•  

  pokaż komentarz

  Fakt nigdy nie napisał prawdziwego artykułu.

 •  

  pokaż komentarz

  @tomlub: wiesz, nie jest to przerażające, że gówno gazeta, napisała gówniany nie obiektywny artykuł, bo to jest gazeta która z tego żyje,

  problemem jest to jak łatwo ludźmi manipulować, zobacz jak łatwo im wrzucić temat, nad którym mogą się wyżywać, pastwić lub snuć teorie spiskowe, a zazwyczaj prawda jest banalna, prosta, nudna.
  Ale jaki jest mały procent społeczeństwa która myśli samodzielnie, to jest coś strasznego, ten przypadek to pokazuje, ale to jeden z miliona, ludzie się ciągle nie uczą na błędach.

  ja nie dziwie się, że władza traktuje nas jak śmieci, bo takie jest społeczeństwo banda idiotów. Gdzie ziarno prawdy i racjonalności w tym plewie niema siły przebicia.

 •  

  pokaż komentarz

  Za kazde takie c!!%@we dziennikarstwo autor powininen nagrac filmik ze swoja japą i udostepnic na yt oraz na pierwszej stronie tabloidu. Szybko by sie skończyła.

 •  

  pokaż komentarz

  Ale serio jeśli ktoś wierzy w to co wypisują w Fakcie to chyba największy problem ma ze sobą

 •  

  pokaż komentarz

  Przepraszam was, ale szukałem dłuższą chwilę o co chodzi w tym znalezisku i dalej nie rozumiem.
  1. To "niefortunne" zdanie o wyjechanie na łąkę jest po prostu dla mnie tym co próbowali zrobić, by w końcu wyjechać z tego rowu, a nie że mieli taką zachciankę.
  2. Jeśli był inny artykuł to warto go od razu archiwizować, bo jak zmienią treść to ciężko im udowodnić. Próbowałem nawet cache sprawdzać, ale wciąż ten sam artykuł bez zmian