•  

  pokaż komentarz

  Teraz to już przesadzili!

  No, bo dotychczas to nie przesadzali.

 •  

  pokaż komentarz

  Powinnismy ich traktowac jak dzikusow. 0 dyskusji...klatki,odizolowNie od naszych...pomoc naszym uwiezionym tam ludziom ..lub w razie agresji calkowita obrona czyli unicestwienie.
  Ciekawym eksperymebtem byloby wyeliminowanie tylko plci meskiej z tej chorejreligii

  •  

   pokaż komentarz

   @yorimo: Hm. Mam takiego kontrahenta. Mieszka w Amsterdamie, ma sporą firmę działającą w całej Europie. Miły facet, lubimy sobie czasem pogadać tak na luzie o życiu. Znam jego żonę, bo przewinęła się na kilku kolacjach. Fajny gość, ale mam problem: to CEO sporej firmy, więc często jest z szoferem, jest już pod 50 ale dba o siebie i jest raczej sprawny: jak go złapać do tej klatki? Czy myślisz, że to wpłynie na nasze relacje biznesowe? Oraz, co najważniejsze: lekcje na pszyre odrobione?

 •  

  pokaż komentarz

  Jeśli to ich tradycja i wszyscy się na to godzą to okej.
  Gorzej kiedy dziecko 12 lat ma gówno do gadania i jest sprzedawane za kozę czy krowę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bele2000: Twierdzenie, że jakąkolwiek tradycję powinno się stawiać wyżej niż moralność.

   A jak myślisz ile to dziecko ma do powiedzenia? Nawet musi przyjąć liścia na twarz, bo nie ma prawa się sprzeciwiać.

   Dodatkowo:

   1. TO DZIECKO! Nie powinno się do cholery podejmować tak ważnych decyzji jak małżeństwo w tak młodym wieku. W cywilizowanych krajach większość nawet starszej młodzieży nie wie jakie studia wybierze, a co dopiero z kim zwiąże się na RESZTĘ ŻYCIA
   2. Jeśli komuś będziesz wmawiał od narodzin, że uderzenie pięścią w twarz rozmówcy jest oznaką najwyższej formy uznania, to będzie w to wierzyć. Tam dzieci są urabiane od najmłodszych lat do czegoś takiego, więc naturalnie, że się zgodzi. To dla niej tak naturalne działania jak oddychanie czy jedzenie. Innej rzeczywistości i alternatyw nie zna.

   Także nie, nieważne czy się zgadza czy nie, nieważne czy to czyjaś tradycja czy nie. Nie powinno się tego robić i basta.

 •  

  pokaż komentarz

  Czyli, że muzułmanie uwielbiają się znecac nad nieletnimi? To normalne? Wykopie ( ͡º ͜ʖ͡º)