•  

  pokaż komentarz

  Dlatego zawsze mówią przez megafony, żeby nie podchodzić do krawędzi peronu jak przejeżdża pociąg. Rodzice też mnie zawsze przed tym uczulali mówiąc, że pociąg może zassać powietrze i pociągnąć człowieka. Jak widać na filmie warto słuchać mądrzejszych.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie ma to jak reakcja świadków zdarzenia...
  No i nie ma to jak wjeżdżać pociągiem na pełnej pi*dzie na peron.
  W następnej kolejności, nie ma to jak zostawić sobie samopas wózek bez hamulca.

  pokaż spoiler Jak to zwykle ma miejsce, do wypadku doszło z powodu splotu wielu przypadków i lekkomyślności.
  ( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  

  pokaż komentarz

  Nie znam się, ale wydaje mi się, że babka po prostu lekko popchnęła ciałem wózek a że peron był pochyły to wózek zjechał. Przecież wózek zaczął jechać po tym jak się odwróciła, a połowa składu przejechała.

 •  

  pokaż komentarz

  Różowa stojąca obok wózka wyjebka nie wie co się w ogóle dookoła dzieje, pociąg ją widać zahipnotyzował bo się chyba nawet zawiesiła na chwilę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Centuri0n: Tępa brytyjska dzida nawet nie pomyślała, żeby ten wózek złapać i przytrzymać...

  •  

   pokaż komentarz

   @scroller: ona się chyba ocknęła dopiero jak się wózek rozp@%#?$%ił o wagon. Z resztą gdybym miał dziecko na rękach a wózek byłby w odległości 3-4 metrów i zjeżdżał w stronę torów po których zap#!!!#!a taki skład, to za c!$$$ pana bym nie poleciał za tym wózkiem. Ratować rzeczy za kilka stówek i ryzykować potknięciem się, poślizgnięciem i wj?!@niem się pod pociąg z dzieckiem? Dziękuję, postoję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @plecak_odrzutowy: Nie mówię o biegnięciu za wózkiem. Mogła go chwycić, gdy zaczynał odjeżdżać. Ale ona nawet nie zauważyła, że sama potrąciła grubą dupą ten wózek (jest to wspomniane na filmie), to co dopiero oczekiwać, że zauważy, iż wózek odjeżdża... Ta nacja jest (jako nacja) tak tępa i skupiona na sobie, że czasem nie pojmuję, jak można być tak ograniczonym.

  •  
   P.......k

   +1

   pokaż komentarz

   Ta nacja jest (jako nacja) tak tępa i skupiona na sobie, że czasem nie pojmuję, jak można być tak ograniczonym.

   @scroller: Zawsze to wewnętrzne iks de gdy ktoś jeden przypadek przekłada na całą nacje. Ja bym przełożył na cała ludzkość, bo czemu xD

  •  

   pokaż komentarz

   @scroller: oj chuj, ale ty jesteś ograniczony. CAŁA NACJA głupia, bo TĘPA BRYTYJSKA DZIDA się zamyśliła. Jesteś k%$!a najgorszym przykładem internetowego cwaniaczka, który uznaje, że żyje chyba całkiem bezbłędnie! Nigdy przecież nie popełniłeś błędu, nie zamyśliłeś się, nie byłeś zaspany, zdezorientowany, nie miałeś problemów na głowie, które wytrąciły cię z dziennego rytmu. NIC, czysty jak łza. Teraz możesz odbić, że >>gościu, przecież nie twierdzę, że jestem idealny!<< ale gdybyś miał choć trochę rozumu i empatii w sobie to wiedziałbyś, że ludziom zdarzają się BŁĘDY. Czasem w skutkach tragiczne i opłakane, ale ty z poziomu biurka i komputera jesteś w stanie powiedzieć co byś zrobił lepiej od innych w ich sytuacji. Zresztą i tak jesteś pewnie przekonany o swojej racji, bo w końcu CAŁA NACJA taka zapatrzona w siebie. Każdy pojedynczy człowiek! Jeśli nie każdy to chociaż rzućmy jakimś zmyślonym procentem - niech będzie, że 80% Brytyjczyków to tępi zamyśleni debile, którzy nie powinni z domu wychodzić. Ty głąbie! Piętnuję cię i poświęcam ci czas, bo mam nadzieję, że ruszysz jeszcze głową i zrozumiesz jakie kretynizmy szerzysz. Przez takich jak ty tworzą się i utrwalają sterotypy. Wystarczy kilkanaście takich komentarzy, a dorastające wykopki zapamiętają, że wszyscy brytole to idioci, że każdy czarny to złodziej i gwałciciel, a biały to rasista i ksenofob, że każdy niemiec nienawidzi polaka, że każdy ukrainiec hołduje banderze, że każdy arab to terrorysta, że każda kobieta w tajlandii ma penisa, że każdy lewak to pedał, pedofil i złodziej lub, że każdy prawak to radykalny nacjonalista i najlepiej od razu nazista.

   I spiąłem dupę, bo nienawidzę kiedy ktoś bezpodstawnie, bez wystarczającej wiedzy wrzuca wszystkich do jednego worka i w ten sposób nieświadomie uczy innych tych głupot.

  •  

   pokaż komentarz

   @Centuri0n: Pokazywała dzieciakowi jaki jest wieeelkii i stąd nie zwracała uwagi na wózek...
   Wiesz że dzieci lubią pociągi - moja lvl3 uwielbia jak jedziemy rowerem ścieżkami wzdłuż torów i kilka składów przeleci. I ja też je lubiłem i liczyłem wagony będąc gówniakiem. .Jednym słowem

   GIF

   źródło: i.imgur.com (484KB)

  •  

   pokaż komentarz

   @jarzabek: Mam z nimi styczność codziennie, głąbie. Codziennie widzę ich bezmyślność i głupotę. Są jednostki wybitne, ale nacja - jako taka, ogólnie - to głąby. Nie potrafią myśleć logicznie i samodzielnie. Bez instrukcji co i jak mają robić nie potrafią wykonać bardziej skomplikowanych czynności. Ich poziom postrzegania świata jest często na poziomie 12-latka. Podstawy ekonomii, fizyki, chemii, logiki są przeciętnemu Brytyjczykowi kompletnie obce. Spora część tej nacji nie potrafi wskazać, gdzie jest Francja albo Niemcy. Spora część z nich nadal uważa, że Polska to kraj, który leży wysoko na północy (bo 'pole'), a język angielski jest jedynym językiem jaki znają. Ich ignorancja ma często tak skrajny poziom, że nie pozwala im zrozumieć, że ludzie z innych krajów wiedzą więcej i mają większe umiejętności przydatne w życiu. Wielu z nich będzie się w sklepie kłóciło o 50 pensów, ale gdy idą do pubu to bez problemu przechleją 100 funtów. Spora część z nich nie potrafi poprawnie wysłowić się w swoim własnym języku. Mają problemy z podstawowymi operacjami matematycznymi (jak przyjmują do fabryki, to w testach masz obrazek palety z kartonami, i musisz policzyć ile jest na tej palecie kartonów - nie wszyscy przechodzą te testy...). Wielu z nich nie potrafi zapisać 12-godzinnego czasu w zapisie 24-godzinnym. Wiedza z zakresu historii nowożytnej (o starożytności nie wspominam) leży totalnie. Za wszystkie swoje niepowodzenia obwiniają imigrantów. Nie potrafią (to jest nagminne) przyznać się, że coś zepsuli, nie wykonali pracy zgodnie z założeniami, albo czegoś nie wiedzą. Zwalają winę na innych (jak dzieci) za swoje niepowodzenia, a słowo przepraszam, jest tak ekstremalnie nieszczere, że wali po uszach straszliwie (i z reguły jest totalnie wymuszone przez sytuację). Poziom fałszywości jest totalnie poza skalą - potrafią uśmiechać się do Ciebie, a za minutę obrobić Ci dupę za plecami, uważając to za jak najbardziej OK...

   Mógłbym napisać małą książkę o przypadkach tak skrajnie idiotycznych, że wielu znajomych uważa, że zmyślam samodzielnie te historyjki. Po prostu poziom głupoty niektórych 'egzemplarzy' jest tak skrajnie wysoki, że aż nieprawdopodobny. Polacy myślą, że nasze Sebixy i Karyny to szczyt tłuczków życiowych. Zapewniam jednak, że w porównaniu do brytyjskich tytanów inteligencji, to 'nasi' się nie umywają.

   Więc przestań mi tu p*&%^ć o stereotypach, ok?

 •  
  a......c

  +16

  pokaż komentarz

  nie pęd a zmiana ciśnienia (podciśnienie)