•  
  r.........n

  +175

  pokaż komentarz

  ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  źródło: bait.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Ciekawe co grozi za podszywanie się pod... Kto to tam do niego dzwonił?
  ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  ,,Właściciel tej strony, niejaki Pan, już sprawdzam w bazie... Pan Białek, zgłosił nam tutaj taką sytuację..."
  Dziękujemy Panu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Fanem loli nie jestem, ale k?$$a - jakieś polowanie na czarownice za typem który wrzuca RYSUNKI małolatek na portal ze śmiesznymi obrazkami, a wszystko jest (jeżeli nie jest to proszę wyprowadzić z błędu) z tagiem 18+ - KISNĘ. Sorry autorze, ale prezentujesz jakiś fundamentalizm ze swoimi poglądami i przekraczasz pewną granicę. Chcesz - zgłoś go na policję, niech oni oceniają. Jakieś dzwonienie do typa, nagrywanie i wrzucanie tego tutaj to dowód sp?%$?%!enia pt. "moja prawda jest najmojsza".

  •  

   pokaż komentarz

   @greven: go to akurat nikt nie zgłaszał nigdzie, tym bardziej że koleś za drugim telefonem ewidentnie miał z nas beke, jakby wiedział, że to my. Zgłaszamy jedynie prawdziwych pedofili, którzy czatują z podstawionymi ludźmi z czaterii, myśląc że piszą z trzynastolatką i ciągną tematy seksu/spotkania dając od razu swój numer.

   I nie ma autora, są autorzy. Dzwonić może każdy, ten stream nie należy tylko do mnie, jak ktoś ma ochotę sobie gdzieś zadzwonić i siły do tego, to dzwonić może. Jak ktoś będzie chciał dzwonić jako brat tej trzynastolatki, jak ktoś będzie chciał dzwonić jako fundacja, jak ktoś rzuci swój pomysł, to ma zielone światło. Każdy robi coś innego, jak pomysły są dobre, to ma zielone światło, dlatego content w przeciągu dwóch lat zmienił się x10 razy

  •  

   pokaż komentarz

   Zgłaszamy jedynie prawdziwych pedofili, którzy czatują z podstawionymi ludźmi z czaterii, myśląc że piszą z trzynastolatką i ciągną tematy seksu/spotkania dając od razu swój numer.

   @Misterius: No i prawidłowo, takich wariatów powinno się wyławiać i izolować/leczyć.
   Aaaale - wciąganie na taką listę typa który wrzuca lolicon na mirko i wydzwanianie do niego jest takim overkillem że ciężko widzieć w tym cokolwiek innego niż dręczenie podbudowane własnym "poczuciem sprawiedliwości" - a tak na prawdę widzimisię.

   Chcecie - zgłoście typa do odpowiedniego organu, zanim on zgłosi Was za nękanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @greven: ale ten człowiek potem sam z nas się śmiał, jak ogarnął o co chodzi. dlatego wrzucony jest tylko pierwszy telefon, reszta nie, bo była zbyt nudna. Być może to nawet była ustawka od kogoś z tsa - nie wiem, w każdym razie koleś odwalił złoto jak wołał "mamoo mamoooo", numer był od jakiegoś mirka prywatnie, dlatego z przymrużeniem oka do tego telefonu trzeba podchodzić, to była odskocznia od ważniejszych spraw.

   Czasem trafia się typowy pedofil lvl 20, który sam z siebie chce coś zrobić żeby miał spokój, to śpiewa barkę i inne kolędy. Czasem sytuacja jest poważna, to sami jesteśmy poważni. Czasem trafi sie śmieszkowy telefon, którego jedynym atutem jest beka

  •  

   pokaż komentarz

   Fanem loli nie jestem, ale k$#!a - jakieś polowanie na czarownice za typem który wrzuca RYSUNKI małolatek na portal ze śmiesznymi obrazkami, a wszystko jest (jeżeli nie jest to proszę wyprowadzić z błędu) z tagiem 18+ - KISNĘ.

   @greven: Dobry chłopak był. Dzień dobry zawsze mówił. Czasami tylko wrzucał rysunki nagich dzieci.

  •  

   pokaż komentarz

   a wszystko jest (jeżeli nie jest to proszę wyprowadzić z błędu) z tagiem 18+ - KISNĘ

   @greven: Kilka dni temu przez kilka nocy na Mikroblogu był zalew tego gówna bez tagu i bez oznaczenia 18+. Mam tych dzieciaków na czarnej liście.

  •  

   pokaż komentarz

   go to akurat nikt nie zgłaszał nigdzie, tym bardziej że koleś za drugim telefonem ewidentnie miał z nas beke, jakby wiedział, że to my.

   @Misterius: a teraz to sięfrajersko tłumaczysz. Chciałeś fejma a masz imbę - diluj tym synku

  •  

   pokaż komentarz

   @sireplama: Szkoda, że nie każdy ogarnia, że ja tych streamów nie prowadzę tylko inni. Rozbiegło się, że ja dzwoniłem podczas, gdy była to jakaś losowa osoba z TSa. Misteriusowystream.pl to nie jest strona, gdzie tylko ja streamuję, to jest coś jak twitch.tv i każdy może sobie tam stream odpalić z czegokolwiek chce. Niepotrzebnie się tłumaczyłem za innych (może kwestia nerwicy, nie wiem). Ale jednak przed szkalowaniem wypada czasem zajrzeć i zobaczyć na czym polega ta strona. To tak jakby dzwonić do właściciela YouTube, że jakiś medusa dzwoni po ludziach. Bo moja rola ogranicza się do tego, że daję innym dostęp do platformy (zakładka "rozpocznij stream") i mogą sami nadawać co chcą. Najlepsze, że mirko łykające wszystko mimo tego, że pod tytułem streama ma nick osoby, która prowadziła ostatnio stream i tak ma pretensje do mnie. Dodam wpis z taką samą treścią i kończę tę dyskusję.

  •  

   pokaż komentarz

   @Misterius: Po twoich tłumaczeniach jeszcze mniej rozumiem co ty właściwie robisz (z życiem) i jaka jest twoja rola w tej #gownoafera . Czy taki był twój cel?

  •  

   pokaż komentarz

   @sireplama: Moja rola w tym jest taka, że udostępniam platformę do prowadzenia transmisji na żywo a transmisję może odpalić każdy. Po prostu tłumaczyłem co zazwyczaj tam jest streamowane, ale to nie znaczyło od razu, że jest streamowane przeze mnie. Kontaktowałem się z gościem od loli aby potwierdzić, że nic sobie nie zrobił (bo były takie domysły) i niedługo wrzucę nagranie, po głosie raczej pójdzie odróżnić mnie od losowej osoby z TSa, która powiedziała "ej, zadzwonimy do pedofilów, znajdujcie numer". Tłumaczyłem też zasady i to mogło brzmieć tak jakbym ja to prowadził. Ale fakty są takie i są jedyne, że wpada dowolna osoba z pomysłem, robi stream i ta osoba za to odpowiada, ja to obserwuję i z perspektywy widza o tym opowiadam. Bo jedyne co maksymalnie robię jeśli streamuję, to odpalam OBSa, zabawiam czat i streamuję to co sie dzieje na TSie - a ten żyje swoim życiem. Generalnie dbam tylko o kwestie techniczne i kwestie kontaktu z ludźmi, a resztę roboty robi TS i czat. Dlatego nie rozumiem nagonki na mnie, ona powinna iść na osobę, która wtedy dzwoniła(jeśli już na kogoś musi iść). Nick osoby, która dzwoni i prowadzi stream jest publiczny i znany wszystkim. Nie jest on stały, bo na TSa może wejść każdy i każdy może chcieć zacząć sobie dzwonić. Nie ma jednej osoby od tego, nie ma dwóch, są dziesiątki.

   Z resztą każdy bez moich tłumaczeń mógł wejść na stronę i zobaczyć FAQ, gdzie jasno jest napisane, że nie ma jednego autora streama i generalnie, to każdy tam może odpalić streama. Można też wejść osobiście i zobaczyć jaki jest tłok na TSie i ilu chętnych do dzwonienia według własnego pomysłu.

   W FAQ jest to również wyjaśnione. A branie przeze mnie odpowiedzialności za innych to tak, jakby Białek brał odpowiedzialność za to, że na nocnej ludzie wrzucają pornografię. Trochę nienormalne, nie uważasz?

   pokaż spoiler No i jakbym chciał fejmu, to sam bym wrzucił to znalezisko. Z resztą to nie fejm dla mnie, tylko dla streamujących.

  •  

   pokaż komentarz

   Dlatego nie rozumiem nagonki na mnie, ona powinna iść na osobę, która wtedy dzwoniła.

   @Misterius: coś kręcisz

   nic w porównaniu do pedofila, który w przeprosiny za zarywanie do 13 latek na czaterii śpiewał nam przez telefon barkę
   Jak trafiamyna gówniaka lvl 15 to olewamy to
   numerów może szukać każdy i nam je podsyłać na tsie razem z logiem z czatu.
   nasza "fundacja" na pewno zadzwoni do pedosia jak ten poda numer.


   "Nam", "trafiamy", "nasza"... Ogólnie mam wrażenie, że sam zacząłeś srać w gacie jak pomyślałeś o konsekwencjach waszych akcji. Niemniej dobrze wróży na przyszłość, że się wstydzisz tego wszystkiego i próbujesz odciąć od sprawy/spraw.

  •  

   pokaż komentarz

   @sireplama: No właśnie, problemem może być "my". Mówię tak, bo ciężko wymienić każdego z osobna. Ja się niczego nie wstydzę, bo udziału w tym nie brałem. Konsekwencje? mówiłem - ja w tym udziału nie brałem, konsekwencje może ponieść ta osoba, która dzwoniła.

   Jeszcze dopiszę o ""Nam", "trafiamy", "nasza"" - nie da się z osobna powymieniać wszystkich, którzy brali w tym udział. Bo albo o nich nie wiem (bo mnie nie było), albo nie pamiętam bo za dużo osób się przewija. Nie wiem jak inaczej mógłbym mówić na całokształt i wszystkich ludzi, którzy tam byli. Jak Wykop odwali jakąś dobrą akcję w mediach, to też jest mówione "my" mimo, że nie każdy z wykopu brał w tym udział. Nie da się inaczej. Nawet jak jedna osoba coś robi, to nie powiem "@wykopek to zrobił", bo oprócz niego burze mózgów ma cały TS co powiedzieć/napisać, nie chcę nikogo skreślać, dlatego mówię za wszystkich. Mogę ewentualnie mówić "chłopaki z czatu, z tsa, oraz osoba streamująca", ale to trochę przydługie. Na razie każdy się "czepia" określeń "my", ale nikt nie podał mi jak inaczej mam mówić, a sam wymyślić niczego lepszego nie mogę.

   Nic nie kręcę, formuła jest niezmienna od dwóch lat i każdy zainteresowany przez ten czas mógł (i może) wejść i na własne oczy zobaczyć typowego streama. Mamy stałych piszących i dzwoniących, ale rotacja nowych osób jest i tak bardzo duża. Jeśli ktoś dzwoni od siebie, to ponosi od razu wszystkie konsekwencje za to. Jak złamie zasady (będzie nękać bezpodstawnie, albo nieletnią osobę), to wylatuje. Tylko to też nie ja tego pilnuję, tylko TS. Bo nie mogę być fizycznie na każdym streamie. Generalnie jest właśnie zakaz bezpodstawnego nękania ludzi z np. olxa.pl, straszenia bezpodstawnego (szczególnie nieletnich, nie mówię tu o 30 letnich pedofilach, bo tych też tępię), podawania się za policję (albo mają się podawać za fundację wymyśloną, albo za brata rzekomej 13 latki, który idzie to zgłosić, albo samemu mają coś wymyślić)

   pokaż spoiler najlepsze, że nikt związany z streamem od długiego czasu się nie odezwie, tylko sam się za wszystkich tłumaczę


   Polecam Ci obejrzeć dowolny materiał z omegle w archiwum, tam są nicki osoby która aktualnie pisze z osobą z omegle. Tak samo jak ktoś dzwoni na TSie, to jego nick również jest podawany.

   Nie wiem jak w jednym, widocznym miejscu napisać o co chodzi, bo nikomu się FAQ nie chce przejrzeć.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja się niczego nie wstydzę, bo udziału w tym nie brałem.

   @Misterius: eeech, wybacz, że zapytam ale muszę, bo cała ta akcja coraz bardziej mi śmierdzi bawieniem się w internetowego strażnika Teksasu. Coraz bardziej kręcisz. Piszesz, że się nie wstydzisz, bo udziału nie brałeś, wręcz odcinasz się od tego wszystkiego, "to oni, oni to robili, mnie tam nie było" ale wszędzie piszesz per "my" kompletnie się z tym identyfikując.
   Ja nic więcej nie powiem, bo koło c!??@ mi lata co ktoś robi ze swoim życiem, paragrafów nie będę ci przepisywał, bo masa osób wyżej i niżej już to zrobiła, ale powiem tylko jedną rzecz- radzę dość poważnie się zainteresować konsekwencjami, które kiedyś mogą was spotkać, jak wasza ofiara postanowi pójść z tym na policję. I żeby nie było- nie piszę tego złośliwie, naprawdę. Po prostu przez taką zabawę możecie wszyscy uczestniczący sobie nasrać w papierach do końca życia i serio, nie jestem przekonany czy jest to warte.

  •  

   pokaż komentarz

   @Misterius: Na chwilę wyłącz tryb obronny "ja nic nie zrobiłem" i przemyśl konsekwencje. Co jeśli nie trafisz, pomówisz kogoś i:
   - zrobi on sobie krzywdę
   - w trakcie rozmowy/zbierania danych padnie nazwa firmy, której prawnicy zrobią wszystko, żebyś wokół kary dla Ciebie był duży szum w celu PRowego oczyszczenia nazwy firmy.

   Co do Twojego "my, oni". Nic nikogo nie interesuje, że to nie Ty dzwonisz. Czy ci ludzie robiliby to co robią, gdyby nie Ty? Nie da się odpowiedzieć ani tak, ani nie, ale jeśli odpowidź brzmi prawdopodobnie nie to jesteś współodpowiedzialny za to co robią.

   Teraz personalnie:
   Dla mnie jesteś ochydny jeszcze bardziej od tych których piętnujesz. Sam jestem za kastracją pedofilów, ale... od wymierzania kary i stwierdzenia czy ktoś jest winny są odpowiednie instytucje. Publikowanie rozmów (czy wizerunków) osób które według Ciebie czy jakiejkolwiek innej osoby (nie instytucji) mają skłonności pedofilskie jest zwykłym pomówieniem w imię swojej ideologii. Co więcej - skupiając się na mandze i anime pokazujesz również, że w Twoim świecie karanie za zbrodniomyśl jest OK. Nie, nie jest. Zejdź na ziemię, bo w ten sposób jeśli rzeczywiście robisz dobrą robotę z prowokacjami dla prawdziwych pedofili to postępując w powyższy sposób ją przekreślasz.

   To, że dzwoniłeś do człowieka, żeby sprawdzić czy nic sobie nie zrobił nie dało Ci do myślenia? Serio?

   BTW: AFAIK to co pedofile robią na czatach również nie jest przestępstwem a skazywani są dopiero jak po takiej prowokacji znajdą coś więcej. Jeśli się mylę to chętnie dowiem się na jakiej podstawie są skazywani.

  •  

   pokaż komentarz

   @greven: @Misterius: To jest zwyczajny atencjusz, nie warto zwracać na to uwagi.

   Nikomu tutaj nie zależy na jakimś łapaniu pedofili (anime pedofilia xD), tylko żeby stać się bohaterem NORMALNYCH, powtarzam NORMALNYCH ludzi na wykopie, którzy plują na anime.

   A, no chyba że super epicki i kultowy dragon bul, to już nie.

 •  

  pokaż komentarz

  Za pośrednictwem serwisu WYKOP.PL ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  Jak słyszę WYKOP.PL to już od razu uśmieszek i powstrzymuję się od śmiechu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 2 3 4 5 6 7 ... 17 18 następna