•  

  pokaż komentarz

  @SmokeProspector Mógłbym te firmy bojkotować, gdyby nie fakt, że i tak unikam ich usług i produktów. Każda jest albo droga, albo niskiej jakości, albo bezczelnie dyma własnych klientów.

 •  

  pokaż komentarz

  Vichy Labs nalezy do L'OREAL takze tez można dodać

 •  

  pokaż komentarz

  Jesteśmy bardzo otwarci na Europe, na zagraniczne firmy pytanie czy nie zbyt otwarci i tolerujemy zbyt wiele zauważcie, że naszych firm we Francji prawie nie ma. A i tak to nas się przedstawia jako społeczeństwo zamykające sie tylko po to by nas wyzyskiwać. Uczmy się jak to się robi. Mówić jedno, robić drugie i zarzucać to innym, przy tym dbać o wizerunek.

 •  

  pokaż komentarz

  Takich bzdur dawno nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Atakując zagraniczny firmy atakujesz Polskie... szwagier mój pracuje w stocznie połowa kadłubów wleczona jest z Polski do Niemiec... Polacy są silni w konstrukcjach stalowych,betonowych,transporcie itd. każdy może sobie dopisać wiele innych branż... atakując np. Francuską sieć sklepów atakujesz polskiego producenta konstrukcji stalowych.. atakując Niemieckie pociągi atakujesz Polskiego producenta osi... taki Track Tec Polska firma produkuję rozjazdy kolejowe ostatnio wygrali kontrakt na modernizacje metra w Sao Paulo... słyszeliście o nich? Mają 2 zakłady w Niemczech... TLC group jest producentem schodów przemysłowych dość mocny na zachodzie... głównie rynek wewnętrzny ale ostro działają w UK,Irlandii i w Skandynawii gdzie też posiadają swoje biura....wyjdźcie z piwnicy takich zakładów jest pełno... od produkcji konstrukcji stalowych np. hal aż po produkcje części do samochodów... wszyscy jadą na jednym wózku na kontraktach z zachodnimi firmami z Ikeą,Castoramą,BMW,Audii,,Mearsk itd. tylko wy nie chcecie zauważać tego że większość tych produktów nie jest Polska, Niemiecka , Francuska itd. większość tych produktów jest stworzona przez rynek całej Europy.

  Niech niektórzy zrozumieją że to już koniec... stanowimy wspólny rynek z Niemcami,Francuzami to nie czasy k%@@a komuny że można sobie bojkotować jak dziecko firmy naszych partnerów z zachodu bo niszczycielska machina zachodnich kapitalistów próbuje zatrzymać dobrze prosperującą machinę socjalizmu!... jeśli ktoś nie widzi skali wymiany między nami a zachodem to niech popatrzy na liczby Polska ~38 mln ludzi export na poziomie $196MLD do porównania Brazylia ~208mln ludzi $182MLD.. mamy większy eksport niż 5-krotnie większa bogata w złoża Brazylia totalna abstrakcja xD... i tylko dzięki temu że produkujemy półprodukty albo całe produkty dla zachodnich korporacji. Można żałować tylko to że topornie nam idzie budowanie marek a żeby posunąć się do przodu nie możemy tylko produkować stali,chemii,części... ale to już zależy od nas bo nie można winić Niemców czy Francuzów że chcą zarobić... myśmy by tak samo robili gdyby po 1945 rolę się odwróciły...

1 2 3 4 5 6 7 ... 25 26 następna