•  

  pokaż komentarz

  To oczywiste, że Rosjanie maczają palce w większości konfliktów i sporów w Europie. Tylko słaba i skłócona Europa daję szanse upadającej Rosji grać pierwsze skrzypce w Europie. Wcześniej szkolili i utrzymywali lewackich terrorystów, a teraz używają internetu do destabilizacji naszego kontynentu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Stefan1:

   To oczywiste, że Rosjanie maczają palce w większości konfliktów i sporów w Europie.

   Zgodzę się, a nawet dodam, że dotyczy to całego świata i nie tylko stref, gdzie są konflikty.

   Ale USA, Francja, UK, Chiny i Izrael zachowują się podobnie. Każdy dba o własne interesy.

   Polska należy do określonego bloku: UE i NATO. Nikogo więc nie powinno dziwić, że upiększamy i usprawiedliwiamy działania własne oraz umniejszamy i przerysowujemy działania innych.

   Wszystko to ma sens, jeżeli prowadzone jest z wyczuciem i umiarem. Przy nadmiernej propagandzie nie spełnia to swojego zadania i przeradza się w groteskę.
   //

  •  

   pokaż komentarz

   @kjjbox: Czemu wstawiasz dwa slashe po każdej wypowiedzi?
   //

  •  

   pokaż komentarz

   @Stefan1: tak jak i niemca, katalonia to gra do niemieckiej i rosyjskiej bramiki, mokry sen niemców to europa regionów, 100 kataloni zamiast 22 panstw

  •  
   b...n

   +5

   pokaż komentarz

   lewackich terrorystów

   @Stefan1: Teraz wspierają alt prawicę która robi największy ferment.

  •  

   pokaż komentarz

   Czemu wstawiasz dwa slashe po każdej wypowiedzi?
   @sajam: bo pewnie traktuje to jako swój znak rozpoznawczy ;-)

  •  

   pokaż komentarz

   To oczywiste, że Rosjanie maczają palce w większości konfliktów i sporów w Europie. Tylko słaba i skłócona Europa daję szanse upadającej Rosji grać pierwsze skrzypce w Europie. Wcześniej szkolili i utrzymywali lewackich terrorystów, a teraz używają internetu do destabilizacji naszego kontynentu.

   @Stefan1: Tak samo kiedyś wspierali europejskie organizacje separatystyczne/terrorystyczne. Kiedy ZSSR zaczęło upadać a potem upadło, akurat wówczas wiele organizacji zaczęły składać broń , co za przypadek.

  •  

   pokaż komentarz

   @bacon: Dokładnie, chociaż skrajną lewicę dalej wspierają i każdy ruch który dąży do destabilizacji Unii lub stosunków między państwami (nagonka na Ukrainę w Polsce; wyolbrzymianie problemu imigracyjnego do poziomu upadku cywilizacyjnego). Korwin, który chce "zniszczyć UE" jeździ do Moskwy razem z rosyjską partią Zmiana, polscy nacjonaliści również wspierają rozłam z UE i antagonizmy przeciwko każdemu narodowi, francuscy nacjonaliści od Le Pen dostają rkedyty od rosyjskiego banku i chcą wyjścia z UE i z NATO (co oznaczałoby z pewnością koniec pierwszej), Rosja funduje inwestycje na Węgrzech (elektrownia atomowa na kredyt), i oczywiście Rosjanie również szeroko wspierali Brexit.

   Co najgorsze, Rosja korzysta z każdych możliwych sposobów, nielegalnych - rosyjskie centrum trolli z St. Petersburga to jest pikuś. Rosjanie zawsze mieli dobre siatki infiltracyjne (jak chociażby znajomość każdego nalotu amerykańskiego w Wietnamie), i inne sposoby na alternatywne niszczenie państw, bez użycia broni. Armia europejska to dobry krok do integracji Europy, nie ma innego wyboru, USA na czele z Trumpem ma nas gdzieś, rosną inne mocarstwa jak Indie i Chiny. Pojedynczo nie damy im radę, gospodarczo i militarnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Stefan1: @kjjbox: trzeba pamiętać że Putin jest agentem służb specjalnych, wydaje mi się że to mocno zmienia poziom rozgrywek

  •  

   pokaż komentarz

   używają internetu do destabilizacji naszego kontynentu.

   @Stefan1: pamiętajmy o tym na wykopie, nie wykopując materiałów RT np.z yt.

   Mamy Brexit i m.in. strachem przed emigrantami z południa straszono w UK. Pare % i ludzie wybrali wyjście z EU. A to wcale dobre nie jest.
   Kampania za wyjściem też byłą częsciowo przez ruskich finansowana, pytanie czy nasz Korwin od ruskich kasy nie bierze.
   Kiedy on cokolwiek złego o Rosji powiedział ? Tam nie ma ani wolnego rynku, ani wolności ogólem ale o Rosji mało co mówi...

 •  

  pokaż komentarz

  Ruscy albo stoją za wszystkim albo sa wytłumaczeniem na każde zło

 •  

  pokaż komentarz

  Hmmm, pamiętam, że kiedyś za wszystkim stali Żydzi, teraz za wszystkim stoją Rosjanie

  źródło: 7e85b02f02e5.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @TTT4: znacznie łatwiej tak powiedzieć niż spróbować znaleźć błędy we własnym grajdołku ;)

   z drugiej strony wrzucenie jakiegoś gównoposta na Facebooka i wypromowanie go armią botów to są śmieszne pieniądze jak się je przyrówna do budżetów nawet niewielkiego państwa, jedyna obrona przed czymś takim to wyedukowane społeczeństwo umiejące przeanalizować i sprawdzić otrzymywane informacje a jedyne na czym współczesnym rządom zależy to jak najbardziej tępe wpatrzone w nich masy.

   Niestety nikt się w porę nie zorientował że jak już wyhodujemy sobie państwo pełne owieczek to dzięki Internetowi tak samo chętnie jak nas posłuchają pasterza nawet z drugiego końca świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @TTT4: Twierdzenie pierwszego to antysemityzm. Twierdzenie drugiego to nowoczesność i otwartość.

  •  

   pokaż komentarz

   @mopo: Ja zawsze kpię z takich ludzi opowiadając im o tym jak Chińczycy na Zachodzie przyjeżdżają z naprawdę bardzo konkretnym kapitałem i są już im podstawiane interesy i nieruchomości. Kiedy lewactwo zacznie robić mądre miny i przytakiwać, to wtedy mówię im o żydach jak przyjeżdżają z naprawdę konkretnym kapitałem i wykupują podstawione już interesy oraz nieruchomości. Wtedy rozkładam się na siedzeniu i obserwuję jak działa lewacka głupota.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  
   D.............e

   -2

   pokaż komentarz

   @VLAD_PALOWNIK: No bo to prawda, że swoje pięć groszy dorzucił. Tylko przy tym USA w kilku krajach zrobiło coś podobnego. Niemcy także starają się wpływać na politykę sąsiednich krajów.
   Tylko mocarstwa robią to w miarę otwarcie a inne kraje bardziej subtelnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @VLAD_PALOWNIK: teriza may ostatnio mówiła ze w UK Rosjanie również zmanipulowali referendum dot. brexitu. Gdyby w Holandii i Francji czy Niemczech wybory zakończyły się innym wynikiem niż "powinien" i tam mówiono by o manipulacji. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

 •  

  pokaż komentarz

  PiS ma PO, PO ma PiS , reszta świata Ruskich hakerów. Jak miło zwalić swoją nieudolność na kogoś innego.