•  

  pokaż komentarz

  Tu nie tyle problemem sa muslimy, tylko pseudopostepowe bialasy z Europy i Ameryki, ktore koniecznie chca ich do nas sciagac. Mnie osobiscie swisa i powiewa co robia muzulmanie, bo jestem tolerancyjny. Maja taka kulture, to ok, dopoki robia to w swoim bliskowschodnim czy afrykanskim k?@%idolku, moga nawet zjadac te zony na surowo. Natomiast nie wierze w jakakolwiek integracje kulturowa ze spoleczenstwem tak roznym od nas.

  •  
   W...e

   +18

   pokaż komentarz

   @tomtom84: No nie wiem. Mnie tam nie jest to obojętne. Nie powinno być. Tak samo jak to, co robił Hitler i Stalin nie powinno być traktowane z obojętnością.

  •  

   pokaż komentarz

   @Wifee

   No nie wiem. Mnie tam nie jest to obojętne. Nie powinno być. Tak samo jak to, co robił Hitler i Stalin nie powinno być traktowane z obojętnością.

   Tez kiedys podobnie myslalem. Minelo jednak pare lat i zrozumialem, ze swiata nie da sie naprawic za pomoca zakazow i nakazow. O ile w przypadku zbrodni hitlerowskich i stalinowskich mozna bylo po prostu walczyc z zrodlem zla, to w przypadku spoleczenstw uwarunkowanych kulturowo nie ma za bardzo z kim walczyc. Zrodlem zla nie sa ani pojedyncze jednostki ani tez ideologie a same ofiary w wkszosci akceptuja taka rzeczywistosc, malo tego, czesto jej bronia.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomtom84: Ale przecież źródłem hitlerowskich i stalinowskich zbrodni też jest ideologia. I też byli ludzie, którzy naiwnie tej ideologii bronili. Z kulturą bardzo łatwo walczyć. Wystarczy spojrzeć na to, jak polityka państwa potrafi wypaczyć kulturę danego narodu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Wifee
   Ale ja niee napisalem ze zrodlem hit-stal zbrodni nie byla ideologia. Przeczytaj to jeszcze raz ze zrozumieniem. I nie zgodze sie, ze polityka potrafi wypaczyc kulture narodu. Polityka jest odbiciem tendencji panujacych w narodzie czego przykladem moze byc Polska. To co dzis dzieje sie w Polsce zaczelo raczkowac zaraz po przemianie ustrojowej. Na kulture danego kraju czy regionu wplywa mnostwo zew i wew czynnikow i jest to proces trwajacy cale pokolenia.

 •  

  pokaż komentarz

  @taktosiekonczy: Biedna dziewczyna, ona już wie co może ją spotkać w razie sprzeciwu lub odejjścia....

  źródło: muslim woman.png

  •  

   pokaż komentarz

   @Keert: To niej jej wina Pomyśl jak musi czuć się kobieta-piękna modelka która po ataku chorego poj?#% (często członka rodziny) widzi np w komunikacji miejskiej rodziców zasłaniających oczy swoim dzieciom.... jak ty byś się zachował, zasłoniłbyś oczy dziecku?

   Muzułmańska modelka-przykład z Londynu (celowo uciąłem by nie drażnić twych oczu)

  •  

   pokaż komentarz

   jak ty byś się zachował, zasłoniłbyś oczy dziecku?

   @JaMam36lat: Tak. Wielu jest ludzi z ciężkimi chorobami i po wypadkach którzy wyglądają koszmarnie. Szkoda ich ale taki zwyczaj, że drastyczne zdjęcia się cenzuruje w internecie, a dzieciom nie każe się patrzeć na podobne rzeczy bo ich psychika jest delikatna.

  •  

   pokaż komentarz

   dzieciom nie każe się patrzeć na podobne rzeczy bo ich psychika jest delikatna.
   @Keert: Kazać a natknąć się w autobusie/metrze czy nawet internecie to różnica. Tym się różnimy, ja tłumaczę i rozumieją pełni współczucia

  •  

   pokaż komentarz

   @JaMam36lat: Czyli twoim zdaniem zdjęcia ludzi skrajnie oszpeconych przez choroby, wypadki i.t.d nie powinny być cenzurowane? Zdjęcia ludzi z poparzeniami trzeciego stopnia, z obumarłą tkanką, z sączącymi się wrzodami nie powinny podlegać cenzurze by tych ludzi nie urazić? Pytam się szczerze.

  •  

   pokaż komentarz

   @Keert: W internecie powinny być cenzurowane lecz jak ta obecna cenzura tak naprawdę dziś wygląda?-w większości wystarczy kliknąć w "tak mam 18 lat" dlatego powtarzam-ja edukuje i spokojne objaśniam a nie zakazuje i piętnuje bo dzieci mają to do siebie ze czynią wtedy odwrotnie, ciekawość i bunt robi swoje

  •  

   pokaż komentarz

   dzieciom nie każe się patrzeć na podobne rzeczy bo ich psychika jest delikatna
   @Keert: Podzielasz jego zdanie czy zbyt drastyczny na puszczanie w szkołach?
   https://www.wykop.pl/link/4023043/comment/50326465/#comment-50326465

  •  

   pokaż komentarz

   @JaMam36lat: "W internecie powinny być cenzurowane lecz jak ta obecna cenzura tak naprawdę dziś wygląda?-w większości wystarczy kliknąć w "tak mam 18 lat" "
   No i to w zupełności wystarczy. Ty tego nie zrobiłeś dlatego miałem pretensje. Jak ktoś chce zobaczyć zdjęcie to klika i może się spodziewać niemiłych dla oka obrazów. Jak ktoś chce po po prostu poczytać komentarze to nie klika i skroluje dalej.
   "dlatego powtarzam-ja edukuje i spokojne objaśniam a nie zakazuje i piętnuje bo dzieci mają to do siebie ze czynią wtedy odwrotnie, ciekawość i bunt robi swoje "
   Ja tu nic o dzieciach nie mówiłem! Po prostu na niemiłe dla oka obrazy daje się +18 żeby ktoś kto chce sobie poczytać komentarze nie psuł sobie humoru.
   "Podzielasz jego zdanie czy zbyt drastyczny na puszczanie w szkołach?"
   Nie wiem co mają szkoły do wykopu. Poza tym na tym nagraniu nie ma nic sadystycznego. Zero krwi, czy sadystycznych widoków nie miłych dla oka. Zresztą jak ktoś włącza filmik z wypadku to wie czego może się spodziewać. Jak człowiek beztrosko skroluje sobie komentarze to nie walisz mu na twarz takich obrazów. Proste? Proste.

 •  

  pokaż komentarz

  Jeszcze ten tytuł:

  SZOKUJĄCE NAGRANIE Z MUZUŁMAŃSKIEGO ŚLUBU! TERAZ TO JUŻ PRZESADZILI!

  Jakby rozjeżdżanie i wysadzanie ludzi było spoko, ale sprzedać liścia dziecku to już przesada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  To sobie wyobraźcie teraz co on robi tej dziewczynce jak nie ma kamery już ani gości..

 •  

  pokaż komentarz

  Banda dzikusów. Takich to na pohybel.