•  

  pokaż komentarz

  Dlaczego nie można startować w wyborach miss będąc zaręczoną? Chodzi o ewentualne oddawanie się organizatorom konkursu?

 •  

  pokaż komentarz

  tl;dw czemu jej odebrano tytuł?

 •  

  pokaż komentarz

  Boziu. Kolejna Miss, glamur telenowela.

  Tak się składa że żona jest wizażystką, wiele razy malowała różne "modelki" i "misski". Często razem brechtamy z tego całego środowiska.

  Cała branża miss, modelingowa to jest tak bardzo, k@@?a nic niewarte szambo że szkoda gadać. Praktycznie każda z tych lasek to zapatrzona w siebie, zawistna i wredna, dwulicowa i fałszywa męda.

  •  

   pokaż komentarz

   @ivan777 acha, no jak tak to nie ma sprawy...

  •  

   pokaż komentarz

   @ivan777: Spoko ja czasem brechtam z wizażystek wannabe nie wyszło modelek ;)

   pokaż spoiler Nie serio nie brechtam, to nie mój poziom.

  •  

   pokaż komentarz

   @ivan777: też miałem do czynienia z tym środowiskiem.
   Wykopalisko to gówno warta pseudo drama.

  •  

   pokaż komentarz

   Tak się składa że żona jest wizażystką, wiele razy malowała różne "modelki" i "misski". Często razem brechtamy z tego całego środowiska.

   Cała branża miss, modelingowa to jest tak bardzo, k@!?a nic niewarte szambo że szkoda gadać. Praktycznie każda z tych lasek to zapatrzona w siebie, zawistna i wredna, dwulicowa i fałszywa męda.

   @ivan777: bywałem na imprezach z finalistkami miss i nie oceniałbym tak wszystkich tych dziewczyn. Mnie natomiast na pierwszej tego typu imprezie zaskoczyło zupełnie co innego. Ich uroda.... Mogłoby się wydawać, że skoro to finalistki to wszystkie będą bardzo ładne a tak nie było. Pewnych wad nie widać w tv ale z blisko już nie wyglądają tak dobrze i częścią z tych dziewczyn w ogóle bym się nie zainteresował spotykając je przypadkowo.

  •  

   pokaż komentarz

   @ivan777: to jest rywalizacja, ja się nie dziwie, że one takie są.

  •  

   pokaż komentarz

   Mnie natomiast na pierwszej tego typu imprezie zaskoczyło zupełnie co innego. Ich uroda.... Mogłoby się wydawać, że skoro to finalistki to wszystkie będą bardzo ładne a tak nie było. Pewnych wad nie widać w tv ale z blisko już nie wyglądają tak dobrze i częścią z tych dziewczyn w ogóle bym się nie zainteresował spotykając je przypadkowo.

   @KiedysMialemBordo: Wszystko zależy od tego na jakich wyborach miss byłeś, a sporo jest tego. Praktycznie każdy może sobie takie wybory zorganizować. I tak mamy wybory Miss Podbeskidzia, Miss Mazowsza, Miss Pcimia dolnego itp.

   Dodatkowo należy się zastanowić, kto występuje w takich wyborach? Najczęściej są to młode laski do podawania ulotek i drinków, zwerbowane przez przeróżne mikro agencje hostess.

   Te mikro agencje najczęściej zarabiają na szkoleniach tych młodych dziewczyn. Bo przecież, najpierw trzeba zapłacić za kurs modelingu, a sława sama przyjdzie.
   Każda marzy o wielkim świecie, sesjach fotograficznych, okładkach gazet i sławie i to jest wspaniałe pole popisu dla wszelkiej maści sprzedawców marzeń.

   Btw. Ile razy słyszało się o konkursach, gdzie główną nagrodą były wczasy z łysym organizatorem z bmw :-)

  •  

   pokaż komentarz

   @ivan777: nie ma jak nieuogólnianie synek :)

  •  

   pokaż komentarz

   @KiedysMialemBordo: Wszystko zależy od tego na jakich wyborach miss byłeś, a sporo jest tego. Praktycznie każdy może sobie takie wybory zorganizować. I tak mamy wybory Miss Podbeskidzia, Miss Mazowsza, Miss Pcimia dolnego itp.

   @ivan777: nie wiem czy akurat wybory Miss Pcicmcia dolnego prezentują w tv... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Mam na myśli konkursy rangi ogólnopolskiej takie jak Miss Polonia.

 •  

  pokaż komentarz

  Niezwykle mądra i rzeczowa dziewczyna. Wykopcie to, bo robią jej wyraźnie pod górę

 •  

  pokaż komentarz

  Gdy czytam komentarze w których, jak zwykle zresztą, zaczynają się przewijać argumenty o robieniu lodów, bzykaniu i używaniu sobie panienek z tego typu konkursów piękności przez komisję, czy inne wysoko postawione tam hierarchią osoby, to aż mnie skręca.

  Tak się składa, że osobiście znam się z jedną z 10 finalistek Miss Polski i jednym z najczęściej zadawanych im pytań przez osoby 'z zewnątrz' jest właśnie to: "Musiałaś komuś dać? Pędzlowałaś gałę? Puściłaś się za tytuł? A Twoje koleżanki?" Zaskoczę Was, ale nie, takie rzeczy się w 99% nie zdarzają - a przynajmniej nie na szanujących się, prestiżowych konkursach. Czemu? Względy wszelakie - umowy, klauzule, kontrole, prestiż. Pomijam już, że osoby pracujące w tej branży mają trochę spaczoną wizję 'fajnych dup', bo pracują z nimi na okrągło (zdjęcia, filmy, montaż, kostiumy, makeupy, choreografia, itd), że o samej komisji już nie wspomnę.
  A pozostały 1%? Tak, zdarzają się takie historię, ale prędzej czy później wychodzą na jaw, tytuł zostaje odebrany, osoba usunięta ze stanowiska, media się dowiadują, prestiż spada, hajsy się przestają zgadzać. Innymi słowy - po prostu się to nie opłaca. Ale oczywiście, jeśli są to jakieś 'Wybory Miss Ziemniaka Wypizgowia Małego' to może się to zdarzyć. Ale są to wyjątki.

  W wracając do Miss Polonia w Illinois i filmu, to nie wiem jakie znaczenie ma dla organizatorów bycie zaręczonym, ale jeśli bardzo Was to interesuje to mogę zapytać jutro znajomej jak to wygląda w naszym kraju (choć nie wiem czy jakkolwiek przekładać się to będzie na konkursy organizowane w USA) i zawołać osoby zainteresowane.

  PS - do tych, co uważają, że wszystkie one są głupie, puste, sukowate, zdzirowate, zapatrzone na siebie itd itp - zdziwilibyście się jaka to sympatyczna, miła i sympatyczna dziewczyna, która na dodatek jest mega inteligentna, zaradna, ogarnięta i ma całkiem niezłą pracę (choć przecież mogłaby zarabiać szybciej i więcej dupą, nie?), a na dodatek jest bardzo skromna (o jej udziale w konkursie dowiedziałem się, gdy... zobaczyłem ją w TV. Kilka dni po tym, jak siedziałem koło niej na zajęciach).

  •  

   pokaż komentarz

   @lech1991:

   A pozostały 1%? Tak, zdarzają się takie historię, ale prędzej czy później wychodzą na jaw, tytuł zostaje odebrany, osoba usunięta ze stanowiska, media się dowiadują, prestiż spada, hajsy się przestają zgadzać.

   Potwierdzam, tak samo jest z mitem polityków kradnących forsę. Dlatego Hanna Gronkiewicz-Waltz nie kradła kamienic. W końcu jakby spróbowała to by ją ze stanowiska usunęli, spadłby jej prestiż, platforma by straciła poparcie i tak dalej. hajs by się przestał zgadzać. Media by się dowiedziały i by się musiała przed komisja stawić.

   Tak, zdarzają się takie historię, ale prędzej czy później wychodzą na jaw, tytuł zostaje odebrany, osoba usunięta ze stanowiska,

   Opowiedz mi o tym jak chcesz odebrać tytuł dla molestatora-organizatora. Chętnie o tym usłyszę.

   Jak jest forsa powiązana to molestator zatrudni prawnika i będzie straszył pozwami kobiety i dziennikarzy. Gwałciciel Bill Cosby odgrażał się, że będzie robił sprawy za pomówienia. Tak samo z tym kolesiem co dał forsę na Władcę Pierścieni.

   Wiesz jak jest dla sądu, słowo jednej panienki przeciw kolesiowi z forsą i jego gangiem prawników. W tych dwóch sprawach było tak, że jedna kobieta nie bała się mówić i dołączyła do jej reszta.

  •  

   pokaż komentarz

   @lech1991: fajna historia, ale jedna osoba nie stanowi o ogóle, jak wszędzie sa porządne dziewczyny, sa i łatwe lodziary co za byle profit sa w stanie wskoczyc pod biurko.
   Poznałeś jedna niedoszłą miss na tysiac innych i na podstawie tego zakładasz nieomylnie z góry, ze 99% jest ok? Socjolodzy by parsknęli śmiechem. Wiele aktorek i modelek opowiadało o tym, ze kończyły w łozku z kims znanym, tylko po to, aby wejść wyżej, jak było z twoja kumpelą wie tylko ona.

  •  

   pokaż komentarz

   @lech1991: Czyli sądzisz, że ruchanie kandydatek się nie zdarza bo żadna ci o tym nie powiedziała? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście, że się zdarza. Ba, jest to regułą. A ruchają je nie fotografowie czy jacyś goście od ustawiania świateł, którzy faktycznie się tym na codzień zajmują tylko sponsorzy konkursu.

  •  

   pokaż komentarz

   @lech1991 no ale przecież masa napisał że ruchajo więc muszą ruchać prawda? Wykop nie wierzy w inną wersję!

  •  

   pokaż komentarz

   @Daleki_Jones I oczywiście jesteś w stanie to udowodnić. Czy mamy wierzyć na słowo?

  •  

   pokaż komentarz

   @lech1991: Bo to wypok: wystarczy jedno wykopalisko, że gdzieś tam, kiedyś, ktoś, dawno temu dawał tytuł Miss Polski za dawanie dupy, czy inne związk tego wydarzenia (czy jemu podobnego) z mafią, czy coś tam...

   I to wystarczy dzieciakom do bycia pewnym, że "przejrzeli na oczy i wszystko już o świecie i zasadach jego funkcjonowania wiedzą"...

  •  

   pokaż komentarz

   @lech1991: Tak bo by Ci powiedziała że dala dupy za koronę xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Daleki_Jones: Tak jest Ser ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Zaskoczę Was, ale nie, takie rzeczy się w 99% nie zdarzają - a przynajmniej nie na szanujących się, prestiżowych konkursach.

   @lech1991: Ja tam nie znam kobiety, która by przyznała, że świadczyła usługi seksualne w zamian za osiągnięcie takich, czy innych korzyści. Spytaj swojej dziewczyny, czy nigdy nie użyła na Tobie seksu, jako środka do osiągnięcia swojego celu.

   Podejrzewam, że śmiertelnie obraziłbyś ją takim pytaniem, a jakby nawet odpowiedziała, to byłaby to odpowiedź negatywna.

   I zarazem kłamstwo.

   Od kiedy się ucywilizowaliśmy, seks dla kobiet jest argumentem i środkiem płatniczym. Nic tego nie zmieni.

  •  

   pokaż komentarz

   @onet12:

   Poznałeś jedna niedoszłą miss na tysiac innych i na podstawie tego zakładasz nieomylnie z góry, ze 99% jest ok? Socjolodzy by parsknęli śmiechem.

   Ciekawi mnie jakbyś zareagował gdyby na podstawie jednego przypadku ktoś pisał że wszystkie modelki to kury. Na pewno też byłbyś taki racjonalny i oszczędny we wnioskach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @lech1991: ROTFL I ty myślisz, że jakaś kobieta przyzna się, że dawała dupy za tytuł? No to by musiało juz wtedy być konkretne k%$?isko, co ma już na to wyjebane.
   I jaki hajs miałby się przestać zgadzać? Niby dlaczego? Może jakiś sponsor sie wycofa, ale zaraz znajdzie sie nowy. Przecież taki skandal to co najwyżej powisi kilka dni na pudelku i wszyscy już potem o nim zapomną.

  •  

   pokaż komentarz

   @Adam34564:

   Wiesz jak jest dla sądu, słowo jednej panienki przeciw kolesiowi z forsą i jego gangiem prawników. W tych dwóch sprawach było tak, że jedna kobieta nie bała się mówić i dołączyła do jej reszta.

   Właśnie o to chodzi, jeśli by molestowali jedną, to by i molestowali inne (bo jak kraść, do miliony, a jak ruchać, to kilka naraz, nie ma co się ograniczać). A wtedy jak jedna puści parę, to inne się dołączą. A jeśli dołączy się ich kilka i zrobi się afera, to już nie jest 'jedna dziewczynka vs. molestator i gang prawników".

   Opowiedz mi o tym jak chcesz odebrać tytuł dla molestatora-organizatora. Chętnie o tym usłyszę.
   Nie opowiem, bo nie znam szczegółów - wiem to, co Ci napisałem i co powiedziała mi znajoma, a ja nie drążyłem, bo ani mnie to nie interesowało, ani dotyczyło.

   Ale jeżeli uważasz, że wiesz wszystko lepiej niż osoba, która faktycznie w tym siedzi, to już Twoja sprawa. No chyba, że brałeś udział w wyborach Mistera i mówisz z własnego doświadczenia, to nie wnikam.

   @onet12: @Daleki_Jones: @Herubin: @mysliszonichazmasz i reszta:
   Ale wy jesteście ograniczeni. Ale to wypok, więc to wiele tłumaczy.
   Po pierwsze - nie, nie znam jednej. Osobiście znam trzy, które brały udział w wyborach Miss Polski/Polonia i regionalnych. Tyle że tylko ta jedna doszła tak wysoko. I każda mówi mi to samo.
   Po drugie - może źle się wyraziłem poprzednio, ale nikt nie pytał jej wprost 'czy TY dałaś dupy za wejście do ścisłego finału?'. Pytają, czy takie coś się zdarza, czy była tego świadkiem, czy spotkała się z czymś takim. Więc nie mówi o sobie, mówi o innych dziewczynach. I nie powiedziała, że to się NIGDY nie zdarza. Ale w jej karierze się z czymś takim nie spotkała.
   Inna sprawa jest taka, że przeciętna Mirabelka (bez urazy różowe) zwróci uwagę, kiedy facet zacznie z nią flirtować, mrugać, walić różne podteksty w stosunku od niej. Ale tamte laski mają tysiące adoratorów, więc są na to po prostu uodpornione do tego stopnia, że tego typu 'zaloty' kogokolwiek z ich otoczenia po prostu ignorują.
   A czy któraś z moich znajomych dawała dupy? Wątpię. Mają dobrego faceta, dobrą pracę, masę znajomych i zajebiste perspektywy na przyszłość, więc nie widzę sensu. żeby miały się puszczać z kimś tylko dla prestiżu i pozycji społecznej. Ale to tylko moja opinia i oczywiście mogę być w błędzie.

   To wszystko to jest takie p#%?%#$enie jak z podpiłowywaniem obcasów w szpilkach jedna drugiej, żeby suka narobiła sobie obciachu. Raz na ruski rok się zdarzy, ktoś podłapie, puści w eter, inni uwierzą i teraz każda każdej pilniczkiem skrobie w garderobie. Bujda i tyle. Chcecie to wierzcie, nie chcecie to nie wierzcie. Albo sobie sami spytajcie. Nie mam żadnego interesu w przekonywaniu was.

  •  

   pokaż komentarz

   @lech1991:

   Właśnie o to chodzi, jeśli by molestowali jedną, to by i molestowali inne (bo jak kraść, do miliony, a jak ruchać, to kilka naraz, nie ma co się ograniczać). A wtedy jak jedna puści parę, to inne się dołączą. A jeśli dołączy się ich kilka i zrobi się afera, to już nie jest 'jedna dziewczynka vs. molestator i gang prawników".

   Ciesze się, że zrozumiałeś moje tłumaczenie czemu prowadzone przez dziesięciolecia gwałty i molestowania się jebały.
   A wiesz czemu to było przez lata? Bo pierwsza dziewczyna ma świadomość, że jest ona kontra gang prawników, nie ma pewności, że inne kobiety się dołączą.
   Jeszcze coś Ci wytłumaczyć?

  •  

   pokaż komentarz

   @Adam34564: Nie mówię jak było x-dziesiąt lat temu. Mówię, co wiem od (wydaje mi się) sprawdzonego źródła na dzień dzisiejszy.
   I nic nie musisz mi tłumaczyć, ja zresztą też nie mam zamiaru nic Ci udowadniać ani też przekonywać Cię do swojej racji.

  •  

   pokaż komentarz

   @lech1991: Miałem do czynienia z wyborami miss na szczeblu wojewódzkim i sam dymałem takie panny. Dodajmy do tego, że aby się dostać na szczebel wojewódzki dziewczyny przechodzą przez miss powiatu, miss powiatu nastolatek itp. A te są organizowane przez różne Januszexy i lokalnych watażków. Chociaż wiem dobrze, że na wyborach miss polski też dzieją się takie rzeczy, to nawet jeśli założymy, że to nie prawda to najpierw trzeba do tych wyborów się dostać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Daleki_Jones: Nie mówię, że to się nie zdarza. Mówię, że to rzadkość, a jeśli już, to właśnie na lokalnych konkursach niżesz rangi.

   Nie wiem co dla Ciebie znaczy 'mieć do czynienia" ale...

   pokaż spoiler Jeśli faktycznie mówisz prawdę to zbyt mądry to Ty nie jesteś, że się do tego przyznajesz publicznie.

  •  

   pokaż komentarz

   @lech1991: A ja też znam osoby z tego typu konkursu, slyszalem, widzialem tez nie jedno. Nie klam. Bylo 15 lat temu i jest jak dziewczyna opowiada.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie klam

   @Maven: ... xD Nieno, ok. Przekażę jej.

   pokaż spoiler Żartuję, tak na prawdę to mam to w dupie

  • więcej komentarzy(9)

1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 następna