•  

  pokaż komentarz

  tego właśnie tak zaciekle bronią UBywatele RP ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @benethor: Popraw mnie prosze, bo chyba cos mi umknelo, kto jest odpowiedzialny od prawie 2 lat za Policje? Slyszales moze dzisiejsze ekspertyzy, ze ponoc torturowany paralizatorem Igor Stachowiak zmarl ze starosci...

   Co do Wymiaru "Sprawidliwosci" zgadzam sie, zaorac to wzdluz i wszerz.

  •  

   pokaż komentarz

   @benethor: Problem polega na tym, że jak PiS zrobi czystki... to bedzie to samo, tylko innego rodzaju kolesie beda u gory. To jest fakt, że trzeba coś z tym zrobić, tak samo z Policją, jak @eliblue napisał, dziś były wiadomości, że Igor Stachowiak nie umarł z powodu Policjantów. Wierzysz w to, że jak PiS zrobi czystki, że da tam ludzi którzy są kompetentni i bezpartyjni? Bo ja nie. Na razie wszędzie gdzie PiS wpycha swoich ludzi, zaczynają sie patologie. TVP (ok, mówia jako jedyni NIE uchodźcą, ale poziom TV spadł), albo stadnina koni? Dawanie bratanków, kochanek, sióstr do różnego rodzaju instytucji za PiSu jest takie same, jak nie wieksze jak za PO.

   Podsumowując, moim zdaniem jak partia A ciągle trąbi, że partia B dawała swoich wszedzie gdzie się dało, moim zdaniem partia A kiedy dochodzi do władzy powinna mieć godność i jakikolwiek honor by nie być jak partia B. I postarać się wybierać ludzi, którzy są odpowiedni wykształceniem, doświadczeniem etc.

  •  

   pokaż komentarz

   kto jest odpowiedzialny od prawie 2 lat za Policje?

   @eliblue: Może nie zauważyłeś ale od dwóch lat policja ludzi na ulicy nie pałuje. Co do tej sprawy, komendant odwołany ale co można poradzić na lokalne układy? Całą policję wyp?@#!!?ić na bruk, a kto na ich miejsce?

  •  

   pokaż komentarz

   @benethor a konkretnie czego ? Przeciez kaucja to normalna rzecz.

  •  

   pokaż komentarz

   Slyszales moze dzisiejsze ekspertyzy, ze ponoc torturowany paralizatorem Igor Stachowiak zmarl ze starosci...

   @eliblue: Nie słyszałem, gdzie to można zobaczyć?

  •  

   pokaż komentarz

   @benethor: Ale Ty wiesz, ze za prokurature odpowiada min. Ziobro a za policje min. Błaszczak?

  •  

   pokaż komentarz

   @benethor: Nie wiem kim są UBywatele RP jak to ująłeś, wiem natomiast, że ludzie sprzeciwiający się reformie PiS nie chcą pogorszenia obecnego systemu poprzez jego upolitycznienie.

  •  

   pokaż komentarz

   Może nie zauważyłeś ale od dwóch lat policja ludzi na ulicy nie pałuje.

   @skinnydog: nie pałuje kiboli i skin-headów. Teraz broni ich przed niebezpiecznymi gangusami jak frasyniuk

  •  

   pokaż komentarz

   @benethor: Tylko głupia osoba może napisać lub powiedzieć, że ktokolwiek może w ogóle chcieć bronić takich praktyk. Prawda jest niestety smutna, i każdy rozumny ją zna - pieniądze i władza są wykorzystywane do nadużyć, zawsze i wszędzie, od Korei Płn., przez USA i UE... i u nas nad Wisłą jest nie inaczej. I robili to czerwoni, przebrani czerwoni, PO, robi PiS. I niestety będą robić następni, bo jest przyzwolenie społeczne na kombinowanie, bo jest przyzwolenie społeczne na to że władza może więcej. A nie może. Ale tych na górze to naprawdę ch#@ obchodzi, że oni nie mogą.

  •  

   pokaż komentarz

   tego właśnie tak zaciekle bronią UBywatele RP ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @benethor: Masz na myśli to, że ktoś broni policji zarządzanej przez PIS od 2 lat, czy o to, że ktoś broni parę prokuratorów, będących podwładnymi ministra Ziobro też od 2 lat? Chodzi mi o tych prokuratorów których syn dopuścił się tego wszystkiego i którzy to usiłowali za pomocą koneksji służbowych ukręcić łeb sprawie.
   Twoim zdaniem kto ich broni: KOD ich broni czy może PO?

  •  

   pokaż komentarz

   @etepetete: ten stary dziad jak to napisałeś, był kandydatem na prezydenta wystawionym przez Twoje obecne guru, tj. prezesa

  •  

   pokaż komentarz

   że ludzie sprzeciwiający się reformie PiS nie chcą pogorszenia obecnego systemu poprzez jego upolitycznienie.

   @tylkowielkanocny: to w takim razie są albo idiotami albo dwulicowymi hipokrytami bo system już od dawna jest upolityczniony - problem tylko że jego beneficjentami są osoby wywodzące się ze starej nomenklatury i dlatego tak dupka piecze gdy ktoś zabiera się za reformę tego zasranego bagna.

   Problem polega na tym, że jak PiS zrobi czystki... to bedzie to samo

   @eliblue: Jesteś jasnowidzem?

  •  

   pokaż komentarz

   @skinnydog: Zdecyduj sie czy chcesz zobaczyc czy uslyszec. A tak na powaznie -
   "Może nie zauważyłeś ale od dwóch lat policja ludzi na ulicy nie pałuje." - przestan sie osmieszac.

  •  

   pokaż komentarz

   Zdecyduj sie czy chcesz zobaczyc czy uslyszec.

   @eliblue: Więc ponawiam prośbę, podaj gdzie znajdę tę informację, którą to rozpowszechniasz. Za moje pytanie daliście mi 3 minusy więc jak możesz to chętnie o tym przeczytam. xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Darkeners - o jakiej starości chłopie piszesz?, biegli nie napisali o przyczynie zgodnu o żadnej starości, udajesz wielce sprawiedliwego plując na wymiar sprawiedliwości, a sam przekręcasz fakty, aby pasowały pod twoją tezę?? Udowodnij, że nie jesteś zwykłym flustratem szukającym atencji na wykopie i podziel się linkiem z opini biegłych gdzie jak twierdzisz wskazano, iż przyczyną śmierci Igora była starość.

   @benethor @Gandalf_bialy @saper_vodiczka

   Prokuratura jest "Pisowska" więc tytuł artykułu musiał być odpowiedni, aby uderzyć w Pis..., jako, że 90% wykopków czyta tylko tytuły artykułów po czym zarzyna wypisywać w komentarzach swoje mądrości to nieświadomych pragnę poinformować, że prokuratura nie tylko wystąpiła o areszt, ale złożyła również zażalenie na decyzję sądu o niezastosowaniu tymczasowego aresztowania.

  •  

   pokaż komentarz

   @skinnydog: A ja prosze Ciebie myslalem, ze sie zgrywasz :-)
   Onet jest pierwszym zrodlem, tutaj jada za Onetem.
   https://www.wykop.pl/link/3914835/torturowany-na-komendzie-igor-stachowiak-zmarl-ze-starosci-nowa-opinia-bieglych/

  •  

   pokaż komentarz

   @skinnydog:
   @eliblue:

   Slyszales moze dzisiejsze ekspertyzy, ze ponoc torturowany paralizatorem Igor Stachowiak zmarl ze starosci...
   Nie słyszałem, gdzie to można zobaczyć?

   tutaj było znalezisko o tym:
   https://www.wykop.pl/link/3914261/opinia-bieglych-policjanci-nie-doprowadzili-do-smierci-igora-stachowiaka/
   Niestety @enforcer nie użył tagów więc znalezisko zostało przeoczone przez większość wykopków.
   W skrócie biegli stwierdzili że nie ma wystarczających dowodów na to że zadawanie bólu przez bicie i rażenie prądem mogło przyczynić się do śmierci. Stwierdzili za to że zmarły był rzekomo parszywym narkomanem w ostatniej fazie ćpania i zabiła go pewnie delirka (odstawienie) kokainy albo amfetaminy.

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888 tagi są, nie wprowadzaj w błąd.

  •  

   pokaż komentarz

   @yytulp: Przeczytaj mój post i powiedz mi, gdzie ja o STAROŚCI napisałem? Napisałem tylko, że były wiadomości, że nie umarł z powodu Policjantów, a chyba każdy kto ma zdrowy rozsądek, dobrze wie co sie stało i biegłym nie trzeba być. Wszystkie informacje podane przez biegłych są wymijające i jeszcze zwalają na tajemnicze schorzenie, o którym prawie nikt nie wie, zasłaniając sie łaciną.

   Poza tym ja się staram nikogo nie obrażać, a widzę, że to ty jesteś pieniaczem, który nawet komentarza przeczytać nie potrafi, dopisuje swoje teorie i wpycha mi nie moje słowa do ust.

  •  

   pokaż komentarz

   ok, mówia jako jedyni NIE uchodźcą,

   @Darkeners: ty k%?#a jesteś normalny?

  •  

   pokaż komentarz

   @benethor: Dlatego ciągle będzie trwać ten "wymiar niesprawiedliwości".

  •  

   pokaż komentarz

   A ja prosze Ciebie myslalem, ze sie zgrywasz :-)

   Nie, ale miałeś szansę wybrnąć z tej sytuacji.

   @eliblue: Więc z powodu, że rozpowszechniasz fejk news, a raczej kłamstwo jakoby powodem był, że Igor Stachowiak zmarl ze starosci-nowa opinia bieglych bo nie ma takiej informacji w wklejonym przez ciebie artykule zgłosiłem to moderacji, że rozpowszechniasz nieprawdziwe treści. A reszcie proponuję to zakopać bo tak się nie robi jak ten koleś to zrobił!

   I mam w dupie czy za to dostanę 100 czy 500 minusów ale tu chodzi o zwykłą ludzką uczciwość.

  •  

   pokaż komentarz

   .., jako, że 90% wykopków czyta tylko tytuły artykułów po czym zarzyna wypisywać w komentarzach swoje mądrości to nieświadomych pragnę poinformować, że prokuratura nie tylko wystąpiła o areszt, ale złożyła również zażalenie na decyzję sądu o niezastosowaniu tymczasowego aresztowania.

   @yytulp: Faktycznie, zrobili jak sprawa zrobiła się medialna. Wcześniej to było jednak tak:

   "Policjanci znowu interweniowali u hałaśliwych mieszkańców bloku przy Michałowskiego, tym razem w związku z napaścią, ale: - Zaniechali siłowego wejścia do mieszkania, w którym mogliby znajdować się sprawcy, wobec ustalenia - z balkonu sąsiada - iż lokal jest pusty - informuje Bialik. Według informacji "Gazety Wyborczej", która dzisiaj opisała sprawę, mieli już wyważać drzwi, ale dostali telefon od komendanta komisariatu V, żeby odstąpili od czynności. Mateusz T. i Adam C. w poniedziałek 28 sierpnia, czyli po dwóch dniach od imprezy, sami zgłosili się na komisariat. Wtedy - jak twierdzi "Wyborcza" - miał się tam pojawić jeden z częstochowskich prokuratorów. Dziennikarze podkreślają, że nie miał nic wspólnego z postępowaniem. (http://www.tvn24.pl)"

   http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/syn-prokuratorow-pobil-sasiada-komendant-policji-zwolniony,771104.html

   Czyli faktycznie pojawił się wniosek o tymczasowe aresztowanie ze strony prokuratury, ale wcześniej ktoś z prokuratorów usiłował ukręcić łeb sprawie, o czym już zapomniałeś wspomnieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888 #polska w zupełności wystarczy, ten tag obserwuje ponad 700 osób, do tego dołożyłem wiadomości więc nie kłam, że nie dałem tagów, poza tym aż tak mi nie zależy na głównej żeby spamować tagami które wymieniłeś.

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: Drugi raz się pytam ale teraz konkretnie: zacytuj z tamtego wpisu.

  •  

   pokaż komentarz

   @skinnydog: ale o co się pytasz? Jaki wpis jest "tamtym wpisem"?

  •  

   pokaż komentarz

   @enforcer:

   #polska w zupełności wystarczy, ten tag obserwuje ponad 700 osób
   zgodnie z tą logiką można zrobić dwa tagi #polska i #swiat a resztę zlikwidować bo niby po co one komu potrzebne

   mi nie zależy
   no wiem

  •  

   pokaż komentarz

   @megawatt: lepszy niz twoj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: ocdn.eu

  •  

   pokaż komentarz

   @senseiharanaoko: W sensie trzeba mówić Tak uchodźcą? Czy ja tutaj kogoś obrażam?

   Sam mieszkam w UK, wiekszość mojej rodziny mieszka we Francji i to na prawde długo, niektorzy po 40 lat. Moja ciotka mieszka w Paryżu, nawet już auta nie używa bo jej 3 razy spalili, i mimo tego, że ma garaź podziemny. Moja babcia sama pracowała ponad 20 lat w Afryce (wiem, wiem, dużo osób które to czyta pewnie pomyśli, że kocopoły piszę, jednak osoby które mnie znają wiedzą, że to prawda)

   Jestem przeciwny uchodźcą z Afryki w Polsce, jak i w Europie, z prostego powodu ci ludzie się nie integrują. Oni mają mentalność, przyjechaliśmy to dajcie. Oczywiście nie wszyscy, ale ci to są małym procentem.

   Moja ciotka, pracuje dla merostwa, czyli w urzędzie miasta w Paryżu i wiem z pierwszej reki, że muzłumanie nie chcą pracować. Jest jedna rodzina, co ma tyle dzieci, że dostają 24 tysiace EURO, miesiecznie, na dzieci. Dostali dom 240m w Paryżu (taki dom to wydatek kilku milionów euro), a dzieci co? Uczą się? Nie... nie wysyłają ich do szkoły, tylko na żebranie, bo oni się nie bedą uczyć we Francuskiej szkole, albo do specjalnych szkół prowadzonych przez Omanów, nic nie mających wspólnego z edukacją. Potem te dzieci mają 18 lat, mówić po francusku mówią, pisać, nic nie potrafia. Dziwia sie, że pracy nie mogą znaleźć bo chcą po 3 tysiące euro miesiecznie i nic nie robić cały dzien. Jak mają 18 lat wywalają ich z domu, bo już benefitów nie ma to po co darmozjada trzymać, wiec sami robią dzieci na potęge.

   Kolejny przykład, moja kuzynka, miała chłopaka Marokańczyka, Anarchista etc. żył na benefitach moja ciotka załatwiła mu prace jako kierowca, 6h dziennie przez 6 dni. Wypłata na poziome 2500 euro miesiecznie i to do ręki. Normalnie sam bym tam poszedł, gdybym znał francuski i Paryż. A co na to marokańczyk? Nie, bo on dla rządu pracować nie bedzie, nie bo on wspierać francuskiej gospodarki nie bedzie... on woli swoje 800 euro benefitów. I tak siedzi darmozjad od 6 lat.... i nic nie robi tylko jara, handluje haszem i benefity.

   Ja rozumiem, że to wyniosłe pomagać innym, i że trzeba pomagać innym, ale musisz zrozumieć, że oni wykorzystują naszą gościność i ruchają nas prosto w dupska. Jak ktoś chce przyjechać za lepszym życiem do Europy, prosze bardzo, ale niech szanuje nasze zasady i kulture, niech sie rozwija tutaj, niech stanie sie wartościowym członkiem społeczenstwa. Ale oni tego nie chcą, oni tu przyjezdzają by nas zmienić, by nam na siłe wcisnąc swoje zasady, ich reguły, ich religie.

   Odnośnie pomocy, Polska jest jednym z najwiekszych, jak nie najwiekszym dawcą pomocy humanitarnej w Syrii, Libii, oraz w innych krajach północnej afryki. Czemu z tego nie możemy być dumni? Czemu Gazeta Wyborcza i inne pro emigracyjne media o tym nie piszą? Tylko krytykują nas za nie przyjmowanie uchodzców? A ukrainców nie przyjeliśmy?

   Na koniec dodam, że nie popieram PiSu w 90% spraw, ale bede na PIS głosował własnie głównie dla tego, że jako jedyni mówią stanowczo NIE uchodzcą.

  •  

   pokaż komentarz

   ale o co się pytasz? Jaki wpis jest "tamtym wpisem"?

   zmarl ze starosci...

   @pss8888: Odnoszę się do tego fejku, który cytowałeś i podparłeś linkiem linkiem z wykpu rozpowszechniającego nieprawdę. Wystarczy dokładnie ten artykuł przeczytać.

  •  

   pokaż komentarz

   @skinnydog: O k#@#a, ale przedszkole :-) Przeczytaj intelektualny analfabeto podtytul (to ponizej tytulu), a potem wroc przeprosic za to, jak ograniczony intelektualnie jestes.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak uchodźcą

   @Darkeners: xD. Chodzi mi tylko o to, że jesteś analfabetą

  •  

   pokaż komentarz

   @skinnydog:

   Odnoszę się do tego fejku
   którego tego?

   który cytowałeś
   co cytowałem?

   podparłeś linkiem linkiem z wykpu rozpowszechniającego nieprawdę
   co było nieprawdziwe w linku linku?

   Wystarczy dokładnie ten artykuł przeczytać.
   i co wyczytałeś?

  •  

   pokaż komentarz

   @senseiharanaoko: A to, to całkiem możliwe, że jestem analfabetą :P

   Ale mogłeś to napisać tak, zeby było wiadomo o co chodzi, bo ująłeś to tak, jakbyś sie zbulwersował, że ich nie przyjmujemy

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @pss8888: Kolejna manipulacja? Co z wami ludzie? xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Darkeners będzie jeszcze gorzej, widać po PiS że chodzi jedynie o władzę

  •  

   pokaż komentarz

   @szopa123: O kolejny internetowy bohater :-) Po wpisie stwierdzam, ze prezentujesz zbyt niski poziom, aby ktorykolwiek dorosly podjal z toba polemike. Nie chodzi o to, ze sie osmieszasz, po prostu nie rozumiesz pewnych mechanizmow. Nie zniechecaj sie, byc moze znajda sie twoi rowiesnicy z przedszkola np. @skinnydog ktorzy beda chcieli porozmawiac.

  •  

   pokaż komentarz

   @Helsantonio_Montes: Każdej Partii Politycznej w Polsce chodzi o władze. Czy PO nie wciskało swoich? Czy PSL nie wciskał swoich? Czy SLD nie wciskało swoich? Tylko te partie, które nie dobrały się do koryta jeszcze tego nie robiły. Moim najwiekszym żalem jest po prostu to, że tak bardzo trąbili, że PO, SLD etc. robią to, a jak sami mieli okazje nie byli lepsi. W Polsce brakuje Partii Politycznej, która na prawdę myśli o Polakach, a nie o swoich biznesach.

  •  

   pokaż komentarz

   @eliblue: ale w jaką polemikę chcesz się wdawać? Napisałeś bzdurę i tyle. Jak tego nie rozumiesz, to poczytaj sobie o 'bezwładności' i jak to ma się do np. zmiany rządów i/lub wprowadzaniu zmian (reform).

  •  

   pokaż komentarz

   @Darkeners Co do ostatniego akapitu się nie zgodzę, powstają nowe dobre partie z młodymi ludźmi ale nie mają szans się dostać do władzy, jak już mają jakieś realne szanse to wystarczy że obecna partia rządząca postraszy nowymi i motłoch się wystraszy i stado Baranów będzie dalej głosowało na po-pis i inne ścieki

  •  

   pokaż komentarz

   @szopa123: Nie chce, nie ten poziom. Za kilka lat, jak dorosniesz, moze...

  •  

   pokaż komentarz

   @Helsantonio_Montes: Powiem Ci, nawet że znam przypadek, mojego znajomego, młody prawnik z dobrej rodziny, w jednym z wojewódzkich miast w Polsce chciał dostać się do Polityki z ramienia z jednej partii, która dopiero kiełkowała na tamte wybory. Ojciec wydał grube pieniadze na jego promocje, plakaty były wszedzie... na kamerze i w radiu też był bardzo elokwentny, dobroduszny itp.

   Ale na każdej imprezie jak sie napiliśmy to tylko snuł plany jak można zrobić wałki kiedy jest się już na dobrym stanowsku, a nawet szukał pomocników, których bedzie mógł obstawić na odpowiednie stanowiska.

   Szczescie lub nie, sie nigdzie nie dostał.

   Młodzi ludzie to chuje jak starzy, starzy też młodzi byli. Wiec to nie jest tak, że on młody w c#?!% walić nie bedzie.

   Partia Polityczna w którą ja bym uwierzył to taka, która miała być 100% transparentność.

   Oraz wprowadzili te zasady:
   1) Żadne stanowisko nie byłoby obstawione bez odpowiedniej rekrutacji.
   2) Politycy dostawali by mnożnik pensji minimalnej.
   3) Politycy i osoby pracujące w Państwowych spółkach byliby dożywotnio mieliby zakaż pracy w powyższych jeżeli brali łapówki, lub byli skazani za korupcje.
   4) Wprowadzenie instytucji Policyjnej mającej ścigać za przestępstwa osoby z immunitetami, choćby drogowe.
   5) Każda partia powinna mieć 5 obietnic wyborczych, których nie spełnienie skutkowałoby zakazem wystąpienia w kolejnych wyborach.
   6) Zakaz jakichkolwiek premii (jak Kurski to teraz robi) jeżeli spółka skarbu panstwa, nie miała zysków. Wszystkie premie dawane powinny być równe na każdym szczeblu. Jeżeli prezes chce 10k, to wszyscy w jego firmie, którzy jakby nie patrzeć pracowali na ten sukces, też takie powinni dostać. Oczywiście jak firma ma powody do świetowania.
   ...

   Moge tak pisać w nieskończoność. Ale nikt ci tego nie wprowadzi, bo nie gryzie sie reki, która cie karmi.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie chce, nie ten poziom. Za kilka lat, jak dorosniesz, moze...

   @eliblue: no właśnie wykazałeś jakim jesteś zarozumiałym głąbem. Odniesienie do wieku bez jego znajomości świadczy o głupocie. W tym przypadku TWOJEJ... i jestem więcej niż pewien, że jestem starszy od ciebie o min. 10 lat. Bo tylko ćwoki w wieku ok. 30 lat tak się durnie wymądrzają. :p

  •  

   pokaż komentarz

   @benethor: Tak, tak, wina Tuska. Ludzie, przecież wszyscy prokuratorzy nadzorujący to są ludzie Ziobry. To jest właśnie nowy układ, nowa kasta.

  •  

   pokaż komentarz

   @kornik100: to nie jest żaden "nowy układ". To jest cały czas jedna i ta sama zorganizowana grupa przestępcza zawiązana w 1989 w Magdalence.

  •  

   pokaż komentarz

   Problem polega na tym, że jak PiS zrobi czystki... to bedzie to samo, tylko innego rodzaju kolesie beda u gory.

   @Darkeners: Problem w tym że można nie robić nic "żeby było tak jak było" (jak to teraz PiS reklamuje), lub zrobić COŚ, zaryzykować, a nóż coś się zmieni na lepsze. Dzisiaj w polsacie joanna mucha była. O dziwo pochwaliła PiS że zmienia się jednak dużo na lepsze ale znowu narzekała że hurr durr nie ma demokracji i zamiast opowiadać o tym co zrobiłaby ludziom by żyło im się lepiej debatowała nad tym jak przyciągnąć elektorat, słupki, procenty, że PiS ma dużo a ona też chce. Żadnych konkretów dla obywateli. Cały czas tylko knucie jak przeszkodzić PiS'owi i dostać się do koryta. Jak by w końcu zaczęli działać dla dobra obywateli to by słupki same poszły w górę. A tak sami sobie szkodzą.

  •  

   pokaż komentarz

   od dwóch lat policja ludzi na ulicy nie pałuje

   @skinnydog: teraz morduje na komisariatach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  @benethor, @eliblue i @paki82 chłopaki tak jak Wy nie mam pojęcia o przesłankach stosowania tymczasowego aresztowania, nie wiem, że prokuratura w takich sprawach sporadycznie występuje z wnioskiem o areszt, a przede wszystkim jak wy nie potrafię merytorycznie odnieść się do artykułu więc napiszę: Wolne sądy!!!!!

 •  

  pokaż komentarz

  To są właśnie układy i układziki, które rządzą Polską. Pamiętam jak za czasów rządów SLD Kaczyński mówił o wielkim układzie, którzy rządzi Polską - mylił się. W Polsce od samorządowej, od wiosek i miasteczek aż po ministerstwa i spółki skarbu państwa rządzą małe układy. Wzajemne powiązania towarzyskie i biznesowe - tego nie sposób rozbić a szambo wybija jedynie w przypadku jak tym. Chwile sprawa będzie cuchnąć ale nie ma co się oszukiwać zaraz wszystko wróci do "normy".

 •  

  pokaż komentarz

  Oczywiście Pis wszystkiemu winny. Huragan Irma to tez po części sprawka Pisu i oczywiście po części Trumpa.. (╯°□°)╯︵ ┻━┻