•  

  pokaż komentarz

  "Bliscy ofiar katastrofy skarżą się, że po trzech miesiącach od tragedii dalej nic nie wiedzą" - niech poczytają sobie o innych katastrofach i przestaną gadać głupoty. Śledztwo w sprawie rozbitej CASY zakończyło się dopiero niedawno - po ponad 2 latach. Śledztwo w sprawie samolotu, który wodował na rzece Hudson (wszyscy przeżyli i samolot był cały) zdaje się trwało ponad rok (edit: Airbus rozbił się 15.01.2009, a NTSB zamknęło śledztwo 28.05.2010, a mieli o wiele łatwiejszą sytuację niż w przypadku Tupolewa i nie mam na myśli politycznego kontekstu sprawy). NIE MA takiej możliwości, żeby po 3 miesiącach było wszystko wiadomo. Rozumiem obawy co do rzetelności śledztwa, ale domaganie się już teraz, natychmiast ostatecznych rezultatów jest zwyczajną głupotą.

  Poza tym - "rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej mają już gotowy wniosek o ekshumację ciał ich bliskich. Po odpowiedzi prokuratury zdecydują, czy będą żądać badania zwłok" - jak nie wiedzą czy chcą ekshumacji, czy nie, to na jakie Chiny składają wniosek? Nudzi im się? Czy sądzą, że to prokuraturze się nudzi i muszą dostarczyć jej zajęcia?

 •  

  pokaż komentarz

  Rozpoczął się kolejny sezon na narodowe wykopki. Ile jeszcze i kogo jeszcze?

 •  

  pokaż komentarz

  No ale przecież to wszystko to teoria spiskowa, Ruskie dobrze przeprowadzili śledztwo... Nawet Bronek i Donek odznaczyli Rosjan za wzorową prace więc co może być nie tak?
  Tylko dziwne, że rodziny ofiar chcą ekshumacji, na prawdę dziwne...Tyle wątpliwości ale jakiś idiota zawsze się znajdzie co powie, że to teoria spiskowa.

 •  

  pokaż komentarz

  Dokladnie tak jak jest napisane: "Słowa o współpracy ze stroną rosyjską odbieramy jako farsę".