•  

  pokaż komentarz

  Farage ostro do Junckera: "Sposób, w jaki traktujesz Węgry i Polskę to radziecka przemoc. Dziękuję Bogu, że wychodzimy z Unii!". WIDEO

  Nie ma po co oglądać

  •  

   pokaż komentarz

   @LudwikXIV: Jakby miał resztki godności to by się już nie odzywał po tym, jak doprowadzając do Brexitu, starał się o paszport Niemiec żeby dalej należeć do Unii.

  •  

   pokaż komentarz

   Jesli dla prawicy autorytetem staja sie ludzie pokroju Faraga czy Putina to wiedz, ze jest bardzo zle i samotnie. Ten gosc wilokrotnie mowil, ze zrobi wszystko, aby to cale towarzystwo rozp........ antagonizujac je przeciwko sobie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anal_i_zator: Farage to czystej postaci szmata, tchórz, bez honoru. Najpierw gardłował za opuszczeniem przez GB Unii, a potem debil wystraszył się wyników głosowania i zapadł się pod ziemię.
   Czemu szmata ma podwójne obywatelstwo?

  •  

   pokaż komentarz

   @eliblue:
   Wiesz dla lewicy autorytetami byli i dla niektórych dalej są masowi zbrodniarze tacy jak Lenin, Stalin czy Che Guevara

  •  

   pokaż komentarz

   Jakby miał resztki godności to by się już nie odzywał po tym, jak doprowadzając do Brexitu, starał się o paszport Niemiec żeby dalej należeć do Unii.

   @Anal_i_zator: Nie zapomniałeś odmówić pacierza do Carycy Adolfiny Makreli von Merkel? Pani byłaby niepocieszona.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anal_i_zator: Ale wiesz, ze dales sie wkrecic z tym paszportem?

  •  

   pokaż komentarz

   @bags1111 porównujesz farage'a do Stalina, Lenina i che Guevary? Masz ty w ogóle rozum?

  •  

   pokaż komentarz

   @Duce_Viktor:
   Nie porównuje, czytaj ze zrozumieniem.

   Porównuje tylko kto jest dla kogo autorytetem. Popatrz ile osób o poglądach lewicowych ma np. koszulki z Che Guevarą, dla tych ludzi to jest autorytet. A w mojej wypowiedzi chodziło dosłownie o to, że ktoś się czepia, że dla niektórych osób o prawicowych poglądach autorytetami jest Putin czy Farage (czyli politycy agresywni w politycznym sensie, ale nie zbrodniarze), a nie ma nic przeciwko temu, a jednocześnie nie ma nic przeciwko idolom osób o lewicowych poglądach (którzy w imię "wolności i równości" zabili wielokrotnie więcej ludzi niż Hitler).

  •  

   pokaż komentarz

   Porównuje tylko kto jest dla kogo autorytetem. Popatrz ile osób o poglądach lewicowych ma np. koszulki z Che Guevarą, dla tych ludzi to jest autorytet.

   @bags1111: Zobacz ile szkół ma imienia Piłsudskiego a obalił wybrane demokratycznie władze i spowodował śmierć setek mieszkańców warszawy. Że już nie powiem o znikających przeciwnikach politycznych i obozie koncentracyjnym w Berezie Kartuskiej Każdy ma takich idoli jakich sobie wybierze.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anal_i_zator: W dodatku dużo kłamał na temat EU Brytyjczykom,,,do czego potem się przyznał...Trochę jak u Islamistów, dla dobra sprawy kłamać możesz :)

  •  

   pokaż komentarz

   Nie ma po co oglądać

   @LudwikXIV: Dementuje. Jest po co ogladac. Cala wypowiedz bardzo ciekawa. Poza tym jak to mowia: Obraz wart 1000 slow

  •  

   pokaż komentarz

   @EliG: Widzę, że wypowiadasz się na temat o którym nie masz pojęcia. Owszem Piłsudski obalił wybrane demokratycznie władze. Za to Hitler był wybrany demokratycznie i miał olbrzymie poparcie wśród Niemców. Tylko co z tego. Historia pokazuje, że demokracja nie wszędzie i nie we wszystkich okolicznościach się sprawdza. Czasem dobry dyktator lub monarcha jest wielokrotnie lepszy niż ktoś wybrany demokratycznie. Do tego Piłsudski wywodził się z lewicy i był przeciwnikiem politycznym ND-ecji (czyli prawicy). Owszem w trakcie przewrotu majowego zginęło wielu ludzi, każda tego typu decyzja powoduje ofiary, decyzja GB o wypowiedzeniu wojny Niemcom w '39 też spowodowała śmierć wielu mieszkańców Londynu, ale czy to znaczy, że premier GB miał nie podejmować tej decyzji? Piłsudski był człowiekiem dla którego interes kraju był najważniejszy. Nie był świętym, zapewne popełnił wiele błędów, ale w dużej mierze przyczynił się do utrzymania niepodległości i gdyby jego następcy trzymali się tego co powiedział istniała by duża szansa, że w trakcie 2 wojny światowej zginęło by wielokrotnie mniej ludzi (głównie mam tu na myśli obywateli Polski)

  •  

   pokaż komentarz

   @Airbus: @Airbus: beka z was lewaki, Farage jest jednym z gosci ktorzy mowia w tej smiesznej unii jak jest, ale widac ze wy lewaki macie na tyle sprane mozgi ze podazacie za tym co jeden baran z drugim powie zamiast samemu uzyc mozgu, tak samo bylo z Korwinem-Mikke u nas w polsce, nie wiedzieli jak go zniszczyc to zwyczajnie zaczeli go wysmiewac w mediach tak ze do dzisiaj nie jest w stanie nic zrobic w polityce...

  •  

   pokaż komentarz

   doprowadzając do Brexitu, starał się o paszport Niemiec żeby dalej należeć do Unii.

   @Anal_i_zator: tutaj wychodzi cała lewacka demokracja - tylko wtedy jak jest po myśli lewactwa. To BRYTYJCZYCY w REFERENDUM zdecydowali o brexicie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Gaddar: Przecież Farage wielokrotnie się kompromitował.
   @Gaddar:

  •  

   pokaż komentarz

   Owszem Piłsudski obalił wybrane demokratycznie władze.

   @bags1111: I tyle. Za wojskowe obalanie demokratyczne wybranych władz które przestrzegają konstytucji powinna być kula w łeb a nie imiona szkół. I żeby z tego coś dobrego wynikło. Poczytaj o niszczeniu systemu politycznego, znikających oponentach i ostatecznie o likwidacji demokracji w wyborach w 1936. A później o propagandzie sukcesu końca lat 30 kiedy obiecywano obywatelom ze w przypadku konfliktu zniszczymy Niemców. To jest właśnie jego spuścizna. Brak kontroli społecznej nad władzą.

  •  

   pokaż komentarz

   @EliG: Czyli George Washington zasługiwał na kule w łeb? W końcu może nie obalił, ale zbuntował się przeciw demokratycznie wybranym władzom GB? Historia nie jest czarno biała, tak samo nie zawsze demokratycznie wybrane władze są najlepsze. Swoją drogą PiS też został wybrany demokratycznie. Czy według Ciebie wszyscy ci którzy protestują powinni być wsadzeni do więzienia bo buntują się przeciwko demokratycznie wybranej władzy?

  •  

   pokaż komentarz

   @EliG:
   Propagandę sukcesu uprawia każda władza łącznie z tą, która rządzi UE.
   Systemu politycznego w Polsce w latach 20 praktycznie nie było. Skłócone partie miały problem z podjęciem jakichkolwiek decyzji
   Co do sytuacji polski w '39 to raczej nie ma różnicy kto rządził.

  •  

   pokaż komentarz

   Czyli George Washington zasługiwał na kule w łeb? W końcu może nie obalił, ale zbuntował się przeciw demokratycznie wybranym władzom GB?

   @bags1111: Ja mam wrażenie że edukację szkolną historii ominąłeś jakim cudem zupełnie... Szkołę skończyłem z ćwierć wieku temu, ale nadal pamiętam że Anglia była królestwem parlamentarnym gdzie kolonie amerykańskie nie posiadały żadnej reprezentacji. Wiec jak można mówić że to były władze wybrane demokratycznie i jak chcesz porównywać bunt odległej kolonii w walce o niepodległość z przewrotem w stolicy i uwiezieniem prawowitych władz? Twój argument jest inwalidą.

  •  

   pokaż komentarz

   @EliG: Parlament był? Członkowie parlamentu byli wybierani? Jeśli tak to była demokracja (nieistotne jaka i jak dużą część populacji obejmowała) Chodzi o to, że w niektórych przypadkach obalenie demokratycznie wybranej władzy lub jej reprezentantów jest uzasadnione. I tyle w tym temacie.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak by na sprawę nie patrzeć - życie w Unii zaczyna przypominać życie w ZSRR. Czekam jeszcze, aż ogłoszą, że brakuje nam wspólnego języka, bo wtedy "demokracja będzie jeszcze zdrowsza" czy coś takiego i wyjdzie, że niemiecki jest drugim oficjalnym językiem w każdym państwie..

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyjanek_i_Szczescie w jaki sposób zaczyna przypominać?

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyjanek_i_Szczescie: jakiś wspólny język by się przydał. Może angielski? W końcu nie będą już w UE więc nie będzie bd, że ktoś jest traktowany preferencyjnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyjanek_i_Szczescie: jak na razie to najgłośniej drą jape kacapscy jurgieltnicy jak ten cały Farage.
   ZSRR to ty chyba na obrazku widziałeś.

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyjanek_i_Szczescie: Budowa nowego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego przyśpieszyła. Jasno jak na dłoni widać że próbują stworzyć z Unii jedno państwo (część z nich mówi to nawet wprost, jak Rozczochrany Belg), Juncker już ogłasza że cała UE powinna korzystać z euro i że zintensyfikuje działania w tym kierunku. A budowa jednego europejskiego państwa, oznacza zdegradowanie rangi państw członkowskich do poziomu województw. Landów, stanów, państw związkowych - zwał jak zwał. Zresztą ich granice także będą zmieniać, bo kto im zabroni. I w ten sposób, metodami pokojowymi, Niemcy chcą podbić całą Europę. Terror i państwo totalitarne pojawią się dopiero po tym, jak pewnie poczują kontrolę nad okupowanymi obszarami (albo jeśli spanikują wcześniej, że im dane terytorium ucieka spod panowania). Przedsmak tegoż totalitaryzmu już po cichutku wychodzi w samych Niemczech, czy to po wydawaniu wyroków na dziennikarzy, którzy jedynie co zawinili to napisali prawdę historyczną, czy to przez cenzurę w mediach. A takie Szulce zawsze znajdą sobie dobre stanowisko, stołek w nowym "ymperium", i będzie wtedy już mógł dowolnie "zmuszać" niepokornych do realizacji "jedynych słusznych" rozwiązań.

  •  

   pokaż komentarz

   @MattJedi: zawsze możesz sie przytulić do baćki albo iść w silne ramiona władymira władymirowicza
   Widze że smog ci zaszkodził motzno

  •  

   pokaż komentarz

   @xionze: Jest to typowo przedstawiana fałszywa alternatywa, jakże pełna kłamstwa zresztą. Albo Berlin, albo Moskwa? Przecież oni współpracują na pełnej ku... To jest wręcz strategiczne partnerstwo, więc o czym Ty tu mówisz? Oddając się Berlinowi oddajemy się jednocześnie Putinowi, bo ktokolwiek będzie cesarzem w Berlinie, to i tak będzie dzielił się wpływami w Polsce z Rosją wedle własnego uznania.

   Realna alternatywa dla sojuszu Berlin-Moskwa to USA, które zresztą jest tym BARDZO zainteresowane, i już kotwiczy swoje wpływy w Europie z wykorzystaniem Polski i całego Trójmorza. Tak że nie bredź.

  •  

   pokaż komentarz

   @MattJedi: Przecież Trójmorze istnieje tylko na papierze.

  •  

   pokaż komentarz

   @BekaZWykopuZeHoho: Nie od razu Kraków zbudowano.

  •  

   pokaż komentarz

   zawsze możesz sie przytulić do baćki albo iść w silne ramiona władymira władymirowicza

   @xionze: Zrozum jedno, straszenie Putinem już nie działa. To tylko pokazuje, że UE nie ma już niczego dobrego do zaoferowania i jedyna "zaleta" bycia w tym kołchozie to strach przed Rosją. Naprawdę, zastanów się nad sobą i opanuj się.

  •  

   pokaż komentarz

   @BekaZWykopuZeHoho: Nie od razu Kraków zbudowano, ale chciałem coś dodać: już po samej wściekłej reakcji Niemiec na ten projekt, możemy uznać że jest to doskonały projekt, wbijający klin między sojusz niemiecko-rosyjski, oraz plany Niemiec o których pisałem wyżej. Im jest to wybitnie nie na rękę i już to pokazali.

  •  

   pokaż komentarz

   @MattJedi: Ładnie napisane, panie kolego.

  •  

   pokaż komentarz

   @yorkfield: No to niech Polska wychodzi xD Zobaczymy jak sobie sama poradzi i oczywiście że wróci do royjskiej strefy wpływów.
   @MattJedi: Lol przecież już Słowacja powiedziała że interesuje ją bardziej współpraca z jądrem UE niż Polską a Słowenia też mówiła o poparciu sankcji na kraje łamiące unije zasady.Orban za to cieszy się że ma takiego pożytecznego idiotę jak Kaczyński który odwraca od niego uwagę.

  •  

   pokaż komentarz

   No to niech Polska wychodzi xD Zobaczymy jak sobie sama poradzi i oczywiście że wróci do royjskiej strefy wpływów.

   @BekaZWykopuZeHoho: Jeśli będzie referendum o wyjściu z UE to zagłosuję na TAK. Nie na takie coś się zgadzaliśmy, nie na wtrącanie się niemiec do naszych spraw i narzucanie wszystkiego co im się podoba. Brednie o tym, że Polska sobie nie poradzi bez UE jest żałosne i pokazuje, do jakiego zakłamania UE się posunie, aby tylko nas rżnąć w cztery litery. Najwyższy czas powiedzieć DOŚĆ.

  •  

   pokaż komentarz

   @yorkfield: Polska podpisując kryteria kopenhaskie zgodziła się na przestrzeganie unijnych zasad i to jest jej psi obowiązek nieważne co sobie o tym myśli drabinkowy naczelnik czy nie.Z resztą wolę żeby Unia trzymała jego za twarz niż żeby on za twarz wziął mnie.

   Niech Polska wychodzi Unia wyp%?!@$!i z EOG,wywali z Schengen pozbawi 80% eksportu zobaczymy jak naród potomków husarii potrafi cieńko piszczeć.

  •  

   pokaż komentarz

   @yorkfield: Gdyby nie ten "kołchoz" to dumni lechici dalej by gołymi dupami po nieheblowanych deskach jeździli. Pamiętam jaka bida była w latach 90 i na początku poprzedniej dekady. Straszenie kacapami nie działa? W sumie racja bo tutejszy rząd działa całkowicie w interesie Kremla.

  •  

   pokaż komentarz

   @BekaZWykopuZeHoho: A jednocześnie są państwami które forsują Trójmorze. Póki Berlin trzyma nad tymi małymi krajami łapę, to muszę czasem szczeknąć zgodnie z ich linią, to normalne. Walka o niezależność od Niemiec dla tych krajów cały czas trwa, a są to kraje dużo mniejsze od Polski i mogące sobie pozwolić na znacznie mniej niż my. Na wszystko przyjdzie czas.

  •  

   pokaż komentarz

   @MattJedi: k%#!a trójmorza xD Mrzonki tak jak liczenie na amerykanów i wujka donalda

  •  

   pokaż komentarz

   życie w Unii zaczyna przypominać życie w ZSRR.

   @Cyjanek_i_Szczescie: I pisze to zapewne wykopek, który nawet czasów PRLu nie pamięta, ale będzie tu wyrokował czy w Unii żyje się jak w ZSRR. Mówienie, że w jakimkolwiek kraju UE żyje się aktualnie jak w ZSRR to jest takie populistyczne p???!##enie, że nawet nie ma co gadać. Byś pożył w ZSRR to byś może skończył p???!##ić.

  •  

   pokaż komentarz

   No to niech Polska wychodzi xD Zobaczymy jak sobie sama poradzi i oczywiście że wróci do royjskiej strefy wpływów.

   @BekaZWykopuZeHoho: Ekspert TVN ?( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @MattJedi: Lol ale z tego Trójmorza nic nie wynika,przecież raz że wspominane wcześniej kraje nie chcą za bardzo się "uzależniać" od Niemiec to dwa że nikt nie będzie umierał za Polskę Kaczyńskiego.

   Hitler w berlińskim bunkrze też kierował niezliczonymi dywizjami.

  •  

   pokaż komentarz

   @barteq_g: UE to dla Polski 80% eksportu,Polacy emigrują do UE za pracą gospodarka Polski jest na poziomie niemieckiego landu.

   Potęga.

  •  

   pokaż komentarz

   @BekaZWykopuZeHoho: Bez UE nie ma eksportu? Nie tak głośno bo Norwegia się dowie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @ghostface: hmm wspólna waluta, wspólne prawo, wszystko wspólne ALE bardziej Niemiec (Rosji) niż innych, wyprowadza się z "równych krajów" siłę robocza i towary dając im ochłapy i przekonując, że powinni być szczęśliwi bo są częścią czegoś wspaniałego, zanik a nawet nagonka na religię, zanik czegoś takiego jak narodowość czy kultura itp itd daj UE jeszcze parę lat pod przywództwem Niemiec i Francji to i po bułki będziesz z kartką w kolejce czekał.

  •  

   pokaż komentarz

   @barteq_g: Norwegia oraz Szwajcaria nie są członkami UE tylko na papierze za dostęp do rynku UE płacą hajs z którego korzystamy również my oraz stosują w prawie bez gadania regulacje i dyrektywy UE.Są to również kraje bogate które nie eksportują do ue tysięcy budowlańców i prostytutek.

   Polska za to po wyjściu z UE będzie pozbawiona EOG i Schengen (dlaczego w nic nie było przed akcesją?) a kraje z naszego regionu będą zajebiście szczęśliwe z powodu odpadnięcia ważnego konkurenta do inwestycji xDDDD

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Cyjanek_i_Szczescie: Biorąc pod uwagę kierunek rozwoju Niemiec, raczej przerzucą nas na arabski.

  •  

   pokaż komentarz

   @BekaZWykopuZeHoho: Sądzisz, że Wielka Brytania nie dołączy do EOG po brexicie?

  •  

   pokaż komentarz

   @barteq_g: Już są deklaracje że nie dołączy.

  •  

   pokaż komentarz

   @EliG: Co można sądzić o ludziach, którzy coś takiego plusują? Zero merytoryki, czysty ad personam z wyzwiskiem, i plus? Powiedz kolegom z #60groszyzawpis że mają problem z zachowaniem dyskrecji.

 •  

  pokaż komentarz

  Farage cieszyłby się jak dziecko gdyby UE się rozpadła bo nikt nie obwiniałby go za Brexit. Jak typowy Anglik próbuje posłużyć się innymi(Europą Wschodnią) żeby osiągnąć swój cel. Stety póki co jego przyszłośc to bycie kozłem ofiarnym.

 •  

  pokaż komentarz

  Lol to ten typ który po brexicie stał w kolejce po niemiecki paszport a potem oświadczył że jak coś nie pyknie to on wyjedzie z uk xDDDDD

  Fajne macie autorytety.

 •  

  pokaż komentarz

  Nigel wraca do łask wypoku?