•  

  pokaż komentarz

  Stąd też uważam, że podział w sporcie na żeński i męski to jest dopiero idiotyczna poprawność polityczna, a ten oszust to tylko pięknie wykorzystuje i uwidacznia.
  Sport powinien być tylko uzależniony od wyników, a nie od płci, która może być wybrykiem natury.

 •  

  pokaż komentarz

  Bo tam siedzą takie same barany, jak ty.

 •  

  pokaż komentarz

  Podział na płcie jest raisitowski niech wszyscy startują wspolnie zobaczymy jakie szybkie te kobietki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Jak dla mnie to jest kolejny dowód na to, że profesjonalny sport nie przynosi nikomu żadnych korzyści. Od dawna wiemy, że prospołeczne postawy mogą kształtować co najwyżej powiatowe zawody w ping-ponga, zaś wkład sportowców w rozwój cywilizacji jest zerowy. Takie problemy niech sobie rozwiązują firmy i federacje to sponsorujące, mi jest naprawdę wszystko jedno, jak dla mnie to mogą ją postawić nawet koło osób z uj#%?nymi nogami, jeżeli ludzie chcą to oglądać.

  Swoją drogą nie do końca rozumiem podział na mężczyzn i kobiety - nie powinno być raczej tak, że zwycięża najlepszy, choćby był krzyżówką człowieka z gorylem?

  •  

   pokaż komentarz

   @kurczaczak: Lubie odkrywac wszechswiat. Kretynizm twojej wypowiedzi jest tak ogromny, ze wlasnie powiekszyly sie jego granice. Podziekowalbym ci, ale mam mieszane uczucia...

  •  

   pokaż komentarz

   @Kocurion: no dobrze, proszę więc o jakieś rzeczowe argumenty.

  •  

   pokaż komentarz

   @kurczaczak: "Profesjonalny sport nie przynosi nikomu zadnych korzysci" - Przeczytaj to jescze raz powoli i zastanow sie nad sensem tego zdania ok? Od samych sportowcow, przez klientow bukmacherow, po osoby, ktore czerpia radosc z emocjonowania sie nim przynosi on korzysci.

   "Wklad sportowcow w rozwuj cywilizacj jest zerowy" - Starozytna Grecja, kolebka europejskiej cywilizacji, Ateny, Olimpiada, mowi Ci to cos?

   Jesli nie rozumiesz podzialu na mezczyzn i kobiety, to z rozumowaniem musi byc u Ciebie tak ciezko, ze nie biore na siebie ciezaru tego, zeby sprobowac Ci to wytlumaczyc. Widocznie przedmiot szkolny jak wychowanie do zycia w rodzinie, byl niektorym potrzebny...

  •  

   pokaż komentarz

   @Kocurion: Rzeczywiście można polemizować z tezami @kurczaczak ale jedną niewątpliwie mądrą myśl w swojej wypowiedzi zawarł: "mogą ją postawić nawet koło osób z uj!%#nymi nogami, jeżeli ludzie chcą to oglądać"
   Dopóki ludzie nie zbojkotują (lub przynajmniej nie wygwiżdzą dając do zrozumienia co o tym myślą) tego typu "atrakcji" sportowych to możemy oglądać takich akcji coraz więcej.
   Najbardziej się dziwię samym zawodniczkom, zmuszanym do rywalizacji z takimi osobami, że nie zbojkotują IO czy MŚ. Gdyby się okazało na takiej imprezie że na start wychodzą tylko 3 "zawodniczki": Semenya, Wambui i Niyonsaba to może IAAF otworzyłyby się oczy i jednak coś by z tym zrobili. Musieliby coś zrobić bo nie mogliby sobie pozwolić na wykreślenie konkurencji z programu.

  •  

   pokaż komentarz

   @lobo621: Widzisz, wiesz o co chodzi. Nie będzie między nami żadnej polemiki, bo nie sposób nie przyznać Ci racji. Nie przyznasz chyba jednak, że wypowiedź wyżej wspomnianego kolegi nie miała prawa ukuć we wszelkie zasady logicznego rozumowania. Nie chcę być czepialski, ale dawno nie przeczytałem tylu głupich zdań w jednej wypowiedzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kocurion:

   Od samych sportowcow, przez klientow bukmacherow, po osoby, ktore czerpia radosc z emocjonowania sie nim przynosi on korzysci.

   Ten sam argument można odnieść do narkotyków. Mi chodziło o korzyści w sensie rozwoju - sportowcy już dawno zabili ducha sportu pieniędzmi. Opowiedz mi o tym, jak profesjonalni kolarze uczą uczciwości w życiu. Tak jak pisałem, uczciwość może być na powiatowych zawodach w ping-ponga.

   Starozytna Grecja, kolebka europejskiej cywilizacji, Ateny, Olimpiada, mowi Ci to cos?

   Wtedy to się wokół tego kręciło, a i możliwości szprycowania były trochę inne. Teraz jest inaczej. Obecnie życie bez profesjonalnego sportu niewiele by straciło. Waga hiszpańskiej corridy nie wzięła się znikąd, ale nic złego się nie dzieje tam, gdzie została zakazana - nasza kultura jest wystarczająco różnorodna, by zając się czymś innym.

   Jesli nie rozumiesz podzialu na mezczyzn i kobiety, to z rozumowaniem musi byc u Ciebie tak ciezko, ze nie biore na siebie ciezaru tego, zeby sprobowac Ci to wytlumaczyc. Widocznie przedmiot szkolny jak wychowanie do zycia w rodzinie, byl niektorym potrzebny...

   Kontynuuj. Chyba że po prostu nie masz nic do powiedzenia.

   Swoją drogą, nie odniosłeś się do istoty mojej wypowiedzi, czyli tego, kto powinien rozstrzygać ten spór.

   @lobo621:
   Dzisiejszy sport nie różni się niczym od Trudnych Spraw, ludzie dostają to, co chcą. Bojkot jest niemożliwy, bo kasa.

  •  

   pokaż komentarz

   @kurczaczak: Czyj bojkot jest niemożliwy, widzów czy zawodników?

  •  

   pokaż komentarz

   @kurczaczak: To w takim razie z tezą, że "bojkot jest niemożliwy bo kasa" zupełnie nie trafiłeś bo kasa to jest z mitingów a nie z zawodów mistrzowskich.

  •  

   pokaż komentarz

   @lobo621: a przede wszystkim promocji siebie z tego nie ma?

  •  

   pokaż komentarz

   @kurczaczak: Jakaś jest, ale z imprez mistrzowskich (żeby być zapraszanym na dobrze płatne mitingi) wypromować mogą się z jedynie mistrzowie, bo już w mniejszym stopniu medaliści. Oczywiście pod warunkiem, że ci mistrzowie nie byli już wcześniej wypromowani. Takie wypadki to jednak marny odsetek. Ale jak tu wywalczyć mistrzostwo kiedy biega Semenya?? Zdecydowanie bardziej można się wypromować na innych, mniej lub bardziej ważnych mitingach osiągając dobre wyniki, bo takie wyniki też zdecydowanie częściej uzyskują lekkoatleci na zawodach niemistrzowskich.

  •  

   pokaż komentarz

   @lobo621: a, to spoko, nie wiedziałem o tym, nie siedzę za bardzo w sporcie.

 •  

  pokaż komentarz

  Temat poważny a wy sobie z niego jakieś ch***we żarta robicie.