•  

  pokaż komentarz

  E tam, eksperci z wykopu mówią że globalne ocieplenie to tylko lewacki wymysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @misieu: jak już coś przytaczasz, to rób to dobrze. nikt rozumny nie neguje, że zmienia się klimat. w historii Ziemi takie rzeczy miały już miejsce. wymysłem lewactwa jest to, że człowiek jest w 100% za to odpowiedzialny.

 •  

  pokaż komentarz

  Eko-terroryści znowu straszą. Temperatura zmienia się bez udziału człowieka. Kiedyś były lodowce, obecnie są ziemie uprawne. Chyba eko-terroryści nie powiedzą mi, że lód ustąpił z powodu tego że człowiek ogrzewa klimat, wówczas w ogóle jeszcze gatunku ludzkiego nie było. Ziemia żyje własny życiem, my musimy się dostosować do temperatury lub zginąć.

  •  

   pokaż komentarz

   @wojtak @TabbedEditor: "lewactwo" i "ekoterroryści"? Ponad 90% naukowców zgadza się, że za aktualne globalne ocieplenie klimatu odpowiada człowiek (inne czynniki są marginalne). Cały świat jest przekupiony lub źle prowadzi badania? Czy może jednak wam się nie chciało weryfikować dowodów i myślicie, że to kwestia opinii a nie faktów.

  •  

   pokaż komentarz

   @invisibleborder: Tylko ryby nie biorą, więc wiesz jak to jest z tymi "naukowymi" badaniami! Człowiek jest tylko skromnym elementem tego co dzieje się na Ziemii. Nie mamy na nic wpływu, ziemia się cały czas ociepla!