•  

  pokaż komentarz

  PiS przegrało wybory na wójta w jakiejś gminie. Wniosek: Sondaże dla PiSu zawyżone. Wykopię, bo to aż śmieszne:)

  •  

   pokaż komentarz

   @OBAFGKM: spoko, spoko, jeszcze chwila i ten ryk świń oderwanych od koryta ucichnie, zmienimy tą komunistyczną ordynację wyborczą na normalną i sprawiedliwość będzie po dobrej stronie, czyli po naszej stronie, bo przez ostanie osiem lat Polki i Polacy....

  •  

   pokaż komentarz

   @OBAFGKM

   PiS przegrało wybory na wójta w jakiejś gminie

   Tyle że PiS powinien właśnie wygrywać, bez najmniejszego problemu, w małych miejscowościach, a tu nic. Każde wybory lokalne to ich porażka.
   Np.
   PiS przegrał w okręgu Szydło
   Wujek Andrzeja Dudy poległ w wyborach

   Aleee!
   Jest też wygrana PiS (początek 2016) w wyborach uzupełniających do senatu.
   Anna Maria Anders 47% pokonała pana Miecia z PSL 41%

   Z tego co kojarzę, kandydatka PiS miała porządną kampanię wyborczą w TV, internet, prasa... Wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy, a i Kaczyński wraz z Błaszczakiem lobbowali na jej rzecz wśród tubylców.

   A pan Mietek, cóż.
   Dymał pewnie w ziąbie, śnieżyce, wilki jakieś, z torbą na ramieniu, wypełnioną ulotkami, wrzucając swe broszurki wyborcze do skrzynek pocztowych mieszkańców. Mimo to chłopina przegrał tylko o 6%(!)

   Więc.. Ten, tego ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Wyciąganie wniosków na temat poparcia jakiejkolwiek partii na podstawie wyborów w Wólce Górnej to jak oglądanie Panoramy Racławickiej przez dziurkę od klucza. Niby coś widać ale i tak g. wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)