•  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @Narmol: surowy osąd. karą śmierci dla ludzi działających z premedytacją jest zrozumiała. ale gdyby tobie ktoś wrzucił coś do drinka, co wzbudziłoby w tobie agresję do tego stopnia, że zabiłbyś człowieka, to nie wiem czy zasługujesz na karę śmierci. tu zdaje się być podobnie: jeżeli tego nożownika leczyli psychiatrycznie, to większą uwagę skierowałbym w kierunku lekarzy, którzy dopuścili do tego, że biegał swobodnie po galerii.

 •  

  pokaż komentarz

  Z racji, że niektóre wykopki wypowiadały się negatywnie na temat szpitalu w Stalowej Woli to opowiem wam pewną historyjkę która zdarzyła się minionego lata.

  Ano spędziłem tydzień z rodzicami którym też siostra podrzuciła gówniaki, żeby też mieć w końcu jakiś odpoczynek (ch#! z moim odpoczynkiem kiedy musiałem się z tymi gnojami użerać, ale co poradzić). Jednemu z nich zdarzył się paskudny wypadek wcześniej w którym nadział się na ostry kawałek płotu uda i je sobie rozpruł. Były szwy i takie tam. Dostał on również skierowanie w Krakowie na zdjęcie szwów. No to mija parę dni i przychodzi czas żeby te szwy zdjąć. I co się okazuje? Niema chirurga dziecięcego w szpitalu w Stalowej Woli - zaznaczyć muszę, że chirurg ogólny BYŁ obecny, ale że nie był dziecięcy jak na skierowaniu to nic nie mógł zrobić. No to mój ojciec najeździł się jak głupi - a to do ambulatorium, a to po prywatnych gabinetach, a to po lokalnych mieścinach - zajechał nawet do Tarnobrzega. Gówno, wszyscy na wakacjach albo po prostu im się nie chce. W końcu jednak, poprzez kontakty sąsiadki-pielęgniarki udało się dostać skierowanie do chirurga OGÓLNEGO i w końcu można było zdjąć te zasrane szwy.

  A wiecie co jest w tej historii najzabawniejsze? Szpital w Stalowej Woli buduje sobie na dachu LĄDOWISKO DLA HELIKOPTERÓW! Poświećcie chwilę, żeby to się wgryzło wam w psychikę - szpital, w którym jak zajdzie potrzeba, nie ma odpowiednich lekarzy w każdym momencie, szpital jak każdy inny ma problemy finansowe, buduje sobie j?#$NE lądowisko by w każdym momencie przyjąć jakąś krytycznie raną osobę. Wyobraźcie sobie taką sytuacje, że jakieś dziecko zostało zranione, przylatuje do Stalowej Woli helikopterem, a te kloce mówią "Eee Sorry memory - akurat chirurga dziecięcego nie ma. Jeździe sobie do Tarnobrzega."

 •  

  pokaż komentarz

  No jeżeli rzeczywiście leczył się psychiatrycznie a lekarze nie potrafili rozpoznać u niego możliwości rzucenia się na ludzi z nożem, to kiepsko widzę tamtejszą placówkę służby zdrowia. Pewnie jadą na samych rezydentach za "dwa pińsiont".

  •  

   pokaż komentarz

   @mentools: @KollA: Nie ma jeszcze informacji, czy był pod wpływem narkotyków. Gdzieś czytałem, że niby na schizofrenię się leczył, więc narkotyki w chwili załamania nerwowego (żona go ponoć zostawiła), może w połączeniu z przyjmowanymi lekarstwami mogły spowodować to co się stało. Winny jest oczywiście ten śmieć, bo nie powinien brać narkotyków znając swój stan, ale po twarzy wnioskuję, że to jakaś patola, co nie pierwszy raz brała.

  •  
   m......a via Android

   +4

   pokaż komentarz

   @mentools powiem ci tak - dopóki nie zdarzy się jakaś tragedia, lekarze takich "chorych psychicznie" zlewają ciepłym moczem, bo co z tego, że jest chory, jak de facto nikomu nie robi fizycznej krzywdy. Wiele lat temu w mojej okolicy był pewien typ, który był chory i też się niby leczył ale to leczenie polegało jedynie na przepisywaniu leków. Mieszkał on ze swoją matką i zdarzały się poważniejsze incydenty, które już powinny sugerować, że powinien zostać zakmknięty w psychatryku (m.in. ataki nożem właśnie) ale wciąż lekarze problemu nie widzieli. Dopiero jak rzucił się na swoją matkę z siekierą ze skutkiem śmiertelnym, dopiero wtedy raczyli go w psychiatryku zamknąć. Tak to jest - zlewka totalna, a leki według lekarzy powinny wszystko załatwić.
   Szkoda tylko zwykłych ludzi...

  •  

   pokaż komentarz

   @moramora: Nie zgadzam się, nie zlewają. Im lepsza placówka medyczna czyli szpital, tym lepiej podchodzi się do sprawy a lepiej to znaczy - z odpowiedzialnością. Są sposoby i to wcale nie wymagające nie wiadomo ile zachodu aby delikwenta hospitalizować jeżeli jest podejrzenie choroby psychicznej przez którą może skrzywdzić siebie lub kogoś w stopniu bardzo dużego prawdopodobieństwa. Ale widocznie w Stalowej Woli mają wyj!%#ne. No to się stało co się stało. Mam nadzieję, że jeśli delikwent rzeczywiście się leczył, zostaną wyciągnięte SROGIE konsekwencje służbowe.

 •  

  pokaż komentarz

  No to trzeba zdelegalizowac bagnety wojskowe co nie i bedzie okej

 •  

  pokaż komentarz

  Mężczyzna leczył się psychiatrycznie w szpitalu w Stalowej Woli

  Lekarze, ech(╯︵╰,)

  Rape Recipe Rent