•  

  pokaż komentarz

  Taka prawda. Masa to frajer i zwykły tchórz. Sprzedał swoich aby nie wziąć odpowiedzialności za własne również czyny.
  Człowiek, który jako gnida pod ochroną kłamie i mataczy, bo ma status SK i gówno mogą mu zrobić. Podejrzewam, że za jego głowę proponują niemałą sumkę. Strzelałbym panie Sokołowski. Prosto w pana przesiąknięty złem szary budyń.

  •  

   pokaż komentarz

   @ManWithNoName: uwazaj bo to sa groźby karalne, jeszcze pączusiowi odszkodowanie bedziesz placil jak sie poplacze przed sedzia, ze go szkalujesz

  •  

   pokaż komentarz

   @mobilisinmobile: Jeszcze mi udowodni, że po jednym komentarzu wiem jakie proponują za jego głowę i należę do grupy /jakiejś/ pod jakimś z c#??# wyssanym pseudonimem. Prokurator i tak uwierzy. Wyjścia nie ma.
   Postać tak kontrowersyjna, że żygać się chce na myśl o tym, że zabijał ludzi i teraz - mówiąc w przenośni - robi się na celebrytę zza światów. Zakopać. Dosłownie i w przenośni. Człowiek bez grama honoru i empatii wobec rodzin zwykłych ludzi, którym niejednokrotnie zniszczył wszystko co posiadali dla finansowego zysku. Gnij pan, panie Sokołowski. Więcej pożytku będzie z takiej masy nawozu niż pana uczciwych chęci.

  •  

   pokaż komentarz

   @yorkfield: Bo mnie boli, niee - cytując klasyka internetów.

   pokaż spoiler Fakt, już od dawna nie zrobiłem takiego błędu :( Zdarzy się każdemu, ale dzięki za zwrócenie uwagi. Szacunkiem płacę.

  •  

   pokaż komentarz

   uwazaj bo to sa groźby karalne

   @mobilisinmobile: A gdyby to powiedziała jedna z ofiar lub rodzina osoby zamordowanej przez "świadka koronnego"?

  •  

   pokaż komentarz

   Sprzedał swoich aby nie wziąć odpowiedzialności za własne również czyny.

   @ManWithNoName: uuuu no patrz, złamał honorowy kodeks polskiej mafii gdzie wszyscy inni są honorowi

  •  

   pokaż komentarz

   @ManWithNoName: Na szczęście taki status nie będzie trwał wiecznie i to w koncu się kiedyś skończy. A wtedy Pan Sokołowski będzie zwykłym szarakiem i dobiorą mu się do dupy bo nie będzie już mieć aparatu państwa za plecami.

  •  

   pokaż komentarz

   @ManWithNoName: No niesamowite, gangster okazał się oportunistą... kto by pomyslał.
   I co z tego że sprzedał swoich? Złamał prawo państwa, złamał zasady grupy. Niesamowite... na obu się dorobił i o to mu od początku chodziło. Możemy się wściekać ale gość ma to co chciał od samego początku, wydymał wszystkich. Kolegów, policję, państwo.

   A najsmutniejsze w tym to, że to najwyraźniej nawet trudne nie było.

   Inna sprawa że autor książki sam do nurtu tych którym bym zaufał się nie łapie...

  •  

   pokaż komentarz

   zamordowanej przez "świadka koronnego"?

   @ManWithNoName: Świadkiem koronnym nie może zostać podejrzany, który w związku z udziałem w przestępstwie usiłował popełnić albo popełnił przestępstwo zabójstwa (art. 148 § 1-3 k.k.) lub współdziałał w jego popełnieniu albo nakłaniał inną osobę do popełnienia takiego czynu zabronionego w celu skierowania przeciwko niej postępowania karnego.

  •  

   pokaż komentarz

   @UHUstic: Masa nagle taki dobry i nikogo nie zabił xD. Siedząc w mafii która stosowała porwania, terror i podkładała bomby. Nagięli prawo żeby mieć spokój a dokładniej słupa dzięki któremu pozbędą się bandy hien
   @DivusClaudius:

   No niesamowite, gangster okazał się oportunistą... kto by pomyslał.
   I co z tego że sprzedał swoich? Złamał prawo państwa, złamał zasady grupy. Niesamowite... na obu się dorobił i o to mu od początku chodziło. Możemy się wściekać ale gość ma to co chciał od samego początku, wydymał wszystkich. Kolegów, policję, państwo.


   Nikogo nie wy#!!%ał tylko dobrze się wstrzelił. Ludziom ich gówniana mafia się znudziła. Trzeba nam było dołączyć do europy bo na tym idą lepsze pieniądze, tylko że europa nie bardzo chciała teoretyczne państwo w którym mafia odp?@!?$$a co chce więc wykorzystali grubą świnie żeby pozbył się kolegów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skyworld:

   Nikogo nie wy%#!?ał tylko dobrze się wstrzelił
   No wcale, wy%#!?ał kolegów bo mu ufali, wy%#!?ał państwo bo mu darowało, wy%#!?ał ludzi bo czytają jego książki.

   Ludziom ich gówniana mafia się znudziła.
   A to dobrze. To niech teraz się nam znudzi ISIS.

   więc wykorzystali grubą świnie żeby pozbył się kolegów.
   Faktycznie, fatalnie na tym wyszedł. Wykorzystali i zostawili jak w tanim romansie... no proszę cię...

  •  

   pokaż komentarz

   @DivusClaudius: Nie wyszedł na tym zle ale twierdzenie jaki to Masa jest sprytny i jak wy??%?ał wszystkich wokół to spore nadużycie. Przydał się to go wykorzystali i tyle. A fakt ża nagle ta gruba świnia została celebrytą świadczy dokładnie o stanie naszego państwa.

   A to dobrze. To niech teraz się nam znudzi ISIS.
   Dopóki ISIS skutecznie destabilizuje bliski wschód to się nie znudzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Skyworld:

   ale twierdzenie jaki to Masa jest sprytny
   A gdzie ja tak napisałem skoro wyrażnie stoi że po pierwsze nie uważam by to nawet trudne było i po drugie że jest oportuunistą a nie geniuszem zbrodni?

  •  

   pokaż komentarz

   Sprzedał swoich aby nie wziąć odpowiedzialności za własne również czyny.

   @ManWithNoName: Naprawdę myślisz, że powiedział coś czego policja nie wiedziała, albo coś co wiedział, że może powiedzieć? Jakby tak było to by już dawno był po drugiej stronie

  •  

   pokaż komentarz

   @ManWithNoName: nikt za niego nie daje pieniędzy dopóki nie mówi głośno o sprawach polityków. Jeśli zacznie to będzie miał wypadek i po sprawie.

  •  

   pokaż komentarz

   @ManWithNoName: naprawdę myślisz że jest hajs za jego śmierć. Koleś prowadzi normalne życie i każdy kto zdeka się wysili znajdzie go bo sam się nie ukrywa. Sprzedał jakiś frajerów a szefowie onnych gangów i tak dostali śmieszne wyroki (ok 5lat) i tetaz z tych pieniędzy sobie dostojnie żyją jako biznesmeni w garniturach.

  •  

   pokaż komentarz

   @ManWithNoName: Wydaje mi się, że za jego głowę nie proponują nic. Gdyby proponowali ładną sumkę to już by zginął. Bez problemu jesteś w stanie go zlokalizować na podstawie chociażby zawartych danych w tym artykule. Myślę, że przestępcom jest on na rękę. Niegroźny głupek fantasta który absorbuje uwagę mediów oraz społeczeństwa. Większość wie, że on sobie bajdurzy. Zabójstwo tego cymbała dodało by mu tego czego nie ma - wiarygodności.

  •  

   pokaż komentarz

   @mobilisinmobile:
   Tak panie prokuratorze, proszę namierzyć ManWithNoName.
   JAK to nie ma kogoś takiego w papierach???
   Spryciarz nie wyrobił dowodu, przestępcy są coraz bardziej przebiegli...

   pokaż spoiler ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Podejrzewam, że za jego głowę proponują niemałą sumkę.

   @ManWithNoName: Mi się wydaje, że już żadnej nagrody za Masę nie ma. Ten nasz ŚK nr1 sam podał swoje nowe dane osobowe i pesel do obiegu publicznego, gdy chciał się zemścić na Gołocie i podał jego żonę do sądu o zniesławienie. Każdy gangus może sobie bez problemu wyciągnąć jego dane, że o brylowaniu w mediach nie wspomnę. Gdyby chcieli, to już dawno byłby odstrzelony.
   Jarosław Ł. się teraz nazywa. Jest też m.in. prezesem spółki LBS ze Skotnik pod Zgierzem i właścicielem firmy obracającej nieruchomościami w gminie Koleczkowo na Pomorzu.

  •  

   pokaż komentarz

   A to dobrze. To niech teraz się nam znudzi ISIS.

   @DivusClaudius: Jemu przecież chodziło o to że politycy wcześniej mieli to w dupie bo zarabiali na układach z gangsterami, potem zobaczyli że więcej zarobią na "wejściu" do europy to się wzięli za mafię.

  •  

   pokaż komentarz

   @ManWithNoName podobniez nie jeden się nadal spotyka z masą i nikt ju nic nie zrobi. Nawet w książkach opisuje gdzie można go zobaczyc a człowieka z jego masa nie pomyli się z nikim innym

  •  

   pokaż komentarz

   @ManWithNoName: p!@#?!#isz, aż głowa boli :) Ty na serio myślisz, że koronę się dostaje łykając wszystko jak leci? Poczytaj trochę więcej o tej sprawie, pooglądaj filmy dokumentalne, w których się wypowiadają ówcześni ministrowie, sędziowie i prokuratorzy. Kaczyński (który był wtedy Ministrem Sprawiedliwości) uratował mu życie.

   Masa to frajer i zwykły tchórz. Sprzedał swoich aby nie wziąć odpowiedzialności za własne również czyny.

   @ManWithNoName: Nieprawda. Sprzedał ich, bo nie byli już swoi od długiego czasu i chcieli zabić jego rodzinę.

  •  

   pokaż komentarz

   @LuckyLuq Doskonale wiem jak to wyglądało. Dostałi na pewno cenne źródło informacji. Nie bez powodu stał się niemiłe widzianym w gronie swoich kumpli.

   Co do korony to wiem jakie trzeba spełniać warunki, to tyle jeśli chodzi o teorie.

  •  

   pokaż komentarz

   @ManWithNoName: Latkowski sam jest gangusem na uslugach odpowiednich osob wiec malo to wiarygodne

  •  

   pokaż komentarz

   @EliotImperio: laske mu zrobią i to jeszcze z połykiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przeceniasz polską "mafie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  
  b........t

  +226

  pokaż komentarz

  @Moderacja - przyjaciela/kolegę Szefa od "rozmów o życiu" szkalują, zostawicie to tak?

 •  

  pokaż komentarz

  @m__b skomentujesz? Twojego kumpla #obgadujo... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Kismeth: Ciekawe jak ich rozmowa o życiu wyglądała, jaki przepis na siebie miał masa który sprzedał @m__b

   "Z D do R do C" #pdk

   Czy jak gwałcić i zastraszać?

   Szumowina zwykła a nie materiał na bohatera ama. Powinien za swoje czyny leżeć w płytkim grobie, za zrujnowanych ludzi i za całe cierpienie jakie wyrządził niewinnym.

   Bo w tej całej wolności słowa zapomnieliśmy o jednym, karą dla niektórych jeśli nie śmierć powinno być zapomnienie, zdeptanie i zgniecenie w nicości a nie promowanie. Choćby dlatego, że to otwiera rany ludziom, którzy próbowali po ich "działalności" wrócić do życia.

   Odcięcie od empatii dla ofiar czy zwykła ignorancja nie ważne jak to nazwać, ludzie skrzywdzenie przez Prószków odejdą z tego świata z poczuciem braku sprawiedliwości gdy "bohater" gangu staje się celebrytą.

   Zadbajmy o życie tu i teraz bo pokazujemy takim gnidom, że zawsze można się jakoś wywinąć.

  •  

   pokaż komentarz

   Ciekawe jak ich rozmowa o życiu wyglądała

   @Centuri0n: masa sprzedał scenariusz na drugą (bardziej hardkorową) część pasty o serwerowni.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Z listów przestępców pisanych "spod celi" do dziennikarzy i prokuratorów można by niejedną powieść sklecić. Oni od zawsze wymyślali, że byli sprawcami przestępstw, których nie popełnili (Pękalski) albo świadkami przestępstw innych współwięźniów bądź niewinnych ludzi za murami i pisali donosy albo "listy do redakcji". Robili to, bo im się opłacało. Ostatni przypadek bodajże z przedwczoraj, kiedy prokuratura zafundowała chwilę atrakcji i atencji w nieciekawym życiu aresztanta jakiemuś sebkowi , bo napisał, że ma dowody w sprawie Ewy Tylman. Ten chciał sobie uatrakcyjnić areszt. Inni osadzeni bombardują prokuratorów i dziennikarzy wyssanymi z palca rewelacjami, żeby zamataczyć i zamotać śledztwo, uzyskać ulgi i ugody, (np. uniknąć konfiskaty mienia z rabunku), a czasem z czystej przyjemności bycia ważnym i niebezpiecznym. No bo siedzą tam sami, zapomniani przez świat i rajcuje ich fakt, że mogą dalej wpływać na los ludzi, szantażować i straszyć, bo jeden ich donos może zniszczyć komuś życie. Korzystają z tego że prokuratorzy i sędziowie mają tak wielkie parcie na sukces, że dają wiarę takim pierdołom. Gdyby nie prokuratorzy rzucający się na każdy taki donos, jak pies na szynkę, to te bujdy przestępców byłyby co najwyżej jednodniową atrakcją medialną gdzieś pomiędzy noworodkiem wyrzuconym z okna, a kreacją ciążową Księżnej Kate.

  •  

   pokaż komentarz

   @jadwiga-m: Masz rację, ale znasz lepszy sposób?

   Życie to nie obliczenia, gdzie możesz sprawdzić wartości wszystkich zmiennych w równaniu.
   Czasem może się zdarzyć, że taki świadek pomówi kogoś o zbrodnię, ale zwykle winą obarczają innych przestępców, którzy nie siedzą tylko i wyłącznie dlatego, że nie było na nich dowodów
   Zagrywka ze strony policji na pewno brudna, ale czy zła?

  •  

   pokaż komentarz

   @EO33: Znam kilka lepszych pomysłów (nie nowych). Pierwszy to konkretne i wnikliwe śledztwo ("archiwum X" potrafi znaleźć mordercę nawet po 20 latach, bo się po prostu do śledztwa przykłada. Po drugie to zapewnienie poczucia bezpieczeństwa u obywateli. Niestety zamiatanie spraw, krycie przestępców i tolerowanie korupcji w organach ścigania jakoś temu nie sprzyja. Obywatele nie zeznają, bo są zastraszani przez bandytów i dochodzi do tego najczęściej po przeciekach z komisariatów i prokuratury oraz przy ich milczącej zgodzie (o przepraszam, powinnam napisać: "po umorzeniu z powodu nie wykrycia").
   W sprawach, w których już nie można dłużej kryć i mataczyć, a trzeba ogłosić sukces medialny wymyślili więc nasi Borewicze instytucję świadka koronnego. No i jest sukces i awanse są i wszyscy zadowoleni . Oprócz niewinnych obywateli, którzy są szantażowani przez bandytów nawet zza krat.

  •  

   pokaż komentarz

   @jadwiga-m: Dokładnie tak jest! Zamknięty przestępca jest skłonny zeznać dokładnie wszystko i napisać dowolny list, do dowolnej redakcji, z dowolną treścią, żeby tylko się nie nudzić i przez chwilę być ważnym albo urwać trochę z wyroku. Zapamiętajcie wykopki, jeśli gdzieś czytacie, że coś zeznał skruszony gangster albo jakiś gość pod celą, to prawdopodobieństwo, że jest to prawda, wynosi około 10-15%

  •  

   pokaż komentarz

   @czarna_sraczka: @jadwiga-m: podobny mechanizm dotyczy różnych "Suworowów", którzy piszą książkę za książką na wygnaniu. Bo muszą z czegoś żyć, a zaczynają od zera.

   Ale mechanizm @jadwiga-m opisuje niestety trafnie. I jedynie szlag człowieka trafia, że zwykli ludzie też te bajery kupują. Ale oni też mają interes - bo zawsze się znajdzie jakiś Wojciech Sumliński, który potrzebuje by mu kryminalista potwierdził co nawymyślał w swoich powieściach...

  •  

   pokaż komentarz

   @wrrior: Suworowa chociaż broni samo przesłanie, że jak wdepniesz między wirujące ostrza, to zamiast zrobić karierę możesz skończyć w kawałkach. A z nagłaśniania rewelacji pospolitych przestępców wynika tylko kupa zamieszania (z przewagą kupy) albo atencja żerująca na najniższych instynktach mas.

  •  

   pokaż komentarz

   @jadwiga-m: To był tylko przykład. A przypadków szpiegów-mitomanów było znacznie więcej. I konsekwencje ich "rewelacji" wykraczały poza literaturę. Natomiast sam S. twierdzi, że ciąży na nim wyrok śmierci więc musi się ukrywać. Tyle, że w tym samym czasie jeździ po konferencjach i pokazuje twarz. Tak samo jak Masa, który w tv występuje w kominiarce albo siedzi z tyłem, bo to część jego "marketingu".

  •  

   pokaż komentarz

   @wrrior: Oczywiście, zgadzam się jak najbardziej. Też mnie odstręcza mitomania i epatowanie tanią sensacją u Suworowa. Tylko chciałam dać przykład na to, że czytanie jego opowieści nie jest aż tak bardzo szkodliwe społecznie, jak (według mnie) wsłuchiwanie się w zwierzenia naszego rodzimego światka przestępczego. Tym bardziej, że w te drugie wsłuchują się (i poważnie traktują) ludzie, którzy wszczynają na tej podstawie poważne dochodzenia (mogące zniszczyć ludziom życie) oraz wydający na tej podstawie całkiem poważne wyroki. No i nie zapominajmy o pismakach powielających na tej podstawie zwykłe oszczerstwa, które rujnują ludziom reputację (bo jak się potem z takiego łajna oczyścić?).

  •  

   pokaż komentarz

   @jadwiga-m: Przykład nieżyciowy. Przestępstw jest dużo więcej niż specjalistów pokroju tych z Archiwum X. To tak jak by chcieć, żeby każdy leczący Cię lekarz był profesorem i specjalistą z taką wiedzą, by był praktycznie nieomylny. Niestety nie każdy jest wystarczająco uzdolniony i pracowity by takim profesorem zostać, a pacjentów z wymogami jest mnóstwo.

   Sorry, ale to podejście odrealnionego idealisty, który z praktyką ma niewiele do czynienia. Świat nie jest taki prosty.
   Nawet w inżynierii nie robi się dobrze, tylko na tyle dobrze by działało i się nie zepsuło, bo poprawiać można w nieskończoność i ideału się nigdy nie osiągnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @jadwiga-m: bo to jest towarzystwo wzajemnej adoracji

   pokaż spoiler policjant, k$$$a i złodziej na jednym jadą wozie.