•  

  pokaż komentarz

  Pół godziny podsmiechujek... ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   @solarris: No standard, na tym to polega, chociaż jak na takie czyste podśmiechujki to jest całkiem merytoryczny.

   Tak czy inaczej nie licząc jakiś pierwszych odcinków serii to polecam, akurat Balladyna IMHO jakoś rewelacyjnie nie wypadła i były znacznie lepsze odcinki.

  •  

   pokaż komentarz

   (...) chociaż jak na takie czyste podśmiechujki to jest całkiem merytoryczny.
   @DiscoKhan: Mieciu merytoryczny? Toś pojechał po bandzie... jego recenzjom bliżej antytezie tego pojęcia. Chaotycznie opisuje wyrwane z kontekstu sceny bez zarysowania okoliczności i czy podstawy fabularnej. Często też pomija kluczowe punkty, bo pasują do podśmiechujek, a poza tym pokazywałoby, że ten zbiór losowych wydarzeń ma sens, a mu zależy na ukazaniu obrazów jako groch z kapustą. Spróbuj opowiedzieć na podstawie recenzji o czym był film. O niczym? Bezsensowny zbitek nie wiadomo czego? No to trochę rozmija się to ze stanem faktycznym...

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: Sypnij zatem jakimś opracowaniem, które zmieni oblicze opisywanego filmu i sprawi, że docenimy go jak nigdy. Ocenę na necie zmienimy naprędce z 2/10 na 8/10, dzięki Twemu - pominiętemu przez Mietczyńskiego - "zarysowi okoliczności".
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai wow, ale musisz mieć kij długi w... Żeby tak na poważnie analizować program o bardzo luźnej, prześmiewczej formule..

  •  
   d.......a

   -6

   pokaż komentarz

   @Prosument: Jest 2/10 bo Polacy nienawidzą własnych lektur. Co nie Polak?

  •  

   pokaż komentarz

   @Prosument: Co Ty w tym momencie tworzysz? Nigdzie nie napisałem, że lepsze opracowanie uczyni słaby film wybitnym. Po prostu stwierdzam, że "recenzje" Miecia są po łebkach, co nie zmieni jakości filmu samej w sobie, chociaż... jak zabrał się za "Sprawa się rypła" to było na Wypoku dużo komentarzy, że to dobry film, który tendencyjnie zrecenzowano.

   @boguchstein: Co proszę? To nie ja traktuję Miecia na poważnie, tylko @DiscoKhan, który stwierdził, że typ jest merytoryczny. Napisałem mu, że się myli... tylko tyle i aż tyle. Jakby Mirki zaczęły czytać ze zrozumieniem to Wypok byłby lepszym miejscem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @dajitemka: Nigdzie nie napisałem, że Balladynie dałbym 2/10.
   Sądzę, że problem nie jest w samych lekturach tylko w tym, że ogólnie dzieciaki nie lubią czytać.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai też zgadzam się co do tego czytania ze zrozumieniem, bo ja nie napisałem, że jest merytoryczny tylko całkiem merytoryczny jak na czyste podśmiechujki. Czyli programy są tendencje ale gość używa jak na swój format programu dosyć dużo argumentów merytorycznych. Nie mówi, że montaż jest do bani tylko merytorycznie pokaże dlaczego tak uważa. Nie mówi, że postacie są skopane po całości i koniec ale pokazuje dlaczego tak uważa.

   Na tym to polega, oprócz takich argumentów są wplecione całkiem niemerytoryczne uwagi. Tylko to jest program rozrywkowy do roastowania filmów i jak na taki koncept to moim zdaniem argumentów merytorycznych jest całkiem sporo. Tak to należało rozumieć.

   Jasne, traktuję go mega poważnie, wcale nie oglądam jego programów po to, żeby się pośmiać xD

   Nie wiem jak po tym zdaniu do tego doszedłeś. Znaczy przeczytałeś co chciałeś przeczytać, bo czytanie ze zrozumieniem i nie wyciąganie wniosków z dupy to nie jest mocna strona niektórych wykopowiczów ;P

  •  

   pokaż komentarz

   @DiscoKhan: Nie wiedziałem, że "całkiem" to partykuła, ale niech Ci będzie, że to miałeś na myśli, niemniej nadal się nie zgadzam. Dla mnie Mieciu nie jest ani "merytoryczny", ani "całkiem merytoryczny". To co on robi to czyste podśmiechujki. No, ale mniejsza... nie chce mi się o niego kłócić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Jaki wielki brak samokrytyki trzeba mieć, żeby w 2009 nakręcić coś takiego słabego. Przecież to jest słabej zrealizowane niż niejeden amator na YT kręcący dslr. Gdzie grading, światła? Co tam się dzieje... Ci reżyserzy nie oglądają filmów? Nie analizują nic? Ja w to nie wierzę...

 •  

  pokaż komentarz

  Pani z plakatu wyglada jakby robiła sesję na roksę.pl

 •  

  pokaż komentarz

  Okładka/plakat wygląda jakies czasopismo 18+ na stacji benzynowej

 •  

  pokaż komentarz

  Nie ma to jak wziąć amerykańską aktorkę do filmu tylko po to by ją nieudolnie zdubbingować ( ͡° ͜ʖ ͡°)