•  

  pokaż komentarz

  Tęsknię za dawnymi programami typu talk-show np. "Wieczór z Wampirem" Jagielskiego. Tam rzeczywiście goście programu mogli się wypowiedzieć, a widz miał okazję coś ciekawego się od nich dowiedzieć. U Wojewódzkiego goście są w ogóle rzadko dopuszczani do słowa, a cały program skupia się tylko i wyłącznie na prowadzącym.

 •  

  pokaż komentarz

  Przecież wojewódzki to ma chyba plecy bo ten program to dno od paru ładnych lat, tego chyba nikt nie ogląda, gdyby nie reklama w TVN to by myślał, że dawno go zdjęli. No i tak wszyscy mu zazdroszczą, gość ma mentalność dziadka osiedlowego co karmi gołębie, jak mu zwrócisz uwagę to Cie zj$?## i zwyzywa nie na temat - tak właśnie wygląda Szoł Wojewódzkiego. Ludzie którzy tam przychodzą to chyba w myśl zasady "pójdę, pośmiejemy się, za gażę coś tam sobie kupie" bo samo nastawienie gości jest takie - umówmy się - wszyscy mają to w dupie co się dzieje u wojewódzkiego.

  •  

   pokaż komentarz

   tego chyba nikt nie ogląda
   @100cupsofcoffee: Mylisz się. TVN bardzo sprawnie przynosi pieniążki swoim akcjonariuszom. Oferta programowa TVNu w tym "szoł" Wojewódzkiego przyciąga nadzianych reklamodawców. W dodatku jest to stacja która od początku nie zmieniła dyrektora programowego - Edward Miszczak jest nim od 1998. Gdyby utrzymywał nierentowne programy to by go akcjonariusze wyrzucili błyskawicznie. Oczywiście poziom umysłowy jego oferty programowej jest dopasowany do typowych januszy i grażyn którzy mają wlepiać gały w reklamy proszków do prania itd. Sam Wojewódzki zdaje sobie sprawę że robi z siebie kretyna na wizji, ale czepie z tego taki szmal że może sobie pozwolić na "wypalenie" swojego scenicznego wizerunku. Gdy formuła programu się wypali morda Kubusia pewnie zniknie z anteny na dobre.

  •  

   pokaż komentarz

   @100cupsofcoffee: "gość ma mentalność dziadka osiedlowego co karmi gołębie, jak mu zwrócisz uwagę to Cie zj?!%# i zwyzywa nie na temat - tak właśnie wygląda Szoł Wojewódzkiego."

   Koleś jest mega inteligentny i bystry, trzeba być ślepym, aby tego nie zauważyć, no chyba, że się jest tym dziadkiem od gołębi. Kuba był nie raz dyrektorem muzycznym festiwali, dziennikarzem muzycznym, reżyserem, stworzył jeden czy dwa nowe magazyny muzyczne, był wykładowcą akademickim, gra w teatrze.

   Też mi coraz bardziej przeszkadza jego styl, ale wg mnie w dużej mierze wynika to z charakteru osób, które są zapraszane. Inny jest styl rozmowy z prof. Gajosem czy Jandą, a inny z tępą dzidą z siłowni, co ma ubogie słownictwo i problemy z wypowiadaniem się. Ma jednak mnóstwo lajków i szerów, więc ciągną widownię, która rozprawia nie o Platonie, a kształcie dupy czy kolorze telefonu. On genialnie potrafi dostosować się do osób, które zaprasza i przeciętnego widza.

   Lubię go i chciałbym go zobaczyć w bardziej inteligenckim i merytorycznym wydaniu, ale do tego potrzebni są odpowiedni goście i odpowiednio liczna widownia.

   Ktoś kiedyś powiedział, że to nie sztuka zagrać osobę poważną. Sztuka to zagrać błazna.

  •  

   pokaż komentarz

   @marian1881: Nie widać tej inteligencji w jego Show ani w Mam Talent (swego czasu) oraz X-Factor, ciągłe wyszukiwanie metafor na siłę nie świadczy o inteligencji tylko o dużej wiedzy, ale to są dwie różne sprawy.

   Z tym "wykładowcom akademickim" to trochę pojechałeś, zaprosili go na wykład tak samo jak Wałęsę do Stanów by coś tam poopowiadał, Kuba nawet studiów nie skończył.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie widać tej inteligencji w jego Show ani w Mam Talent
   @100cupsofcoffee: Taka jest formuła tego programu że jurorzy mają odppowiednie role do odegrania wg scenariusza. Musi tam być jeden przemądrzały, jeden szyderca, jeden wzruszający się i jeden od pocieszania.

  •  

   pokaż komentarz

   @100cupsofcoffee: Sam fakt, że potrafi dostosować się do różnych gości świadczy o inteligencji. Za mam talent się nie wypowiem, bo nie oglądam, ale pamiętaj, że to jest kupiony format. Każdy format ma swoją "biblię" z dokładnie rozpisanymi rolami, kto jest dobrym, a kto złym policjantem. Oni nie mogą sobie za bardzo pozwolić na bycie prawdziwym sobą. Tania rozrywka dla mas nastawiona na emocje, a nie merytoryke, więc i aktorzy tak grają.

   Wykładowcą akademickim był przez kilka lat, ale szczegółów nie znam.

  •  

   pokaż komentarz

   @marian1881: Kwestia taka że od wielu lat nie miał programu gdzie nie rzuca seksistowskich żartów albo nie pajacuje w inny sposób. On sam sobie dobiera tych gości więc tak wybrał target. A czy cała stacja ma taki target? Nie wydaje mi się więc program leci na łeb w statystykach oglądalności.

  •  

   pokaż komentarz

   @marian1881: nie wiem czy mozna byc nauczycielem akademickim ot tak, musisz mieć doktorat, żeby prowadzić ćwiczenia wystarczy Ci drugi stopień (mgr) więc szczegółów nawet znać nie trzeba (i ciężko je znaleźć), jedynie z czym miał Kuba wspolnego to z WST w Katowicach czyli z uczelnią taką prestiżową jak program który prowdzi

   Nie znam go osobiście pewnie jest inteligenty ale w programach udaje inteligenta, to że potrafię porozmawiać z babcią, z własnym dzieckiem, żulem pod lidlem to świadczy o mojej inteligencji? dzięki.

  •  

   pokaż komentarz

   @100cupsofcoffee: Była jeszcze kilkanaście lat temu WSH w Katowicach. UJ to nie jest, ale on profesorem też nie.

   To nie świadczy o Twojej inteligencji. Dołącz do tego grona jeszcze profesora akademickiego, tępego celebrytę, polityka, muzyka i odpowiedz sobie czy potrafiłbyś z nimi porozmawiać na ich poziomie, bo ja nie z każdym złapałbym "flow", na pewno nie z żulem czy dresikiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @100cupsofcoffee: mylisz sie, program ma duzo ogladalnosc. Dlatego sie trzyma od lat w dobrym czasie antenowym.

  •  

   pokaż komentarz

   @marian1881: Flow łapiesz jak obracasz się w pewnych kręgach a nie bierze się to z kosmosu czy kuba sobie to wymyslil inna kwestia czy potrafisz to wykorzystać, ale to nie jest jakaś wyjątkowa cecha kuby

  •  

   pokaż komentarz

   tego chyba nikt nie ogląda

   @100cupsofcoffee: "Najnowszą serię show „Kuba Wojewódzki” ogląda średnio 1,03 mln osób" - ladne mi nikt. przygotuj sie nastepnym razem bardziej.

  •  

   pokaż komentarz

   @100cupsofcoffee: I dla porównania cennik tego samego dnia o tej samej godzinie TVP 1

  •  

   pokaż komentarz

   @sprewell: muszę zmienić widocznie znajomych bo nikt tego nie ogląda, dziękuję, do widzenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @100cupsofcoffee: rób co chcesz, mało mnie to interesuje ;-) przedstawiam ci po prostu fakty, o których jak widać nie miałeś pojęcia.

  •  

   pokaż komentarz

   @marian1881 Wojewódzki mógłby poprowadzić "Inny punkt widzenia" w TVN24 za Miecugowa.

  •  

   pokaż komentarz

   @100cupsofcoffee: Jego program i goście to takie "kółko wzajemnej adoracji" ludzi aktualnie medialnych. Kuba jak za dawnych czasów nie pozwala sobie już na gości z innej puli tzn. ciekawych, choć nie z pierwszej ligi.

  •  

   pokaż komentarz

   @marian1881: Po prostu jest inteligentny i obyty w branży, ale z tym mega to duża przesada. Kuba ma przy każdej wizycie słuchawkę w uchu oraz gotowe teksty i pytania przed sobą.

  •  

   pokaż komentarz

   Ktoś kiedyś powiedział, że to nie sztuka zagrać osobę poważną. Sztuka to zagrać błazna.

   @marian1881: Co za kosmiczna bzdura.

  •  

   pokaż komentarz

   Koleś jest mega inteligentny i bystry, trzeba być ślepym, aby tego nie zauważyć, no chyba, że się jest tym dziadkiem od gołębi. Kuba był nie raz dyrektorem muzycznym festiwali, dziennikarzem muzycznym, reżyserem, stworzył jeden czy dwa nowe magazyny muzyczne, był wykładowcą akademickim, gra w teatrze.

   @marian1881: Może nie tyle co inteligentny a po prostu ma charyzmę a ludzie nie patrzą jaką treść się niesie tylko jak się mówi.

  •  

   pokaż komentarz

   @100cupsofcoffee: ja przestałem od momentu kiedy kiedy nasza flaga wylądowała tam gdzie nie powinna.

   Pozdrawiam.

  •  

   pokaż komentarz

   @marian1881: w sumie to co wymieniles jako jego osiagniecia nie swiadczy o jego wybitnej inteligencji... W teatrze zagral bo finansowo sie to oplacalo, przeciez na ta sztuke masa ludzi chciala isc zeby zobaczyc tego bufona. Ma hajs z tego programu i git ale dla mnie ktos kto w ten sposob traktuje gosci w programie nie zasluguje na szacunek, nawet jeali udaje, zobqcz sobie na miny jego gosci , aaaa jeszcze mi sie przypomnial wywiad z Tysonem ktory byl tak mega k%@!a c!$?@wo zenujacy ze kopara opada, polecam, tam masz probke jego inteligencji

  •  

   pokaż komentarz

   @marian1881: @100cupsofcoffee: Co do inteligencji i bystrości to się zgadzam ale już tak nie wybielaj tego jego programu. To jest już od bardzo dawna bardzo słaby i gówniany program i tak samo on nie dostosowuje się do gości tylko robi z siebie pajaca w każdym odcinku bez wyjątku. Ale jak ktoś wspomniał to jest wyreżyserowane i ma być gównianym programem bo to się sprzedaje i niestety ktoś to musi oglądać bo by go ściągnęli dla przykładu inne mega "inteligentne" produkcje typu "W-11" które widać prawie na każdym kanale. A Wojewódzki prywatnie to normalny facet jak wielu jego znajomych celebrytów mówi nawet w jego programie.

  •  

   pokaż komentarz

   @100cupsofcoffee: Nie od paru lat, tylko od zawsze. Zawsze się zastanawiałam, czyim jest dzieckiem lub wnukiem, pracę w tv do puszczania muzyki na pewno dostał za koligacje, a potem poszedł wyżej.

  • więcej komentarzy(16)

 •  

  pokaż komentarz

  A mądrość mojego byłego idola zaczyna być dla mnie podejrzana jak IQ Dody.

  1. Świetnych miała autorka idoli, nie ma co.
  2. Doda jest aktywną członkinią MENSY więc niech autorka o jej IQ się nie martwi :)

  •  

   pokaż komentarz

   @graf_zero: co zrobione synek? (ʘ‿ʘ)

  •  

   pokaż komentarz

   @HonyszkeKojok: @graf_zero: Nie przepadam za obojgiem, ale jako przedsiębiorcy w branży polskiego showbiznesu:
   - potrafili bardzo wyraziście zbudować swój sceniczny wizerunek oraz trafić w masowego odbiorcę wg swoich możliwości i predyspozycji (np. wokal Dody to raczej profesjonalny średniak, głos i prezencja Wojewódzkiego także słaby - na prezentera newsów B-klasowej TV by się nie załapał),
   - kasy zarobili baaardzo sporo i osiągnęli absolutny top w Polsce,
   - bardzo przemyślany przebieg kariery, łącznie z BigBrotheremi, pokazywaniem cycków w gazecie reżyserowanymi "skandalami" życia prywatnego itd.
   Podsumowując, zarówno u Kuby jak i Dody to była ogromna praca i poświecenie aby tyle osiągnąć w Polsce w tej branży. O ile słowo idol źle mi się kojarzy, to wzorowanie się na nich i nazywanie ich ludźmi sukcesu oraz profesjonalistami jest jak najbardziej na miejscu. Mimo, iż widać wyraźnie, że pewne schematy zachowań scenicznych są żywcem zerżnięte od zagranicznych gwiazd showbiznesu, chociażby głupkowaty śmiech Dody zapożyczony od Kendry Wilson.

  •  

   pokaż komentarz

   Doda jest aktywną członkinią MENSY więc niech autorka o jej IQ się nie martwi :)

   @HonyszkeKojok: Ja tam wierzę w inteligencję Dody, tylko inteligentny człowiek potrafi zrobić z siebie prawdziwego debila i zarabiać na tym (a co za tym, Wojewódzki chyba też jest inteligentny…).

  •  

   pokaż komentarz

   @HonyszkeKojok: kto za młodu nie miał obciachowych idoli niech pierwszy rzuci kamieniem

  •  

   pokaż komentarz

   O ile słowo idol źle mi się kojarzy, to wzorowanie się na nich i nazywanie ich ludźmi sukcesu oraz profesjonalistami jest jak najbardziej na miejscu.

   @ZostaneMistrzem: Wychodzi że profesjonalista to osoba która wie jak się czasem "zbłaźnić" żeby odnieść sukces i go utrzymać. No, nie można im tego odmówić, zwłaszcza w tak specyficznej branży jak szołbiznes gdzie umówmy się, o popularności decyduje plebs niskich lotów intelektualnych, a nie elity. W każdym razie, oboje już tyle utrzymują się na swoich pozycjach, że trudno tu mówić o przypadku, a właśnie raczej profesjonalnym utrzymywaniu się w branży. Jakiekolwiek można mieć zdanie o samej branży, to że ogólnie uważa się ją za idiotyczną, nie oznacza że ludzie którzy (często także cynicznie) znaleźli tam swoje miejsce to idioci i głupki.

  •  

   pokaż komentarz

   2. Doda jest aktywną członkinią MENSY więc niech autorka o jej IQ się nie martwi :)

   @HonyszkeKojok: No tak średnio bym powiedział, że jest aktywna. Sprawdziłem przed chwilą i na forum jest...
   Dorota Rabczewska
   Wiadomości: 1
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Ale się nie dziwię, ma w życiu co robić, a nie na forum siedzieć. ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @D3lt4: ale wiesz, że bycie członkiem Mensy to coś więcej niż siedzenie na forum, a to, że ktoś jest aktywny nie oznacza tylko aktywności n forum, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @HonyszkeKojok: Ja tam wierzę w inteligencję Dody, tylko inteligentny człowiek potrafi zrobić z siebie prawdziwego debila i zarabiać na tym (a co za tym, Wojewódzki chyba też jest inteligentny…).

   @Agent_Mugabe: Tak jak danielmagical?

  •  

   pokaż komentarz

   @HonyszkeKojok: to na czym polega aktywność Dody w Mensie? Tak się składa, ze do mensy nie należę, ale chętnie bym sprawdził

  •  

   pokaż komentarz

   @ZostaneMistrzem: Doda ma porządny wokal (na yt można znaleźć jej covery i mają moc), ale swoje utwory ma beznadziejne i sam styl muzyki (tzn. to się sprzedaje, to ona to śpiewa).

  •  

   pokaż komentarz

   porządny wokal
   @Kressska: Serio? Jak na profesjonalistkę to mocno przeciętny nawet jak na Polskę. Zarówno technicznie jak i barwą jeżeli przyjmiemy za punkt odniesienia Edytę Górniak

  •  

   pokaż komentarz

   Tak jak danielmagical?

   @MalcolmInTheMiddle: Nie, ja mówię o głupcach z programów rozrywkowych, a nie o małpach z programu „Z kamerą wśród zwierząt”.

  •  

   pokaż komentarz

   mądrość mojego byłego idola

   @HonyszkeKojok: @igimag_pl: BUAHAHAHAHA :D:D:D
   coś tak czuję że pani OLGA SIEMONIAK jest też kolejnym, oszukanym, wyborcą Platformy... podobna prosta szczerość zagubionego człowieka.

  •  

   pokaż komentarz

   @MalcolmInTheMiddle: Nie, ja mówię o głupcach z programów rozrywkowych, a nie o małpach z programu „Z kamerą wśród zwierząt”.

   @Agent_Mugabe: Nie doprecyzowałeś tego bo magical robi z siebie debila czy nawet nie musi się wysilać bo nim jest i też hajs z tego trzepie.

  •  

   pokaż komentarz

   @HonyszkeKojok: Doda jest świetnym przykładem, że wysokie IQ nie jest dobrym powodem do dumy. :D

  • więcej komentarzy(6)

 •  

  pokaż komentarz

  Coś wam napiszę o pracy w telewizji. Do telewizji biorą prezenterów którzy są często po szkole aktorskiej. Bycie prowadzącym program to jest granie - tak jak w filmie, tylko na żywca. Postaci które kreują sobie prowadzący odbiegają często od ich własnego charakteru. Winienie Wojewódzkiego za poziom to jak byśmy obwiniali Borysa Szyca za to że jest na ekranie Borysem Szycem... No zły przykład, bardziej gdybyśmy obwiniali Schwarzeneggera że morduje jako robot ludzi.

  To jest telewizja, ma być krew, błoto i afery. Wojewódzki ma w kontrakcie że musi program utrzymać na antenie wszelkimi sposobami aby szekle się zgadzały. Doda natomiast, to bardzo inteligentna dziewczyna, której manager powiedział że ma grać aby sprzedawać. "Bez grania nie ma sprzedaży" - to wiedzą aktorzy, prezenterzy TV, gwiazdki POP. Portale plotkarskie 20% newsów które mają o aferach pochodzi od agentów tych gwiazd - żeby był szum. TV szumi? Jest kasa, jest cisza? Kasy brak.
  Moja była która jeździła w trasy z Dodą na eventy powiedziała mi jedno "Dorota jest zajebista babka". Ja jej wierze, ale musi grać aby był młyn, aby była krew i pot na ekranie TV aby wytwórnia sprzedawała, bo inaczej się wylatuje.

  Zrozumcie to wreszcie, że to co oglądacie w TV nie jest prawdziwe, to jest GRA AKTORSKA. Nigdy nie oceniajcie ludzi pracujących w TV widząc ich w ekranie TV - każdy w tym biznesie to wie.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @Hombre_Muerto:

   Musi wpasować się w grono docelowych odbiorców... Debil = TV szumi. Resztę już znasz...

   TV szumi? Jest kasa, jest cisza? Kasy brak.

  •  

   pokaż komentarz

   @Stivo75: Siostry kolega pracował jako techniczny przy koncertach Dody. Bardzo ją chwalił że fajna dziewczyna.
   (Z 10 lat temu)

  •  

   pokaż komentarz

   @Stivo75: to może już Dodzie minęło, bo od znajomych makijażystów i ludzi od wizerunków słyszałam, że wrzeszczy na innych , jeśli się jej nie podobaja, rzuca telefonami w ludzi itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @Stivo75: z celebrytów zdarzyło mi się spotkać Ibisza i odniosłem wrażenie że to fajny spoko koleś... a w tv też pajacuje jak wojewódzki

  •  

   pokaż komentarz

   Portale plotkarskie 20% newsów które mają o aferach pochodzi od agentów tych gwiazd - żeby był szum. TV szumi? Jest kasa, jest cisza? Kasy brak.

   @Stivo75: jak to obliczyłeś?

  •  

   pokaż komentarz

   @Stivo75: On wcale nie musi nic grać. Po pierwsze ma słuchawkę w uchu (kiedyś za taką słuchawką siedział WargaZDupy u Majewskiego) a po drugie ma przed sobą na kartce przygotowane teksty i pytania.

  •  

   pokaż komentarz

   Zrozumcie to wreszcie, że to co oglądacie w TV nie jest prawdziwe, to jest GRA AKTORSKA.

   @Stivo75: Jednak ludzie nie oceniają Wojewódzkiego tylko za maskę, którą sobie w TV przybrał, lecz za całokształt jego osobowości i przeyjętych postaw.

   Mało kto jest w stanie zanegować jego inteligencję. Bo inteligentny on jest. Tylko co z tego? Inteligencja sama w sobie nie stanowi wartości, bo można być człowiekiem do gruntu zepsutym i nadzwyczaj szkodliwym, co nieraz pokazały koleje historii.

   Ludziemają uzasadnione zastrzeżenia do Jakuba Wojewódzkiego, bo on to całe pajacowanie, niewybredne kpiny, cynizm i promowanie wątpliwych moralnie wartości wynosi poza format telewizyjny. To jest jego styl bycia, którym wpływa na młodych ludzi i nierzadko nimi manipuluje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Stivo75: Odjebaj..e sie od kuby, jest aktorem teatralnym ... za kolegów z radia odda życie(ʘ‿ʘ)(ʘ‿ʘ)(ʘ‿ʘ) medialne oczywiście. Słupki spadaja i chooj, Walter potrafi liczyć...

  •  

   pokaż komentarz

   @Stivo75: Z pewnych źródeł, bardzo wiarygodnych wiem, że Doda nie jest taka, na jaką oficjalnie się kreuje przed kamerami. To tylko jej maska, zasłona, obrona przed światem, wizerunek medialny, prywatnie jest zupełnie inną osobą, podobno bardzo uczynną, całkiem inteligentną i przywiązuje się do swoich partnerów, z których w zasadzie wszyscy wypromowali się na jej plecach. Szczególnie niejaki Pan Adaś Darski... bym coś jeszcze napisał o ich związku, pomimo, że Dody nigdy osobiście nie poznałem, ale będę jednak trzymał język za zębami.

   Środowiska black metalowe w Polsce generalnie srają na Nergala za to co robi od kilku lat. W podziemiu jest spalony.

  •  

   pokaż komentarz

   @Stivo75: Doda mogłaby zrobić niezłe pieniądze wypinając się na media typu tvn. Poleciała na łatwą kasę, target dresiarski i jest skończona. Może grać tylko dla podludzi, taki sobie zrobiła na starcie wizerunek i tona drogiej tapety tego już nie odmieni.

  •  

   pokaż komentarz

   Wojewódzki ma w kontrakcie że musi program utrzymać na antenie wszelkimi sposobami aby szekle się zgadzały

   @Stivo75:

   czyli nie dosc ze debil to jest sprzedasjna dziwkq

  •  

   pokaż komentarz

   Zrozumcie to wreszcie, że to co oglądacie w TV nie jest prawdziwe, to jest GRA AKTORSKA. Nigdy nie oceniajcie ludzi pracujących w TV widząc ich w ekranie TV - każdy w tym biznesie to wie.

   @Stivo75: a dlaczego to ja, widz, mam to wiedzieć? Nie muszę, i jeśli nie występuje on w filmie/teatrze, to mam prawo oceniać kogoś poprzez to jakim jest w tv i jak tam pajacuje (szczególnie jeśli to ponad 50% jego życia).
   Oni mają prawo nie grać, czyli być sobą i nie pajacować, a dopóki nie powiedzą osobiście, że grają, mam prawo ich oceniać jako prawdziwe niegrające osoby.

  • więcej komentarzy(3)

 •  

  pokaż komentarz

  Wojewódzki nie jest głupi, program prowadzi tak, żeby miał jak największą oglądalność, a że większość chce oglądać idiotę, to jak idiota się zachowuje.

1 2 3 4 5 6 7 ... 20 21 następna