•  

  pokaż komentarz

  A ja zawsze proszę żeby konsultant wyraził zgodę na nagrywanie. Nigdy nie wyrażają.

 •  

  pokaż komentarz

  Moja koleżanka miała niezłą przygodę z mBankiem w zeszłym roku. Poszła do oddziału zamówić nową kartę, bo starą gdzieś zgubiła. Oczywiście ją dezaktywowała zaraz przez internet. I co się okazuje na miejscu? Karta dalej aktywna! Na szczęście nikt z niej nie skorzystał, swoją drogą pewnie dlatego, że płatności zbliżeniowe przestały jej działać jakiś czas wcześniej (karta stara, coś się zepsuło). Nic to.

  Ale to dopiero początek, załatwia tą kartę i w tym czasie telefon. Oczywiście nie odebrała. Niedługo potem kolejny, oczywiście marketing mBanku z ofertą. Grzecznie podziękowała i poprosiła o nie dzwonienie, bo ją te oferty nie interesują, będzie chciała to sobie sama poszuka. Telemarketer uparty jak osioł dalej próbuje jej coś wciskać. Ona stanowczo odmówiła, argumentując, że już ją nabrali kiedyś na usługę, która miała być bezpłatna (chyba chodziło o powiadomienia sms o przelewach), a okazała się być płatna i ona nie chce. Rozmowa skończyła się dość nerwowo.

  Następnego dnia chciała zrobić przelew i... okazało się, że ma nieaktywne kody potwierdzające sms. Sama nie wyłączała - wniosek? Złośliwy telemarketer w zemście dezaktywował jej te kody. 20 minut wiszenia na telefonie na mlinii, wizyta w oddziale, nerwy itd. Oczywiście telemarketera nie udało się namierzyć, ale od tamtej pory już nie dzwonią.

 •  

  pokaż komentarz

  - Dzień dobry
  - Dzień dobry
  - Dzwonię do Pana z MBanku z atrakcyjną ofertą
  - Koszt przedstawienia dla mnie oferty to tysiąc złotych, przedstawiajac mi ofertę wyraża Pani na to zgodę a ja zamieniam się w słuch. Rachunek prześle do was po zakończeniu rozmowy, prooszzzzzz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Mam z mbankiem podobny problem. Raz na pół roku dzwonią z jakąś oferta, jak mówię że chyba jakiś czas temu wycofywałem zgody marketingowe to mówią, że wycofanie zgody jest ważne tylko pół roku.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie poddawaj się i walcz!