•  

  pokaż komentarz

  @TWTo: Co ty wrzucasz? Materiał z lewackiego gównianego portalu, to jeszcze mogę przełknąć, ale opis, który sugeruje, że to Polacy gwałcą nigeryjskie dziewczyny, podczas kiedy to cała Europa cierpi od masowych gwałtów popełnianych przez Afrykanów na Europejkach? W tym na Polkach? Ludzie, myślisz, nie pamiętają co się wydarzyło we Włoszech (chociażby)? Chyba cię poj!%@ło do reszty? Ja nawet nie wiem jak to skomentować, aby było dostatecznie obelżywe. To chyba tak, jakby Adolf Hitler oskarżał Żydów o ludobójstwo na narodzie niemieckim, albo coś w ten deseń. Normalnie skandal.

  •  
   T..o

   -10

   pokaż komentarz

   @mike78: Skandalem są masowe gwałty na afrykańskich kobietach, które od setek lat doświadczają upokorzeń ze strony białych. Przejedź się do dowolnego turystycznego miejsca w Afryce i zobacz, jak wielu białych turystów wykorzystuje Afrykanki. Teraz ten zwyczaj próbują przenieść do Europy. Zauważ, że nienawiść wobec zachodu nie bierze się znikąd. Ludzie się dziwią, że Afrykańczycy, Latynosi mieli bądź mają lewicowe upodobania skoro biali kapitaliści przez lata ich wykorzystywali i ciemiężyli.

  •  

   pokaż komentarz

   @TWTo: A skandalem dla Ciebie nie jest masowa ilość gwałtów w Europie spowodowanej turystyką socjalną ? :) Bo tak się unosisz strasznie ale tam chyba panuje jakiś rząd i prawo więzienie za takie przestępstwa ?

  •  

   pokaż komentarz

   @TWTo: Owszem, kobiety są tam traktowane bez żadnego szacunku. Zauważ tylko, z jakiego powodu: to ich "opiekunowie" przede wszystkim je wykorzystują, gdyż takie panują tam obyczaje i religia islamu, która ma je za istoty całkowicie podrzędne. Co poniektórzy degeneraci z Europy, owszem, wykorzystują tę sytuację, ale główną winę ponosi kultura pogardy dla kobiety i czarne gangi alfonsów, handlujących żywym towarem. Ludzie, którzy wywodzą się z tej samej kultury najeżdżają Europę i przenoszą swoje barbarzyńskie obyczaje do krajów takich jak Niemcy czy Szwecja. Nie chce mi się nawet z tobą gadać, bo robisz tak wielką k#%$ę z logiki, że zagraża to mojemu zdrowiu psychicznemu.

  •  
   R..............z

   +1

   pokaż komentarz

   @TWTo: biali wyjezdzaja na seks turystyke, o nie wykorzystaja seksualnie XDDD

  •  

   pokaż komentarz

   @Ruchacz_kopulacz: Właśnie to jest dobry punkt zaczepienia. Tam jest usługa za którą płacą dlatego wybierają się w tamtym kierunku. A to, że taniej to już wolny rynek pozwolił im na wybór najlepszej dla nich opcji pod względem finansowym ;)

  •  
   T..o

   -4

   pokaż komentarz

   @Kyrtkele: O jakiej masowej ilości gwałtów spowodowanych turystyką socjalną mówisz? To, że rasistowskie szczujnie coś napiszą, to nie znaczy, że prawda. Natomiast gwałty Nigeryjek są faktem i jak widać mocno to niektórych boli.

  •  
   T..o

   -4

   pokaż komentarz

   @mike78: Polacy też przenoszą swoje barbarzyńskie obyczaje. Tutaj masz przykłady naszych polskich chłopców i ich cywilizacyjnej wyższości https://www.wykop.pl/link/3960867/polaku-katoliku-bialy-czlowieku-przepros/ .