmu.

   Co zaś się tyczy szowinizmu, to chyba coś ci się pomyliło. Antifa jako skrajna grupa lewacka będzie na max internacjonalistyczna. Jak można przypisywać im nacjonalizm i to jeszcze skrajny?

  •  

   pokaż komentarz

   Skrajni nacjonaliści nie są często chrześcijanami. Dużo wierzy w jakieś pogańskie dziwne rzeczy.

   @mopo: Najczęściej są. W USA praktycznie zawsze. I twierdzą, że przemoc stosują w imię Chrystusa. Wina chrześcijaństwa?

  •  

   pokaż komentarz

   Jak można przypisywać im nacjonalizm i to jeszcze skrajny?

   @Nie_bredz_czlowieku: Gdyż mamy tutaj do czynienia z odwróconym szowinizmem, który uderza w grupy nacjonalistyczne i konserwatywne. Coś na zasadzie "pozytywnej dyskryminacji", która jest dla mnie głupotą.

   Jest tylko jedna grupa z którą walczy antifa. To faszyści. Poglądy faszystowskie i nazistowskie sa w wielu krajach zakazane.

   Jednakże w USA masz wolność słowa i wyznania. No i problemem antify jest to, że pod pozorem walki z faszystami uderza w postronne osoby. Dodaj do tego walka z rządem (jak na typowych anarcholi przystało) gdzie nie mają obaw rzucać w policję koktajlami mołotowami. Jako organizacja skrajnie antysystemowa uderzając w policję, godzi w bezpieczeństwo obywateli, a stąd niedaleko do narzucania własnego zdania i stosowania metod faszystowskich.

  •  

   pokaż komentarz

   akie faszystowskie metody stosuje antifa? To tak zanim zacznę czytać o faszyzmie w słowniku.

   @Nie_bredz_czlowieku: to bardzo dobre pytanie. Problemem jest definicja:

   While fascism has historically been understood as an authoritarian philosophy that calls for government control over industry and the suppression of dissent, to Antifa it means essentially any right-of-center belief. To this end they have targeted protesters, assaulted conservative journalists, sent death threats to a Latino family after misidentifying them as neo-Nazis, attacked 80-year-old grandmothers and high school students with bats, and even stabbed horses.

   When they riot, they use black bloc strategies, alternatively covering their heads with hoodies and faces with bandannas or shirts for anonymity while they smash windows and assault onlookers, and slipping into civilian clothing to blend in among the crowd of peaceful protesters and evade capture by the police. While their weapons have thus far been Molotov cocktails, bricks, bats, and crude blades, they have also sold concealed knives and after the Berkeley riots several members suggested using guns in a sign of things to come.
   Zatem rozbja się to o definicję faszyzmu. Czy antyfaszyści mogą używać faszystowskich metod? Co oznaczymy jako faszystowską metodę? Biorąc pod uwagę negatywne skojarzenia z faszyzmem, rzekłbym że np. koktajle Mołotowa podpadają pod metody faszystowskie.

   https://spectator.org/radical-anti-fascists-are-pretty-darn-fascist/

  •  

   pokaż komentarz

   @wyindywidualizowanyentuzjasta: No bo nie ma, to lewactwo za bardzo się ostatnio rzuca wiec trzeba ich było trochę przypiłować

  •  

   pokaż komentarz

   @wyindywidualizowanyentuzjasta: jest tylko problem z faktami bo policja nie identyfikuje sprawcy jak podajesz

  •  

   pokaż komentarz

   Biorąc pod uwagę negatywne skojarzenia z faszyzmem, rzekłbym że np. koktajle Mołotowa podpadają pod metody faszystowskie.

   @Usmiech_Niebios: O k#%%a. Nie wiedziałem że powstańcy warszawscy byli faszystami... Czy tylko stosowali metody faszystowskie? Zechcesz wyjaśnić?

  •  

   pokaż komentarz

   @Nie_bredz_czlowieku: Zechcę. Oni walczyli z autentycznymi faszystami, pasującymi do pierwotnej definicji. Czy porównujesz Antifę do powstańców warszawskich, czy jej metody? Bo jeżeli Antifa, powstańcy i faszyści stosowali te same środki, to są to środki - i metody - faszystowskie. Ale serio uważasz że Antifa to jacyś współcześni powstańcy? Albo - co Antifa musiałaby zrobić, żeby jej metody były uznane za faszystowskie i czemu jesteś w stanie usprawiedliwić koktajle Mołotowa?

   I nie k#%!uj w dyskusji. Chamie.

  •  

   pokaż komentarz

   @wyindywidualizowanyentuzjasta: Skrajnie prawicowy konserwatyzm stosuje metody typowe dla skrajnie prawicowego konserwatyzmu. Przecież muzułmanie to też prawicowi konserwatyści, tylko wyznają islam zamiast katolicyzmu.

  •  

   pokaż komentarz

   @wyindywidualizowanyentuzjasta: przy tym co wyprawia antifa (czyli tak naprawdę nowi faszyści) to nie jest problem.

  •  

   pokaż komentarz

   @mopo: to islam nie jest prawacki?

  •  

   pokaż komentarz

   przecież antifa i tym podobne skrajne lewactwo krzyczeli tam zabić białych zabić białych czyżby znowu ktoś źle coś zrozumiał ?. Niesamcze lecz jak prawdziwe

   @wyindywidualizowanyentuzjasta: @IroL: @marcin-: @Skomber: @Kralizek: @lewoprawo: @Nie_bredz_czlowieku: @Usmiech_Niebios: @KorelacjaProkrastynacji: @Nie_bredz_czlowieku: @mopo: @mopo: @Nie_bredz_czlowieku: @KorelacjaProkrastynacji: @Nie_bredz_czlowieku: @Qlien:

  •  

   pokaż komentarz

   przecież antifa i tym podobne skrajne lewactwo krzyczeli tam zabić białych zabić białych czyżby znowu ktoś źle coś zrozumiał ?. Niesamcze lecz jak prawdziwe

   @dodajkomentarz: Pokaż gdzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kralizek: prawa boskie (ch@$ mnie obchodzi jakiego boga), są ważniejsze niż lewackie prawa człowieka. Tak, prawa człowieka wymyślili Europejczycy. Czytałeś status ONR? To rozumiesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skomber: ja prawice rozumiem poprzez wolnościowców.

  •  

   pokaż komentarz

   @wyindywidualizowanyentuzjasta: Uniewinnią go, widać na nagraniu że zwalnia przed tłumem, wciska gaz dopiero kiedy zwierzęta z antify rzucają się z kijami na jego samochód.
   A ten motocyklista o którym piszesz nikogo nie potrącił, tylko przejechał pomiędzy protestującymi i jestem przekonany że nie postawili mu żadnych zarzutów bo sprawa szybko ucichła.
   Przestań siać propagandę.

  •  

   pokaż komentarz

   czyli PiS to lewaki?

   @Skomber: katolewaki

  •  

   pokaż komentarz

   Wina chrześcijaństwa?

   @Andreth: Protestantyzmu. Protestantyzm swoją drogą jest formą lewactwa. Pozwala sobie wybierać z wiary to co się podoba, a resztę się udaje, że rozumie inaczej, a każdy ma prawo do swojej interpretacji. To Luter pierwszy przeprowadził rewolucję przeciw staremu porządkowi, rewolucja francuska była potem.

 •  

  pokaż komentarz

  Ciekawe ile razy uslyszymy ze to antifisrz byl kierowcą...
  Pewnie nie raz.
  A nastepny krok to naturalni ...
  False flag. Government action itp.

 •  

  pokaż komentarz

  a wiecie co jest najlepsze
  https://en.wikipedia.org/wiki/Ku_Klux_Klan
  Ku Klux Klan, powstal jako zbrojne ramie parti... demokratycznej na południu. W owym okresie, demokraci zerowali na pasie od bogatych plantatorów i robotnikach. To republikanie uwolnili czarnych, i walczyli o ich prawa.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Twenty-year-old James Fields from Ohio, the alleged driver of the car, is in detention on suspicion of second-degree murder.
  link
  Prawaki maja mindfucka , bo to nie islamista, a tu zamach dokonany przez bialaska.

  źródło: aa.JPG

  •  

   pokaż komentarz

   @pierdze: Czemu mindfucka? Myślisz że ten jeden atak w USA wpływa na podobne ataki które zostały przeprowadzone w europie?
   Pytam, bo chciałbym poznać zasady, jak to jest? Jak 20 ataków przeprowadzą islamiści w Europie, a potem jeden biały w USA, to się kasuje?

  •  

   pokaż komentarz

   @pierdze: a wykluczyłeś już chorobę psychiczną spowodowaną problemami alkoholowymi występującymi z powodu spotykanej go nietolerancji ? Jeśli nie to jesteś niezłym bigotom. Jeśli nawet jest to prawak - czy nie boisz się że takimi komentarzami zradykalizujesz innych i przyczynisz się do większej ilości zamachów ? W końcu w takim wypadku wsparcie powinny otrzymać głównie organizacje prawicowe które mogą narażone być na ataki nienawiści

  •  

   pokaż komentarz

   @pierdze: jakiego mindfucka? Przecież niemal wszystkie ataki ostatnich lat zostały przeprowadzone w imię prawicowych zasad.

  •  

   pokaż komentarz

   Czemu mindfucka? Myślisz że ten jeden atak w USA wpływa na podobne ataki które zostały przeprowadzone w europie?
   Pytam, bo chciałbym poznać zasady, jak to jest?


   @Bialy88: przeciez islamisci to tez konserwatywni prawicowcy. Wszystko w rodzinie mozna by powiedziec.

  •  

   pokaż komentarz

   @pierdze: Zaraz zamach. Kierowca jechał drogą/ulicą dla samochodów, a nie chodnikiem. Jak to jest, że ludzi stoją na ulicy i się dziwią, że samochód w nich wjeżdża.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88: nie wplywa, ale nie oto tu chodzi. podobny zamach z udzialem islamisty bylby juz na glownej z plomieniem.
   poza tym z tego, co widze na wykopie do biali ludzie sa ofiarami; to rodowici Europejczycy sa zagrozeni przez Innych; to Inni sa zli, a nie bialy czlowiek....itd. Mnie po prostu nie odpowiada taka 'hipokryzja', ktora polega na oczyszczaniu bialych, a czynieniu z innych ludzi gorszymi tylko dlatego, ze sa innej rasy; ze maja inna religie i ze szukaja pracy np. w Europie. To przede wszystkim hipokryzja chrzescijan, ktorych najwyzszym prawem jest ponoc milosc blizniego. A tu zamiast milosci same uprzedzenia. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
   @Aeny: gdzie Twoja empatia wzgledem zamachow islamistow? to przeciez dzieci boze zagubione w swiecie, ktorym nikt nie okazal dobroci w zyciu....itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bialy88:

   Chyba chciałeś napisać 1 przez islamistów, a 20 przez białych.

  •  

   pokaż komentarz

   @pierdze: hipokryzja? to kiedy będą artykuły, posty i tweety że trzeba wspierać białą społeczność w USA bo może się stać celem ataków nienawiści? Taka narracja jest przecież po każdym islamskim zamachu.

  •  

   pokaż komentarz

   @ossur: Patrz na wykop jak na taka mikro spolecznosc. czy jest tu wspieranie sie wzajemne, czy raczej straszenie Obcymi? Moj post dotyczyl wlasnie tego podejscia i uprzedzen.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak 20 ataków przeprowadzą islamiści w Europie, a potem jeden biały w USA, to się kasuje?

   @Bialy88: jeden atak przez białasa? No chyba nie. https://www.nytimes.com/2017/06/21/opinion/finsbury-park-terrorist-attack-far-right.html 73%