...
 •  

  pokaż komentarz

  Pies mądrzejszy od matki, która cierpi na niedoj%%?nie i pozwala na miętolenie psa. Poza tym myślę,że pies dał ostrzeżenie, a nie odgryzł rękę, mały miał zwarcie w mózgu i zaraz zaczął wyć jak opętany.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaszk-poz: co się dziwisz, przestraszył się malec. pies mu oczywiście nic nie zrobił ale nauczka żeby nie pozwalać dziieciom nękać psów. ten pies ewidentnie nie miał ochoty na zabawy z dzieciakiem a mały na niego właził to został skarcony po psiemu. pies to nie zabawka, cholera jasna.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaszk-poz: Możliwe że dziecko bawiło się już tak wielokrotnie z psem i nie reagował i był ostoją spokoju, mój wujek miał psa i dziecko i wszystko było ok aż dziecko nacisnęło coś bolącego i zareagował instynkt i zwierzak użarł, stąd wiem że nigdy dzieci bez opieki nie wolno ze zwierzętami zostawiać. Choć tutaj niby widać że średnio zadowolony, choć z drugiej strony niby powinien na ostrzeżenie zawarczeć...

  •  

   pokaż komentarz

   @Pepperek: chyba ze byl opierdzielany za warczenie na dziecko...

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaszk-poz: Z tego małego i tak nic nie będzie. Niedoj#$?ne dziecko Europy, co będzie tylko konsumowało i siedziało ma smartfonie. Role Model Europejskiej Lewicy.

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: Widać, że pies w kącie, podkulony ogon, patrzy się błagalnym wzrokiem w stronę kamery z oczami "zabierzcie tego gówniaka ode mnie". Ale jak ktoś nie ogarnia zachowań psa no to cóż...

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaszk-poz: @mg75: Ale przecież on nie gryzie!

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaszk-poz: Tutaj bardziej jak miętolenie psa przez brzdąca nie ma nic do rzeczy, zwróć uwagę że pies patrzy na nią i czeka na decyzję, a że debilka podchodzi (czai się z telefonem) wyrzuca z siebie jakieś dziwne dźwięki, co bardziej nakręca psa, że coś się dzieje i musi reagować. Pies mógł zwyczajnie warczeć i to by wystarczyło. Ale jeśli buduje się wokół niego napięcie jak ona to robi to każdy pies/suka tak by zareagował czy było by to dziecko, inny zwierz czy nawet dorosły człowiek.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pepperek: 'z drugiej strony niby powinien na ostrzeżenie zawarczeć' tego trzeba psa nauczyc i nie wszystkie psy to potrafia. A widzac zachowanie matki to raczej nic go nie nauczyla.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaszk-poz: Dobrze piszesz matka myślała że uda jej się nagrać słodziutki film który będzie mogła wrzucić na FB i zgarnąć setki lajków, jej głupota zasłoniła mine psa która jasno mówi weź go odemnie bo się zaraz wk... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Z tego małego i tak nic nie będzie. Niedoj#%%ne dziecko Europy, co będzie tylko konsumowało i siedziało ma smartfonie. Role Model Europejskiej Lewicy.

   @Rastuff: niedoj#%%nie to jesteś ty żeby takie rzeczy ci sie kojarzyły z tym filmikiem - to już musi być wyższe stadium sp@%@@%$nia :D

   Najlepsze jest to że po rysach młodego widać że z niego taki europjeczyk :D uprzedzam - bo widze po twoim sp@%@@%$eniu że się będziesz upierał że to europejczyk - hint pies :D może coś skumasz z naciskiem na może :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Rastuff:

   Z tego małego i tak nic nie będzie. Niedoj%?%ne dziecko Europy, co będzie tylko konsumowało i siedziało ma smartfonie. Role Model Europejskiej Lewicy.

   Ale trzeba mieć smutne życie żeby takie wysrywy produkować. Idź do lekarza bo będzie tylko gorzej zj%%!!

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: cóż, zostanę zasypany minusami, ale gdybym miał psa i tak by zareagował jego łeb po 5 minutach leżał by 5 metrów od reszty ciała

  •  

   pokaż komentarz

   @SzymonCzarownik: no to dobrze że nie masz. patologia nie powinna mieć zwierząt, z tego nic dobrego dla nikogo nie wyniknie.

  •  

   pokaż komentarz

   @mg75: patologi poszukaj na swoim zdjęciu rodzinnym ;*

  •  

   pokaż komentarz

   Jak mi sie ten filmik podoba ;)

   Do wszystkich, ktorzy mowia, jak to pitbulle czy amstaffy to takie spokojne i grzeczene wzgledem dzieci :)
   A tu nawet nie byla ta rasa, tylko z zalozenia spokojniejsza.
   Pies to pies, odj#!?! i juz. Ludziom potrafi odj$@%c i zrobia krzywde dziecku, a co dopiero zwierze.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaszk-poz: na nagraniu widać (w spowolnieniu), że pies tylko pysk otworzył i macnął nim głowę gówniaka nawet nie zamykając szczęk. To było tylko ostrzeżenie, a połowa wykopków już pisze o poważnym pogryzieniu xD

 •  

  pokaż komentarz

  Gdzie ta chwila nieuwagi? Przecież kamera cały czas skierowana na centrum akcji.

 •  

  pokaż komentarz

  Matka powinna dostać wp$#$%#$ od starego za ta akcje. Pies jest pies a nie zabawka do sciskania.

 •  

  pokaż komentarz

  Ile razy mnie Kruszynka dziabnęła bo się z nią drażniłem - nie można tego nazwać ugryzieniem. Dzieciak ryczy bo bylo to gwałtowane, ale naprawde nie sądzę by doszło do bolesnego ugryzienia. Kruszynka na zdjęciu.

  •  

   pokaż komentarz

   @albert-penrose Nie wyrzuciłeś jeszcze tej Lumii za okno? Android jest już naprawdę spoko...

  •  

   pokaż komentarz

   @albert-penrose: dziecko płacze raczej z powodu wrzasku jaki zrobiła mama. Pies ostrzegł, gdyby nie był w rogu, a na środku salonu to zapewne by się wycofał, tutaj nie miał gdzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @jar3cki: Na WP mam aplikacje 100 pompek z którą nie mogę się rozstać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @albert-penrose: też ją miałem... szybciej zmieniłem telefon niż zrobiłem te 100 pompek (╯︵╰,)

  •  

   pokaż komentarz

   @jar3cki: "Nie wyrzuciłeś jeszcze tej Lumii za okno?"
   czy to jest Twój największy problem?

  •  

   pokaż komentarz

   @YuiMizuno: Ja głównie robię podciąganie i przysiady z tej aplikacji, za pompkami nigdy nie przepadałem.

  •  

   pokaż komentarz

   @albert-penrose wychowany pies nigdy nie "dziabie" właściciela. Zawsze zastanawia mnie ta beztroska i lekkomyślność właścicieli małych psów, które są najczęściej niewychowane, nie znają swojego miejsca w stadzie i na porządku dziennym jest warczenie i szczerzenie zębów w wykonaniu takiego psa. A ludzie zamiast coś z tym zrobić to tylko "ojejej jaka ta nasza Suzi groźna hihihi ładnie to tak pańci ząbki pokazywać AŁAAA Suzi co ty robisz!" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
   Jakbyś miał owczarka albo amstaffa to stawiam włosy i przednie zęby, że nie miałbyś już tak beztroskiego podejścia do kwestii psa który lubi cię gryźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @whiteglove: Inną kwestią jest taka patola, o której mówisz, a inną naprawdę delikatne dziabnięcie, jak naprawdę piesłowi coś nieprzyjemnego zrobisz

  •  

   pokaż komentarz

   Ile razy mnie Kruszynka dziabnęła bo się z nią drażniłem - nie można tego nazwać ugryzieniem.
   @albert-penrose: jeśli pies cię dziabie, to znaczy, że nie ma przed tobą respektu. Gdy mój pies się wkurza, to szczerzy kły i warczy. I wiesz co wtedy? Wkładam rękę do pyska. I mam pewność, że nie zrobi mi krzywdy. A krzywdy nie zrobi, bo od szczeniaka pies był uczony, że swojego pana gryźć nie może, bo to nic nie da, a przyniesie tylko karę. Ze starszym psem nauka niegryzienia jest trudniejsza, ale też możliwa.

   Dobrze wytresowany pies, wie kiedy się bawimy i wie kiedy wymaga się od niego pełnego posłuszeństwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @albert-penrose: Słodzinka( ͡° ͜ʖ ͡°) Jako dzieciak dostawałam baty od dużo większej suki (oczywiście tylko, gdy ją drażniłam), ale nigdy nie zostałam zraniona. Dużo wrzasku, śliny i czasem mały ślad na skórze.

  •  

   pokaż komentarz

   @jadwiga-m: a teraz juz znasz swoje miejsce w stadzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @albert-penrose: Od małego mam psa który w tym roku kończy 14 lat. Jak była mała to rysowała mnie ząbkami, w formie zabawy, teraz nawet jak jest ktoś nieznajomy i ją zdenerwuje czy małe dziecko to tylko wkłada jakby dłoń do pyska i ślini. Nigdy nie miałem sytuacji żeby kogoś ugryzła, kwestia wychowania, a tutaj mamusia dostała nauczkę za próbę nagrania filmiku z tyle "Bryan poznaje nowego przyjaciela" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Co za zj?@@ny film. Nic na nim nie widać, to że pies kłapnął to co, od razu może uśpić? Mnie kot nap@!$@@%a łapą jak go zirytuję,, ale nie oznacza od razu, że podciął mi żyły. Kundel się wk?%$ił się i tyle, dzieciak spanikował i wielka afera, przecież w tym wieku smoczek wypadnie i ryk.
  Do dupy z tym, zakop. Oceny YT potwierdzają sp$#@$%#enie.

  •  

   pokaż komentarz

   @ostulemijo nie gadaj głupot, ten fimik tylko udowadnia, że zwierzęta działają instynktownie i nie można im ufać a już na pewno nie zostawiać ich z małymi dziećmi.. Pies kłapnął niewiadomo gdzie ale równie dobrze mógł kłapnąć gówniaka

  •  

   pokaż komentarz

   @ostulemijo: Dokładnie. Nie wiadomo co się tam stało (a prawdopodobnie nic). Pies od razu się ulotnił. Nie chciał atakować.

  •  

   pokaż komentarz

   @edwardo pies jest jak dziecko, jak wychowasz, taki będzie, tresura podstawowych trików to mniej niż zerooooo oooo w kwestii wychowania przez pierwsze 2-3 lata

  •  

   pokaż komentarz

   @edwardo co ty p#!!###isz. Pies nie chciał atakować dzieciaka, dał tylko do zrozumienia że sytuacja mu się nie podoba. Co może pies ma ci zakomunikować że go wk?#$iasz? Oh wait, on nie potrafi mówić. Więc wyraża się za pomocą zachowań.

   Nie tylko psa trzeba wychować ale też dziecko. Pozwalając bachorowi na co mu się podoba w tym męczenie zwierzaka nie dziwię się że te drugie czasem w samoobronie ugryzą.

   Odnośnie argumentów zostawiania małych dzieci samych ze zwierzętami... Małych dzieci w ogóle się nie powinno zostawiać bez opieki bo równie dobrze spieprzą sobie na głowę jakaś szafkę, telewizor albo coś połkną z ziemi. Niestety ludzki firmware u dzieci to najgłupszy soft wśród zwierząt i naszymi młodymi kierują zachowania autodestrukcyjne.

   W mojej rodzinie wszyscy wychowywali się z psami bo na wsach i w małych miastach pies to była podstawa, guess what - duże psy nawet nikogo nie drasnely.

  •  

   pokaż komentarz

   @edwardo jak będę cię szarpal cały dzień za włosy to też Ci puszcza nerwy proste jak budowa cepa

  •  

   pokaż komentarz

   @edwardo: co ty za brednie wypisujesz INSTYKTOWNIE XD To właścicielka tego bachora nie działa chociaż urodziła bachora. pies jest mądrzejszy od niej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bambro: Po psie widać,ż mu sie to nie podoba bo się nawet nie rusza i kieruje wzrok gdzie indziej. Czyli jest całkowicie wk%?#iony na tego bachora.

  •  

   pokaż komentarz

   @ostulemijo: @edwardo: Prawda jest taka że oboje macie racje - plus'ed

  •  

   pokaż komentarz

   ten fimik tylko udowadnia, że zwierzęta działają instynktownie i nie można im ufać

   @edwardo: Przecież ten pies ostrzegał od początku filmu. Wyłącznie wina matki. Mam psa i dwójkę dzieci. One mogą dosłownie wejść mu na głowę, ale nigdy nie robią tego bez kontroli dorosłych. Pies ma też zawsze możliwość wycofania się jak dzieci przesadzają.

  •  

   pokaż komentarz

   @edwardo: Instynktownie? Ale głupoty piszesz. Pies od samego początku "mówi", że jest wkurzony. Bardzo mnie irytuje, że ludzie przygarniają do siebie stworzenia mówiące w zupełnie innym języku i nie zadają sobie choćby odrobiny trudu, by przyswoić chociaż podstawowe komunikaty. Szczególnie, że materiałów o psim języku można znaleźć w internecie pełno.

  •  

   pokaż komentarz

   @Warwick: smiesza mnie ludzie twierdzacy ze zwierzeta mowia to i to jak zwierzeta nie mowia, takie opinie sa funta klakow nie warte... Pies spojrzal i zaraz opinia ze pies powiedzial to i to, a moze spojrzal bo chcial zobaczyc ktora godzina a zegar wisial na scianie, zobaczyl ze juz pozno powiedzial sobie k%!$a mac, i poszedl sie odlac,

  •  

   pokaż komentarz

   @edwardo
   Akurat pies zadziałał nie tyle instynktownie ile wyraził, że sytuacja mu nie odpowiada. A że mówić nie umie to wyraża to w taki sposób. Rekiny też często nie gryzą bo chcą kogoś zjeść tylko jest to ich sposób poznawczy, sprawdzają czy warto to coś jeść.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bambro a możesz mi szanowny Panie powiedzieć w którym momencie p@#$#!!ę? (zakładam, że wg Ciebie w całej wypowiedzi :)) 1. Czy ten pies nie zachował się impulsywnie =instynktownie? (odsyłam do sjp) 2. Czy należy im ufać na tyle żeby pozwalać tak dziecku na interakcję z nimi (takie dzieci są jeszcze bardziej nieprzewidywalne niż dorosłe psy i w każdej chwili mogą sprawić jakimś ruchem że pies będzie się czuł zagrozony i zadziała INSTYNKTOWNIE) 3. Pies wyraźnie nie chciał atakować dziecka ale czy nawet niewielkie klapniecie nie jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia a może i życie gówniaka? Wskaż proszę w którym momencie p@#$#!!ę i może jesteś to w stanie jakoś uargumentowac? Piszesz mi że przecież pies nie chciał atakować a gdzie ja piszę, że chciał? A argument, że a bo ja byłem maly to się wychowałem z psami i nic się przecież nie stało to wiesz.. A bo ja tak 100 razy robiłem to teraz też się nic nie stanie...

1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna