•  

  pokaż komentarz

  PIĄTEK ZMASAKROWANY

  pokaż spoiler wcale nie

 •  

  pokaż komentarz

  narracja się sypie xD

 •  

  pokaż komentarz

  Nie ma to jak nie odsłuchać i zakopać jako "informacja nieprawdziwa" co nie, @Kempes @Thon

  •  

   pokaż komentarz

   @bryli Czytałem co Cenckiewicz na TT pisał. I odsłuchuję dodatkowo. Co jeszcze?
   Nieudolna próba obrony psuja szMacierewicza. I jak dla mnie nikt książki nie rozjechał (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  •  

   pokaż komentarz

   @Kempes: najlepsze,że pozew jak mowi ten misiek od Antka nie dotyczy faktów zawartych w książce ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)bo z faktami sie nie dyskutuje, pozew dotyczy próby wywarcia nacisku na urzędnika( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @bryli Bo nie podważają faktów zawartych w książce.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kempes: Właśnie podważają, tak samo jak kolejne, w sumie chyba już trzy do tej pory, pozwy które są skierowane do sądów.
   Zdaję się że dodatkowo dzisiaj Piątek ośmieszył się robiąc konferencję przed sądem mówiąc że złoży pozew ale go nie złożył. Jednym słowem kabaret

   źródło: piatek.JPG

  •  

   pokaż komentarz

   @bryli Radzę przeczytać książkę zanim ja będziesz komentować.

  •  

   pokaż komentarz

   pozew dotyczy próby wywarcia nacisku na urzędnika

   @bryli: posłuchaj co na początku mówi ten gośc od Antka: pozew nie dotyczy jak wielu się spodziewało zniesławienia Antoniego Macierewicza a pozew dotyczy próby wywarcia nacisku na urzędnika.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kempes: szkoda mi kasy na kocopoły gdzie autor albo nie weryfikował swoich informacji w źródłach albo jak już to tylko powoływał się na jedno, co jest w ogóle niezgodne ze sztuką dziennikarstwa śledczego, ale jak masz lub ktoś by był tak miły to chętnie przyjmę link na PW do pliku .mobi

  •  

   pokaż komentarz

   szkoda mi kasy na kocopoły gdzie autor albo nie weryfikował swoich informacji w źródłach

   @bryli: skąd to wiesz bo Gadowski tak powiedział ?

  •  

   pokaż komentarz

   @bryli Zerowa wiedza na temat książki bo jej nie czytałeś ale już wiesz od politycznych dziennikarzy "dobra zmiana", że nie opłaca się czytać. Typowe podejście politycznego ćwoka, który tylko mówi to co usłyszy w TV zamiast sam sięgnąć do źródła.
   Ja się zmusulem do przeczytania idiotyzmów, jakie napisał pewien hobbysta szwedzkich kryminałów, zanim zacząłem komentować tę durną książkę z pogranicza political-fiction.

  •  

   pokaż komentarz

   @bombastick: bo de facto jest to próba nacisku na urząd szefa MON a bardziej na urząd premiera RP wywołujący presję aby dokonać zmiany na tym stanowisku.

   Już pomijając problemy natury zdrowotnej Piątka to ilość publikacji m.in. Wybranowskiego z DoRzeczy, Reszki z Newseeka, Gontarczyka z Sieci i ilość pozwów, m.in. Kotasa, daje wiele do myślenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @bryli A na czym ta PRESJA ma polegać? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
   Sporo dziennikarzy ma problem, jeden pije w Niemczech, inny próbował się zabić... problemy psychiczne ale jego książka szeroko była na Wypoku cytowane. Aż wyszło jak bardzo autor lubi szwedzkie kryminały (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   bo de facto jest to próba nacisku na urząd szefa MON a bardziej na urząd premiera RP wywołujący presję aby dokonać zmiany na tym stanowisku.

   @bryli: de facto to jest zabawny wygibas, bo jeśli książka to stek niesprawdzonych wyssanych z palca bzdur- dlaczego pozew nie dotyczy zniesławienia?

  •  

   pokaż komentarz

   @bryli: masz tu maly fragmencik "Każdy, kto chce być świadomym obywatelem, powinien korzystać z serwisów opartych na KRS-ie. To łatwiejsze, niż się wydaje. Gąszcz suchych informacji i prawniczy język może z początku odstraszać, ale już po kilku godzinach człowiek zaczyna rozumieć treść i logikę oficjalnych wpisów. Dzięki temu może zajrzeć za kulisy spektaklu, który codziennie ogląda w mediach. Zobaczy wtedy, że pozorni nieprzyjaciele często jedzą przy jednym stole.

   Oczywiście, Krajowy Rejestr Sądowy też nie odsłania całej prawdy. Są powiązania, których w aktach sądowych nie widać. Ale na pewno lepiej znać KRS - choćby za pośrednictwem serwisów internetowych - niż go nie znać. Ja na początku 2016 r. w serwisie Moje Państwo zobaczyłem, że Antoni Macierewicz zasiada w radzie fundacji Głos, której prezesem zarządu jest Robert Jerzy Luśnia. Sprawdziłem, kim jest Luśnia. I nie mogłem uwierzyć w to, co widzę."

  •  

   pokaż komentarz

   @Kempes: Presja medialna, nagonka która może zmusić pośrednio premiera RP do dymisji szefa MON w razie gdyby opinia publiczna uwierzyła w bzdury Piątka.

  •  

   pokaż komentarz

   @bombastick: w programie u Rachonia przecież mówili o KRS i Luśni, nie zostawili na tym suchej nitki. Jak to się ma do tego fragmentu książki i całego tego bajania?

  •  

   pokaż komentarz

   @bryli Chodzi o nagonkę medialna, jakie media polityczne PiS robiły w czasie kampanii na prezydenta Komorowskiego, na podstawie niesprawdzonych informacji zawartych w książce hobbysty szwedzkich kryminałów?
   Wykaż bzdurę Piątka polityczny ćwoku, który nawet wersa tej książki nie przeczytał. Wstyd się przyznać, że książki nie czytałeś, a na jej temat się wypowiadasz.

  •  

   pokaż komentarz

   w programie u Rachonia przecież mówili o KRS i Luśni

   @bryli: ale co mówili. ze to nie prawda? https://mojepanstwo.pl/glos-fundacja-dla-zachowania-polskiego-dziedzictwa

  •  

   pokaż komentarz

   @Kempes: za to czytałem opinie i artykuły ludzi z różnej strony sceny politycznej. Dobskiego trudno posądzać o zagorzalego zwolennika #dobrejzmiany.

   źródło: dobski.JPG

  •  

   pokaż komentarz

   @bryli Rachoń, polityk PiS przefarbowany na dziennikarzynę. Wstyd słuchać człowieka, który za c%$?@ się przebiera. Rachoń to z Urbanem może sobie piątkę przybić.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kempes: od ćwoka to sobie swojego starego możesz wyzywać. Myślałem że jesteś gość w miarę na poziomie, z którym można podyskutować na argumenty, widocznie się myliłem.

  •  

   pokaż komentarz

   @bryli A jak mam nazwać osobę, która robi polityczny wpis o książce nawet jej nie czytając? Słuchasz politycznych dziennikarzy, którzy bronią jednego że swoich polityków, który ich karmi za ich wierna służbę.
   Ćwok polityczny to i tak łagodne określenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kempes: Rachoń to tylko prowadzący, nie przeceniaj jego roli.

  •  

   pokaż komentarz

   @bryli Pytanie do Ciebie było proste, co Piątek napisał nieprawdziwego? Zamiast odpowiedzieć na to pytanie piszesz, że zapowiedział złożenie pozwu, a tego nie zrobił. Ale nie o pozwie jest książka... Tak tylko przypominam.

  •  

   pokaż komentarz

   @bryli: informacja nieprawdziwa, bo po prostu nikt Piątka nie rozjechał

  •  

   pokaż komentarz

   Rachoń to tylko prowadzący, nie przeceniaj jego roli.

   @bryli: ja p%#$$!!e nie do wiary, oglądaliśmy dwa różne programy? Weź posłuchaj tej jego tyrady na początku programu, człowieku weź się ocknij.

  •  

   pokaż komentarz

   @bryli: proste pytanie: jesteś na przykład wójtem gminy w miejscowości X, miejscowy pismak w miejscowej gazecie smaruje artykuł szkalujący cie zawierający bzdury i wymyślone powiązania na przykład z miejscowym gangsterem. Czytasz oczom nie wierzysz składasz do sądu pozew o: probe wywarcia presji na urzędnika czy pozew o zniesławienie?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kempes:

   Pytanie do Ciebie było proste, co Piątek napisał nieprawdziwego? Zamiast odpowiedzieć na to pytanie piszesz, że zapowiedział złożenie pozwu, a tego nie zrobił. Ale nie o pozwie jest książka... Tak tylko przypominam.

   Proszę bardzo:

   źródło: smyrgala.JPG

  •  

   pokaż komentarz

   @bombastick: to nie jest takie proste i porównanie ministra do wójta nie jest uprawnione. Wójta można odwołać wyłącznie przeprowadzając referendum na terenie gminy. Natomiast ministra może odwołać premier RP lub sejm w wyniku głosowania.

  •  

   pokaż komentarz

   @bryli: lawirujesz dalej więc kolejne proste pytanie: jesteś ministrem, pismak pisze artykuł w którym szkaluje cię i pisze nie prawdę na przykład, że załatwiłeś kontrakt jakiemuś gangusowi na jakieś usługi dla ministerstwa w zamian dostałes zegarek z 20 koła. Czytasz oczom nie wierzysz: składasz pozew o: probe wywarcia presji na urzędnika czy pozew o zniesławienie?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kempes:

   Chodzi o nagonkę medialna, jakie media polityczne PiS robiły w czasie kampanii na prezydenta Komorowskiego, na podstawie niesprawdzonych informacji zawartych w książce hobbysty szwedzkich kryminałów?
   Nagonka TV Republika z 1%, może 2% udziału w rynku tv + niezalezna.pl - śmiech na sali.

   A czy informacje są niesprawdzone czy nie to się jeszcze okaże. Różnica pomiędzy Piątkiem a Sumlińskim jest taka że ten drugi otwarcie mówi że Komorowski to przestępca i powinien siedzieć w Sztumie. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa jest dawno złożone w prokuraturze.

  •  

   pokaż komentarz

   @bombastick: powiem tak: nie mam wykształcenia choćby nawet powiązanego z kierunkami humanistycznymi - jestem inżynierem ale tyle wiem że jak pójdę do sądu w tej sprawie to mówię do pismaka aby pokazał dowód że ja ten zegarek mam, a że oczywiście go nie mam to żądam aby ten pismak dał 100 tyś. na horom curkę i przeprosiny w Gazecie Wyborczej na pierwszej stronie.

  •  

   pokaż komentarz

   @bryli: widzisz " na horom" córkę Antoni tego nie robi,

  •  

   pokaż komentarz

   @bryli: wpotylice.pl, polityczny periodyk za kasę PiS. Mogłes samemu sprawdzić informacje, a uwierzyłeś wypocinom pseudodziennikarzy, którzy piszą artykuliki za pieniądze PiS. Dziwne, że w tym artykule bronią działacza PiS, nie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

   Pisze "Kotas pracował dla Macierewicza, czyli bezpośrednio mu podlegał". Czy gdzieś Piątek napisał, ze Kotas był PODWŁADNYM szAMcierewicza? Nie. No to w jaki magiczny sposób doszli do wniosku, że bezpośrednio mu podlegał?! Pytanie do autora tego artykuliku...

  •  

   pokaż komentarz

   @bryli: Sumliński to bajarz. Miał wielokrotnie podac swoje dowody na stawiane tezy i nei zrobił. Miał podać do sądu osoby, któe twierdziły że jest plagiatorem, i tego nei zrobił. Miał problemy psychiczne ze zdrowiem, co doprowadziło go do próby samobójczej. Jest osoba abrdfzo mało wiarygodną.