•  

  pokaż komentarz

  Hazard jest zły więc otworzymy państwowe kasyno
  Hazard nie jest zły, tylko małe wpływy do budżetu z niego więc wszystko się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  W ramach zmniejszenia ilości strzelanin na polskich osiedlach rząd bedzie rozdawał wszystkim chętnym karabiny szturmowe z podwieszanym granatnikiem :-)

 •  

  pokaż komentarz

  To jest rynek tak niewyobrażalnych pieniędzy, że wystarczyło zamknąć go w proste (nie dające pola do naginania i obchodzenia przepisów), jasne i przejrzyste ramy prawa, opodatkować i ciągnąć z tego kasę do budżetu państwa. Co zrobili? Najpierw wszystko zamknęli, ludzie potracili pracę (nawet najmniejsze punkty np z automatami pracowały 24 godziny na dobę czyli przynajmniej 3 osoby do obsługi mają robotę), a nic nie przygotowali w zamian. Po prostu pstryk - wyłączone - dupa - ratujemy was przecież - idźcie się rejestrować do pośredniaka.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeszcze mają być te strzelnice, też oczywiście P-A-Ń-S-T-W-O-W-E. Przecież jak to, by obywatel mógł prowadzić biznes pod szyldem strzelnicy. Jest za głupi, jeszcze komuś zrobi krzywdę, więc dlatego musi to za niego zrobić państwo, które niczym ojciec - wie lepiej. To czemu Kaczyński hołduje to etatyzm z lat 30-tych, gdzie w Konstytucji kwietniowej pisało, że w ramach państwa ogniskuje się życie społeczeństwa. Niedawno w Toruniu JK przecież powiedział, że państwo jest elementem centralnym, podstawowym i najważniejszym. Także na dalszych miejscach są obywatele, ich wolność osobista czy gospodarcza. Będzie taka wolność na ile Warszawa pozwoli. Już prawie 30 lat minęło, a dwie ekipy na zmianę nadal modelują to prl-owskie homonto. Przykre.

  źródło: youtube.com