•  

  pokaż komentarz

  Heretyk, globalista; dogmaty wiary ma gdzieś - na stos.

 •  

  pokaż komentarz

  Na niemieckim portalu czytałem komentarze niemców i oni sami pisali że ten papież jest lewakiem i psuje chrześcijaństwo na zachodzi i że dobrze że Polacy go nie słuchają, że mamy rację.

  Tu widziałem te komentarze:

  https://www.welt.de/politik/ausland/article169411244/150-000-Katholiken-beten-an-Polens-Grenze.html

  Warto poczytać i sprawdzić ogólnie co zwykli niemcy myślą o Polsce i Polakach, bardzo ciekawe.

 •  
  c.........k

  0

  pokaż komentarz

  Nagranie uruchamia się po lewej stronie.

 •  
  b..........1 via Android

  -1

  pokaż komentarz

  To tylko pokazuje podejście katolików do wiary. Jak papież mówi to co chcą usłyszeć to "duch św wybrał i święty za życia", a jak mówi coś mniej przyjemnego to nagle okazuje sie ze Duch Święty jednak nie wybrał go, tylko jest antypapiezem od Antychrysta. Ehh...

  •  

   pokaż komentarz

   @bluehawaii91: słuchaj można być wierzącym i mieć jednocześnie w głębokim poważaniu instytucje religijne. Oczywiście wiąże się to z byciem heretykiem, ale zbytnio mnie to nie rusza. Nie potrzebuję żadnego pośrednika od interpretacji Biblii i innych ksiąg. A obecny papież sam ma (jak już napisałem wcześniej) gdzieś dogmaty wiary, więc jako taki jest heretykiem i należy go usunąć. Ogólnie większość kościoła jest bardzo skorumpowana, i o ile wierni z tym czegoś nie zrobią. To ta cała piramida finansowa się zapadnie.

  •  
   b..........1 via Android

   0

   pokaż komentarz

   @inzynierBek ja to wiem, ale podobno katolicy, którzy sa katolikami, a nie heretykami powinni sie papieża słuchać bezwarunkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   W końcu jest nieomylny, a jego wybór sygnowanał sam Spirytus Sanctus. Ale tutaj widzimy ze ta miłość bliźniego nie zaczyna się od miłości tylko od definiowania kto jest bliźnim.

   Hipokryzja bije przede wszystkim od katolików, którzy twierdza ze niektórych (tych niepasujacych do ich poglądów) papieży wybiera Szatan. To skoro najgorsze zło potrafi ingerować w wybory głowy kościoła, to skąd pewność że to ci pasujący nie byli przez niego wybrani? Czemu nie papieze, którzy rzucali "klątwy", nawoływali do wojen i niszczenia heretyków czy przyzwalali na przemoc seksualną wobec dzieci nie sa krytykowanie, a w Polsce nawet pomniki im się buduje? Przecież gdyby Lucyfer chciał sprowadzać chrześcijan na zła stronę promowałby nienawiść do innych ludzi, wskazywał wrogów, a resztę wprowadzał w taki fałszywe przekonanie o postępowaniu właściwie.