•  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @FFFUUU: Ja bym proponował krzesło elektryczne. Nie ma gwarancji natychmiastowej śmierci. Stryczek jest bezbolesny. Chyba, że źle wykonany.

  •  

   pokaż komentarz

   @FFFUUU:

   Jak już kara śmierci to tylko i wyłącznie wieszanie, transmitowane na żywo w czasie niedzielnego obiadku.

   @goracywidelec:

   Wieszanie na krótkiej linie to paskudna śmierć i ani trochę nie bezbolesna.

  •  

   pokaż komentarz

   @FFFUUU: nie, powinna byc zjezdzalnia, na dole ktorej by byla szatkownica. Czlowiek powinien byc odpowiednio unieruchomiony, zeby nie mogl np. odsunac nog itd.
   Powinien byc powoli opusczany na dol i po kawalku ucinany. Wczesniej, powinien miec podane znieczulenie, tak zeby nie czul bolu, ale zeby wszystko widzial. W okolo powinny byc puszczone wyglodniale psy, ktore moglyby jesc rozrzucane resztki. Kiedy juz calosc zostanie pocieta i zjedzona przez psy, powinny zostac zebrane psie kupy do miski i wyslane rodzinie, zeby mogli pochowac.

  •  

   pokaż komentarz

   @KochanekModeratora:

   Masz fantazję, pozazdr...albo nie...

  •  

   pokaż komentarz

   @MaddGrenade: "w czasie niedzielnego obiadku". Tak, zamiast "Familiady". Dzisiejszą egzekucję prowadzi K. Strassburger:
   - może zacznę od takiego rodzinnego dowcipu...

  •  

   pokaż komentarz

   @FFFUUU: Zastrzyk to wręcz nagroda dla takiego palanta

   Widocznie nie widziałeś wykopu z testowaniem różnych rodzajów kary śmierci. Zastrzyk potrafi być okrutną karą, podczas której skazany cierpi katusze, ale nie może tego okazać (zwiotczenie mięśni).

  •  

   pokaż komentarz

   @FFFUUU:
   Ale w jakim to celu wymyślanie takich cudów? Po zgonie skazanemu nie robi to większej różnicy.

   Priorytetem jest pozbycie się jednostek nie przystosowanych do życia w społeczeństwie. Nie widzę potrzeby wprowadzania jakiś wymyślnych tortur przed egzekucją.

   Tortury mają sens tylko przy wyciąganiu informacji (co nie znaczy, że mi się to podoba). W innym przypadku jest to niepotrzebny dodatek.

  •  

   pokaż komentarz

   @komar-:

   Cóż, jak widać, niektórzy zwolennicy mają takie a nie inne potrzeby.

  •  

   pokaż komentarz

   @MaddGrenade: moznaby bylo tez takiemu uciac penisa, dac do zjedzenia psu, poczekac az pies strawi, nastepnie pod znieczuleniem rozciac mu brzuch i porozrzucac w srodku zebrana psia kupe, rane nastepnie zaszyc. Zamknac w celi, gdzie bylyby puszczane filmy porno non stop i poczekac pare dni.

  •  

   pokaż komentarz

   @FFFUUU: Postawić ich na dużych kostkach lodu np 1,5 m wysokości z szyjami w pętlach i czekać.

  •  

   pokaż komentarz

   @KochanekModeratora: A tak poza tym to wszystko w porządku?
   Bo chyba potrzebujesz pomocy...

  •  

   pokaż komentarz

   @KochanekModeratora: W każdym z nas tkwi psychopata, wystarczy odpowiednio silny bodziec (w tym przypadku okrutne morderstwo). Ale to co tu wypisujesz człowieku imho klasyfikuje Cię na jakieś leczenie. Kroić ludzi żywcem na ich oczach? Ucinać penisa i zamiast tego wszywać psią kupę? Wybacz, ale czy Ciebie do końca popie rdoliło?

  •  

   pokaż komentarz

   Jak dla mnie nabicie na pal jest najlepszą karą.
   Albo niech Polska podpisze umowę z Kolumbią i tam będziemy wysyłali na dożywocie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kyoshinn: oraz @up
   No... trochę się Pan zapędził...
   Nie ulega wątpliwości.
   Wydaje mi się że same tortury by wystarczyły.
   Nie chciałbym mieszać w to biednych zwierząt.Samo żelazo i skazaniec.
   Choć lepiej wielki kocioł z kwasem tak, żeby nie trzeba było sprzątać.
   Jest kara, jest sterylnie.
   KochanekModeratora chciałby urządzić przedstawienie w stylu "Salo, czyli 120 dni Sodomy".

  •  

   pokaż komentarz

   @KochanekModeratora:
   dobrze poj!%any jestes widze :)

  •  

   pokaż komentarz

   @smadny87: Naoglądał się Jędrka i prosze....

  •  

   pokaż komentarz

   Ja mam takie pytanie do "czerwonych ryjów", których zawsze pełno przy takich artykułach - jara Was fantazjowanie o zadawaniu bólu? Jara Was myśl, że można by sobie oglądać karę śmierci na żywo, czy tam w telewizji? Lubujecie się w przemocy i tym podobnych?

  •  

   pokaż komentarz

   @kosmo1989: Nie bawmy się w psychopatów. To, że oni spalili żywcem kobietę nie znaczy, że my mamy ich spalić żywcem. Nie jesteśmy tacy jak oni i to dlatego mamy prawo ich osądzać. Kara śmierci? OK! Tylko humanitarnie, szybko, bezboleśnie. Imho w karze śmierci chodzi o to by degenerat nigdy więcej nie zaszkodził społeczeństwu, a nie o to by przed śmiercią jemu podobni kroili go za pomocą wymyślnych urządzeń. Mamy masowego mordercę? Stryczek, ciach do piachu i nie mamy mordercy. Nie wyjdzie po 10 latach i nie zabije kolejnej osoby. Nie będzie żerował na społeczeństwu, które płaci podatki by taki sku rwysyn miał wygodnie w więzieniu. Ale nawet skazany na śmierć ma prawo odejść szybko i humanitarnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kyoshinn:
   Masz rację.Poniosły mnie emocje.Chociaż też w swoich wypowiedziach byłem za raczej sterylnym i szybkim sposobem unicestwienia tych morderców.

  •  

   pokaż komentarz

   @goracywidelec: że co, próbowałeś i wiesz?
   Jak się dowiesz jak to mieć przerwany rdzeń kręgowy to mi opowiedz jakie to uczucie. Okej?

  •  

   pokaż komentarz

   @KochanekModeratora: Pop$!!!!%eni jesteście. Odnoszę wrażenie, że dla niektórych takie zbrodnie to okazja po to, żeby spełnić swoje chore żądze. Nie rozumiem jak można patrzeć na człowieka, który ginie w cierpieniach i mieć z tego satysfakcję. Przecież dokładnie za coś takiego ich nienawidzicie.

  •  

   pokaż komentarz

   A ja uważam, że rodzina ofiary powinna mieć możliwość dodania swoich trzech groszy do kary.
   Powiedzmy, 10 minut sam na sam z mordercą, który jest związany. Mogą się wyżyć, ale nie muszą. Odbieranie ludziom możliwości zemsty przez państwo też nie jest w porządku.

  • więcej komentarzy(13)

 •  

  pokaż komentarz

  Jestem za karą śmierci dla tych którzy celowo z premedytacją dokonali zbrodni.

  •  

   pokaż komentarz

   @Frederic: A jeżeli ojciec zabitej dziewczyny dorwałby zbrodniarzy przed policją i dokonał w złości "celowego z premedytacją" morderstwa też byłbyś za karą śmierci dla niego?
   Łatwo mówić ale trudno znaleźć granicę kogo skazać, a kogo nie. Ja takiego ojca nawet bym na grzywnę nie skazał mimo, że zabiłby dwie osoby. Ale dziś nie wypada wartościować ludzi, "przecież każdy może się poprawić", "trzeba resocjalizować".

  •  

   pokaż komentarz

   @Frederic: nie, żadnej kary śmierci. Najpierw Męczarnie, a dopiero brutalna śmierć na którą zasłużyli. Muszą cierpieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Frederic: Zlinczujcie mnie za politykę w tym wykopie... Ale Jarosław Kaczyński jest zwolennikiem kary śmierci, w przeciwieństwie do Bronka.Nie muszę też dodawać, że Bronisław Komorowski wygrał we wszystkich więzieniach w Polsce ?

  •  

   pokaż komentarz

   @narodzonyzchaosu: dokładnie. co to za kara - kara śmierci? chwila bólu i... no właśnie. niestety chyba nic. a jak trafią do więzienia to tak im dupy i gardła przeorają, że pożałują nawet pierwszego wypalonego papierosa.

  •  

   pokaż komentarz

   @narodzonyzchaosu: ja myslę że kara smierci nie, bo po co brać na swoje ręce odpowiedzialność za czyjeś życie? Czy nie lepiej sakazać takiego sk$#!ysyna jednego z drugim na dożywocie... w kamieniołomie po 16 godzin z kilofem dziennie za michę ryżu? Sam zdechnie jak pies z wycięczenia! Jeśli jednak się okaże że jest niewinny(główny argument przeciwników kary śmierci) zawsze jest tych kilka lat żeby sie tego dowiedzieć bo człowiek to silny zwierz i nie umiera od razu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Frederic: Nie trzeba sie mscic. Mordercy powinni znikac z tego swiata komfortowych warunkach - tak aby umozliwic pobranie wszelkich mozliwych narzadow wewnetrznych - duzo ludzi na nie czeka.

  •  

   pokaż komentarz

   @snorni: ze względu na możliwość pomyłki i wykonania kary śmierci na niewinnej osobie jestem jej przeciwny.
   Sądzę jednak, że o wiele bardziej pożyteczną karą byłyby dożywotnie ciężkie roboty za miskę ryżu.
   Z korzyścią dla całego społeczeństwa niech ręcznie budują autostrady i tym podobne. Szybciej zrobią to ręcznie i za darmo, niż nasze państwo ciężkim sprzętem i za pieniądze.
   Więźniowie to moja odpowiedź na potrzebę taniej siły roboczej.

   Ciężka praca, marny wikt i jeszcze marniejsze warunki bytowe do końca życia + duże prawdopodobieństwo codziennego cwelenia w zupełności zaspokoiłyby moja żądzę zemsty.

  •  

   pokaż komentarz

   @mdesign: powinienes byc tez przeciwny samochodom, bo one czasem przez pomylke zabijaja np. przechodniow. (np. sprawa z wadliwymi hamulcami toyoty)

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @Frederic: wielu obywateli jest za karą śmierci i co z tego ? nic się nie dzieje w tym temacie :(

  •  

   pokaż komentarz

   Łącząc obie powyższe wypowiedzi:
   http://guyism.com/2010/02/man-to-be-released-after-being-jailed-due-to-faulty-toyota.html

   A skoro już pojawił się aspekt polityczny: każdy polityk, który wspomina cokolwiek o przywróceniu wyroku śmierci jest w 100% dupkiem, świadomie grającym na emocjach(75% Polaków popiera karę śmierci) wiedząc, że do takiej zmiany trzeba by najpierw wystąpić ze struktur europejskich.

   Cały temat wraca na wykopie jak bumerang nie rzadziej niż JKM spam i "gorzkie żale", dziwie się, że jeszcze się nie znudziło. I tak nikt nikogo nie przekona. Osobiście jestem przeciw wyrokowi śmieci, bo po pierwsze uważam, że to żadna kara a po drugie, polscy sędziowie i tak rzadko wymierzają maksymalny przewidziany wyrok kary, już widzę te tłumy sędziów, którzy będą chcieli przejść do historii po wydaniu pierwszego od 15 lat wyroku śmierci.
   I o ile mogę zrozumieć osoby po przeciwnej stronie barykady, to nie wiem skąd na wykopie grupa ludzi, która myśli, że:
   - praca więźniów przynosi przychody niż koszt pilnowania osadzonych poza więzieniem
   - bicie/torturowanie/zmuszanie przestępców do pracy jest moralne
   - jeden niewinny na 100 skazanych jest akceptowalne

   Jeśli komuś się nudzi, miałbym prośbę - czy może ktoś odnaleźć dane mówiące o ilości osób skazanych za zabójstwo/pobicie ze skutkiem śmiertelnym i w ilu przypadkach orzeczono najwyższy wymiar kary? Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś konkretne cyferki.

  •  

   pokaż komentarz

   @narodzonyzchaosu:
   Zakopanie żywcem dla tych panów.
   Niby uczy się, żeby nie wymierzać w ten sposób kary, ale kiedy dzieją się takie rzeczy to po prostu każda kara wydaje się zbyt lekka.

  •  

   pokaż komentarz

   @snorni: Racja, narządy się przydadzą,ale może by je pobierać im na żywca ...

  •  

   pokaż komentarz

   @lecho: I co, uważasz że to super, że w pierdlu psychopaci i mordercy będą się znęcać nad słabszymi od siebie kryminalistami? Równie dobrze to ta ekipa może ludzi gwałcić w pierdlu.
   Łączenie więziennych gwałtów i dalszych przestępstw z "karą pozbawienia wolności" to popularny błąd. A więzienna przemoc to taki sam syf i pisanie o niej z niejaką satysfakcją, z serii "hoho, ale tego pedofila/gwałciciela/whatever teraz zgwałcą, haha" jest zwyczajnie chore.
   Takim psycholom jak kolesie z artykułu powinni najpierw jaja upitolić (za gwałt) a potem wrzucić ich do ognia. Bo po tym jak przekroczyli pewien poziom okrucieństwa, nie zasługują już na żadną litość, bo sami jej nie mieli.

   EDIT: też jestem gorącym zwolennikiem ciężkich robót. Ale moja moralność jest specyficzna, zapewne trochę pierwotna, bo jak czytam o takich zbrodniach dokonywanych na kobietach czy dzieciach...
   Oczywiście kara śmierci mogłaby być wykonywana po paru latach. Ewentualnie w przypadkach ewidentnych, gdy praktycznie wszystkie okoliczności są wyjaśnione i potwierdzone. Sądy popełniają błędy, ale głównie w sprawach, w których do samego końca wiele kwestii pozostaje niejasnych. Niekiedy takiej niejasności zwyczajnie brak.

   EDIT: tak trochę a contrario to ta historia tylko potwierdza, że kobiety powinny dobrze sprawdzać, z kim się zadają. A nie że nowa znajomość i po chwili piją razem na działce. Naprawdę nie dziwię się, biorąc pod uwagę okoliczności, że to się źle skończyło...

  •  

   pokaż komentarz

   @Frederic: chyba niektórzy tu przeciwni karze śmierci sami do końca nie wiedza jak wygląda taki zabieg. Otóż zanim dojdzie do samego zgładzenia takiego osobnika siedzi on w celi śmierci rok, pięć lat albo i dwadzieścia. Przez ten czas możesz szukać dowodów na jego niewinność, a samo czekanie na ten dzień jest już sporą karą która siada na psychice. Zastanawiam się, czy większą kara była by świadomość dnia w którym na być uśmiercony, czy raczej nieświadomość.

  •  

   pokaż komentarz

   @mdesign: kara smierci powinna być tylko w takich wypadkach gdzie wszystko jest czarno na białym jak nagrania wideo, albo takie coś jak tu, gdzie sie przyznali (chyba, że ktoś ich szantażował).

  •  

   pokaż komentarz

   @lukasj: i to "chyba że" zawsze budziło mój sprzeciw.

   Historia amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości zna niestety przypadki, że nawet po 30 latach dożywotniej odsiadki skazany zostawał uniewinniony z uwagi na nowe dowody.
   Strach pomyśleć co byłoby, gdyby dostał KS-a...

   Poza tym kara śmierci to żadna kara. To najtańszy sposób pozbycia się sprawcy raz na zawsze.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pantokrator: Zcalym szacunkiem Edit..moja corka nie pila alkocholu..jednego znich znala ..Byla spokojna dziewczyna..zle trafila na bestie ..pozdrawiam....

  •  

   pokaż komentarz

   @narodzonyzchaosu: Szacuneczek za komensa..niech poznaja moje i Ani pieklo..Pozdro..

  • więcej komentarzy(10)

 •  

  pokaż komentarz

  I jak człowiek ma normalnie żyć i nie bać się o swoją kobietę kiedy szmaty gorsze od zwierząt chodzą po ziemi, kary śmierci niestety "nasi" politycy nie zwrócą, ale było już o tym sporo dyskusji.

  •  

   pokaż komentarz

   @WielkaUcztaSzalonegoHitmana: politycy sami wiedza ze są kombinatorami i zaostrzenie kar mogło by ich kiedyś dotknąć przy zmianie frakcji

   dlatego władzy zależy by przepisy były jak najbardziej mętne i niejasne
   a prawo łagodne

   W brudnej wodzie lepiej im si e pływa

  •  

   pokaż komentarz

   @sncf: Człowieku, co innego zaostrzanie prawa za machlojki a co innego za perfidne zabójstwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @WielkaUcztaSzalonegoHitmana: weź poprawkę na to , że byli naj#!ani w trzy dupy .

  •  

   pokaż komentarz

   @WielkaUcztaSzalonegoHitmana: A ja czasami zastanawiam się, czy kara śmierci nie jest wybawieniem dla takich kreatur. Dwie chwile i taki śmieć kończy swoje marne życie i zostawia problemy, które sam narobił, za sobą. Nie ma, koniec zmartwień. Nie męczy się ze sobą.
   Oczywiście kwestie ekonomiczne są niepodważalne, ale z drugiej strony gdzie ta kara? Wszyscy zmierzamy do śmierci (więc czy śmierć jest karą?), ale musimy żyć z tym, co zostawiły nam takie kreatury.

  •  

   pokaż komentarz

   @goldwyn: dlatego alkohol powinien byc zdelegalizowany. Z monopolowymi powinni zrobic tak samo jak z dopalaczami, naslac kontrole itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @pracus: a niech se będzie wybawieniem dla nich. Niech nawet umrą humanitarną śmiercią, nieświadomi co zrobili. Jakakolwiek by nie była satysfakcje z wymierzenia kary, która dotknie oprawców tej dziewczyny, to jednak nie jest wystarczającym powodem, by ryzykować, że ci mordercy wyjdą za parę lat z więzienia i podobny los spotka drugą dziewczynę.

  •  

   pokaż komentarz

   @nargil: Dlatego pytanie - czy tylko kara śmierci? Przedwczesna śmierć może kończyć życie takiej osoby jako zabezpieczenie dla nas, ale wcześniej może powinien ponieść prawdziwą karę?

  •  

   pokaż komentarz

   @pracus: pytanie tylko po co ? Zresztą możnaby ich skazać na śmierć przez przywiązanie do pala i niech kruki wydziabują im oczy. Można wymyślić coś jeszcze bardziej chorego. Problemem we wprowadzeniu KS jest fakt, że podobno jest niehumanitarna, więc myślę, że kara, która by ciebie zadowoliła pozostaje w sferze abstrakcji.

   Dlatego lepiej niechby to była szybka śmierć (strzykawka ? powieszenie ? krzesło ?), byleby śmierć. Lepiej ocalić następną dziewczynę, niż się mścić dla satysfakcji.

  •  

   pokaż komentarz

   @kali84: dziecko moje drogie, a czym sie rożni zabicie bezposrednie od okradania obywatela przez 40lat pracy z Zusu, a pozniej ma czekac np3lata na operacje i niedoczekac sie przez tych zlodziei politykow?? odpowiedz mi czym sie rozni zabijanie w bialych rekawiczkach tysiecy podatnikow powoli systematycznie od takiego bezposredniego morderstwa? myslisz ze czekanie na przeszczep albo na leki nierefundowane i okrutne cierpienie do smierci latami jest lepsze?

  •  

   pokaż komentarz

   @nargil: Takie samo pytanie, po co są kary dożywocia albo wielokrotnego dożywocia (np. w USA)? Po co w ogóle są kary? Z tego co wiem, na wielu przestępców kary działają odwrotnie do zamierzenia - wielu jest przeświadczonych, że to im dzieje się krzywda. Po wyjściu z pierdla postanawiają zatem, utwierdzając się w swoim przekonaniu, mścić się na świecie, że ich tak karze.
   Po co kary w takim razie?
   Ano żeby odstraszyć. Kara często wcale nie wychowuje, ale nawet najgłupszego, ale świadomego, przestępcę odstrasza od zrobienia czegoś.

  •  

   pokaż komentarz

   @pracus: myślę, że po części wina obecnej sytuacji, gdzie zamykamy złodzieja, czy malwersanta razem z psychopatycznym-gwałcicielem-mordercą, a potem się dziwymy, że więzienia stały się wylęgarnią bandziorów.

   Zgodzę się z tobą, że kara powinna odstraszać. Może ukamieniowanie byłoby dobrą karą dla takich ? Tylko, że zobacz jaka jest nagonka na bliski wschód. Znacznie łatwiej, w naszej kulturze, byłoby nam wprowadzić amerykański model, który zdecydowanie jest lepszy, niż nasz.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @sncf: Po pierwsze to nie zwracaj się do mnie w taki sposób. Po drugie - w pierwszej wypowiedzi piszesz o czymś zupełnie innym niż w tym momencie. Po trzecie - z kimś kto nie widzi różnicy między mordercą a politykiem szkoda czasu na dyskusje bo do niczego sensownego nie doprowadzi.
   A teraz wlep mi minusa i już się w tym temacie do mnie nie zwracaj (a najlepiej to w ogóle).

  •  

   pokaż komentarz

   @le_vampire: Oni nie zamordowali jej w imię jakieś religii, więc nie wymyślaj i nie staraj się na siłe usprawiedliwić morderstwa w imię religii,m jakie przede wszystkim popełniają wyznawcy religii pokoju.

  •  

   pokaż komentarz

   @goldwyn: Nie rozumiem tego rozumowania. Wszak gdy ja po pijaku rozp%!$!!$ę szybę to nie będę płacił jej właścicielowi połowy albo wcale, będę winien całą szkodę. Mój kolega rozp%!$!!$ił szybę w wieku 11 lat i jego opiekuni też płacili wszystko mimo że nieletni. Nie widzę czemu w przypadku większej szkody miałoby być inaczej.

   @le_vampire a tu masz rację, arabusy pewnie pukają się w głowę jak można popełnić takie przestępstwo, zostać złapanym i jeszcze nie wisieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @WielkaUcztaSzalonegoHitmana: Taa, znając życie, to szybko wyjdą za "znikomą szkodliwość czynu" (po zastosowaniu ultra-sprawiedliwego, polskiego wymiaru sprawiedliwości) , "za dobre sprawowanie" (czyt. Ciotka drugiego stopnia jednego z nich pracuje w sądzie ) albo za kaucją ( będzie ta oficjalna i ta nieoficjalna część kaucji, jak znam życie)...

   Ale oczywiście, że ktoś zgnije w więzieniu, bo policja złapie bezdomnego jak prosi ludzi o kasę na chleb, wpakują go do więzienia na parenaście lat za zakłócanie porządku, a potem odnotują "kolejny wielki sukces"...

   To takie smutne - jakby się takich ludzi na dobre pozbywać, to świat byłby lepszy...

  •  

   pokaż komentarz

   @Mr--A-Veed: a moze Bronek po prostu ulaskawi...

  •  

   pokaż komentarz

   @WielkaUcztaSzalonegoHitmana: pamiętam tę sprawę nawet znam z widzenia jednego z tych łachów. a ta dziewczyna uczyła się w liceum z moją koleżanką. szkoda ... ale moim zdaniem powinni ich wypóścic tak to co posiedzą 25 lat na nasz koszt i a jak pokażą się w Zambrowie to juz tylko raz o nich usłyszymy ... sk$!%ysyny

  •  

   pokaż komentarz

   @WielkaUcztaSzalonegoHitmana:
   Jakby mojemu dziecku coś tak potwornego zrobili pewnie bym ich zastrzelił.
   Pewnie sam poszedłbym siedzieć ale... czułbym że spełniłem dobry uczynek.

  •  

   pokaż komentarz

   @pracus:
   Kara śmierci to może nie jest dla nich wielka kara.Ale każdy raczej instynktownie pragnie żyć.
   Więzienie też nie będzie wielką karą.W więzieniu nie pracuje też byle kto.Na pracę trzeba w więzieniu zasłużyć.Niektórzy to mają tam tv, książki, playstation.Co to miałaby być za kara.
   A teraz apel do wszystkich dziewczyn.Nigdy ale to nigdy nie wybierajcie się same na imprezę.Tym bardziej z nieznajomymi.Dodatkowo noście gaz pieprzowy bo w razie czego daje wam szansę na ucieczkę.Takich psycholi powinno się leczyć.Leczyć poprzez ból.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja cały czas jestem za tym, żeby za takie rzeczy wtrącać na długi czas do małej, ciemnej izolatki, niech się dowiedzą co to jest cierpienie.

   No chyba, że kara ma być humanitarna, to wtedy śmierć przez strzykaweczkę.

  •  

   pokaż komentarz

   To wydaje się trochę śmieszne - tu ludzie gadają co by im zrobili, że muszą cierpieć itd . A tymczasem Trybunał w Strasburgu daje więźniom po 6 tys Euro (z naszych podatków) za zbyt twardą pryczę, w więzieniach dostają coraz leprze warunki (tv, siłownia, basen). Czy to jest demokracją|????

   Ludzie chcą kary śmierci, rządzących to nie obchodzi.
   Nie ważna w takim przypadku jest resocjalizacja - po co dyskutować, czy się go da zresocjalizować i jakimi środkami - uciąć łeb i po dyskusji. Tanio, sprawiedliwie, humanitarnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @goldwyn: Ty tak serio piszesz? Jeśli tak to zastanów się nad leczeniem, zgłoś się zanim będzie za późno.

  •  

   pokaż komentarz

   @pracus: może trochę ostro ale bez znieczulenia pociąć na kawałki i organy dać potrzebującym w pełni anonimowo. Żeby nikt nie doszedł do tego że ktoś ma nerkę zabójcy.

  •  

   pokaż komentarz

   @sncf: Czyli rozumiem że jeżeli ZUS zaproponuje zgwałcenie brutalne pobicie i spalanie cię żywcem to się zgodzisz? w końcu żadna różnica

  •  

   pokaż komentarz

   @Mr--A-Veed:
   dzięki kaucji nie można uniknąć więzienia...

  •  

   pokaż komentarz

   @kosmo1989: i byłoby... "...wyrwałem chwasta...." :D:D:D

  •  

   pokaż komentarz

   Nie mogę wyjść z szoku po przeczytaniu tego artykułu. Makabra. Jeśli jest tam gdzieś ktoś taki jak Dexter, niech złapie tych sk#%!ysynów i pokroi ich żywcem na swoim stole.

  •  

   pokaż komentarz

   @WielkaUcztaSzalonegoHitmana: Dlatego tylko PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ! Precz z mafią na którą głosują przestępcy w więzieniach!

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   KochanekModeratoral: dlatego alkohol powinien byc zdelegalizowany. Z monopolowymi powinni zrobic tak samo jak z dopalaczami, naslac kontrole itd. - Idąc Twoim tokiem myślenia ogniska też powinny być zdelegalizowane...

  •  

   pokaż komentarz

   @wwwGrzesiek1: przyszła dyrektywa unijna dotycząca emisji co2 na pewno będzie to miała.

  •  

   pokaż komentarz

   @WielkaUcztaSzalonegoHitmana: Witam..i dlatego trzeba ich skasowac..zeby kobiety mogly zyc normalnie bez strachu..Pozddro..

  • więcej komentarzy(23)

 •  

  pokaż komentarz

  Wkurza mnie to, że nie podali nazwisk. Ja na przykład nie chciałbym tych panów nigdy w życiu spotkać i nie chciałbym mieć z nimi nic wspólnego, więc czemu nie mogę wiedzieć kogo się wystrzegać?

  •  

   pokaż komentarz

   @Deep: Bo nie ma wyroku sądu. Już nie w takich sprawach okazywało się, że oskarżony jest niewinny bo został z kimś pomylony itp.

  •  

   pokaż komentarz

   @KoderDeKoder: jeden sensownie mówiący.

   Społeczność wykop.pl to jednak gówniarze i ludzie którzy nie potrafią spojrzeć z innego niż swój punktu widzenia

  •  

   pokaż komentarz

   Z tym, że mój komentarz nie dotyczy się tylko tego znaleziska. Zazwyczaj jak się mówi o jakichś skazańcach to jest to Jan K. a nie Jan Kowalski.

  •  

   pokaż komentarz

   @Deep: Bo przestępcy też mają rodziny, które nie muszą cierpieć za nie swoje winy. Ba nie muszą być rodziny, przecież niespokrewnieni ludzie też noszą identyczne nazwiska i dlaczego taki ktoś ma się tłumaczyć każdej nowo poznanej osobie, że nie jest krewnym jakiegoś mordercy?
   Poza tym skazańcy mają to do siebie, że z reguły siedzą w więzieniach:P Jeśli popełnili ciężkie zbrodnie to raczej długimi latami, więc wątpliwe, żebyś pamiętał nazwiska wszystkich przestępców, o których gadały media, a googlanie nazwiska nowego sąsiada, żeby sprawdzić czy przypadkiem nie jest kryminalistą IMO zakrawa na paranoję.

  •  

   pokaż komentarz

   @bnc1:
   No szkoda mi ich rodziny...po ch!!u.
   Patrzę na to z perspektywy osoby, która też ma rodzinę i k%!%a nie chcę aby takie ścierwo chodziło po ziemi.Jasne?To jest mój punkt widzenia.Jak tobie nie odpowiada to wyślij im potem paczkę ze smakołykami do pierdla.

  •  

   pokaż komentarz

   @kosmo1989: co nie znaczy że nie mam prawa mieć w dupie twojego punktu widzenia i uważać cię za bezmózga.

   "Jak tobie nie odpowiada to wyślij im potem paczkę ze smakołykami do pierdla."
   Nie napisałem w komentarzach na tym wykopie ANI SŁOWA o sprawie którą podejmuje.

   Napiszesz słowa krytyki i banda p$#$%$!onych gimnazjalistów od razu rzuci się na ciebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @kosmo1989..Szkoda to jak komus krowa wejdzie w zboze....Jestem ojcem Ani.. i nie masz zielonego pojecia..jaki ja bol przechodzilem..i dalej przechodze..Tego nieda sie opisac trzeba to przezyc..pozdrawiam..

  •  

   pokaż komentarz

   @jozef-kurkowski: pisałem odnośnie rodzin tych zwyrodnialców. Nie chcę czegoś podobnego nigdy doświadczać...
   Pisałem w tym miejscu również komentarz:
   "Masz rację.Poniosły mnie emocje.Chociaż też w swoich wypowiedziach byłem za raczej sterylnym i szybkim sposobem unicestwienia tych morderców. "
   Jestem po Pana stronie. Pamiętam, że byłem tą sprawą bardzo poruszony i nadal jestem. Jestem jak najbardziej za karą śmierci dla tych sk@#$ysynów.
   A jeżeli nie śmierć to chociaż dożywocie aby nie zrobili nikomu więcej krzywdy.

  •  

   pokaż komentarz

   @jozef-kurkowski: pisałem odnośnie rodzin tych zwyrodnialców.Była to kontra do komentarza @Renegado (komentarz nad moim). Nie zgadzałem się z tezą, że nie powinno się upubliczniać nazwisk bo upublicznienie mogłoby zaszkodzić rodzinie mordercom. Wyraziłem opinię, że nie szkoda by mi było rodzin tych morderców bo jak porównać ich cierpienie do tego co Pan cierpi. Proszę przeczytać komentarz uważnie jeszcze raz. I nie chcę czegoś podobnego nigdy doświadczać...
   Pisałem na tej stronie również komentarz:
   "Poniosły mnie emocje.Chociaż też w swoich wypowiedziach byłem za raczej sterylnym i szybkim sposobem unicestwienia tych morderców. "
   Jestem po Pana stronie. Pamiętam, że byłem tą sprawą bardzo poruszony i nadal jestem. Jestem jak najbardziej za karą śmierci dla tych sk!$$ysynów.
   A jeżeli nie śmierć to chociaż dożywocie aby nie zrobili nikomu więcej krzywdy. Proszę więc Pana w swoim i innych ludzi imieniu...żeby zrobił Pan wszystko aby Ci zwyrodnialcy nie wyszli nigdy z więzienia.

  •  

   pokaż komentarz

   @jozef-kurkowski: Moje pozostałe komentarze na tej stronie (nie chcę aby Pan myślał, że ktoś jest przeciw Panu. Bo tak z Pana komentarza wywnioskowałem.Ktoś kto jest przeciw Panu w tej sprawie jest albo chory emocjonalnie albo jest zły):

   "Kara śmierci to może nie jest dla nich wielka kara.Ale każdy raczej instynktownie pragnie żyć.
   Więzienie też nie będzie wielką karą.W więzieniu nie pracuje też byle kto.Na pracę trzeba w więzieniu zasłużyć.Niektórzy to mają tam tv, książki, playstation.Co to miałaby być za kara.
   A teraz apel do wszystkich dziewczyn.Nigdy ale to nigdy nie wybierajcie się same na imprezę.Tym bardziej z nieznajomymi.Dodatkowo noście gaz pieprzowy bo w razie czego daje wam szansę na ucieczkę.Takich psycholi powinno się leczyć.Leczyć poprzez ból. "

   "Zakopanie żywcem dla tych panów.
   Niby uczy się, żeby nie wymierzać w ten sposób kary, ale kiedy dzieją się takie rzeczy to po prostu każda kara wydaje się zbyt lekka. "

   "Rewelacyjny pomysł!!!!!!!!!!!!!Na coś by się przydali.Serce,wątroba,nerki,płuca.Najlepsza kara, noi jakaś forma zadośćuczynienia.
   Każdy więzień skazany za najcięższe zbrodnie powinien być zobligowany po śmierci oddać organy.DO tego każdy zdrowy a przebywający w więzieniu powinien oddawać krew."

  •  

   pokaż komentarz

   @kosmo1989: Z calym szczacunkiem nie jestem chory ani zly..nie na Pana..Wiadomo o kim mowa..o tch dwoch ktorzy odebrali mi szczescie i zadali bol.,,Teraz ja chcialbym sie im odplacic,..

  • więcej komentarzy(1)

 •  

  pokaż komentarz

  Kula w leb, organy sprzedac i tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @KochanekModeratora:

   Co za marnotrawstwo. Nie lepiej łopata do reki? Teraz akurat po powodzi jest sporo roboty.

  •  

   pokaż komentarz

   @MaddGrenade: i przynajmniej dwoch ludzi zeby pilnowali ? To jest dopiero marnotrawstwo.

  •  

   pokaż komentarz

   @KochanekModeratora:

   Dwóch ludzi z bronią może pilnować powiedźmy dwudziestu.

  •  

   pokaż komentarz

   @MaddGrenade: Nie. Mordercy na śmierć. Oszuści do łopat.

  •  

   pokaż komentarz

   @kali84: tych z PO, najpierw by trzeba bylo wyslac na kurs obslugi lopaty. Watpie, zeby tak od razu umieli sie poslugiwac.

  •  

   pokaż komentarz

   @KochanekModeratora:
   Rewelacyjny pomysł!!!!!!!!!!!!!Na coś by się przydali.Serce,wątroba,nerki,płuca.Najlepsza kara, noi jakaś forma zadośćuczynienia.
   Każdy więzień skazany za najcięższe zbrodnie powinien być zobligowany po śmierci oddać organy.DO tego każdy zdrowy a przebywający w więzieniu powinien oddawać krew.

  •  

   pokaż komentarz

   @KochanekModeratora: Kula w łeb może spowodować zbyt duże krwawienie. To może zniszczyć organy.

   1. Więzienie,
   2. Badanie szpiku, krwi itd.,
   3. Jeśli chory na np. AIDS, to (po kilku latach - żeby się upewnić, że nie znajdzie się coś nowego w sprawie) przejdź do punktu 6
   4. Regularne pobieranie krwi, pobieranie szpiku, nerki czy fragmentu wątroby, gdy trzeba (to może zepsuć pobieranie krwi, ale jest lepsze),
   5. Jeśli w np. województwie jest biorca serca czy innego witalnego organu, to:
   6. Niepubliczne, humanitarne powieszenie i bez żadnych transmisji, zdjęcie, pocięcie, wylot organów do biorcy, a reszta przekazana studentom medycyny.

   Byłby pożytek przez całą odsiadkę i nawet sporo później. Jedno takie więźie... tfu, taka farma organów i niepotrzebna byłaby dyskusja na temat moralności użycia komórek macierzystych.

  •  

   pokaż komentarz

   @kosmo1989:
   pobyt w więzieniu wyklucza z oddawania krwi przez 6 m-cy o ile dobrze pamiętam
   Rozumiem że sam chciałbyś otrzymać niepewną krew z więzienia?

  •  

   pokaż komentarz

   @varyat: "niepewną krew z więzienia? "
   Więzień, po zakończeniu odsiadki, też może oddać krew. Zastanów się nad sensem logicznym swojego stwierdzenia...
   Każda osoba jest badana przed pobraniem, a pobrana krew jest jeszcze badana później. Zła krew jest niszczona, a bardzo zła skutkuje powiadomieniem właściciela.

1 2 3 4 5 6 7 ... 13 14 następna