•  

  pokaż komentarz

  Ta akcja to majstersztyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Jeśli powstanie taka korporacja to uwierzę, że była to ustawka.

  •  

   pokaż komentarz

   @sekat: nawet jeśli to ustawka to niektóre elementy są raczej prawdziwe, bo nie uwierzę, że koleś specjalnie zakładał latami co najmniej kilkadziesiąt kont na FB i utrzymywał na nich aktywność. Przy takiej ekspozycji nieuczciwego podejścia do konkurencji wśród mentalnych betonów przyklejonych do PRL mam w poważaniu czy to ustawka czy nie, bo facet po prostu trafił w punkt i być może dzięki niemu coś pójdzie w temacie taxi do przodu dzięki czemu konsument będzie miał lepszą usługę. Biorąc pod uwagę nadreprezentację byłych milicjantów wśród taksówkarzy nie dziwią stosowane metody.

  •  

   pokaż komentarz

   nie uwierzę, że koleś specjalnie zakładał latami co najmniej kilkadziesiąt kont na FB i utrzymywał na nich aktywność

   @genesis2303: bo nie zakładał żadnych kont :) Zrobiło się ładne story a ludzie sami lajkami poszli za historią uciśnionego taksówkarza walczącego z nieuczciwymi kolegami

  •  

   pokaż komentarz

   @Elven: reklamę załatwiła mu sama konkurencja i to jest chyba najzabawniejsze w całym tym cyrku, zamiast powiedzieć coś w stylu ok to jest nasz konkurent, więc my będziemy walczyć o klienta. Wprowadzimy zmiany udoskonalimy usługę nasze taksówki będą wolne od dymu, damy możliwość wyboru stacji radiowej podczas jazdy, nasi kierowcy będą mili uśmiechnięci dla klientów, to nie, oni nie będą walczyć o klienta tylko walczyć z konkurencją podwórkowymi sposobami, szczerze chyba tylko debil by nie skorzystał z takiej reklamy.

  •  

   pokaż komentarz

   Ta akcja to majstersztyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @thebitterend: To kto teraz jest HIVem, bo już się zgubiłem?( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @thebitterend: już słyszałem pogłoski od osób związanych z taksówkowym światem (nie taksówkarze lecz osoby ich obsługujące ) że to była jedna wielka ściema żeby sobie zrobić reklamę )

   tak czy inaczej gość i tak nic na tym nie wskóra i nie zarobi a jego konkurencja ( tzn on nie jest konkurencją dla kogokolwiek ) ma go gdzieś
   czemu ?
   bo zamiast demolować mu auto pokazali by mu bolączkę szczecińskich taksówkarzy czyli niska opłata za trzaśniecie drzwiami i krótki kurs w tym, czemu to bolączka ?
   ..............
   taksówki w szczecinie sa chyba najtańsze w kraju a jednocześnie mamy sporo taksiarzy, za kurs porównywalny z gdaniskiem co kosztuje 30zł w szczecinie płaci się 7 zł (oczywiście tylko w 3 największych kropo, reszt a ostro kroi na strefach itp ale nie mają klientów)
   większość kursów taksówkarzy jest poniżej 10zł, a spora ich część jest wręcz za te trzaśnięcie drzwiami (w kropo za trzaśnięcie 2-3zł i w tym 0,5-0,8km wliczone) wiec taki dziadek zamawia sobie taksę, ta jedzie do niego 10min a dziadek mówi że ma ciężkie zakupy i chce żeby go podwieźć 200metrów za 2 złote, po czym taksiarz wraca na ruchliwy rejon u ponownie ustawia się w kolejce i czeka na kolejny zj?%?ny kurs za 2zł
   ...................
   zatem gdyby taksi złotówa wkurzał innych taksiarzy to by mu zrobili serie takich kursów po 1zł i gość nic by nie zarobił

  •  

   pokaż komentarz

   @genesis2303: W Szczecinie są najtańsze taksówki w Polsce a gość odj@#$ł maniane, że jeżeli to jest ukartowane, to takich cwaniaczków powinno się zgniatać.

 •  

  pokaż komentarz

  Ustawione czy nie, jeśli jeździ taniej i zwykli mieszkańcy na tym skorzystają to czemu nie?

 •  

  pokaż komentarz

  Wszyscy się cieszycie i wychwalacie jaki to TAXI ZŁOTÓWA jest super gość, bo za złotówkę wozi wszystkich i wszędzie a pomyśleliście kiedyś o tym, że ten gość psuje rynek złośliwie, a do tego stosuje ceny dumpingowe? Abstrahując od tego czy zwykli taksówkarze to spoko goście czy też nie, gdybyście prowadzili własną działalność i na rynek na którym sprzedajecie swoje towary lub świadczycie usługi wbiłby się Wam, taki TAXI ZŁOTÓWA odbierając Wam wszystkich klientów i zaniżając ceny do absurdalnego poziomu ciekawe co byście sami zrobili?

  •  

   pokaż komentarz

   @pikpoland: Na szczescie moj zawod wymaga czegos wiecej niz prawka i umiejetnosci obslugi GPS.

  •  

   pokaż komentarz

   @pikpoland: tzn. podejrzewasz że to agent z zewnętrznym finansowaniem, albo milioner, albo ktoś kto nocami zarabia w inny sposób, po to tylko, żeby za dnia dokładać do interesu wożąc ludzi na złość taksówkarzom którzy ledwo wiążą koniec z końcem przy cenach które trzymają w korporacjach?

  •  

   pokaż komentarz

   @pikpoland: Nic, codziennie kilkadziesiąt tysięcy razy na świecie ktoś w moim biznesie wbija się z dumpingową ceną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @pikpoland: Dumpingowe, mówisz? Koszt trzaśnięcia drzwiami faktycznie wynosi więcej jak 1 PLN? Co 160 trzaśnięć trzeba wymieniać drzwi (w przypadku 3 PLN za trzaśnięcie)?

  •  

   pokaż komentarz

   odbierając Wam wszystkich klientów i zaniżając ceny do absurdalnego poziomu

   @pikpoland: Wszystko zależy co to za usługa i ile jest warta. W średniowieczu mnisi przepisywali ręcznie księgi. Wiesz ile taka książka musiałaby być warta, jakby teraz ktoś musiał np. 1000 stron przepisać ręcznie? Co najmniej tysiące złotych.

   Do czego dążę, za dosłownie parę lat samochody autonomiczne tak się rozwiną, że praca taksówkarza będzie warta tyle, co kilka modułów elektronicznych w aucie, czyli pewnie maks kilka-kilkanaście tysięcy PLN, raz na kilka lat.

   Mój samochód już teraz potrafi trzymać pas, ruszać, hamować i ogólnie praktycznie autonomicznie zawieźć mnie z domu do pracy (80% trasy to korek). Parkuje też automatycznie.

   Wyobraź sobie co będzie za powiedzmy 10 lat?

  •  

   pokaż komentarz

   co byście sami zrobili?

   @pikpoland: napad na konkurencję nie jest rozwiązaniem, w więzieniu się nie zarabia.

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: To będzie gigantyczny problem społeczny, bo kierowca to jeden z najpopularniejszych zawódów świata. Do tego z bardzo niskim progiem wejścia. Widząc jak dynamicznie się rozwija gałąź samochodów autonomicznych, to na miejscu kierowcy już dawno bym próbował zmienić źródło utrzymania. No, ale pewnie łatwiej będzie krzyczeć na ulicach, że komputery prace zabierajo.

  •  

   pokaż komentarz

   @pikpoland Powinno byc tak. Inni woza za 1zl za kilometr ja 10zl za kilometr. Mam klientow? Mam, to spoko. Jak nie mam schodze z cena. Idz do Krynicy i sprzedawaj gofry za 50gr taniej. Spala ci bude w pierwsza noc. Gowno mnie obchodzi, ze wasacze nie potrafia konkurowac. Niech sie przekwalifikuja. Jedno jest pewne. Jak bede w Szczecinie to albo Taxi Zlotowa albo komunikacja miejska.

  •  

   pokaż komentarz

   @Mlekovita: Dokładnie tak samo możesz powiedzieć, że Excele i inne oprogramowanie zabiera pracę pracownikom biurowym, że super zaawansowany, nowoczesny system księgowy zabiera pracę księgowym, bo teraz wystarczy jedna-dwie na całą firmę powiedzmy 200 osób, a kiedyś do tej samej roboty trzeba ich było z 10.
   Przykładów pewnie są tysiące, już nie mówiąc o takich skrajnościach, że coraz częściej słyszy się o tym, że całą fabrykę prostych rzeczy (typu buty, koszulki) już organizują wyłącznie za pomocą robotów.

   P.S. Komputery przecież już od dawna są rasistowskie :-)

  •  

   pokaż komentarz

   @kto_ma_potrzymac_dwie_dychy: TAXI ZŁOTÓWIE właśnie zniszczyli samochód w pierwszą noc z tego co czytałem.

  •  

   pokaż komentarz

   @pikpoland: No właśnie o tym mówię. Banda przygłupów podogadywana cenowo i nikt nie może wjechać z niższą ceną.

  •  

   pokaż komentarz

   @pikpoland: jak ma wozić wszędzie za złotówkę, skoro złotówka to jest opłata startowa?

  •  

   pokaż komentarz

   stosuje ceny dumpingowe?

   @pikpoland: Ceny dumpingowe młody człowieku są gdy ktoś zaniża wartość towaru/usługi poniżej progu opłacalności/kosztów produkcji. Złotówa zarabia na swojej pracy zatem to nie jest dumping.

   gość psuje rynek złośliwie

   Obniżanie cen nie psuje rynku, potocznie nazywane jest to konkurencją.

   gdybyście prowadzili własną działalność i na rynek na którym sprzedajecie swoje towary lub świadczycie usługi wbiłby się Wam, taki TAXI ZŁOTÓWA odbierając Wam wszystkich klientów i zaniżając ceny do absurdalnego poziomu ciekawe co byście sami zrobili?

   Nie masz pojęcia o gospodarce ani o prowadzeniu własnego biznesu co? Ehh. :) Po pierwsze nie można zabrać wszystkich klientów, co najwyżej jakąś część. Po drugie nie można zaniżyć cen do absurdalnego poziomu z uwagi na nierentowność przedsięwzięcia. I po trzecie jest wiele legalnych metod na radzenie sobie z silną konkurencją. Poza obniżaniem cen można np. podnieść jakość usług, zmienić target, obniżyć koszty, wprowadzić promocje, wzmocnić zasięg reklam, itd.

  •  

   pokaż komentarz

   taki TAXI ZŁOTÓWA odbierając Wam wszystkich klientów i zaniżając ceny do absurdalnego poziomu ciekawe co byście sami zrobili?

   @pikpoland: jeden taksówkarz psuje rynek taksówkarski w kraju i odbiera WSZYSTKICH klientów. I na dodatek robi to złośliwie, niesamowite, a taksówkarze jak barany bezbronne, nie ma ratunku.

 •  

  pokaż komentarz

  jedno jest pewne, warto sie tam przejsc z kamera

 •  

  pokaż komentarz

  Inwestycja w opony których nie da się przebić + powłoka na lakier do której nic nie przywiera niczym teflon i patrzeć jak złotowy męczą się próbując niszczyć auto... ( ͡° ͜ʖ ͡°)