•  

  pokaż komentarz

  Zupełnie jak minister zdrowia i jego stanowisko w sprawie rezydentów...

 •  

  pokaż komentarz

  Spójrz w te oczy... coś muszę dodawać?

  źródło: grafik.rp.pl

 •  

  pokaż komentarz

  Hipokryzja publicystów z GW nie dziwi, ale pamiętajmy też, że jeśli mamy nieustający "kolejny sukces rządu!" - jak to piszą propagandowe propisowskie media, to dlaczego na wszystko brakuje pieniędzy?
  Skąd wiemy, że brakuje? Bo rękami ministra Morawieckiego się zadłużamy. I to konktretnie, zadłużenie wzrasta nieustannie i to o grube miliardy.
  Rozumiałbym politykę ograniczania wydatków, zatrzymanie zadłużania i tłumaczenia, że nie ma pieniędzy, ale wówczas trzeba też ograniczyć podwyżki i zatrudnienie w innych sektorach spółek państwowych i urzędów. I to bym popierał. Natomiast jeśli podnosi się pensje i socjal w sektorach, z których rekrutuje się, wspiera lub wręcz ordynarnie kupuje swoich wyborców a lekarzy zbywa chamskimi odpowiedziami to sytuacja robi się mega absurdalna.

 •  

  pokaż komentarz

  jezu wielowiejska....jaki to kundel jest...nawet Boniek mowi jej wypierdalaj;]

 •  

  pokaż komentarz

  Pogląd zmienia się zależnie od dostępu do koryta. Nie dajcie się zmylić. Nie ma ludzi idei - mając do wyboru: kasiorę, idee 99% wybierze kasę. Ten dziennikarz pisał pod konto pewnej partii i dalej tak pisze, bo z tego jest kasa.