•  

  pokaż komentarz

  Niemcy zrobią coś strasznego znowu integracja sie nei uda - mają za duzo smiecia ludzkiego wybrali co dobre reszte upchaliby im Osten - bo każdy gwałt moze czare goryczy przelać. Mówie wam 5 lat i będą takie zamachy że druga strona nei pozostanie dłużna - zresztą niech wysadzą tak jak chcieli jakiś autobus z piłkarzami tak jak chcieli BVB

  •  
   w.......z

   -8

   pokaż komentarz

   @Fugi88888: Ale to jest celowe żeby wyrwać się z pod okupacji USA, Myślenie Niemców:
   -zalewamy Europę, a w szczególności Europę pierwszej prędkości uchodźcami
   - społeczeństwa się boją
   - tworzymy armię (bundeswere lub połączoną z Francją, Austrią, Włochami, Skandynawią) a może nawet Europejską)
   - USA jest zbyt słabe żeby pomóc Europie wyjść z kryzysu, wyrzucamy USA z Europy Merkel: "Europa powinna zacząć w końcu troszczyć się o siebie"
   - Nasza armia wchodzi wyzwalać kraje zalane islamem
   - Wchodzimy na koniec do Polski po ziemie utracone i Prusy wschodnie

  •  

   pokaż komentarz

   mają za duzo smiecia ludzkiego

   @Fugi88888: % Ilosc smiecia ludzkiego w Niemczech nie zmienia sie od wiekow.

  •  

   pokaż komentarz

   @werewolfz: W punkt! Zrobić bajzel, aby później "odbudować" Europę na nowych zasadach. Zmęczona ludność zgodzi się na wiele, byle tylko wrócił pokój. To ich jedyny sposób na wyrwanie się spod buta USA. NATO nie zajmuje się wojnami domowymi.

  •  
   w.......z

   +2

   pokaż komentarz

   @AlienGod: ten plan jest prosty, a potwierdzeniem tego jest że Merkel powiedziała "Europa powinna zadbać o siebie sama", Schultz chcę się pozbyć amerykańskiej bomby atomowej, zwiększenie bużetu na bundeswere itp. oczywiście to będzie rozgrywać się długo terminowo, innego wyjaśnienia nie ma po co zachodni politycy zgadzają się na przyjęcie imigrantów.

  •  
   w.......z

   +2

   pokaż komentarz

   @AlienGod: to by też wyjaśniało jakoby część zamachów(tych największych) była zaplanowana przez własne służby tych państw. Chcą nadmuchać sprawę terroryzmu do granic możliwośći. Oczywiście zwykli ludzie mają widzieć że media nie przekazują tych informacji, to budzi w ludziach podejrzenie i wyciągają całkowicie inne wnioski. Ja tam w Niemców zawsze będę wierzył, nigdy nie będę ich lekceważył, lepiej być czujnym. Dlatego też Berlinowi zależy żeby Polska przyjęła uchodźców na ziemie utracone przez Niemców, wtedy bundeswera dostanie zaproszenie również tam. NIemieckie powiedzenie "Co cie nie zabije to cie wzmocni" oraz wykorzystają siły naturalne, m.in. imigrantów którzy chcą w imię allacha podbić Europę, Niemcy o tym wiedzą.

  •  

   pokaż komentarz

   @werewolfz:

   innego wyjaśnienia nie ma po co zachodni politycy zgadzają się na przyjęcie imigrantów.
   Za pomocą swojej tuby propagandowej podsuwają nam pod nos dwa oficjalne wyjaśnienia:
   Boją się oskarżenia o rasizm oraz zwariowali
   https://www.wykop.pl/link/2960327/sztokholm-policja-nie-bedzie-opisywac-przestepcow-boja-sie-oskarzen-o-rasizm/
   https://www.wykop.pl/link/3905711/reklamodawcy-unikaja-bialych-modeli-poniewaz-boja-sie-oskarzenia-o-rasizm/

   A więc głupie wymówki, by zrealizować cel. Dodatkowo propaganda, że strach przed oskarżeniem o rasizm to rzecz zwyczajna. Później już samo takie oskarżanie staje się dla ludzi normalką. Wolność ucieka im przez palce.

  •  
   w.......z

   -4

   pokaż komentarz

   @AlienGod: najbardziej mnie denerwuje jak w Polskich mediach, polscy youtuberzy posądząją zachód(polityków) o głupotę. Albo teorię spiskowe że imigranci są sprowadzani żeby stworzyć z nich armię która zniszczy białą rasę. Oba doniesienia to nie prawda. Politycy nie są głupi, a islamiści zbyt głupi żeby podbić Europę, są fanatykami, to prawda, gwałcą, mordują, ale nigdy nie zdobędą Europy, bo do tego trzeba mózgu i organizacji, a oni nigdy tego nie mieli. A gdyby chcieli podbić Europę przez dużą dzietność w stosunku do Europejskiej, to by się nie wysadzali, tylko ruchali i ciągneli zasiłki i czekali kolejne 50 lat.

  •  

   pokaż komentarz

   @werewolfz:

   teorie spiskowe że imigranci są sprowadzani żeby stworzyć z nich armię która zniszczy białą rasę

   gwałcą, mordują, ale nigdy nie zdobędą Europy

   To nie jest takie głupie. Widziałeś co się dzieje tych pontonach - prawie same chłopy w kwiecie wieku. W sam raz na żołnierza - taniego najemnika. Taki nie ma używać mózgu, ani martwić się organizacją. Biedak z bliskiego wschodu ma brać pieniądze za gwałty i mordy i o nic nie pytać. Wszystko spoczywa na głowie bogatego zleceniodawcy z rekordową nadwyżką budżetową.

  •  
   w.......z

   -2

   pokaż komentarz

   @AlienGod: być może też zostaną wykorzystani jako najemnicy, nie wykluczam tego, ale to nie będzie na dłuższą metę. Przecież rządy nie zabiją swoich obywateli, bo stracą przywilej najsilniejszych gospodarek świata, a to ograniczy ich możliwości rządzenia światem, i to chiny staną się centrum świata, a tego przecież USA nie chcę. Poza tym gdyby obywatele naprawdę zobaczyli w swoich rządach prawdziwych wrogów, to by ich szybko obalili. Było już kilku takich co próbowali zdobyć Europę siłą. Żadnemu się nie udało, imigranci są tylko na jakiś czas po to żeby Niemcy się wyzwoliły z pod buta USA.

  •  

   pokaż komentarz

   @Fugi88888: jakbyś chciał wiedzieć
   Ten bus próbował wysadzić Rusek bo chciał wygrać w zakładach bukmacherskich

  •  
   W..............0

   0

   pokaż komentarz

   Politycy nie są głupi, a islamiści zbyt głupi żeby podbić Europę,

   @werewolfz: to se zagóglaj na youtubie jak w wieku rozpłodowym w Niemczech już jest 50% nie Niemców, a przybyszy. To juz jest 50% teraz to jest równia pochyła w dół - przespałeś kolego Niestety musisz z rewidować poglądy.

   Białym się pierze mózg pracuj/kariera a muslimy koran baba przy dzieciach i 10+ potomków na socjalu finał jest oczywisty dla mnie.

 •  

  pokaż komentarz

  Do krajów faszystowskich generalnie nie powinno się jeździć. Nie wiadomo gdzie wylądujesz za jakąś myślozbrodnię czy inny niepoprawny pogląd.

 •  

  pokaż komentarz

  Chyba nazistowskich. Najpierw chcieli czystości rasowej, a teraz wielokulturowości. Jedno i drugie jest patologią w wykonaniu Niemców.

 •  

  pokaż komentarz

  Z Turkami mamy trochę wspólnego. Niemcy, które są aktualnie krajem faszystowskim ostatnio bardzo mieszają się w tureckie sprawy i najchętniej wprowadziliby lewacką "demokracje" na swój sposób, tak jak chcą wprowadzić "demokracje" w Polsce.

 •  

  pokaż komentarz

  Problem w tym, że dla tego typu "ludzi" nigdy nie będzie dobrze. Wpuścisz dziesięciu imigrantów to będą krzyczeć "rasiści! czemu nie tysiąc??", wpuścisz tysiąc "RASIZM", milion "HONORUJCIE NASZE PRAWA, RASIŚCI!!", a potem karuzela roszczeniowa będzie nie do zatrzymania, jak z Dinndu w Usa.

Dodany przez:

avatar m........o dołączył
286 wykopali 9 zakopali 1.6 tys. wyświetleń