•  

  pokaż komentarz

  Przecież napisał, że wyśle link na priv i nigdzie go nie wstawił, nie rozumiem o co chodzi. Chcesz żeby skasowali ten wpis gdzie oferuje podesłanie linku, czy żeby wykasowali link z prywatnych wiadomości użytkowników, czy czego chcesz?

 •  

  pokaż komentarz

  Moderacja promuje zwyrodniały sadyzm
  Jak?

  cenzuruje sprzeciw wobec niej
  Jak? Bo jeśli twój "sprzeciw" to był wpis w stylu "każdy kto zaplusował tamten wpis to taki i owaki, a na dodatek powinno się go zutylizować" itp, no to wybacz, ale jak nie rozumiesz dlaczego takie coś poleciało, to nie mamy o czym rozmawiać.

  A wpis o którego ta cała "afera" w jaki sposób jest niby szkodliwy? Bezpośredniego linka nie ma, tak samo jak nigdzie nie widzę żadnej instrukcji jak samemu dotrzeć do tego materiału.
  Ktoś chce? Pisze PW do OPa, dostaje.

  Kwestią moralności czy też etyki OPa jest to czy faktycznie będzie rozdawał na prawo i lewo link, w końcu niepełnoletni też tutaj są, a zweryfikować kogoś na portalu ze śmiesznymi obrazkami dość ciężko. OP powinien pamiętać, że mimo wszystko, dostęp do wykoku jest oficjalnie od 13 lat, a i tak zapewne siedzą tutaj nawet młodsi.

 •  

  pokaż komentarz

  Szokująca jest liczba osób wołających tam "plz daj" "wyślij mi" itp. Co Was tak ciekawi? Jesteście jak tłum plebejuszy z ciekawością przychodzący na egzekucje publiczne ? Czy jesteście zwyrodniali że jara Was taki niewyobrażalny poziom zła (oprawcy) czy tragedii (ofiara)? Też byście to zrobili drugiemu człowiekowi dla zabawy gdyby nie groziły Wam konsekwencje? Jak chorzy muszą być ludzie szukający takich treści, albo ,że w "normalnym" internecie istnieją takie wątki jak ten na reddicie z filmami jak umierają ludzie. W pale się nie mieści że ktoś chce coś takiego oglądać. To nie świadczy o zdrowiu jeśli szukacie "takich" rozrywek. Albo te matoły chwalące się "e to nic, mnie nie rusza, widziałem gorsze, lol śmiałem się jak wydłubywali mu oko" - wiem że część z was to gimbazjalne p#@$#y prowokujące innych, ale część faktycznie zmienia się w nieczułych degeneratów. I (pewnie akurat kartele mająto gdzieś, ale są naśladowcy) jeszcze nabijacie wyświetlenia i pokazujecie że jest na coś takiego popyt. Żebyście kiedyś nie znaleźli się przed kamerą, bezbronni, torturowani przez psychopatów.

 •  

  pokaż komentarz

  @a__s ustosunkujcie się do tego bo jak takie są wasze wytyczne żeby promować gore i snuff to usuwam konto z tego ścieku

  •  
   m....a

   +2

   pokaż komentarz

   @furia_narasta: To prywatny biznes.
   Serio - nie szukaj tutaj JAKICHKOLWIEK wyższych ideałów.
   Wiesz kiedy Wykop osiągnął dno?

   [...] "siedzimy z Jarkiem i gadamy o życiu"[...]

   Więc jeśli jakiś człowiek)* - nie widzi nic zdrożnego w wywiadzie i lansowaniu takiego człowieka)* - to Ty oczekujesz że jego pracownicy będą widzieli coś zdrożnego w udostępnianiu materiałów o których wspomniałeś?

   Jeśli ten shit o którym mówisz jest łatwo dostępny - to nie wróże nic dobrego - jeśli zainteresuje się tym Policja i jakiś gorliwy prokurator.
   Sława Wykopu - będzie duża.

   I mam nadzieje że tak im dopierd...ą że się nie pozbierają - nawet za cene zamknięcia tego "interesu".

   Wtedy szybciej powstanie sensowny serwis - bo to tutaj .... .

   )* - użyłem słowa "człowiek" - bo ... to co mi się ciśnie na usta nie nadaje się do publikacji.

 •  

  pokaż komentarz

  W zeszłym tygodniu pojechali po człowieku który siedział w autobusie, wyzwiska etc. nazwałem jednego użytkownika śmieciem.
  Wiadomo #moderacja usunęła wpis pozostawiając resztę ścieku