...
 •  

  pokaż komentarz

  Czyli bandyckie praktyki w majestacie prawa. Przykład idzie z góry. Moze burmistrzowi należałoby wj%@!c taki kontener przed wejściem do domu.

  •  

   pokaż komentarz

   @milo1000: w Mysłowicach nie ma burmistrza, tylko prezydent... ale to niebezpieczne zajęcie.

   Jeden się zabił, drugi się sam ciął...

  •  

   pokaż komentarz

   @milo1000: Przykład szedł jeszcze od poprzedniej władzy. Słońce Peru, klejnot Niemiec Donald Tusk walczył tak z dopalaczami za rządów PO.

  •  

   pokaż komentarz

   @milo1000: burmistrz wszystko z prawem robi, jak chca moga go pozwac, kto im broni?

  •  

   pokaż komentarz

   burmistrz wszystko z prawem robi,

   @ConorMG: Oczywiście! Na pewno ma decyzję o zajęciu pasa drogowego, oraz nie łamie przepisów przeciwpożarowych! Na pewno! A pozwać powinni go jak najbardziej, tylko że za te bandyckie działania to nie burmistrz zapłaci ze swojej kieszeni, tylko zwykli ludzie w podatkach. I to za 3 lata, gdy on już dawno burmistrzem nie będzie. To są kpiny. Będą się śmiać, dopóki się za nich ktoś nie weźmie jak Marvin Heemeyer.

  •  

   pokaż komentarz

   @milo1000: zwykli ludzie to mu sa bardzo wdzieczni
   pozniej cpun dziecko zabije czy kogos rozjedzie samochodem, taki burmistrz to skarb!

  •  

   pokaż komentarz

   @milo1000: żeby zrozumieć o czym piszesz trzeba wyjść kilka kroków do przodu oraz spojrzeć szeroko.

  •  

   pokaż komentarz

   zwykli ludzie to mu sa bardzo wdzieczni

   @ConorMG: Niech jeszcze zniesie biedę ustawą, co się będzie p@@@%?@ił.

  •  

   pokaż komentarz

   @milo1000: a burmistrz ustawy tworzy?
   walczy z cwaniakami i cpunami jak moze, pewnie okoliczni mieszkancy sa mu bardzo wdzieczni, bo nikt obok czegos takiego nie chcialby mieszkac

  •  

   pokaż komentarz

   @ConorMG: Nie ma walczyć jak może, tylko tak, jak prawo pozwala.

  •  

   pokaż komentarz

   @max1983: no i tak wlasnie robi, kontener postawil zgodnie z prawem, jak widac nikt nie ma do tego zadnych zastrzezen

  •  

   pokaż komentarz

   nikt nie ma do tego zadnych zastrzezen

   zwykli ludzie to mu sa bardzo wdzieczni

   nikt obok czegos takiego nie chcialby mieszkac

   @ConorMG: Widzę, że bardzo lubisz uogólniać i wiesz już wszystko.
   Szkoda, że nie widzisz jak bardzo takie zachowanie może przynieść szkody na dłuższą metę. Widzę, że nie ma sensu tłumaczyć, bo inni już próbowali i jak grochem o ścianę.

  •  

   pokaż komentarz

   @max1983: przynosi same zyski, ale za maly ten kontener, bo mysle, ze taki chudy cpunek sie tam przecisnie
   widac mieszkancy juz sprawy w swoje rece biora, okna powybijane, tak trzymac

  •  

   pokaż komentarz

   @ConorMG Jeśli prezydent Mysłowic wie że w tym sklepie handluje się nielegalnymi substancjami to powinien to zgłosić Policji, a nie sam stawiać kontener. Po takim działaniu to bym uważał tam z jakimkolwiek biznesem, jeszcze urzędnik uzna że jest "szkodliwy" i go zastawi kontenerem.

  •  

   pokaż komentarz

   Czyli bandyckie praktyki w majestacie prawa.
   @milo1000: Raczej nie prawa... no chyba, że przeszła nowelizacja i można umyślnie zastawiać komuś wejście celem uniemożliwienia handlu. To raczej w "majestacie sprawiedliwości", bo wiesz... prawo prawem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Fidel1: problem w tym, że te substancje są legalne

  •  

   pokaż komentarz

   burmistrz wszystko z prawem robi, jak chca moga go pozwac, kto im broni?

   @ConorMG: Jakbym mu naszczał na głowę z balkonu, to też "zgodnie z prawem", co najwyżej jakieś wykroczenie :-)

  •  

   pokaż komentarz

   @milo1000 bandyckie praktyki? Prawo nie nadążam z aktualizacją substancji które mogą być c%$%@we dla zdrowia. Ja bym na jego miejscu zrobił to samo. Tak żeby w majestacie prawa przeciwdziałać czemuś co ewidentnie jest groźne dla ludzi a taki król k$!$a życia co to nic nie można mu zrobić bo przecież substancje są legalne powinien odczuć to na własnej dupie właśnie zgodnie z prawem. Bandyckie to jest jak Ci by tak zrobili przed spozywczakiiem bo komuś się nie podoba że gumki i fajki sprzedaje

  •  

   pokaż komentarz

   @nototenteges To gdzie tu problem? Urzędnik blokuje funkcjonowanie legalnego biznesu.

   @Holenderski_Ser Fajki są ewidentnie szkodliwe dla zdrowia, alkohol tak samo i jakoś nikt nie żąda ich delegalizacji.
   To działanie niczym nie różni się od ekologów przykuwających się do drzew.

  •  

   pokaż komentarz

   @milo1000 o stary, dzięki za dobre story, o tym nie słyszałem :D

  •  

   pokaż komentarz

   @Fidel1 wiedziałem że z tym ktoś wyskoczy. Przechodzenie przez autostradę też jest szkodliwe dla zdrowia. Zbyt duze dawki propanololu też są szkodliwe dla zdrowia fajki i alkohol są szkodliwe dla zdrowia. Jak najbardziej. Tylko że po działce alko albo fajku masz minimalna szansę zejść na np zatrzymanie akcji serca. W przeciągu ostatnich 2 lat byłem 3 razy w szpitalu na Solcu w Wawie. I te 3 razy widziałem sztywnego typa po dopalaczach. Nie. To nie żart. Miałem zajebiste szczęście na takiego trafić albo zwyczajnie jest ich dużo.

   Są sprawdzone substancje typu marycha LSD itp... Niestety są zakazane. Dlatego powstają różne gówna które pewnie są rzucane na rynek nawet bez wstępnych testów co pokazuje akcja z mocarzem. Trzeba dotrzeć do źródła i uregulować rynek zwyczajnie popuszczając parę z nabrzmiałego kotła legalizując np Marie.
   A z takimi chujami należy walczyć bo wiadomo co sprzedają i jakie ma to skutki.

  •  

   pokaż komentarz

   @Holenderski_Ser Jak przejdziesz się następnym razem do szpitala, zapytaj się ile mieli osób które same zrobiły sobie "krzywdę" po alkoholu. Będzie to znacznie większa liczba niż osoby które przyjechały po dopalaczach.
   Jak machniesz 0,5 litra wódki na "raz" to też czeka Cię "pobyt" w szpitalu.

   A z takimi chujami należy walczyć bo wiadomo co sprzedają i jakie ma to skutki.
   Wszyscy sprzedawcy papierosów też wiedzą jakie powodują skutki. Wszyscy sprzedawcy alkoholu też.

  •  

   pokaż komentarz

   drugi się sam ciął...

   @yourij: 14 razy dookoła szyi

  •  

   pokaż komentarz

   @Holenderski_Ser: Dokładnie, dopalacze są o wiele bardziej niebezpieczne od standardowych narkotyków, bo nigdy nie wiadomo jaki jest dokładnie ich skład. Gdy się zablokuje legalność jednej substancji, zaraz jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne, i tak w kółko. A jak ktoś trafia do szpitala po przedawkowaniu to lekarze są BEZRADNI bo nie wiedzą co pacjent zażył i jak mu pomóc. Więc walczą z dystrybucją tego gówna jak tylko się da, również w taki sposób.

   Ciekawi mnie tylko czemu @milo1000 p@$$@#?i takie głupoty. Albo jest idiotą jak i osoby które go zaplusowały albo czerpie zyski z dystrybucji tego szajsu

  •  

   pokaż komentarz

   @Holenderski_Ser: ja p!#$%%?ę, nie chce mi się wierzyć w to, co dzieje się w tym wątku. Ile minusów zgarniają głosy rozsądku, a ile plusów komentarze mówiące "HURR NIECH ZABIJAJĄ LUDZI ŻĄDNYCH WRAŻEŃ, IHC PRAWA SĄ GWAŁCONE DURR" no ja p!#$%%?ę. Albo to jest jakieś skrajne anarchistyczne zacietrzewienie, albo sami są takimi kombinatorami co to lubią zarabiać na granicy legalności.

  •  

   pokaż komentarz

   14 razy dookoła szyi

   @Mete: ale ja serio mówię...

   Prezydent miał półtoracentymetrową ciętą ranę w okolicach obojczyka. Przeszedł operację, ale jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.

   Pierwszy wyrok w tej sprawie zapadł w październiku 2010 r., gdy Osyra pełnił jeszcze urząd prezydenta. Został wówczas skazany na półtora roku więzienia w zawieszeniu na cztery lata oraz grzywnę - za zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie i składanie fałszywych zeznań.

   https://wiadomosci.wp.pl/b-prezydent-myslowic-grzegorz-osyra-skazany-w-powtornym-procesie-6031570277368961a

  •  

   pokaż komentarz

   Albo jest idiotą jak i osoby które go zaplusowały albo czerpie zyski

   @scorpius666: Jest jeszcze trzecia możliwość: sam jesteś idiotą, który nie umie czytać ze zrozumieniem. Polecam rozważenie tej opcji.

 •  

  pokaż komentarz

  przed drzwiami budynku ustawiono kontener z gruzem, który utrudnia wejście do środka
  Phi, tandeta...

  W Łodzi to rozwalili cały chodnik przed wejściem do sklepu (że niby remont chodnika), ustawili dookoła barierki, powiesili znaki "Zakaz ruchu pieszych, przejście na drugą stronę ulicy" i postawili policjanta, który wlepiał mandaty tym, którzy chcieli się dostać do środka
  (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   W Łodzi to rozwalili cały chodnik przed wejściem do sklepu (że niby remont chodnika), ustawili dookoła barierki, powiesili znaki "Zakaz ruchu pieszych, przejście na drugą stronę ulicy" i postawili policjanta, który wlepiał mandaty tym, którzy chcieli się dostać do środka

   @x10d: Prześciganie się w jawnym sk?@$ysyństwie :-) Ciekawe czy za takie nękanie człowieka coś im grozi?

  •  

   pokaż komentarz

   Ciekawe czy za takie nękanie człowieka coś im grozi?

   @turbonerd: Ale kto nękał? Nikt nie nękał, tylko był robiony remont chodnika, a że powoli i bez pospiechu... No cóż, taki klimat.

  •  

   pokaż komentarz

   @mroznykasztan powinno byc umozliwone dojscie do sklepu lub wyplacone odszkodwanie. Mysle ze sprqwa do wygrania w sadzie. Bo nie ma takiej technologii robot ktora uniemozliwialaby zrobienie tymczasowego dojscia do sklepu

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd: @turbonerd: Nekanie człowieka? Swoją drogą pomyśl o tym, że zamiast legalnie kupić sobie trawę w coffie, gówniarze lgną do dopalaczy i biorą nieprzetestowane gówno. Później kończą (się) w szpitalach za wasze podatki. Jawnym sk@$%ysyństwem jest fakt, że ludzie sprzedają śmierć nieletnim. Nie znam dilera cocainy czy też trawy of pasty, który by specjanie wykańczał swoich klientów. Co najwyżej przytnie na ilości, lub jakości.

  •  

   pokaż komentarz

   @highlander: dostaniesz minusy a masz rację, jak facet udowodni że straciłe XXX kasy przez N dni przez remont to każdy sąd mu to klepnie i każe z naszej kasy płacić odszkodowanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @oczyszczony ale za to to sie powinno scigac Donalda T. bo to przez jego noeprzemyslana walke z dopalaczami na rynku mamy trucizny

  •  

   pokaż komentarz

   @highlander: Dokładnie. Sam będąc z 10 lat temu w Bułgarii kupiłem sobie takie dopalacze, które miały działać podobnie do trawki i złego słowa nie powiem, bo nie dość że działały jak powinny to nie było dnia następnego efektów jak po trawie, nie wiem co tam było ale nic złego mi się nie stało, w szpitalu nie wylądowałem i jakoś dalej żyję. Jeśli takie były dopalacze sprzedawane na początku u nas w kraju, to winien tych wszystkich śmierci jest własnie rząd który tak kombinował i tak nieudolnie z tym walczył, że dzięki jego działaniom dopalacze teraz to trucizna która zabiła tyle osób.

  •  

   pokaż komentarz

   @highlander: Nie wiem, czy myślimy o tym samym sklepie, ale bez większego problemu można znaleźć informację, kto był właścicielem sklepu z dopalaczami, przed którym nagle wyrosły roboty drogowe, bo ta osoba się z tym nie kryje. Nawet niedawno pojawił się na głównej na wykopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Co do pytania, czy takie praktyki nie są karalne - tak, są. Sąd tak orzekł, ale właściciel do dziś nie zobaczył ani grosza odszkodowania.

  •  

   pokaż komentarz

   bo nie dość że działały jak powinny to nie było dnia następnego efektów jak po trawie

   @Zielony_Ogr: A jakie to efekty są następnego dnia po trawie?

  •  

   pokaż komentarz

   @turbonerd kolego jak mam dość racjonalne podejście do drugów i używek to dopalacze to czyste sk@#?ysyństwo - w zasadzie nikt nie wie co siedzi w specyfiku i w jakich proporcjach. W czasach legalu znałem osoby które potworne pieniądze na tym zrobiły ale teraz też uważają że dobrze że dostęp do tego jest mocno utrudniony. Finalny efekt połowy tego szajsu to totalne spustoszenie głównego ośrodka nerwowego i 3/4 klientów wyglądało jak kabaretowy patol. Najwięksi gracze mogli sobie pozwolić na małe laboratoria gdzie wierz lub nie robili testy wytrzynalosciowe na szczurach.

  •  

   pokaż komentarz

   @highlander dodam od siebie tylko: ch## w dupe handlarzom dopalaczy...

  •  

   pokaż komentarz

   @chyRZy: jak przesadzisz to następnego dnia jesteś trochę jak na kacu, zamulony i "zjebany".

  •  

   pokaż komentarz

   jak przesadzisz to następnego dnia jesteś trochę jak na kacu, zamulony i "zjebany".

   @Zielony_Ogr: Musisz chyba bardzo przesadzić żeby uzyskać taki efekt wyłącznie po trawie. Bo z tego co pamiętam to sam takie efekty miałem tylko jak łączyłem zielone z alko.

  •  

   pokaż komentarz

   @oczyszczony: czyli co, stawiamy coffy i dopalacze znikają? Wolne żarty :D nie każdy szuka tego typu odurzenia. Z resztą żyjemy w czasach, gdzie dostęp do wszelkich używek jest bardzo łatwy. Dopalacze można zamówić przez internet i masz je na chacie na drugi dzień. Zaraz się zlecą wielbiciele kryształu z krzykiem, że to nie dopalacze tylko RC, powtarzam RISERCZ KEMIKALS xD i wiesz co zamawiasz i co ci przyjdzie. p$#%%!@enie - jest taka strona jak sin.org.pl i robią tam testy sprzętu z internetu, czasem ciekawych rzeczy można się dowiedzieć co zamawialiśmy a co dostaliśmy. W zasadzie to inne narkotyki (trawa, feta, koks, piguły, ketamina, w zasadzie co tylko chcesz) również można zamówić z internetu i jest to niemal tak samo łatwe jak zamówienie dopalaczy z jednego z setek sklepów w sieci. Więc twój argument, że stawiamy kofiki i wszyscy nagle przestają wciągać kryształ czy inne 4cec z chin jest kaleką.

  •  

   pokaż komentarz

   @BenKelev : Przynajmniej przestaliby palić tajfuny i inne gówna. Jeśli ktoś już bawi się w mdma, 4mmc czy twardsze rzeczy to je znajdzie.
   Zresztą sami tego chcieliście. Znajomy powiedział mi parę lat temu, że marzy o tym aby twarde narkotyki były legalne w sprzedaży i łatwo dostępne. Kto się odjebie, ten odj!%$$ a normalni sobie pożyją. No to majcie i cpajcie.

  •  

   pokaż komentarz

   @WarsDman: Jeszcze nie raz się zdziwisz...Słyszałeś o wygranej sprawie w sądzie?(。◕‿‿◕。)

 •  

  pokaż komentarz

  Czyli jak zwykle, socjalizm bohatersko walczy z problemami, na których powstanie sam pozwolił.

 •  

  pokaż komentarz

  To raczej smutne, że Państwo nie radzi sobie z problemem i samorządy muszą kombinować.
  Pewnie za jakiś czas dojdziemy do legalizacji marihuany i problem dopalaczy sam się rozwiąże ale na razie w Polsce jak w lesie :/

 •  

  pokaż komentarz

  skoro powstał sklep to jak niby ma byc nielegalny?
  chyba nie jest ktoś tak głupi by otwierać lokal i sprzedawać nielegalne rzeczy.
  skoro wszystko robił zgodnie z prawem - to powinien ten kontener naładować gównem i wyj@@!ć mu pod dom.
  A jeśli rzeczywiście sprzedaje cos nielegalnego to od tego jest policja a nie wolna amerykanka jakiegoś przydupasa z urzędu.