•  

  pokaż komentarz

  Tłumaczcie sobie tak wasze lenistwo i uzależnienie od internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Teraz wiem już kim są menelowate sebixy, które przeklinają nocą pod moim blokiem kopiąc śmietniki...

 •  

  pokaż komentarz

  Bzdury. Równie dobrze można by stwierdzić, że inteligentni ludzie nie przeklinają, chodzą spać wcześnie i dbają o porządek i wymienić kilka przykładów. Tak to sobie można tłumaczyć wszystko.

 •  

  pokaż komentarz

  A ujmując sprawę nieco poważniej, są badania, które udowadniają, że istnieje związek między skłonnością do przeklinania a poziomem inteligencji. W eksperymencie, któreg wyniki opublikowano na stronie ScienceDirect poproszono grupę ludzi, by w ciągu wymienili jak najwięcej przekleństw. Następnie skierowano ich na testy IQ.

  Okazało się, że im wyższy wynik dana osoba osiągnęła podczas testu, tym więcej brzydkich wyrazów potrafiła wymienić.

  Kurdę, chyba mieszkam obok przyszłego noblisty. Aż dziwne, że do tej pory nie dostał nominacji. Człowiek, który na co dzień skleca sensowne zdania, gdzie max 30% słów nie jest przekleństwami ;].

  Gdyby się spytali np. o synonimy słowa "przekleństwo" uznałbym wyniki za bardziej wiarygodne.

  a tak k@?$a poj%?!ny w ch%! ten zj%?!ny test aż k@?$a w p%?@u mi brak słów, jakieś sk@?$ysyny musiały się op%?@@#!ać, żeby coś tak sk@?$iałego wymyślić. j%?!ć.

 •  

  pokaż komentarz

  bałagan i syf, późne spanie i przeklinanie? Wiedziałem, że rodzina Zwierzyńskich jest wyjątkowa, a na nocnej zostaje sama inteligencja ( ͡° ͜ʖ ͡°)