•  

  pokaż komentarz

  Nie to zebym cos mowil ale te apu moze wystarczyc do gier starszych. Sam mam Apu a10-7850 i moge normalnie pograc w nowsze oraz starsze pozycje. Moze nie sa to ustawienia ultra oraz 120fps ale na srednich przy 30fps daje rade. Problem tego kompa co jest w opisie to taktowanie ramu ktore jest za male jak na apu... Co do cs:go nie gram ale niby te procesory byly optymalizowane pod niego oraz LoLa.

 •  

  pokaż komentarz

  lol jeszcze odnowiony dysk twardy a nie nowy ;D

 •  

  pokaż komentarz

  Janusz Januszem, ale 1000zł za komputer do gier? xD no sory, ale jak ktoś myśli, że za takie pieniądze da się pograć, to niech nie kupuje najlepiej żadnej elektroniki... Rozumiem, że można się nie znać, ale weryfikacja takich rzeczy to jest 5 minut. Ludzie myślcie! "Nie znam się" to żadne wytłumaczenie!

 •  
  n........e

  +3

  pokaż komentarz

  Wolny rynek - jak ludzie szukają kompa na alledrogo, to już ich problem bez porozumienia ze specjalistami w sklepach stacjonarnych i zakupu od nich. Nawet mi ich nie żal jeśli taki kupią. Pewnie wiedzą i chcą cebule, ale do cs`a taki starczy i do lola, a że tam zaj%%%li kilka screenów z grami co będzie nie wiadomo ile fps i słaba rozdziałka czy nawet ta 1920x1080, no trudno.. Poszło, bo poszło, a że low fps i nie grywane. ;] Pewnie kupiłeś taki sprzęt i robisz gówno burzę.

 •  

  pokaż komentarz

  Takie aukcje to od przynajmniej 10 lat wiszą na Allegro.