•  

  pokaż komentarz

  Kto sie spodziewal czegos innego, pis jest partja narodowo scjalistyczna, niektorzy twierdza ze etatystyczna, ktora nie majac wiekszosci konstytucyjnej w sejmie i prezydenta ktory jak sie okazalo nie wszystko chce podpisywac, chce zmienic ustruj RP na typu PRL z Pierwszym Sekretarzem Jaroslawem, rzadem wykonujacym pomysly Komitetu Centralnego ktory formalnie za nic nie odpowiada (ale jesliby rzad nie wykonal to sie rzad zmieni) i Prezydentem fasadowym, takim kwiatkiem udajacym demokracje. PS Jaroslaw potrzebuje pelnie wladzy wiec wszystkie osrodki tejzej musi spacyfikowac by mu nie przeszkadzaly w realizacji jego utopijnej wizji panstwa, nie nowej zreszta, stad dzialania wobec prokuratury i sadow, a obecnie wobec mediow. Jak narazie gospodarka sie trzyma, a nawet idzie do przodu, wiec tragedii nie ma i co NAJWAZNIEJSZE!!!! pis nie wpuscil do Polski islamskich nachodzcow. Te slowa Churchila, zdaje sie, o demokracji jako najlepszym z posrod kiepskich ustrojow to miedzy bajki nalezy wlozyc, zgadzam sie z tym co mowi Korwin i Michalkiewicz ze mamy rzady ochlokracji czyli glupiego tlumu ktory odda wszystko za obietnice kilbasy wyborczej.

  •  

   pokaż komentarz

   @kar-tofel: To teraz pytanie za 1 zł,masz firmę i zatrudniasz ludzi którzy ci dupę obrabiają i są nie lojalni? Z Ziemkiewiczem też będzie podobnie bo chłop gra na swoja Endecje.PIS usadowił się we władzy na tyle, że razem z akolitami zaczynają tworzyć odnogi (dzisiaj Gowin,jutro pewnie Morawiecki,a może i partia prezydencka)
   A dziennikarze w mniej lub bardziej czynny sposób biorą w tym udział,Warzecha jest ofiarą i przecenił swoje możliwości.

  •  

   pokaż komentarz

   @Colaborant-100: To przestanmy mowic o niezaleznosci dziennikarskiej, a mowmy o pracownikach wydzialu propagandy oddelegowanych na odcinek telewizji rzadowej. Zacznijmy uczciwie finansowac rzadowa tv z budzetu a nie z jakiejs publicznej oplaty pod pretekstem ze to jest tv publiczna.

  •  

   pokaż komentarz

   @kar-tofel: Nie ma niezależnych dziennikarzy, wg. mnie niewielu jest prawdziwych dziennikarzy w tym szczęśliwym kraju.
   A telewizja publiczna była i jest i pewnie długo będzie łupem partii wygrywającej wybory. A to czy finansowana z budżetu czy ze składek to tylko kwestie rachunkowe i tak my płacimy.
   Generalnie z mediami chodzi o to żeby była zachowana w miarę równowaga i zwolennik lewicy jak i prawicy,liberał i konserwatysta,homo i hetero wierzący i ateista mieli swoje media.
   I o ile przed wygrana PISu ta równowaga była zachwiana to teraz pomału się wyrównuje,chociaż oczywiście poziom mógłby byś wyższy i to zarówno w TV jak i czasopismach, o internetach nie wspominam bo tu już trzeba mięć prawo jazdy żeby nie zostać wpuszczonym w kanał.

  •  

   pokaż komentarz

   @Colaborant-100: Po czesci sie zgadzam, tyle ze "homo" to juz nie koniecznie bo dlaczego nie "zoo", jakis poziom moralnosci musi byc zachowany by ograniczyc destrukcyjne postawy pojawiajace sie w spoleczenstwie. Dla mnie ta granica jest na drzwiach sypialni w przypadku homosiow. Jesli chca sobie szkodzic niech to sobie robia ale niech nie epatuja swoim zboczeniem. Oczywiscie zoofilia czy pedofilia powinny byc scigane, co do np lewicy, komunistyczna / marksistowska ideologia powinna byc scigana podobnie jak faszyzm, ale ten prawdziwy narodowo socjalistyczny a nie ten wydumany lewacki. Co do finansowania tv, prawda, tak czy tak podatnik placi, dlatego jedyne uczciwe jest tv prywatne. Natomiast powinien istniec jeden kanal rzadowej tv gdzi rzad saczylby swoja wizje swiata i wyjasnial narodowi jak dobrze nim zarzadza.