•  

  pokaż komentarz

  I k@$?a bardzo dobrze! Regularnie od 10 lat jeżdżę na jakieś większe koncerty i to co robi Live Nation jest dramatem. W przypadku Guns N' Roses przegięli pałę. Byłem jeszcze w tym roku na SOAD i golden w połowie płyty też był dramatem. Byłbym bardziej wyrozumiały gdybym nie musiał płacić ok 300 pln za bilet na 2-3 zespoły, gdzie wszyscy czekali tylko na SOAD.

  Chciałbyś zobaczyć Linkin Park i SOAD?
  spoko

  600 zł, albo i więcej.

  Nie zrobili nawet jakiegoś karnetu na 2 dniowy festiwal.

  W 2014 na żywo grała Metallica na narodowym. Zawsze kupuję bilety na golden/płytę bo lubię się pobawić w tłumie. Nie udało mi się kupić na płytę więc ostatecznie wziąłem z znajomymi trybuny. Jak ja się k@$?a cieszyłem, że miałem te trybuny kiedy zobaczyłem to wszystko z góry. Już nie chce mi się pisać o innych koncertach...

  Szczerze życzę by im się dobrali porządnie do dupy.

  Wyżaliłem się. Pozdrawiam wszystkich i miłej nocy życzę!

  •  
   D.....o

   +51

   pokaż komentarz

   @MadballDMS: tak pełna zgoda. Powinni im sie dobrać bo sa beznadziejni pod każdym względem. Golden Circle wielkości 60% płyty to żal. Do tego ogolnie zawsze problem z nagłośnieniem ze mało widać albo słychać.

   A najbardziej przegięli jak był koncert Metallici kiedy sprzedawali bilety bez numerowanych miejsc. Ludzie wydali za bilety 500zl a musieli oglądać koncert pod kiblem na stojąco. Livenation powinno zostac zniszczone i zdelegalizowane.

  •  

   pokaż komentarz

   @MadballDMS: Dlatego ja na koncerty jeżdżę do Czech. Na Iron Maiden i Judas Priest te prawie dekadę temu Golden Circus w cenie niewiele droższe niż w Polsce płyta, bilety sprzedawane w rozsądnych ilościach a GC w rozsądnych wymiarach. Na Judasach spokojnie stałam przy barierce. Dawno się nie wybierałam na nic większego ale ciekawi mnie czy standard się utrzymał, bo wiem że na Guns N'Roses ludzie jechali do Czech, ponieważ grali też w Pradze.

  •  

   pokaż komentarz

   @MadballDMS: IMO powinni też odpowiadać za niebezpieczne sytuacje na trybunach i za to całe nagłośnienie, dźwięk na tym całym Energa to jakaś kpina, jak ktoś był na Slashu na Atlas Arenie to ma porównanie i wie o czym mówie.

  •  

   pokaż komentarz

   @MadballDMS IMO niech to GC zajmuje i z 90% płyty, byleby sprawa była jasna w momencie zakupu biletu.

  •  
   7.......n

   +15

   pokaż komentarz

   @WolverinePL: @Delgado: @MadballDMS: "Przegięli, łoszukali, zniszczyć Livenation zdelegalizować" itd. A teraz pytanie za 100 pkt. Co zrobicie jak będzie kolejny festyn? Otóż rzucicie się na bileciki po 3 stówy pierwszego dnia sprzedaży i jeszcze będziecie się cieszyć że udało wam się kupić.

  •  

   pokaż komentarz

   @7krystian: Jak jesteś takim cudownym wróżbitą to zrób sobie program w TV i przestań do mnie pisać, tym bardziej, że temat cię najwyraźniej nie interesuje a przybłąkałeś się tu tylko po to żeby potrollować.

  •  

   pokaż komentarz

   @MadballDMS: @Delgado: Ja obawiam się, że skończy się tak, że "golden circle" pozostanie bez zmian ale powstanie dodatkowy "platinum circle" pod sceną. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Fakt faktem w przypadku golden circle pojechali teraz po bandzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @MadballDMS Informujcie o takich rzeczach kapele, piszcie emaile do ich menagerów, piszcie do kapel na twitterach następnego dnia po koncercie. Lepszej metody nie ma. Każdy wykonawca chce, żeby na ich koncercie wszystko było ok.

  •  

   pokaż komentarz

   Każdy wykonawca chce, żeby na ich koncercie wszystko było ok.

   @thethreatisreal: No pojechałeś teraz. :D Zwłaszcza Trum.. ekhm Axl Rose który potrafił nie przychodzić przez kilka godzin na scenę bo oglądał bajki.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak jesteś takim cudownym wróżbitą to zrób sobie program w TV i przestań do mnie pisać, tym bardziej, że temat cię najwyraźniej nie interesuje a przybłąkałeś się tu tylko po to żeby potrollować.

   @WolverinePL: Intuicja Cię raczej myli. Popatrz na późniejsze komentarze na dole, niespodziewanie się okazuje, że wykopek "7krystian" wie doskonale, że pod mapką było coś napisane drobnym drukiem i nawet wie co tam było napisane. Wcale bym się nie zdziwił gdyby się okazało, że on tu przyszedł trolować ponieważ sam to pisał lub był za ten tekst współodpowiedzialny. Zresztą co się dziwić, wypok ma szeroki zasięg, od razu podejrzewałem, że ktoś Live Nation może mieć konto i się tu udzielać.

  •  

   pokaż komentarz

   @7krystian: No nie rzucać sie nie będę. Czy kupie to zobaczymy. Jeśli to bedzie ulubiony wykonawca pójdę. Jeśli to bedzie ich wymysł marne szanse.

  •  

   pokaż komentarz

   Informujcie o takich rzeczach kapele, piszcie emaile do ich menagerów, piszcie do kapel na twitterach następnego dnia po koncercie. Lepszej metody nie ma. Każdy wykonawca chce, żeby na ich koncercie wszystko było ok

   @thethreatisreal:
   LOL, najczęściej chce żeby się koncert sprzedał za największą kasę.

  •  

   pokaż komentarz

   @MadballDMS na przyszłoroczny koncert #depechemode w Gdańsku GC też zaczyna cudownie się powiększać

  •  
   7.......n

   -1

   pokaż komentarz

   @Gandalf_bialy: Masz mnie. Live Nation płaci mi 100 zł od komentarza + 10 zł za każdy minus + uznaniowy bonus za wywołany ból dupy. Jeśli np na ostatnim festynie wyżuliłeś 300 zł za bilet plus 80 zł za t-shirt z wizerunkiem idola plus 60 zł za trzy browary, to cała ta kasa właśnie zasiliła moje konto bankowe. Dzięki Ci o Mecenasie. Dzięki tobie mam co do gara włożyć.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeśli np na ostatnim festynie wyżuliłeś 300 zł

   @7krystian: Na koncerty nie chodzę, bo różowy nie lubi głośnej muzyki. Nie pamiętam abym na festynie dał kiedyś za coś 300 zł.

   80 zł za t-shirt z wizerunkiem idola

   @7krystian: Na koncercie można kupić t-shirt? Nie wiedziałem. Ale to pewnie dlatego, że nie chodzę. Idola też nie mam.

   to cała ta kasa właśnie zasiliła moje konto bankowe.

   @7krystian: Dokładnie 0 zł? No to się nachapałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Dzięki Ci o Mecenasie. Dzięki tobie mam co do gara włożyć.

   @7krystian: Skoro nic nie zarobiłeś na mnie, to rozumiem, że do gara wkładasz potrawy znalezione na śmietniku?

   Masz mnie. Live Nation płaci mi 100 zł od komentarza + 10 zł za każdy minus + uznaniowy bonus za wywołany ból dupy.

   @7krystian: To miłe że się przyznajesz, ale ja cię nie podejrzewałem o to, że jesteś płatnym trollem. Tym komentarzem zresztą tylko potwierdzasz moje przypuszczenia. Cennik jest z dupy wzięty, a z ciebie jest taki troll, jak z koziej dupy trąbka. Od początku podejrzewam, że z Live Nation jesteś jakoś związany, ale płatnym trollem raczej nie jesteś. Na chleb byś nie zarobił. O tym jak słabo ci idzie, najlepiej świadczy chyba fakt, że wdałeś się w dyskusję z osobą niezwiązaną emocjonalnie z tematem.

  •  

   pokaż komentarz

   Masz mnie.

   @7krystian: Może wykorzystam sytuację do zadania paru pytań i uwag:

   https://www.livenation.pl/TicketPurchase

   "4.3 Zakupiony bilet należy traktować jako indywidualną zgodę Organizatora na wejście na koncert, która może być cofnięta w każdej chwili, z przyczyn związanych z koniecznością zachowania zasad bezpieczeństwa. Upoważnia to do otrzymania jedynie zwrotu całości lub części kwoty wydrukowanej na bilecie, w zależności od tego czy zgodę cofnięto przed wejściem na koncert, czy w jego trakcie."

   Pobieżnie to jedynie przeczytałem. Analizował to kiedyś jakiś polski prawnik? Bo mam co do tego wątpliwości. Wg naszego prawa zakupiony bilet jest dowodem na zawarcie umowy pomiędzy klientem i Live Nation w ramach której klient nabiera całkiem sporo praw. Do tego sporo tych praw jest niezbywalnych, nie można klienta pozbawić ich poprzez zapisy Regulaminu. Np. zapisy Regulamin niezgodne z zapisami Kodeksu Cywilnego nie mają mocy prawnej, ale mogą być chyba podstawa do ukarania usługodawcy przez UOKiK. Który to UOKiK wszczął chyba właśnie dochodzenie. Chodzi mi oczywiście o cofnięcie zgody na wejście. To jest jednostronne rozwiązanie umowy przez Live Nation. W takim wypadku to Kodeks Cywilny określa do czego jest klient upoważniony, Regulamin może to tylko doprecyzować (np. w którym okienku się zgłaszać po odszkodowanie). Jeśli klient przejedzie pół kraju i Live Nation bez naprawdę ważnego, zgodnego z prawem powodu mu zgodę cofnie, to klientowi należy się nie tylko zwrot kasy za bilet, ale też pokrycie koszów podróży i ewentualnie odszkodowanie za "straty moralne". Zapisem Regulaminu nie da się tego unieważnić.

   https://www.livenation.pl/terms

   Tutaj to już ktoś uprawiał radosną twórczość.
   Np.
   "Niniejszy regulamin ("Regulamin") okresla zasady korzystania ze Strony internetowej przez dowolnego uzytkownika koncowego. Korzystajac ze Strony internetowej Uzytkownik zobowiazuje sie do przestrzegania Regulaminu. Strona internetowa jest przeznaczona dla osób, które ukonczyly 18 lat. Jezeli uzytkownik nie ukonczyl 18 lat lub nie wyraza zgody na przestrzeganie Regulaminu, nie powinien korzystac ze Strony internetowej, natomiast Live Nation (Music) UK Limited ma prawo do ograniczenia lub odebrania mu dostepu do niej. W przypadku watpliwosci prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym: info@livenation.pl".

   Ja właśnie skorzystałem ze Strony Internetowej i nawet część skopiowałem i wkleiłem na wypok. Złamałem Regulamin? Może, ale ten regulamin jest niezgodny z polskim prawem. U nas np. funkcjonuje coś takiego jak "prawo do cytatu" oraz "użytek dozwolony". Zresztą zapisów Regulaminu nie da się przeczytać bez skorzystania ze Strony Internetowej - co stanowi swoiste kuriozum.

   Oj, chyba ten UOKiK będzie miał co robić w przypadku Live Nation.

  •  
   7.......n

   0

   pokaż komentarz

   @Gandalf_bialy: Nie, nie jestem z live nation i nie płacą mi za pisanie komentarzy. To miał być żart, ale jak widać mocno przeceniłem zdolności intelektualne bywalców koncertów (z drugiej strony chyba powinienem był się tego spodziewać xDDDD). Wcześniejsze posty zaś nieco przewrotnie miały was nakłonić do tego, żebyście nie dali sobą pomiatać i pokazali fucka komuś kto to robi, bo znając życie teraz hurr durr a za miesiąc będzie kolejny koncert i znowu na niego pobiegniecie merdając ogonkami i nie czytając nawet na co się zgadzacie.

  •  

   pokaż komentarz

   To miał być żart, ale jak widać mocno przeceniłem zdolności intelektualne bywalców koncertów

   @7krystian: Ciągle się mylisz. Są tu pewnie jacyś bywalcy koncertów, ale ja do nich nie należę.

   Wcześniejsze posty zaś nieco przewrotnie miały was nakłonić do tego, żebyście nie dali sobą pomiatać i pokazali fucka komuś kto to robi

   @7krystian: Kolega pracował kiedyś w firmie którą przetrzepał UOKiK. W tym kontekście mogę stwierdzić tylko, że to już pewnie bez znaczenia.

 •  

  pokaż komentarz

  Pozwolę sobie zacytować sam siebie spod poprzedniego wykopu o LN

  Przed Coldplayem to się dopiero działy cyrki. Najpierw sprzedawali bilety na okaziciela. Niby był zapis w regulaminie że max bodajże 4 na osobę. Nagle po paru miesiącach zaczęli anulować bilety ludziom. Powoływali się na ten zapis regulaminu. Jednak dochodziło do sytuacji gdzie 5 osoba rodzina chcąc jechać na koncert kupowała bilety na dwie tury - jedna osoba kupowała 2 a druga pozostałe 3, tak żeby było zgodnie z regulaminem. Jednak podawali ten sam adres wysyłki. Live Nation anulował bilety dodając potem zapis w regulaminie, że limit obowiązuje na osobę, kartę i adres. Niby umożliwili potem odblokowanie biletów ale tylko do limitu 4, czyli jeden bilet był w plecy nadal. Setki osób było w ten sposób poszkodowane. A największe cyrki miały miejsce przed samym koncertem! Okazało się, że oni po tym wszystkim nijak nie weryfikowali biletów imiennych. Całe zamieszanie tylko po to żeby temat zlać w dniu koncertu. Tak samo po stadionie pomykały dziarsko osoby z ogromnymi torbami i selfie stickami - pomimo zakazu :D Parodia. Sam koncert to magia była i był mega udany - ale Live Nation to jakaś porażka.

  Także tego.

  •  
   c...........7

   +10

   pokaż komentarz

   @Sangreal:
   O, o,o Panie kolego, zanim wkroczy kolega "ConanLibrarian" uprzedzam, że forma "także tego" jest niepoprawna i należy używać "tak że tego" :D

   Pozdrawiam

  •  
   J.....a

   +3

   pokaż komentarz

   @Sangreal: Zapis o ograniczeniu na adres to jest chyba srogo niezgodny z prawem unijnym bo dyskryminuje konsumentów mieszkających razem w stosunku do konsumentów mieszkającyh osobno :D

  •  

   pokaż komentarz

   @czajkowski187: it's to late for apologies ¯\_(ツ)_/¯
   @Jowanka: nie tylko to było niezgodne. Zresztą oni sami mają w dupie przepisy. Najpierw zakazują plecaków ze względów bezpieczeństwa a potem to olewają : ) Wiadomo, pewnie zawiniły osoby trzecie, pracownicy najniższego szczebla będący na pierwszej lini mając przed sobą setki tysięcy nabuzowanych i zmęczony długim wyczekiwaniem ludzi. Gdyby mieli odmawiać każdemu wstępu przez plecak ewentualnie przeszukiwać skrupulatnie plecaki to by koncert się zaczął z połową pustych trybun. O zamieszkach przed stadionem to nie wspomnę :P
   Jednego chłopaka przepuścili nie tą bramką co trzeba, chciał się dostać na płytę a wejście na nią było po drugiej stronie stadionu. Współczułem mu z całego serca. Czekał 5 godzin w złej kolejce i nawet go nikt przy "sprawdzaniu biletów" nie uświadomił o błędzie.

  •  

   pokaż komentarz

   O, o,o Panie kolego, zanim wkroczy kolega "ConanLibrarian" uprzedzam, że forma "także tego" jest niepoprawna i należy używać "tak że tego" :D

   @czajkowski187: CO ( ಠ_ಠ)

 •  
  p.....n via Android

  +17

  pokaż komentarz

  Wiem, że chęć zobaczenia swoich bożków potrafi odebrać rozum ale tutaj macie inny punkt widzenia.

  https://youtu.be/7EjgkXYr0aw

  •  

   pokaż komentarz

   @pachwin: nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka. To samo można powiedzieć o kupnie telefonów/komputerów/ciuchów albo drogiego alko - jedni to robia, bo lubią, drudzy robią bo się chwala. Ci co wymienionych wyżej nie robią też robią o tym filmiki żeby zrobić się slawnym/pochwalić swoją niezależnością xd
   Argumenty o dragach, słabym nagłośnieniu, zdjęciach - takie słabe. Co kogo interesuje na co ktoś wydaje pieniądze :D?

 •  

  pokaż komentarz

  Jak to dobrze, że na innych koncertach nie ma takich problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: i.imgflip.com

 •  

  pokaż komentarz

  Live Nation zawsze na swoje wyjdzie. W razie czego podwyższą ceny biletów, chętni i tak się znajdą.