•  
  B.....8

  +18

  pokaż komentarz

  Wcześniej coś czytałem że jakaś awaria na przejeździe... no trudno, zdarza się. Ale to? 2 wielkie jak dupa twojej starej czerwone lampiska nap?@!?@@ają naprzemiennie prosto w twarz, no ale nie, wjadę. O tym że zamiast staranować szlaban postanowił spróbować "you shall not pass" nawet nie wspominam, z litości.

  Możliwe że tak robi na co dzień i się udaję. Ostatnio byłem w szoku, jak zobaczyłem co ludzie odwalają - czerwone światła na przejeździe, jeszcze szlabany nie opuszczone, ale od tego czasu przejechało z 5-7 samochodów. Ludzie to naprawdę kretyni.

 •  

  pokaż komentarz

  Kierowca w wolnych chwilach chyba jako złotówa dorabia... Nie wiem jak można być aż tak głupim.

 •  

  pokaż komentarz

  Artykuł 28. 4. Prawa o Ruchu Drogowym

  4. W razie unieruchomienia pojazdu na przejeździe kolejowym, kierujący jest obowiązany niezwłocznie usunąć go z przejazdu, a jeżeli nie jest to możliwe, ostrzec kierującego pojazdem szynowym o niebezpieczeństwie.

  •  

   pokaż komentarz

   Artykuł 28. 4. Prawa o Ruchu Drogowym

   @Koggz:

   a) pojazd nie zostal unieruchomiony
   b) mozna bylo usunac go z przejazdu - wystarczylo sforsowac szlaban
   c) skoro nie dalo sie usunac pojazdu, to do k%@@Y NEDZY, nalezalo by ewakuowac ludzi z pojazdu!
   d) nikt by nie mial pretensji do kierowcy, gdyby faktycznie pojazd zostal unieruchomiony

  •  

   pokaż komentarz

   @Koggz: @sylwek2k: Kierowca zachował się jak kompletny debil. Wjechał na przejazd już podczas opuszczania szlabanu. Szlabany są specjalnie budowane w ten sposób aby można było je łatwo wyłamać. Człowiek o własnej sile jest w stanie to zrobić bez problemu. Jak dla mnie adekwatną karą powinno być odebranie uprawnień.

   To jest autobus z lotniska Modlin. Zawsze jak nim jeżdżę to są opóźnione. Nie zdziwiłbym się gdyby kierowca chciał za wszelką cenę nadrobić czas.

 •  

  pokaż komentarz

  Co za imbecyl. Jak to możliwe, że przy tak wysokim poziomie idiotyzmu on żyje. Machać do pociągu żeby hehe zwolnił, zamiast staranować szlaban z plastiku.

  źródło: i.imgflip.com

 •  

  pokaż komentarz

  Kierowca autobusu powinien dożywotnio stracić uprawnienia do kierowania czymkolwiek co mieści więcej niż jedną osobę (jego samego).