•  

  pokaż komentarz

  Przypomina mi to fale zielonek jaka pojawiła się 2 mies po ostatnich wyborach (gdy tzw. "opozycja totalna" ochłonęła z szoku). Potem była fala (mniej więcej od listopada 2015 do marca 2016) przyniosła takich znanych użytkowników jak "pk500" różne Andreachy, Piotrki i inne konta nastawione 100% na politykę i jawnie określające swoje aspiracje polityczne.
  Abym nie był gołosłownym można sprawdzić moment założenia ich kont... przypadek? ( ͡º ͜ʖ͡º)

  W przeciągu ostatniego miesiąca była trzecia fala zielonek. Wielu się wtedy skarżyło na trolling a moderacja wykrywała multikonta na lewo i prawo.
  Pośród tej fali przemyciło się jednak sporo zielonek na które nikt nie zareagował... są bardzo grzeczne konta, które od tamtego momentu nie wstawiły niczego oraz pojedyncze przypadki minimalnej aktywności.

  W międzyczasie na bazie już istniejących nieformalnych stowarzyszeń powstały grupy regularnie zarzucające serwis treścią polityczną. 1 2

  W przyszłości można się spodziewać przynajmniej jeszcze jednej fali zieleni reprezentującej interesy "unijne" czy robiącej polowania na czarownice w postaci "ruskich trolli".

  •  

   pokaż komentarz

   @FlaszGordon: zapomniales wspomniec o trolach PiSu zaraz przed wyborami. Jak dzis pamietam te posty o tym jak to Macierewicz to taki porzadny facet bo walczyl z komuno, jak to Kaczynski taki twardy i zdecydowany, brat mu zginal, a on chce tak dobrze dla Polski i nigdy sie nie poddaje.